Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj se pri Petrolu norčujejo iz nas

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
Kadarkoli tankam na Petrolu, mi pod nos ponujajo njihovo kartico, pa zavrnem. Zadnjič vseeno preletim formularje in sem skoraj na rit padel od smeha. Od mene zahtevajo morje osebnih podatkov, ki jih ne potrebujejo. Malo manjka, da bi hoteli vedeti še mojo št. čevljev in koliko cigaret posmodim. Imelo me je, da bi formular izpolnil in jim dal zahtevo, naj mi sporočijo svojo bonitetoin podajo letna poročila za zadnjih 65 let he he.

Prihranek ? "Velikodušni" popusti pri njihovih dragih izdelkih, večinoma gre za poceni plastiko v njihovih trgovinah, kjer kupci v glavnem plačajo bencin in gred(m)o.

Elektrika ? Gen-I. Zakaj ? Ker je bil prvi, ki je razbesnel oligopole, čeprav je prihranek le okoli 300-400 € na leto (imam TČ). Onega Goloba nisem preveč obrajtal, dokler je vedril v LDS. Pa je naredil pametno potezo, odšel in z GEN-I se je zapisal med Dementiostanske Robin Hoode, kot Pezdir.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1868282

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Zakaj se pri Petrolu norčujejo iz nas
[#1868303] 05.11.12 10:25 · odgovor na: purinoli (#1868282)
Odgovori   +    10
[purinoli]
Onega Goloba nisem preveč obrajtal, dokler je vedril v LDS. Pa je naredil pametno potezo, odšel in z GEN-I se je zapisal med Dementiostanske Robin Hoode, kot Pezdir.
No, pretiravat ni treba, recimo, da je to kratkotrajni collateral benefit.

Bi bilo zanimivo vedeti podrobnosti teh poslov z nakupi NEK štroma pa Istrabenz pa...verjetno smo kmalu pri Bavčarju itd...
anon-54454 sporočil: 4.098
[Glavni forum] Tema: Zakaj se pri Petrolu norčujejo iz nas
[#1868321] 05.11.12 10:33 · odgovor na: purinoli (#1868282)
Odgovori   +    5
[purinoli]
Kadarkoli tankam na Petrolu, mi pod nos ponujajo njihovo kartico, pa zavrnem. Zadnjič vseeno preletim formularje in sem skoraj na rit padel od smeha. Od mene zahtevajo morje osebnih podatkov, ki jih ne potrebujejo. Malo manjka, da bi hoteli vedeti še mojo št. čevljev in koliko cigaret posmodim. Imelo me je, da bi formular izpolnil in jim dal zahtevo, naj mi sporočijo svojo bonitetoin podajo letna poročila za zadnjih 65 let he he.

Prihranek ? "Velikodušni" popusti pri njihovih dragih izdelkih, večinoma gre za poceni plastiko v njihovih trgovinah, kjer kupci v glavnem plačajo bencin in gred(m)o.

Elektrika ? Gen-I. Zakaj ? Ker je bil prvi, ki je razbesnel oligopole, čeprav je prihranek le okoli 300-400 € na leto (imam TČ). Onega Goloba nisem preveč obrajtal, dokler je vedril v LDS. Pa je naredil pametno potezo, odšel in z GEN-I se je zapisal med Dementiostanske Robin Hoode, kot Pezdir.
Mah, meni se v bistvu to zdi se vecji nateg. Petrol skozi GEN-I samo prelaga iz levega v desni zep, raja pa orgazmira zraven. Jebes tako konkurenco, ....pa jebes tak UVK.

Petrol = IG ENERGETSKI SISTEMI = GEN-I

No, sam da se raja na koncu dobro pocuti. :)

Strani: 1