Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-182066 sporočil: 11.068
[Servis] Tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3
[#1877370] 13.11.12 08:56 · odgovor na: anon-182066 (#1876506)
Odgovori   +    1
[vrac]
> [gsavli]
> > [cink]
> >
> >
> > FQ je povsem odvisen samo od dolžine posameznikovih prispevkov, če so v povprečju daljši od ene 300 znakov imaš pač visok Fakju. Si v zelo dobri družbi (ki "seveda ne nabija o opankarju, komunajzarjih" (;))) janezapizdeka recimo. In tudi nakladača v prazno Mirana77 (sem šel še za tegale pacienta pogledat...)
>
> Eh, zadeva niti ni namenjena uporabnikom. Zato imaš funkcijo ignore in prijatelji. Je pa presenetljivo, ko opažam, da berem v glavnem uporabnike z višjim FQ-jem in da imajo oni z nižjim za moj okus praviloma neprebavljive poste. Imam pa tudi izjemo, ki jo vsake tolk pogledam, s FQ, nižjim od 40, pa še orto levičar je, tako da na koncu se vse konča pri vsebini postov in osebnih preferencah. :)

Gsavli, saj en cajt si mel nizkega, potem si se pa začel prsit, da si zdravnik, se je pa potem Gustl ustrašil, da lahko pride k tebi v obdelavo, si pa dobil FQ 64. Sicer pa tvojih umotvorov ne razganja od pameti, da ne boš preveč napihnjen.

Gsavli, malo sem te preveč obdelal, zato mi oprosti za grde besede. Si kar pameten dečko, mal sem se razburil, ko si malo v nič dal forumaše z nizkim FQ in sem potem s kritiko pretiraval. Si eden boljši, če ti malo prišepnem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1877370

Strani: 1

anon-220443 sporočil: 745
[Servis] Tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3
[#1899135] 29.11.12 10:12 · odgovor na: anon-182066 (#1877370)
Odgovori   +    1
A si dobil kak opomin (v obliki znižanja fakiča) ali od kod tako radikalna sprememba v samo 1 dnevu? Ali tudi ti v bližnji prihodnosti planiraš kako obdelavo pri doc-u? ;-)

Meni je bil pa tvoj prvi post kar všeč (ampak za plus je žal prestar)!

Strani: 1