Zasebnost
46 min
Banke do konca aprila s 57 odstotkov več dobička kot v istem obdobju lani
1 ura
Kdo bo v Ljubljani najel sto tisoč kvadratnih metrov novih poslovnih prostorov?
2 uri
Načrt za zjokat: delež ljudi brez zdravnika bi zmanjšali šele do leta 2031 5
2 uri
NLB na borzi prvič vredna 2,5 milijarde evrov 4
2 uri
Dars v EIB po 120 milijonov evrov kredita za novomeško obvoznico 2
2 uri
Fiatova mestna panda je postala velika in tudi električna
3 ure
Vučić za FT: Leta 2022 je Srbija ustavila projekt rudnika litija, zdaj ga je pripravljena obuditi 2
3 ure
Delničarji NLB potrdili dividendo in 3 nadzornike
4 ure
Kako postati izvoznik leta 2024
4 ure
Evropska uredba o obnovi narave je dokončno sprejeta, kar je omogočila kljubovalna avstrijska ministrica 1
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Stroški dela v EU v prvem četrtletju medletno višji za 5,5 odstotka
4 ure
Slovenija dobila prvega proizvajalca konstrukcijskega križno lepljenega lesa za hiše in bloke
4 ure
V Kopru je pristala kontejnerska ladja Astrid Maersk. Zakaj je to pomembna novica? 3
5 ur
Suzuki swift ostaja eden najpreprostejših avtov
5 ur
Dobra novica za Cinkarno Celje: Evropska komisija s carinami nad kitajske proizvajalce TiO2 3
6 ur
Tako Gradec in Celovec postajata gospodarsko območje z izjemnim potencialom (Oglas)
7 ur
SRC.SECURE – storitve, ki poskrbijo za zdravo IT-okolje (Oglas)
7 ur
Skok kupil še 500 delnic Cinkarne
7 ur
Pričakovati je spremembe jamstva za vloge pri bankah: kaj bo novega?

Strani: 1 2

bigl sporočil: 18.363
[#1900348] 29.11.12 22:20
Odgovori   +    7
Zgleda, da se prezident oklepa zadnje bilke, ki se ji reče navijaštvo. To pa ni državotvorna drža. Lep dan.
anon-245643 sporočil: 1.841
[#1900352] 29.11.12 22:22
Odgovori   +    7
prvič poslušam "drugi polčas" predsedniške kampanje... matr mi je sluzavi ravnokar dvignil tlak z izjavo: rad prisluhnem vsakomur, sem pripravljen na pogovor... vsi vemo kakšna je bila njegova odzivnost na pogovor o povojnih pobojih, kako vneto je bil pripravljen poslušati...

na koncu bom še primoran požreti svojo besedo (ne podpreti nikogar od današnjih finalistov) in šel oddati svoj glas za pahorja...
anon-275667 sporočil: 732
[#1900353] 29.11.12 22:22
Odgovori   +    2
Nisem gledal soočenja, ker mi paradajzarji dol visijo. Sicer pa od njiju tudi ni za pričakovati kaj pametnega. Ko bodo ovce, ki se bodo udeležile teh volitev to ugotovile bo že prepozno.

Sicer pa je slovenski narod že v prvem krogu volitev pokazal kje mu je mesto - Severna Koreja, Kuba,...res žalostno
anon-184513 sporočil: 3.006
[#1900355] 29.11.12 22:25 · odgovor na: anon-104967 (#1900342)
Odgovori   +    10
*****
Zelo dobra ugotovitev; hočejo, da folk popizdi. Če volitev ne bo zaradi protestov, ostane drugorazredni na položaju. Koliko časa še, za koliko časa lahko odlašajo naslenje volitve? Kdo ve? Tako bi izločili Pahorja in vse bi bilo super državnotvorno. Da jih le ni sram. Očitno denar res ne smrdi, bolj je krvav, raje ga jemljejo.
fcajt sporočil: 4.335
[#1900357] 29.11.12 22:27
Odgovori   +    9
"Med drugim je Türk zatrdil, da je bil Pahor boljši predsednik vlade kot je sedaj Janez Janša." ... zakaj ga je pa potem hotel zamenjati z lopovom župankovićem ???
čarli sporočil: 13.178
[#1900358] 29.11.12 22:30 · odgovor na: (#1900351)
Odgovori   +    2
[pirhovec]
Zdaj me jajo spet kliče, moram se javiti na dolžnost pri njem v volčjem brlogu stranke (Janšev Wolfsschanze), ki ga imamo na skrivni lokaciji malo naprej od Borovca na Kočevskem. Ajd, imej se.
Ej pa tam ga nimajo več:)
anon-76818 sporočil: 4.031
[#1900364] 29.11.12 22:36
Odgovori   +    15
Gledal soočenje za približno 3 minute in 46 sekund. Pa raje ne bom več.

Že 5 let vem, da Tuerka ne bom volil.

Ampak odločil sem se, da grem na volitve.

Zato moram stisniti...zobe...in...voliti...aarrrgg...in ...voliti...

Huu, težka je. Gremo še enkrat. Spravi se k sebi, stari. Za Slovenijo. Za dom, za narod, očetnjavo. Dajmo še enkrat. Disciplinirano. Suck it up. Huuu...Globok vdih, globok izdih... Ni mi mar bolečin, z njimi živim, kot slovenskega naroda sin... OK, dajmo zdaj.

Volil bom Boruta Pahorja.

Saj gre.
anon-272577 sporočil: 1.095
[#1900370] 29.11.12 22:38
Odgovori   +    8
Ne morem reči, da mi je Pahor blazno všeč; mi je pa bolj ko Turk. Če bi držalo vse za kar pravi Turk, da se kot predsednik države zavzema, bi jaz kot navadni državljan to moral čutiti. Želi si pravne države in enakosti pred zakonom, pa tega dosedaj ni ravno kazal s pomilostitvami. Jaz pa ne maram dvoličnih oseb.
anon-162251 sporočil: 4.633
[#1900386] 29.11.12 22:48 · odgovor na: anon-104967 (#1900342)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-162251 29.11.2012 22:50
[fxm12000]
> [odlocno]
> > [Kimsky]
> > Požar je napisal, da bodo jutri na mitingu resnice tulili tudi proti Pahorju, potem pa bo Sluz tik pred začetkom volilnega molka miting označil kot državotvoren. Točno ta izraz je uporabil Požar.
> > In zdaj preberem naslov v Financah: "Türk: Protesti so državotvorno dejanje".
> >
> > Kwa je to? A je Turek res tako neučakan, da ne more počakati do jutri, kot so očitno načrtovali v štabu?
>
> Drugorazredni poziva, naj se protestniki vzdržijo nasilja. To je tako, kot da bi pozival k nasilju. Takoj, ko se ukazujoči obrne stran, naredi večina ravno obratno, kot jim je bilo ukazano. Prej bi dosegel mirne demonstracije, če bi samo pozval k mirnim demonstracijam. In njegovi svetovalci skupaj z njim to dobro vedo, zato to Türku vsaj tako zamerim, kot njegovo drugorazredno sluzasto ošabnost.

Ne gledam ves čas, ampak sem spremljal , ko je bil komentar odzivov na Twitterju: več kot očitno se je pokazala instrumentalizacija protestov v predvolilne namene. Zakurit slabo voljo v ljudeh, da brez pravega vrstnega reda pošiljajo vsevprek v 3pm (enak vzorec kot na Radiu Kabul 202 recimo zjutraj kje ob pol sedmih, ko kak Karoli rukne ven anketo, kao Ali je prav ,da ima vaš šef ali sosed tako plačo? In narod popizdi že na vse tešče, ko se mu dvigne žolč in prekolne vse živo in do malice ne pride k sebi.) Tu pa enako dvignit žolč na vse , ki mu gredo , so mu šli ali bi mu lahko šli na jetra, in bo klel in metal kocke in krogle in piramide in kar je še takega, pa če gre vse v 3pm, pa če crkne, pa če bo travo jedel in kar je še samomorilnih izrazov doma na slovenskem. In na koncu ne bo šel na volitve, češ, ko jih jebe bando itd..
In točno to si tile klinci želijo.

Mislim, da bi bilo dobro preiskati vse te okoliščine, ko gredo tele volitve (upam, da bodo) mimo, in ob ugotovitvi zlorabe tega, kar sem omenjal, lepo strpat v čuzo vse, ki so to zlorabili. Z marketinškimi agencijami in kao strokovnjaki vred, ki so se v to igro spustili.
Se strinjam in predlagam, da se nemudoma uvede preiskava kdo stoji za temi nemiri. Vec kot ocitno je v to umazano Igrol vpleten Türek in Jankovic !
anon-162251 sporočil: 4.633
[#1900409] 29.11.12 22:55 · odgovor na: (#1900351)
Odgovori   +    2
[pirhovec]
Zdaj me jajo spet kliče, moram se javiti na dolžnost pri njem v volčjem brlogu stranke (Janšev Wolfsschanze), ki ga imamo na skrivni lokaciji malo naprej od Borovca na Kočevskem. Ajd, imej se.
Imas smisel za dober Humor! Povej nam kaksna so Nova navodila iz Brloga ?
anon-162251 sporočil: 4.633
[#1900410] 29.11.12 22:55 · odgovor na: (#1900351)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-162251 29.11.2012 22:58
[pirhovec]
Zdaj me jajo spet kliče, moram se javiti na dolžnost pri njem v volčjem brlogu stranke (Janšev Wolfsschanze), ki ga imamo na skrivni lokaciji malo naprej od Borovca na Kočevskem. Ajd, imej se.
Imas smisel za dober Humor! Povej nam kaksna so Nova navodila iz Brloga ? Imas tudi kaksna informacie iz Murgel, a je Stanovnik Res v hisnem arestu v domu upokojencec Trnovo ???
anon-195846 sporočil: 3.006
[#1900415] 29.11.12 22:57 · odgovor na: anon-162251 (#1900386)
Odgovori   +    3
>
> Ne gledam ves čas, ampak sem spremljal , ko je bil komentar odzivov na Twitterju: več kot očitno se je pokazala instrumentalizacija protestov v predvolilne namene. Zakurit slabo voljo v ljudeh, da brez pravega vrstnega reda pošiljajo vsevprek v 3pm
Bojo pa ja vedeli, kako se reči streže, saj imajo 70 letno izročilo. Je pa videti, da so imeli premalo časa. Folk je namreč zbegan: proti komu smo že? Janša? Janković? Tuerk? Pahor? Semolič? Bogataj?
anon-195846 sporočil: 3.006
[#1900453] 29.11.12 23:09 · odgovor na: anon-76818 (#1900364)
Odgovori   +    6
[Miran77]
Gledal soočenje za približno 3 minute in 46 sekund. Pa raje ne bom več.

Že 5 let vem, da Tuerka ne bom volil.

Ampak odločil sem se, da grem na volitve.

Zato moram stisniti...zobe...in...voliti...aarrrgg...in ...voliti...

Huu, težka je. Gremo še enkrat. Spravi se k sebi, stari. Za Slovenijo. Za dom, za narod, očetnjavo. Dajmo še enkrat. Disciplinirano. Suck it up. Huuu...Globok vdih, globok izdih... Ni mi mar bolečin, z njimi živim, kot slovenskega naroda sin... OK, dajmo zdaj.

Volil bom Boruta Pahorja.

Saj gre.
Meni se zdi, da ni treba s tako zelo stisnjenimi zobmi.
Če dobro pomislimo: kje bi bili danes, če bi bil Pahor res tak bebec brez jajc, kot smo mislili in kot jih veliko misli še danes? Že tri leta bi imeli Jankovića za PM-ja in vsi skupaj bi bili tako globoko v pm, da nam niti čevlji ne bi več ven gledali.
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1900588] 30.11.12 01:26 · odgovor na: (#1900301)
Odgovori   +    3
[pirhovec]
> Kar se tiče protestov je Pahor mnenja, da je naloga predsednika, da predvsem umirja situacijo.

+1, evo, dobi moj glas, Simona Toplak, ti pa odjebi, ne rabimo tvojih debilnih navodil

(disclaimer: dokončno se bom odločil v nedeljo ob 18h, ali se bom sploh odpravil v Ljubljano na volišče)
A pa si slišal kaj je Pahor rekel za tvojega vožda ? Da zato noče da Ivana vržejo, ker potem bi bil Ivan šef opozicije in potem ne bi pustil nikomur da bi karkoli naredil.

Mah saj jaz tudi razmišljam, da je treba Ivana še malo pustiti. Sploh ne vem kaj komjunare tako paniko zganjajo. Mogoče taktizirajo, da bi še one reforme prišle kmalu, potem da bi bilo vse na kupu, potem pa Ivana vržejo.
He, he potem bi pa oni gospodarili v slabi banki in na Holdingu, Ivan bi pa spet jokal, da imajo vse v rokah komunisti. In to po Ivanovih zakonih. V holdingu sami rdeči, v slabi banki sami rdeči...
Tako pač je če vsak na oblasti zase piše zakone, ko ga ruknejo je pa problem.
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1900613] 30.11.12 04:30 · odgovor na: bigl (#1900340)
Odgovori   +    2
[bigl]
> [FIN-466864]
> borat je pa kanglera ga zagovarja!
> gotof je tud on....

Kangler se je sam odstavil. Mariborčani pa so mu pomagali. Lep dan.
jeba je ker so ga tud nastavil...celo 2x..

zdej..ne vem če je kriv alko, al....


moje skromno mnenje,za katerokoli človeško bitje zahtevat da je gotof,brez da bi prej sam koga zagotofil je šuntanje k umoru in stvar pregona!kurc,mamo demokracijo,pa naj ga trpijo še dve let...
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1901433] 30.11.12 13:31 · odgovor na: (#1900606)
Odgovori   +    0
[rava]
> [fiston]
> Mah saj jaz tudi razmišljam, da je treba Ivana še malo pustiti. Sploh ne vem kaj komjunare tako paniko zganjajo. Mogoče taktizirajo, da bi še one reforme prišle kmalu, potem da bi bilo vse na kupu, potem pa Ivana vržejo.
> He, he potem bi pa oni gospodarili v slabi banki in na Holdingu, Ivan bi pa spet jokal, da imajo vse v rokah komunisti. In to po Ivanovih zakonih. V holdingu sami rdeči, v slabi banki sami rdeči...
> Tako pač je če vsak na oblasti zase piše zakone, ko ga ruknejo je pa problem.

a si prepričan, da jih piše vsak zase?
v primeru predpostavke, da so skregani, je to ravnanje res neracionalno upm.
če pa v resnici samo glumijo, da so skregani, pol pa vse to klapa.
tekovine revolucije se konsistentno ohranjajo.
Pišejo jih zase, samo lahko bi dodal še za trenutne potrebe, oziroma za potrebe ko so na oblasti. Zdaj v bistvu jih potem pišejo tudi za one druge, ko oni pridejo na oblast. In kaj imaš na izbiro ? Ali napišeš take zakone, da se lahko krade, ali pa take da se ne more. No da bi napisal take da se ne more, se do sedaj ni še nihče odločil.
Je pa dejstvo, da pač oni ki je na oblasti skrbi, da bi čimveč pokradel, oni ki je v opozicije se pa trudi, da ta ne bi preveč, da bi potem še kaj zanj ostalo. :)

Ja to da so skregani pa v bistvu res glumijo in potem vse klapa. Zdaj ta skreganost na leve in desne je samo pesek v oči, da odvrnejo pozornost od kraje.
Ker ne vem kaj se kregajo, če so vsi iz bivše partije in so potem vsi v bistvu "levi" ali pa vsi "desni" karkoli že so. Skreganost je edino med onimi, ki so bili prej pri koritu in med onimi, ki se jim prej ni uspelo pririniti h koritu. Saj to še vedno poteka, ko se tepejo za to korito.

Drugače pa ko so skupni interesi (kraja) tam pa niso skregani, razen do neke do te mere ko se ne morejo zmenit, koliko plena komu pripada.

Saj Mercator je lep primer narejene skreganosti. Kdo je tam sodeloval? Ivan (SDS), Boško (SD), Bavčar (LDS), Gantar (Ljudska stranka ali krščanski krog tam nekje).
Eto so se brez problema zmenili. Sicer potem je prišlo do preigravanja med sabo, ko je recimo Boško zajebal Ivana ko mu ni dal Dela...., samo to je že borba za plen. Ampak da bodo plenili pa ni problem tu so si enotni, skreganost je samo pri delitvi plena.

Strani: 1 2