Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
Zadnja sprememba: čarli 08.12.2012 16:37
[vinopivec]
> [čarli]
> > [vinopivec]
> > > [čarli]
> > > > [vinopivec]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [vinopivec]
> > > > > > Morda bi lahko podvojil dozo.
> > > > >
> > > > > Ja spet se taprav oglaša:) Vsekakor tebi ni pomoči tudi če početveriš jemanje tega kar pač jemleš;)
> > > >
> > > > Čarli, poskusi dojeti, da si neprebavljiv, kadar imaš napad, natanko tako kot fibonaci.
> > >
> > > Ej daj ti poskusi dojeti, da si ti neprebavljiv tako kot npr depresivni;)
> > >
> > > >Ti z jajotom, on s talibani. Le da zate resno verjamem, da si iskren, imaš pač svoj problem. Never mind.
> > >
> > > Lej jaz pa mislim, da si ti iskresn s svojim nickom;) Ampak sevda, da to vino zmeraj popiješ v prevelikih dozak kar je evidento pri tvojem pisanju:)
> >
> >
> > Čarli, en ubogi mentalni siromak si. Ne da se mi več.
>
> Hmm ja kdo je siromak se je za vprašat. Jaz zagotovo nisem;) Za tebe pa ugotavljam, da si v svojem svetu vsevednosti in samovšečnosti. In ti so ponavadi največji siromaki;) Ampak hej tudi taki morate obstajat ne:)


Še zadnja, si ne morem pomagati ob tem tvojem novem Herkulovem naporu. Ali se zavedaš, da intelektualni snobizem "obstaja" izključno zavoljo takih, kot si ti?

Bi z gotovostjo rekel, da ne...
Snobizem?:) Veš poglej prvo sebe preden sodiš druge. Ampak druge je tako fajn sodit in ocenjevat a ne mister perfect?:) Beda od bede si. Tako kot tist pirh;)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1915055

Strani: 1

anon-51551 sporočil: 1.517
[čarli]
> [vinopivec]
> > [čarli]
> > > [vinopivec]
> > > > [čarli]
> > > > > [vinopivec]
> > > > > > [čarli]
> > > > > > > [vinopivec]
> > > > > > > Morda bi lahko podvojil dozo.
> > > > > >
> > > > > > Ja spet se taprav oglaša:) Vsekakor tebi ni pomoči tudi če početveriš jemanje tega kar pač jemleš;)
> > > > >
> > > > > Čarli, poskusi dojeti, da si neprebavljiv, kadar imaš napad, natanko tako kot fibonaci.
> > > >
> > > > Ej daj ti poskusi dojeti, da si ti neprebavljiv tako kot npr depresivni;)
> > > >
> > > > >Ti z jajotom, on s talibani. Le da zate resno verjamem, da si iskren, imaš pač svoj problem. Never mind.
> > > >
> > > > Lej jaz pa mislim, da si ti iskresn s svojim nickom;) Ampak sevda, da to vino zmeraj popiješ v prevelikih dozak kar je evidento pri tvojem pisanju:)
> > >
> > >
> > > Čarli, en ubogi mentalni siromak si. Ne da se mi več.
> > ševa
> > Hmm ja kdo je siromak se je za vprašat. Jaz zagotovo nisem;) Za tebe pa ugotavljam, da si v svojem svetu vsevednosti in samovšečnosti. In ti so ponavadi največji siromaki;) Ampak hej tudi taki morate obstajat ne:)
>
>
> Še zadnja, si ne morem pomagati ob tem tvojem novem Herkulovem naporu. Ali se zavedaš, da intelektualni snobizem "obstaja" izključno zavoljo takih, kot si ti?
>
> Bi z gotovostjo rekel, da ne...

Snobizem?:) Veš poglej prvo sebe preden sodiš druge. Ampak druge je tako fajn sodit in ocenjevat a ne mister perfect?:) Beda od bede si. Tako kot tist pirh;)
Beda od komunistične bede si ti ! Še vedno verjameš, da bo Janševa vlada odstopila in bo zavladal jugokomunizem. Ampak NE BO !!!
anon-231230 sporočil: 4.037
[čarli]
> [vinopivec]
> > [čarli]
> > > [vinopivec]
> > > > [čarli]
> > > > > [vinopivec]
> > > > > > [čarli]
> > > > > > > [vinopivec]
> > > > > > > Morda bi lahko podvojil dozo.
> > > > > >
> > > > > > Ja spet se taprav oglaša:) Vsekakor tebi ni pomoči tudi če početveriš jemanje tega kar pač jemleš;)
> > > > >
> > > > > Čarli, poskusi dojeti, da si neprebavljiv, kadar imaš napad, natanko tako kot fibonaci.
> > > >
> > > > Ej daj ti poskusi dojeti, da si ti neprebavljiv tako kot npr depresivni;)
> > > >
> > > > >Ti z jajotom, on s talibani. Le da zate resno verjamem, da si iskren, imaš pač svoj problem. Never mind.
> > > >
> > > > Lej jaz pa mislim, da si ti iskresn s svojim nickom;) Ampak sevda, da to vino zmeraj popiješ v prevelikih dozak kar je evidento pri tvojem pisanju:)
> > >
> > >
> > > Čarli, en ubogi mentalni siromak si. Ne da se mi več.
> >
> > Hmm ja kdo je siromak se je za vprašat. Jaz zagotovo nisem;) Za tebe pa ugotavljam, da si v svojem svetu vsevednosti in samovšečnosti. In ti so ponavadi največji siromaki;) Ampak hej tudi taki morate obstajat ne:)
>
>
> Še zadnja, si ne morem pomagati ob tem tvojem novem Herkulovem naporu. Ali se zavedaš, da intelektualni snobizem "obstaja" izključno zavoljo takih, kot si ti?
>
> Bi z gotovostjo rekel, da ne...

Snobizem?:) Veš poglej prvo sebe preden sodiš druge. Ampak druge je tako fajn sodit in ocenjevat a ne mister perfect?:) Beda od bede si. Tako kot tist pirh;)

Hvala za z gotovostjo pričakovan odgovor... Če boš še nekajkrat prebral in sila močno aktiviral sive celice, ti bo morda kapnilo. Ali pa tudi ne. Res si neizčrpen vir zabave za nekoliko zlobne cinike.

Sam zdajle odhajam na večerjo z uspešnimi in ustrezno razgledanimi (ter pismenimi) pravimi liberalci in definitivno zaključujem, ti pa si kar vzemi čas in še naprej ventiliraj frustracije; naj ti tekne.

Strani: 1