Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cepiva: za 30 milijard evrov iluzij

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Cepiva: za 30 milijard evrov iluzij
[#1770486] 26.07.12 16:58 · odgovor na: anon-292304 (#1770475)
Odgovori   +    2
[Boreana]
Kdo pa bo njemu plačal, če bo po cepivu KME, ki je tako "varno" recimo oslepel, kot tista punčka, za katero je bilo tudi v javnosti to? Ni treba odgovorit, retorično vprašanje.
Jah tisto pa ni važno več, ker gre pač sam za statistiko. In statistika baje kaže, da je bolj varno se cepit. Fora je le v tem, da če si sam žrtev tiste "taboljše" statistike potem zadeva ni več tako fajn. Ampak to seveda vernikov v cepljenje ne moti, da bi jo zapovedali, ker baje bomo vsi plačevali stroške zdravljenja, če se ne cepimo.

PS: No saj meni je jasno zakaj sploh imamo javno zdravstvo. Pač država je s tem naredila nekakšen princip deli in vladaj. In seveda butalci se med sabo kregajo kdo bo plačeval za zdravljenje drugega, če se ne nekdo ne cepi in hkrati pobira lep dohodek na račun butalcev.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1770486

Strani: 1

anon-19764 sporočil: 161
[Glavni forum] Tema: Cepiva: za 30 milijard evrov iluzij
[#1771507] 27.07.12 14:01 · odgovor na: čarli (#1770486)
Odgovori   +    2
[čarli]
> [Boreana]
> Kdo pa bo njemu plačal, če bo po cepivu KME, ki je tako "varno" recimo oslepel, kot tista punčka, za katero je bilo tudi v javnosti to? Ni treba odgovorit, retorično vprašanje.

Jah tisto pa ni važno več, ker gre pač sam za statistiko. In statistika baje kaže, da je bolj varno se cepit. Fora je le v tem, da če si sam žrtev tiste "taboljše" statistike potem zadeva ni več tako fajn. Ampak to seveda vernikov v cepljenje ne moti, da bi jo zapovedali, ker baje bomo vsi plačevali stroške zdravljenja, če se ne cepimo.

PS: No saj meni je jasno zakaj sploh imamo javno zdravstvo. Pač država je s tem naredila nekakšen princip deli in vladaj. In seveda butalci se med sabo kregajo kdo bo plačeval za zdravljenje drugega, če se ne nekdo ne cepi in hkrati pobira lep dohodek na račun butalcev.
Mi lahko nekdo pove, na podlagi česa imajo statistiko? Kje so vhodni podatki?
Mi imamo dva otroka z resnimi posledicami, pa jih v tej statistiki ni, ker jih niso hoteli dati vanjo. Tudi sorodnika imamo z resnimi posledicami, pa ga v tej statistiki ni, ker ga niso hoteli dati vanjo. Še pri VAERS, kjer se res trudijo, da bi starši poročali o stranskih učinkih, ocenjujejo, da prestrežejo le 10% učinkov. Večina ljudi pa je tako podobnih Cinku in že vnaprej ne verjamejo, da bi lahko imela cepiva posledice, zato jih tudi ne opazijo, zdravniki pa njihovo vero podprejo.

Strani: 1