Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Merklova: Nemčija je iz krize izstopila močnejša
[#1766371] 23.07.12 13:41 · odgovor na: (#1766365)
Odgovori   +    1
[cink]
> [čarli]
> > [cink]
> > > [čarli]
> > > > [cink]
> > > > > [jezst]
> > > > >
> > > > > Mogoče si poglej malo posnetkov od Nigela Faragea na Youtubu. On je Anglež BTW. Eh, verskemu fanatiku razložiti, da je bog izmišljotina... Brezveze...
> > > >
> > > > Pa a imate kakšnen kult tega Faragea al kaj? (Nigel je zgolj angleški Jelinčič, fura pač svoj politični fevdek in tuli tisto kar tisti, ki so ga izvolili radi slišijo...)
> > >
> > > No ja Farage za razliko od evrokratov precejšen liberalec;) Medtem ko se jeličič ima za nacionalista. Tako, da morda ti ne razumeš ravno zadeve...
> >
> > Očitno si ti tisti, ki ne razume ali pa ne zna brati.
>
> Mogoče pa ti ne znaš pisati kar misliš;)
>
> >Ne trdim namreč da Jelinčič in Farage naslavljata isti politični spekter ampak da imata vsaj svoj izbrani politični prostor (različen seveda), ki ga populistično futrata.
>
> Khm, čisto vsak politik ima izbran politični prostor. Navsezadnje ga ima tudi Ron Paul ane;) A za njega boš pol tudi trdil, da je ameriški jelinčič?:)

Se mi ne da več čarli, če si razumel si, če pa nisi pač nisi.
Tudi prav če se ti ne da več. Ampak mislim, da si ti tisti, ki nisi razumel. In Farage govori o liberalizmu kar npr plemenitemu niti enkrat ni palo na pamet;) Seveda je pa res, da so bistvena dejanja in ne govorenje. Ampak zaenkrat njegove stranke ni niti v parlamentu;)