Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čile kot eldorado za Slovence

Strani: 1 2

anon-3912 sporočil: 963
[#1843729] 10.10.12 20:33 · odgovor na: mataj18 (#1843725)
Odgovori   +    6
[mataj18]
> [XBILA1]
> > [mataj18]
> > Če bi ga bilo kaj v hlačah, bi dal odpoved in šel v gospodarstvo, če se mu zdi v javnem sektorju tako zelo nevzdržno.
> >
> > In bi imel prednost pred 120 tisoč brezposelnimi, in bi delal kaj ali pa bil eden izmed tistih že čakajočih na zaposlitev?
> > Takega mazohizma pa ne boste doživeli, no razen pri markizu De Sadu, kjer sta sadizem in mazohizem uravnotežena.
> > Kako bi rekla naša južna brača?
> >
> > PIŠI KUČI, PROPALO !!!
> >
> > Lp, mataj18
>
> Malokateri intelektualni bolnik, kot Mataj18, sam sebi postavi pravilno diagnozo: "mazohist, sadist ..., pa še očitno južni brat - kar že brez diagnoze vse pove :).

Priden kuža, daj tačko!

Lp, mataj18
Priden, da skušaš obuditi odmrlo možgansko celico, za piškotek pa se obrni na zdravnika :).
mataj18 sporočil: 5.000
[#1843731] 10.10.12 20:36 · odgovor na: anon-3912 (#1843729)
Odgovori   +    0
> Priden kuža, daj tačko!
>
> Lp, mataj18

Priden, da skušaš obuditi odmrlo možgansko celico, za piškotek pa se obrni na zdravnika :).
Vau, ta kuža pa zna govoriti.:))

Lp, mataj18
13121 sporočil: 933
[#1843799] 10.10.12 21:25 · odgovor na: anon-8705 (#1843189)
Odgovori   +    1
pametno pametno napisano,resnično, vendar bi s temi ukrepi presahnila marsikatera pipica z denarjem ki se zliva v davčne oaze preko poštnih nabiralnikov, zato je za opozicijo popolnoma nesprejemljivo, čeprav zadnje čase izkazuje, odkar ni na oblasti ogromen čut za socialo.
mataj18 sporočil: 5.000
[#1843822] 10.10.12 21:56 · odgovor na: (#1843814)
Odgovori   +    2
[janezpizdek]
>Ko se večina mnenjskih voditeljev...

Ali mi avtor članka, urednik Tomažič, ali pa "uredništvo", hehe, prosim zaupa, kdo so to "mnenjski voditelji"?

Silno rad bi videl kako izgledajo te beštije, ki v Sloveniji imajo status "mnenjskih voditeljev".

Saj ne, da bi me kaj posebej zanimali oer se, le rad bi poskusil ugotoviti, kdo, daj in temljem kakšnih kriterijev jim je ta status, oz. titulo podelil. Razen seveda, če avtor, ali uredništvo tudi glede tega postreže kar z odgovori, da mi ni treba ugibati.

Vsekakor bi urednika Tomažiča, ki očitno vse te mnenjske voditelje pozna, saj nam tu v članku razodene, da ve kako se oni vedejo, prosil, da mi da par imen, strogo kot primer, da si sirota lahko ustvarim sliko o tem ka te je to zaj ena žvavda toti "mnenjski voditelj".

LP shaman
www.finance.si/najvp...i_1_274779

Lp, mataj18
anon-3912 sporočil: 963
[#1844366] 11.10.12 12:13 · odgovor na: mataj18 (#1843731)
Odgovori   +    2
[mataj18]
> > Priden kuža, daj tačko!
> >
> > Lp, mataj18
>
> Priden, da skušaš obuditi odmrlo možgansko celico, za piškotek pa se obrni na zdravnika :).

Vau, ta kuža pa zna govoriti.:))

Lp, mataj18
Na "zaprtem oddelku" pa imate bizaren humor :).
anon-3912 sporočil: 963
[#1844409] 11.10.12 12:42 · odgovor na: (#1844394)
Odgovori   +    1
[denac]
> [XBILA1]
> > [mataj18]
> > > > Priden kuža, daj tačko!
> > > >
> > > > Lp, mataj18
> > >
> > > Priden, da skušaš obuditi odmrlo možgansko celico, za piškotek pa se obrni na zdravnika :).
> >
> > Vau, ta kuža pa zna govoriti.:))
> >
> > Lp, mataj18
>
> Na "zaprtem oddelku" pa imate bizaren humor :).

Sam jih poznam, te taprave. To so dobrodušni ljudje, ki nobenemu ne želijo in ne storijo nič žalega. Oponašajo Hitlerja (tako se uredijo) in ponosno paradirajo naokoli. Fehtajo te za cigarete. In jim daš. Toda, ko imajo oni cigarete, ti jih ponudijo. "Vesoljni kapitan sonca" se spomladi in pozimi nastavlja soncu in zadovoljno gode. Če jih spoznaš, so to imenitni ljudje.
Mataji so pa žleht. Psihopati.
Ah, Denac, daj no. Mataj18 nima niti toliko intelektualnega kapitala, da bi lahko bil žleht. Od pshihopata pa se loči po tem, da je nenevaren. Skratka, pravi slovenček.

In jaz, kot dobra duša, mu dam malo volje, da se poizkusi skašljat in ne preklinja ves čas le samega sebe, ko se gleda v ogledalo. Skratka, sem pravi dobrodelnež, ker se ukvarjam z ubogimi na duši :).
purinoli sporočil: 8.690
[#1845092] 12.10.12 01:30 · odgovor na: (#1843814)
Odgovori   +    3
[janezpizdek]
>Ko se večina mnenjskih voditeljev...

Ali mi avtor članka, urednik Tomažič, ali pa "uredništvo", hehe, prosim zaupa, kdo so to "mnenjski voditelji"?

Silno rad bi videl kako izgledajo te beštije, ki v Sloveniji imajo status "mnenjskih voditeljev".

Saj ne, da bi me kaj posebej zanimali oer se, le rad bi poskusil ugotoviti, kdo, daj in temljem kakšnih kriterijev jim je ta status, oz. titulo podelil. Razen seveda, če avtor, ali uredništvo tudi glede tega postreže kar z odgovori, da mi ni treba ugibati.

Vsekakor bi urednika Tomažiča, ki očitno vse te mnenjske voditelje pozna, saj nam tu v članku razodene, da ve kako se oni vedejo, prosil, da mi da par imen, strogo kot primer, da si sirota lahko ustvarim sliko o tem ka te je to zaj ena žvavda toti "mnenjski voditelj".

LP shaman
Ma ostja, Shaman, tule si pa pihnil eno v juzno cono logike. Pa secirajmo besedi 1) "mnenjski" in 2)"voditelj".

Ad 1) : mnenjski, mnenje, menim (ki izhajajo iz nemškega (ich) meine; prosto po Abecedarium Purinolicum) v tem primeru preprosto pomeni najvišjega stricka v hierarhiji Goebelsovega TOZD-a v Politbiroju KP, Odsek za Propagando. Ka cmo, tak je ze dolgo.

Ad 2) Voditelj. Ni kaj dodat. To je lahko Fuehrer, Capo, El Commandante, Tov. Pre(ts ts)ednik, druze Marsal, Duce, Vodilni Kozel, El Alpha Impotente Magnifico (sem v Spaniji, pa me hebe eslovenscia)......

Potrebujes samo se sintezo ali hibridizacijo obeh razlag in dobis persone iz mesa in krvi. Radi koljejo meso, pijejo in tocijo kri. To so "mnenjski voditelji".

Buonas noches y un saludo muy bonito, Purinoli

Strani: 1 2