Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-242092 sporočil: 5.152
[Glavni forum] Tema: Slovenija izbira predsednika države
[#1904157] 02.12.12 13:37 · odgovor na: anon-273776 (#1904151)
Odgovori   +    22
Zadnja sprememba: anon-242092 02.12.2012 13:39
[Pepi13]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [Pepi13]
> > > [pezdon]
> > > Ljudem gre na bruhanje pred odhodom na glasovanje, zato marsikdo raje ostane doma !!
> >
> > Verjamem, da jim gre na bruhanje.
> > Pa naj med potjo bruhajo, lahko tudi na volišču pobruhajo skrinjice, lističe in komisijo...le volitev ne ignorirati! Bemti sunce! Pojdi volit! Sam sem tudi zamižal, ko sem obkrožil ono pičko! Raje pičko kot pa pezdeta...
>
> Jaz sem precrtal oba kucana in dopisal "Lustracija zdaj, Evropa kasneje".

Tudi prav. Veliko res nisi mogel zaj**ati. No, sam sem zamižal...in sram me je bilo...
Nicesar nisem zajebal, prijatelj, garantiram. V resnici pa Slovencem privoscim se najmanj sedem mandatov turcina sancina, kaj bi se sprenevedali z nekaksnim zamaskiranim kucanom v podobi kretenskega manekena; naj se ve (u Serbosloveniji, pa i sire), da tisto, kar je rekel dolanc glede perpetualne vladavine komunistov, se vedno drzi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1904157

Strani: 1

anon-273776 sporočil: 813
[Glavni forum] Tema: Slovenija izbira predsednika države
[#1904405] 02.12.12 16:20 · odgovor na: anon-242092 (#1904157)
Odgovori   +    8

Nicesar nisem zajebal, prijatelj, garantiram. V resnici pa Slovencem privoscim se najmanj sedem mandatov turcina sancina, kaj bi se sprenevedali z nekaksnim zamaskiranim kucanom v podobi kretenskega manekena; naj se ve (u Serbosloveniji, pa i sire), da tisto, kar je rekel dolanc glede perpetualne vladavine komunistov, se vedno drzi.
Strinjam se s teboj. Vse skupaj je posledica mehkega prehoda (začetega 91.), ki pa je drag kot 100 hudičev, pa še tvegan je.

Lustracijo si danes nekajkrat omenil?
A si predstavljaš, da se nekdo sam sebe lustrira? Razloži mi, kdo bi lustriral? Kdo bi lahko bil lustriran je jasno, le kdo bi lustriral ni... 90-tega sta bila takšna le dva...Pučnik in Kramberger....Danes ni veliko bolje....
Sam še ne vidim nove generacije politikov, katere ne bi mogel vsaki mimoidoči scat pelat... Zaenkrat izbiramo med manj škodljivimi in bolj škodljivimi za Slovenstvo, državljane, državo itd...ko rečem izbiramo - mislim na tiste, ki s svojo glavo razmišljamo in tiste, ki nismo na državnih jaslih (kupljeni, odvisni, dolžni itd.). Problem je tudi v tej naši majhnosti, da javni sektor predstavlja naprimer 20 ali več odstotkov vseh zaposlenih v državi. Verjemi mi, da je med temi vsaj 75% kontaminiranih...?
Drug problem je zavedenost. Glavnino medijev držijo v rokah stare sile. Raja verjame besedam izrečenim na RTV, zapisanim v Delu, Sl.Novicah, Večeru... Zavedenega je vsaj 80% volilnega telesa.

Sam ne bi udrihal vsevprek, ker je nekdo, po katerem prevečkrat udrihamo še resnično edini, ki je uspel ostati iz kontra garniture iz 90-tih, vsi ostali so morali skloniti glave. Ta edini pa ima to težavo, da požira ves prah, ki se dviguje za 16 leti vladavine LDS-a in kar nekaj prahu iz 04-08.....na 45 let podlage KPJ.... Trenutno ne vidim še nikogar, ki bi ga lahko nadomestil.

Strani: 1