Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-112438 sporočil: 481
Zadnja sprememba: anon-112438 26.01.2013 19:28
Se prav, demosriranje je neodtuljiva pravica samo levakov. Če organzirirajo demonstracije desni to pomeni izzivanje državljanske vojne?
Ker jih bodo komunajzarji napadl in hotl pobit?
Zgodovina se ponavlja.
Jest zihr pridem in upam, da bo tam tud naš "diplomant" Čarli,da mu fuknem kej v tisto tintaro, k jo ma sam za frizuro nosit.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1982178

Strani: 1

prerok sporočil: 3.248
[Sine88]
Se prav, demosriranje je neodtuljiva pravica samo levakov. Če organzirirajo demonstracije desni to pomeni izzivanje državljanjske vojne?
ker jih bodo komunajzarji napdl in hotl pobit?
Zgodovnina se ponavlja.
jest zihr pridem in upam,da bo tam tud naš "diplomant" Čarli,da mu fuknem kej v tisto tintaro, k jo ma sam za frizuro nosit.
To ni nič novega (in na žalost v skladu z mojo napovedjo, da bomo imeli državljansko vojno). Njihovi duhovni dedje so pobijali sonarodnjake in to poimenovali "borba proti okupatorju", ko pa so preganjanci vzeli orožje od okupatorja (ker ga drugje niso imeli) smo to poimenovali "izdaja" in začeli "borbo proti okupatorju in domačim izadjalcem". Italijanom in Nemcem se je seveda smejalo, saj so za obvladovanje podjarmljenega naroda potrebovali samo po enega policaja vsak. Ki je skrbel le za uravnoteženo delitev orožja sprtima stranema.

Toliko o tem, kako nas skrbi za dobrobit države. Ampak Butalcem je to pač všeč in proti neumnosti se ne morem boriti.
anon-307457 sporočil: 108
[Sine88]
Se prav, demosriranje je neodtuljiva pravica samo levakov. Če organzirirajo demonstracije desni to pomeni izzivanje državljanske vojne?
Ker jih bodo komunajzarji napadl in hotl pobit?
Zgodovina se ponavlja.
Jest zihr pridem in upam, da bo tam tud naš "diplomant" Čarli,da mu fuknem kej v tisto tintaro, k jo ma sam za frizuro nosit.
Cucki pozabljajo, da je v teh krajih kraški ovčar avtohton pes.

Je sicer bolj čudne pasme. Zvečina preleži na svojem dvorišču in se za lajanje sosednjih ne zmeni kaj dosti. Vendar ... ko pricvili ščene zanikrno v njegovo mejo, takat se počasi zravna.

Vstane in zagrabi siromaka za vrat, močno ga ujede, tako, da popokajo votle koščice, tako, da v sili zgolj tanek curek rumene scalnine kaže na mesto, kjer prej bil junak je ta pritepenc.

V mladih letih sem počitnice preživljal na kmetiji svoje babice. Tam so imeli takšno zverino, kraškega ovčarja, ime mu je bilo Medo. Kakorkoli sem se že prisilil in napravil hraber, vselej me je jako stisnilo, najprej pri jajcih in potem pri srcu, ko sem prihajal na kmetijo. Preko meje, meter, nič dlje, nakar me je prevohal in nato je bilo vse v redu. Ja v redu, lep kuža, hehehe(grc)...in bris v hišo.

Ne bom pa nikdar pozabil dogodka, ko je bil nek tujec preveč hraber in boga neboječ, in je, kar tako, meni nič, tebi nič, zakorakal na domačijo. Še dandanes vidim tisti usran, proseč pogled izpod gobca stokilske živali, ki mu je zadirala čekane v vratno žilo.

Neprecenljivo...

Kar čudim se cuckom pri kratkem spominu. Kot da ni bilo leta 91. Kot da niso izkusili, kako zna naš pes oklati.

Hov hov hov. Drk drk drk.Potem pa - cijuuuuuuuuuu. In škripanje z zobmi.

Strani: 1