Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5 6

anon-234516 sporočil: 1.943
[#1934645] 23.12.12 11:29 · odgovor na: anon-224493 (#1934501)
Odgovori   +    8
[bob507]
Prepričan sem, da je tista ločnica, ko smo se v dejanjih kot država obrnili v pravo smer, ravno odločba US.
Njegova utemeljitev sodbe se mi zdi smiselna, ampak toliko dejanj prej Ustavnega sodišča so bila zločinska napram narodu in naj za to tudi odgovarjajo! Postavlja pa se vprašanje, ali jim bodo slovenske ovčice zaradi ene odločbe vse drugo spregledale kot spregledujejo nesposbnega Pahorčka.
rx170 sporočil: 6.525
[#1934649] 23.12.12 11:31
Odgovori   +    13
Ne, Ivan. Vprašati se je treba kaj ste vi naredili narobe. Jaz nisem z vašimi rabotami (orožje, tajkunski prevzemi, slabi krediti) imel nič.

Ampak za vsako rit se šiba najde.
lukamiha sporočil: 673
[#1934651] 23.12.12 11:33 · odgovor na: rx170 (#1934649)
Odgovori   +    17
Še eden Zombijev s preganjavicami?
anon-234516 sporočil: 1.943
[#1934654] 23.12.12 11:36 · odgovor na: anon-39901 (#1934480)
Odgovori   +    6
[Sapica]
Si tudi ti včeraj plesal užičko kolo?
A ti sploh veš kaj je argumentiranje!
Upam, da nisi dvoletnik, ki že zna pisati in ima dostop do interenta.
anon-245844 sporočil: 177
[#1934656] 23.12.12 11:37 · odgovor na: mer333 (#1934465)
Odgovori   +    9
,
kaj te pomeni " pravnomočno obtožen "
.
je to to na neznem kraju,.....
anon-255637 sporočil: 1.284
[#1934658] 23.12.12 11:40
Odgovori   +    11
Verjetno smo prvi narod tako necivilizirani,ki vsak dan samo govori o tatovih kako so vse pokradli in jim nic ni etc.Namesto, da bi tatove polovili,kritiziramo vse drugo.
Ce je res toliko tatov poklicimo na pomoc tujino ,da nam pomaga jih poloviti,podobno kot lovijo hackerje v Romuniji.
Torej, na potezi je tisti, ki zastopa interese tega naroda v tem trenutku.
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1934659] 23.12.12 11:40 · odgovor na: anon-262516 (#1934475)
Odgovori   +    11
[Telbanc1]
Javna dela so tako rekoč obstala. Vlada v enem letu za brezposelne ni naredila nič, zato tud vstaja v Mariboru. Pa en kup stečajev, od katerih ljudje niso dobili centa odpravnine.

Čakamo dejanja, ne prazne besede. Do sedaj je vlada v rokavicah delala z javnim sektorjem, bezposelni in ostali pa naj vzdržujejo ta aparat?

No, če bo šlo po tej poti, bo še kakšna vstaja v Mariboru, spontana vstaja revežev, ki nimajo niti za plačilo elektrike, njihovi otroci pa so lačni všoli.

Torej do zdaj vlada na področju zagotavljanja novih delovnih mest ni naredla nič. Torej si sama žaga vejo na kateri sedi.
................. enim pač nikoli ne bo kapnilo da malo denarja pomeni malo muzike!beeeee beeeeeeeeeee beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1934663] 23.12.12 11:45 · odgovor na: anon-288303 (#1934488)
Odgovori   +    17
[pinpingvin]
Čestitke za govor, ki je pokazal vso tragedijo tega prostora in nesrečo tega naroda
Usmiljenja so vredni tisti, ki na mitingih še vedno kličejo po Hudi Jami in bi radi, da spet teče kri
Janša je na koncu le nakazal pravi izhod iz te zaradi komunistov plansko uničene države in verjamem, da mu bodo vsi, ki tej državi in sebi želijo dobro, sledili
.......... sem včeraj neko "kulturnico poslušal ki je jasno in glasno povedala da so oni nekaj več od ostalih ljudi v tej državi!in potem še navrže da vsi ostali nekaj ropotajo in blebetajo!to je hudo podcenjevanje vseh ostalih državljanov in to izkazuje najmanj nestrpnost če že ne sovraštvo do vseh ki ne mislijo tako kot oni!in takim ki jih država futra je lahko z polno ritjo srati!mrš golazen primitivna!
anon-129390 sporočil: 9.830
[#1934672] 23.12.12 11:52
Odgovori   +    25
Dosedanji predsednik republike Danilo Türk - kar ga je bilo videti na posnetkih - ni premogel niti toliko bontona in protokola, da bi vsaj kurtoazno zaploskal. Sedel je v prvi vrsti in si užaljeno lizal razbolen ego. Dosedanja "prva dama" pa še tega ni več mogla prenesti v javnosti in enako razboleno - ostala doma.

Oni primitivec pingvinski, ki se ima za "oh-in-sploh-kao-nešto", za pomembnejšega od vseh drugih, pa ne premore niti toliko pokončnosti, bontona in predvsem spoštovanja do Države in Državljanov (namenoma pišem z veliko začetnico), da bi se tako pomembnega državnega praznika in proslave udeležil. Navsezadnje je "prvak" (prvi "primitivec") opozicije, s čimer je degradiral in osmešil tudi opozicijo, kakršnakoli že je. Bonton in manire: FAIL!

Sramota, blamaža, nizkotnost, majhnost, ozkost, primitivizem in žalitev za vse Državljanke in Državljane. Takšnih žalitev pa Državljani ne maramo...
bigl sporočil: 18.363
[#1934676] 23.12.12 11:57
Odgovori   +    21
Sem poslušal govor. Zbrani so ga zbrano poslušali, kajti vedo, da bodo besedam sledila dejanja. In zastavljeno je prav. Seveda je treba počistit stvari tudi za nazaj, saj lahko to Sloveniji prinese nazaj veliko izmaknjenega denarja. Lep dan.

P.S. Odličen govor, mogoče malo preveč iteracij besede "mimogrede". Nekaj ljudi se mi zdi je gledalo v tla.
anon-76818 sporočil: 4.031
[#1934680] 23.12.12 11:59 · odgovor na: anon-35163 (#1934585)
Odgovori   +    36
[mataj]
Janša že ima rešitev: Vse, ki tako pravijo zmerjat s komunajzarji dokler ne bodo zaprli gobca.
Eh, to smo poskušali na tebi že zadnjih 5 let, pa ni melo nobenega konkretnega učinka. Komunajzarji ste žilavi in se boste gotovo še naprej oglašali, nič bat.

Sicer se pa ne sekirat: mi smo že 70 let klerofašisti in izdajalci, pa tud še vedno migamo.

V bistvu bi se lahko eni in drugi do zdaj že naučili, da smo obsojeni na sobivanje v tej naši državi. Niti ena, niti druga stran ne bo kar tako izpuhtela v luft. To pač vsi vemo, da dokončne zmage ne bo, niti za ene, niti za druge. Sobivanje je imperativ.

Sami se pa moramo odločit, ali bo to sobivanje podobno 9. krogu pekla, kjer se bomo vsepovprek zmerjali in se pošiljali v neke rudniške jaške, ali pa se bomo znali med sabo pogovarjat malo bolj človeško in iskat skupne rešitve.

Osebno sem bil v ta namen pripravljen požret knedl in volit Pahorja. In sem bil ful ponosen na svojo nadstrankarsko odločitev, dokler nisem izvedel, da je zdaj po novem baje tudi Pahor janševik, klerofašist in izdajalec slovenskega naroda. Če to ni sranje...Hotel sem volit vsaj enega komunajzarja, da bi si dokazal, da sem sposoben stopit nad politične delitve in naredit nekaj dobrega za našo skupno državo. Potem na koncu pa ugotovim, da Pahor baje sploh ni več "tapravi" komunajzar, ampak najbolj ostuden agent mračnih, črnih sil, takorekoč papežev osebni odposlanec. In sem spet udaril mimo.

Moraš mi oprostiti, ker res nisem več čisto na tekočem, kateri komunajzarji so "tapravi" in kateri niso "tapravi". Na vaši opciji je bilo že toliko transformacij in pretumbacij, da nisem mogel več sledit. In potem sem bil pač toliko naiven, da sem volil kandidata SD, ker to se mi je pač zdelo dovolj komunajzarsko. I should have known better. Res nisem ekspert za vse prefinjene in delikatne nianse slovenskega komunajzarstva, težko se je odločiti med vsemi tistimi odtenki, med živo rdečo, krvavo rdečo, vijolično, oranžno, človek ne ve... na naši strani je vse veliko bolj enostavno :)

Mislim, mi klerofašisti bi vam komunajzarjem res radi pomagali, da bi se tudi vi enkrat počutili v tej državi bolj domače in da bi jo sprejeli kot svojo. Zato smo tudi volili vašega kandidata za predsednika RS. Pa spet ni v redu. Mislim, vse kar naredimo, je narobe. To ni fair... Res se trudimo, da bi nas imeli vsaj enkrat malo bolj radi...Šmrc... ampak vi nas še kar naprej sovražite, šmrc, se kar naprej delate norce iz nas, šmrc... Tudi mi imamo...sob, sob... tudi imamo čustva, veste ?! Oh, zdaj sem se pa čisto razcmeril... brof, brof...Zakaj, oh zakaj nas imate za take grdobe ? Zakaj, oh zakaj, se ne moremo imeti vsi, šmrc, vsi radi ? Mislim, brof,brof... Kako je vse to tako prekleto žalostno.

www.youtube.com/watc...RGd0gD0QNE

;)
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1934687] 23.12.12 12:06 · odgovor na: anon-76818 (#1934680)
Odgovori   +    10
[Miran77]
> [mataj]

> Janša že ima rešitev: Vse, ki tako pravijo zmerjat s komunajzarji dokler ne bodo zaprli gobca.

Eh, to smo poskušali na tebi že zadnjih 5 let, pa ni melo nobenega konkretnega učinka. Komunajzarji ste žilavi in se boste gotovo še naprej oglašali, nič bat.

Sicer se pa ne sekirat: mi smo že 70 let klerofašisti in izdajalci, pa tud še vedno migamo.

V bistvu bi se lahko eni in drugi do zdaj že naučili, da smo obsojeni na sobivanje v tej naši državi. Niti ena, niti druga stran ne bo kar tako izpuhtela v luft. To pač vsi vemo, da dokončne zmage ne bo, niti za ene, niti za druge. Sobivanje je imperativ.

Sami se pa moramo odločit, ali bo to sobivanje podobno 9. krogu pekla, kjer se bomo vsepovprek zmerjali in se pošiljali v neke rudniške jaške, ali pa se bomo znali med sabo pogovarjat malo bolj človeško in iskat skupne rešitve.

Osebno sem bil v ta namen pripravljen požret knedl in volit Pahorja. In sem bil ful ponosen na svojo nadstrankarsko odločitev, dokler nisem izvedel, da je zdaj po novem baje tudi Pahor janševik, klerofašist in izdajalec slovenskega naroda. Če to ni sranje...Hotel sem volit vsaj enega komunajzarja, da bi si dokazal, da sem sposoben stopit nad politične delitve in naredit nekaj dobrega za našo skupno državo. Potem na koncu pa ugotovim, da Pahor baje sploh ni več "tapravi" komunajzar, ampak najbolj ostuden agent mračnih, črnih sil, takorekoč papežev osebni odposlanec. In sem spet udaril mimo.

Moraš mi oprostiti, ker res nisem več čisto na tekočem, kateri komunajzarji so "tapravi" in kateri niso "tapravi". Na vaši opciji je bilo že toliko transformacij in pretumbacij, da nisem mogel več sledit. In potem sem bil pač toliko naiven, da sem volil kandidata SD, ker to se mi je pač zdelo dovolj komunajzarsko. I should have known better. Res nisem ekspert za vse prefinjene in delikatne nianse slovenskega komunajzarstva, težko se je odločiti med vsemi tistimi odtenki, med živo rdečo, krvavo rdečo, vijolično, oranžno, človek ne ve... na naši strani je vse veliko bolj enostavno :)

Mislim, mi klerofašisti bi vam komunajzarjem res radi pomagali, da bi se tudi vi enkrat počutili v tej državi bolj domače in da bi jo sprejeli kot svojo. Zato smo tudi volili vašega kandidata za predsednika RS. Pa spet ni v redu. Mislim, vse kar naredimo, je narobe. To ni fair... Res se trudimo, da bi nas imeli vsaj enkrat malo bolj radi...Šmrc... ampak vi nas še kar naprej sovražite, šmrc, se kar naprej delate norce iz nas, šmrc... Tudi mi imamo...sob, sob... tudi imamo čustva, veste ?! Oh, zdaj sem se pa čisto razcmeril... brof, brof...Zakaj, oh zakaj nas imate za take grdobe ? Zakaj, oh zakaj, se ne moremo imeti vsi, šmrc, vsi radi ? Mislim, brof,brof... Kako je vse to tako prekleto žalostno.

www.youtube.com/watc...RGd0gD0QNE

;)
¨........ z eno besedo BRILJANTNO napisano!
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1934699] 23.12.12 12:13 · odgovor na: anon-76818 (#1934680)
Odgovori   +    8
[Miran77]

Sicer se pa ne sekirat: mi smo že 70 let klerofašisti in izdajalci, pa tud še vedno migamo.
No, pa ne vsi. SLO je polna grobišč takih "izmečkov" :(
anon-217833 sporočil: 1.036
[#1934719] 23.12.12 12:29 · odgovor na: anon-293268 (#1934573)
Odgovori   +    6
Lahko bi to modificiral, vendar se mi ne ljubi. Šlo je za pravosodje. Natanko to,
kar je predlagano, vendar ztočnimi navodi in izvori ter celo z dokumenti. Zanimivo
pa je to, da sem na določenih portalih pisal cele bloge prav na to temo in v dosti
hujši obliki pa mi niso bloga umaknili.

Ko napišeš prvi komentar na določeno temo, ga napišeš z dušo in srcem in, seveda,
brez koncepta. Odgovor na komentar je bil zelo dolg in sem se celo opravičil, žal
mi je admin sporočil, da je samodejno onemogočil odgovor.

Sicer, ni panike, ker sem že v teh nekaj letih toliko dosegel, da se je na našem
pravosodju vse premaknilo in se nekaj bliža svojemu koncu.

Pa lep pozdrav!
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1934725] 23.12.12 12:35 · odgovor na: (#1934592)
Odgovori   +    7
[gsavli]
ko jebe zombije.

SDS hoče vladati na partijsko totalitaren način, ker so brez substance in se jim sanja ne, kva kurac zdej, ko so na oblasti, hčerke, žlahto, frende pa so bolj ko ne že zaposlili po državnih podjetjih in v JS in so s tem svoj plan izpolnili. Kaj zdaj, kako naprej? Druga republika? Tretje zasedanje AVNOJa? Neki se je treba zmislit, u međuvremenu pa s trdo roko nad neposlužneže, pa narod postaja nekam siten in nedržavotvorren in ga bo treba nekako spravit v red (toliko kolikor zabavljamo čez izobrazbo teh opic - poglej, kako bo prišla sedaj vojno - marksistično - režimska izobrazba s faksa prav janši).

Ampak to ni nič novega od teh bebotov.
Dotore, nič ne dvomim v pravilnost tvoje diagnoze, ampak včeraj smo slišali, tudi, da je Janša naredil velik korak naprej, ki ga nikakor ne smemo prezreti.

Izrecno se je javno distanciral od Tomaža Majerja in dal priznanje trenirkarjem, ki da so zavedni in državotvorni volilci in državljani.

Tomaž Majer je gotof!
0329Softb sporočil: 3.757
[#1934729] 23.12.12 12:40 · odgovor na: anon-178149 (#1934495)
Odgovori   +    15
Zadnja sprememba: 0329Softb 23.12.2012 12:43
[MarijanMacek]
878787,
ne pozabi, da pa je na drugi strani tudi 1 milijon Slovencev pa še kakšen več, saj vlada Velikega Vodje nima niti 1/5 podpore, oziroma, bi po njegovih besednih nasvetih neki drugi vladi, morala že zdavnaj odstopiti.

Le kako nas bo rešil takšen Vodja, ki v obdobju debelih krav (prve vlade) dopusti zapufanje bank za 12 milijard €, ki so si jih v veliki meri razdelili tajkuni s prvouvrščeno (nad)škofijo Maribor. Kar nas danes tepe ni dolg države, temveč sesutje bank in posledično omrtvičenost gospodarstva

Jebalo vas obdobje debelih krav. Sam se vedno znova in znova pred vsakimi volitvami obrnem v volivca Janše, čeprav ga prej kritiziram . Vse svinjarije so bile kot zakoni sprejete prej. 21 let traja ta naša jebena samostojnost in v teh 21 letih je Janša v koaliciji tudi s pijavkami vladal zgolj 4 leta + 1, to zadnje nesrečno leto. Maksimalno zakaj so krivi so krivi 5/21, za vse ostalo so tu ne Mastercard ampak, Pingvini in SD ne glede na to, kako se zdaj imenujejo.
anon-223303 sporočil: 1.384
[#1934739] 23.12.12 12:49 · odgovor na: anon-123060 (#1934597)
Odgovori   +    4
[miroko]
Poraz je popoln in zelo, zelo boleč,...

NA FORMALNI RAVNI!
anon-305219 sporočil: 119
[#1934740] 23.12.12 12:50
Odgovori   +    9
Narobe smo storili, ko smo prodajali orožje hrvatom in izkupiček ukradli, narobe smo storili , ko so izropali Interevropo in sedaj vršimo pritiske na pravosodni sistem, da zavlačuje z obravnavo, narobe smo storili , ko smo izropali Istrabenz,Luko Koper, NLB Frankfurt preko svojega človeka v nadzornem svetu...veliko smo storili narobe....v nebesih bo ljudem vrnjeno in poplačano.
anon-247811 sporočil: 1.234
[#1934741] 23.12.12 12:52
Odgovori   +    6
"Po njegovih besedah smo postali država, kjer se posamezniki in skupine, ki so leta in desetletja uživali različne privilegije, teh kljub krizi oklepajo za vsako ceno." ...No in sedaj, ko je to ugotovil je nastopil čas da se teh privilegijev odpove in da se umakne sposobnim z idejami, ki bodo vodili državo v korist vseh in zopet obudili upanje mladi generaciji. Janša (in njegovi) naj se čim prej umaknejo!
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1934743] 23.12.12 12:56 · odgovor na: 878787 (#1934487)
Odgovori   +    8
[878787]
7. JJ, če rabiš konkretno pomoč, sem na voljo. Z menoj jih je milijon slovencev.
He, he nakladaš da je čudo. Če bi bilo za tabo milijon Slovencev, potem bi lahko kandidiral in dobil onih želenih Ivanovih 50 +. :)
Razen če niso za tabo oni, ki še ne smejo volit..., od dojenčkov pa naprej.

Ali pa misliš, da jih je toliko skritih še tam v Argentini ? Ali pa oni milijon, ki je bil lani na referedumih proti reformam ?

He, he če ti bo Ivan nasedel bo zdaj zahteval predčasne volitve, pa da bo milijon glasov pobral.
anon-1445 sporočil: 3.218
[#1934744] 23.12.12 12:57
Odgovori   +    8
"Danes je čas težkih preizkušenj. Prav je, da odkrito pogledamo vase in se vprašamo, kaj smo storili narobe,"
Poenostavite si vse skupaj: vprašajte se, kaj ste storili dobrega ? Bo manj dela.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1934745] 23.12.12 12:58 · odgovor na: mer333 (#1934465)
Odgovori   +    5
[mer333]
Se strinjam.
Janša naj bo vzor. Pogleda vase in se vpraša: kdo je najbolj razdvojil Slovence v zadnjih 25 letih. Če je pošten, bo takoj odstopil.
Poleg tega me je pa res sram, ker imamo za premierja človeka, ki je pravnomočno obtožen in proti njemu poteka proces na sodišču. In to ne prvič.
+++++
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1934750] 23.12.12 13:02 · odgovor na: anon-262516 (#1934571)
Odgovori   +    5
[Telbanc1]
To seveda ni res.

Neredi v Mariboru so socialnega značaja, te v Ljubljani pa sprovocirane s strani levice.

Gospodarstvo še zmeraj peša, javni sektor se redi.

To je to.

Javnih del pa takorekoč ni. Če ti veš drugače, pričakujem da navedeš konkretne številke v milijonih evrih, za koliko je bilo po tvoje odvojeno več denarja za javna dela kot lansko leto.

V končni fazi, če bo vlada tako nadaljevala, se bojo tud v Ljubljani levičarjem pridružili reveži in bo vlada padla. Prej ali slej.
Nč bat! Majer in njegov pudelj bosta vse pošlihtala, priložnost sta dobila, le izkoistiti jo morata :))
anon-105119 sporočil: 3.426
[#1934752] 23.12.12 13:07
Odgovori   +    13
janša se sprašuje; kje smo naredili napako?
zame je on sam največja napaka Slovenije
anon-190916 sporočil: 561
[#1934753] 23.12.12 13:07
Odgovori   +    11
Zaenkrat še ni prišla v ospredje ugotovitev, da imamo zastarel model gospodarskega delovanja, ki ga moramo čimprej spremeniti. Vtis je, da so dosedanji protesti bili s strani interesnih skupin usmerjeni v glavnem le v ohranjanje dosedanjega stanja.

Naš uspeh v prihodnje pa je odvisen predvsem od naše pripravljenosti za spememebe. Dosedanji gospodarski model z vseobsežo državo, se je izkazal za finančno nevzdržnega.

Bolj kot doslej bo potrebno zaupati sposobnostim vsakega posameznika. Ker so rezultati dosedanjega gospodarskega modela porazni se bo država morala iz gospodarstva umakniti, prostor pa čimbolj odpreti zasebni gospodarski pobudi v okolju z bistveno manjšimi davčnimi obremenitvami, kot so poznane doslej. Zaenkrat pa takšnih pobud na protestih še ni.
anon-105119 sporočil: 3.426
[#1934755] 23.12.12 13:10
Odgovori   +    8
janša se sprašuje kaj so naredili narobe?
bili so in so še predstavniki levo-desne klepto-mafije
ne pa ljudstva, to je to,
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1934767] 23.12.12 13:18 · odgovor na: petercek99 (#1934491)
Odgovori   +    17
[petercek99]
Kritika gor, kritika dol; Janša se vede kot pravi državnik.
Ne se ne. On to je. Ni pomembno, če hodiš kot pav (kot da bi požrl kol), oziroma imaš nos više kot čelo, ampak da na pamet (45 minut) poveš bistvo in ostaneš živ.
anon-214903 sporočil: 49
[#1934770] 23.12.12 13:23 · odgovor na: anon-268787 (#1934634)
Odgovori   +    2
Z branjem imaš pa majhne težave, kajne?
anon-214903 sporočil: 49
[#1934773] 23.12.12 13:35 · odgovor na: anon-68796 (#1934604)
Odgovori   +    7
Obstaja veda o proučevanju človekove mimikrije in Janša jo ima več kot izrazito. Na podlagi teh nekontroliranih gibov se ugotavlja karakter in psiho človeka. Naj dodam svoje skromno opažanje: vzbuja mi asociacijo na Mussolinija, ko je z balkona v Trstu držal pomemben govor o svojih načrtih osvajalske Italije.
anon-105119 sporočil: 3.426
[#1934780] 23.12.12 13:39
Odgovori   +    4
tisti, ki so v vladi in parlamentu na belem prahu
so že zdavnaj izgubili stik z ljudstvom.
samo en pregled njihovih las bi vsaj polovico
od njih za zmeraj spravil iz njihovih stolčkov,
pa neglede na to, ali je kdo predsednik vlade, ali pa države.

Strani: 1 2 3 4 5 6