Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Graje in pohvale

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-44403 sporočil: 200
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#196228] 28.01.08 20:40 · odgovor na: crt (#195454)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


seveda se strinjas, to ni nobeno presenecenje, saj si prav tako bil sutiran.

forum obstaja od 1998 in je v tem casu prezivel razna okolja, pojavne oblike in uporabnike. grozni crt ga je upravljal od lastnorocne postavitve 1998 do jeseni 2003, od jeseni 2007 dalje pa sem moderator enega od delov foruma, to je borza & skladi. tudi vmes nisem gledal v zrak.

to je kar precej casa in v taksnem casu dobis po mojem vtisu kar soliden vpogled v to, kako forum zivi skozi razna okolja, trende, pojavne oblike in uporabnike. med drugim tudi v to, da bo tisti, ki je bil vrzen ven, vedno predstavljal ta svoj problem kot zelo hud in kriticen splosni problem. in seveda se navadis tudi, koliko je to vredno. namrec tam nekje nic.

borza & skladi je trenutno edini moderirani forum znotraj forumov financ. spada med tako imenovane tematske forume. zanje je (se posebej) znacilno, da v njih niti slucajno ni demokracije, temvec meritokracija. kar pomeni, da je bolj cenjen uporabnik tisti, ki lahko vec prispeva k vsebini. vsekakor vec kot pa svoje osebne fiksne ideje.

po tem kriteriju nekateri uporabniki mocno odstopajo, nekateri v plus, drugi v minus. kot moderator bom se naprej podpiral prvo skupino in se naprej postpono izlocal drugo. po svoji presoji, seveda. finance kot moj narocnik so se pac odlocile, da je dovolj dobra. in se naprej bodo frajerji v drugi skupini jamrali, da je to problem moderatorja in ne tega, da so sami zblojeni. dolgocasno, vendar clovesko in pricakovano.

kdor se ima za tako velikega, da mu nikakor ne zadoscajo vsi drugi forumi znotraj financ, hkrati pa ni sposoben brati in upostevati niti splosnih pravil forumov niti pravil borza & skladi, je teslo in si povsem zasluzi, kar ga doleti. kar se mene tice, lahko crkne od jeze in ne bo nobene skode.

komur pa je glavni predmet obsesije grozni crt in se mu ta prikazuje ob vsaki priliki, ta naj se zaveda, da to ni zato, ker bi jaz bil tako velik in vseobsezen, temvec zato, ker je njegov horizont tako majhen; in velja enak sklep kot zgoraj.

kdor misli, da je vse to grozno, kriticno in neznosno, ima vse moznosti, da ravna v skladu s tem - torej ne uporablja foruma borza & skladi ali pa sploh ne uporablja foruma financ. ce je njegova ocena groznosti tocna, ne bi smel imeti nobenega problema pri pritegovanju velike mnozice uporabnikov za enako odlocitev. to pa pomeni (se enkrat, ce je ocena groznosti tocna) tudi trzno priloznost. veliko srece.
 Crt namesto, da bi se mi opravicil in me povabil nazaj na forum, pises taksne bedarije, da se te bog usmili.

Crt ti imas velike probleme sam z sabo! In te frustracije zaradi neuspesnega poslovanja na borzi prenasas na uspesne udelezence foruma, tako, da jih ozmerjas in na koncu tudi zabrises iz foruma.. Kot je Enfric napisal se neprestano sklicujes na preteklo svojo dejavnost, kako si bil broker v devedesetih, kako si bil moderator na nekem forumu.. Crt zivljenje tece dalje.. zivi zdaj.. planiraj za naprej.

Pa se to.. Pravis, da je forum aktivno moderiran?? Daj, da me ne bo pobralo od smeha. Glej, kaj tvoj prijatelj Bob pise. 99% njegovih postov je bednih, gnoj, nic.. Za izbrisat. Ampak ta verjetno po tvojih kriterijih meritokracije spada v skupino, ki so veliko prispevali forumu.. Cega le? Dreka?
Crt, takih drekacov kot je tvoj prijatelj Bob kopicis na forumu. Forum homogeniziras. Bojis se ljudi, ki kaj vedo o borzi, da ne bi izpadel bedn (paranoja). Pravzaprav si zavisten ljudem, ki imajo velike dobicke, ker se sam bojis vlagat vecjih vsot na borzo. Zato jih ozmerjas s bebci in hazarderji. Sam si ekstremno konzervativen vlagatelj, zato si tudi bolj ali manj vedno 100% v cesh poziciji. Kar samo po sebi ne bi bilo nic narobe, ce seveda ne bi prislo do omalozevanja drugace mislecih.

Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.

Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

Lep pozdrav!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 196228

Strani: 1

anon-521 sporočil: 5.625
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#196232] 28.01.08 20:50 · odgovor na: anon-44403 (#196228)
Odgovori   +    0

tibors je napisal(a):

 Crt namesto, da bi se mi opravicil in me povabil nazaj na forum, pises taksne bedarije, da se te bog usmili.

Crt ti imas velike probleme sam z sabo! In te frustracije zaradi neuspesnega poslovanja na borzi prenasas na uspesne udelezence foruma, tako, da jih ozmerjas in na koncu tudi zabrises iz foruma.. Kot je Enfric napisal se neprestano sklicujes na preteklo svojo dejavnost, kako si bil broker v devedesetih, kako si bil moderator na nekem forumu.. Crt zivljenje tece dalje.. zivi zdaj.. planiraj za naprej.

Pa se to.. Pravis, da je forum aktivno moderiran?? Daj, da me ne bo pobralo od smeha. Glej, kaj tvoj prijatelj Bob pise. 99% njegovih postov je bednih, gnoj, nic.. Za izbrisat. Ampak ta verjetno po tvojih kriterijih meritokracije spada v skupino, ki so veliko prispevali forumu.. Cega le? Dreka?
Crt, takih drekacov kot je tvoj prijatelj Bob kopicis na forumu. Forum homogeniziras. Bojis se ljudi, ki kaj vedo o borzi, da ne bi izpadel bedn (paranoja). Pravzaprav si zavisten ljudem, ki imajo velike dobicke, ker se sam bojis vlagat vecjih vsot na borzo. Zato jih ozmerjas s bebci in hazarderji. Sam si ekstremno konzervativen vlagatelj, zato si tudi bolj ali manj vedno 100% v cesh poziciji. Kar samo po sebi ne bi bilo nic narobe, ce seveda ne bi prislo do omalozevanja drugace mislecih.

Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.

Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

Lep pozdrav!
 
a na televiziji tudi gledaš program, ki ti ni všeč? tako kot tam preklopiš na kaj drugega, imaš tudi tu vso možnost glasovati z nogami in se odpraviti na kak forum, ki ti bolj ustreza. zbogom!
crt sporočil: 27.237
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#196238] 28.01.08 21:03 · odgovor na: anon-44403 (#196228)
Odgovori   +    0

tibors je napisal(a):
pises taksne bedarije, da se te bog usmili.
imas velike probleme sam z sabo!
jih ozmerjas
takih drekacov
(paranoja)
zavisten
Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.
Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

zahvaljujem se ti za tvoj prijetni poziv in ti v odgovor posiljam srednji prst. lahko si ga vtaknes v poljubno mesto po svoji izbiri, da bo le pomagalo.
anon-89 sporočil: 10.178
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#196282] 28.01.08 22:57 · odgovor na: anon-44403 (#196228)
Odgovori   +    0

tibors je napisal(a):

 Crt namesto, da bi se mi opravicil in me povabil nazaj na forum, pises taksne bedarije, da se te bog usmili.

Crt ti imas velike probleme sam z sabo! In te frustracije zaradi neuspesnega poslovanja na borzi prenasas na uspesne udelezence foruma, tako, da jih ozmerjas in na koncu tudi zabrises iz foruma.. Kot je Enfric napisal se neprestano sklicujes na preteklo svojo dejavnost, kako si bil broker v devedesetih, kako si bil moderator na nekem forumu.. Crt zivljenje tece dalje.. zivi zdaj.. planiraj za naprej.

Pa se to.. Pravis, da je forum aktivno moderiran?? Daj, da me ne bo pobralo od smeha. Glej, kaj tvoj prijatelj Bob pise. 99% njegovih postov je bednih, gnoj, nic.. Za izbrisat. Ampak ta verjetno po tvojih kriterijih meritokracije spada v skupino, ki so veliko prispevali forumu.. Cega le? Dreka?
Crt, takih drekacov kot je tvoj prijatelj Bob kopicis na forumu. Forum homogeniziras. Bojis se ljudi, ki kaj vedo o borzi, da ne bi izpadel bedn (paranoja). Pravzaprav si zavisten ljudem, ki imajo velike dobicke, ker se sam bojis vlagat vecjih vsot na borzo. Zato jih ozmerjas s bebci in hazarderji. Sam si ekstremno konzervativen vlagatelj, zato si tudi bolj ali manj vedno 100% v cesh poziciji. Kar samo po sebi ne bi bilo nic narobe, ce seveda ne bi prislo do omalozevanja drugace mislecih.

Na tem mestu ti predlagam, da v dobro foruma Financ in same borze zapustis mesto moderatorja. Se prej, pa omogocis, vsem izbrisanim ponovno sodelovanje, ce seveda bodo to se zeleli.

Prav tako naslavljam zahtevo o zamenjavi moderatorja na urednistvo Financ.

Lep pozdrav!
 
kakšne manire, samoobvladovanje, kot pravi angleški gentleman.:)

če uredništvo financ slučajno ne bo ugodilo tvoji zahtevi, predlagam peticijo in javni protest.

Strani: 1