Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[vinopivec]
> [čarli]
> > [0602Krajn]
> > > [čarli]
> > > > [pirhovec]
> > > > 1. Ali je komunist Mussomeli, ki dela zelo očitno ločevanje slovenskih politikov?
> > > >
> > > > DA/NE
> > > >
> > > > 2. Ali je Mussomeli zaslepljen jajov vernik, ker ni useglihar do slovenske politike?
> > > >
> > > > DA/NE
> > > >
> > > > Rabim samo dva tvoja odgovora, svoje blodnje pa zadrži zase, ker ne zanimajo nikogar.
> > >
> > > A misliš, da koga zanima tvoje blodnje razen jajotovih vernikov?:) In meni dol vsi kaj misli en veleposlanik zda;) Za raliko od tebe ne rabim avtoritete, da bi na podlagi se odločal za in proti...
> >
> > Seveda. Popolnoma nepomembno je mnenje ZDA, KI veljajo v svetu toliko kot na primer Srbija, a ne čarli. Ko jih j..e, a ne čarli. Mi smo vsemogočni, a ne čarli ?? Sploh bomo vsemogočni, ko bo kmalu končana komunistična revolucija, a ne čarli ?? Saj je treba vse razbit, je rekla danes prodajalka Zlatarne Celje v nekem slovenskem mestu. Kaj bo pa potem, sem jo vprašala ?? Saj je vseeno, kaj bo, razbit in dotolčt do konca, je bil njen odgovor. Se strinjaš, a ne čarli ??
>
> Ej a je s tabo vse vredu? Videti si kot tretji kandidat za psihiatra:) In btw kje sem pisal, da je naša đamafhirija vsemogočna? In ja komunistično revolucijo izvajate jajotovi verniki skupaj z jajotom. Namreč zpiz2 je tipičen komunističen produkt;)
>
> PS: Kje sem jaz pisal o razbijanju? A to je spet verska šola jajota vas učila kako se mora nasprotnika diskvalificirat?:) No saj verjame, da bi bili tudi pripravljeni delat likvidacije, če bi vaš bog tako rekel ane;)


Morda bi lahko podvojil dozo.
Ja spet se taprav oglaša:) Vsekakor tebi ni pomoči tudi če početveriš jemanje tega kar pač jemleš;)