Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Graje in pohvale

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-102577 sporočil: 1.544
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#194681] 25.01.08 10:44 · odgovor na: anon-120479 (#105387)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

..... Franklstein, daj že enkrat pukni z roko po mizi jebenti. Naj nekdo že poštima ta forum.

..... Dajte en sam pogled (recimo vsa sporočila), odjebajte možnost, da vsak pizdek izbira kam se bi mu naj sporočilo uvrstilo in nam dajte simpl forum , ki dela. Tako me je groza, da nas polovica tle tipka v prazno, ker ga 3/4 foruma itak ne bo videlo in ne bo prav nobene debate.

Kdo je to tako zapesnil, da ni videti ne konca ne kraja tažavam? Preberem sporočila v pogledu "vsa sporočila", osvežim in kaj imam, spet so vsa sporočila označena kot neprebrana. To je nekoč lepo delalo, a se vam je pokvarilo, ko ste srali z dodajanjem možnosti, da svak pizdek uvrša svoje cenjeno sporočilo kamor se njemu zdi....

Pa ignore lsto rajši ukinite, če vam pa ta povzroča interference, da se postov nekaterih ljudi sploh ne vidi, ker vaša koda ne zna ločiti koga ignoriam in koga ne..... Mislim, groza me je možnosti, da bom tu pisal in iniciral kao debato, pa tega nadobudnega sranja nihče ne bo niti videl. ......
Veliko boljši bi bil forum Financ, če bi bil enostaven in pregleden in v njem en sam pogled na vsa sporočila. Ignore lista pa naj se ukine.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 194681

Strani: 1

anon-9939 sporočil: 17.846
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#194688] 25.01.08 10:50 · odgovor na: anon-102577 (#194681)
Odgovori   +    0

Bor777 je napisal(a):

Veliko boljši bi bil forum Financ, če bi bil enostaven in pregleden in v njem en sam pogled na vsa sporočila. Ignore lista pa naj se ukine.

Ne, lepo prosim, ukinjat ignora. Bom slabe volje, saj je ta "feature" bil narejen specialno zame kar nekaj let nazaj. Pri tem "zame" pomeni, da so Črtu to naročili njegovi prijatlji zato, da lahko ignorirajo mene. A ja, ukinjena pa je bila "shit lista" na kateri se je dalo spremljat kdo je kolikokrat ignoriran.

Strani: 1