Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

birdrulez sporočil: 704
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#1625644] 22.03.12 14:58 · odgovor na: birdrulez (#1610409)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: birdrulez 22.03.2012 15:00
Danes sem prejel tole elektronsko sporočilo:
ZA
Če lahko svojemu otroku obrazložite, da je sv. Duh brezmadežno oplodil trinajstletno Marijo, ki se je potem poročila z veliko starejšim Jožefom, rodila Jezusa, ki je človek in hkrati božji sin in je po bičanju in mučenju umrl na križu in potem tretji dan vstal od mrtvih ter na koncu odšel s telesom v nebesa, potem lahko tudi razložite, da se včasih zgodi, da se zaljubita osebi istega spola in imata skupaj otroka.
Pošiljatelju sem odgovoril takole:

Dva pedra sta si zaželela otroka.
Obiščeta zdravnika, ki jima je dejal, da bo to težko izvedljivo, pa vendar da bo poskusil.
Enemu od njih (bodoči mami) je dal tablete (medicinsko oglje) in napotke, da jih mora jemati vsak dan naslednje tri mesece, potem pa v WC in otrok se bo rodil.
Dotični je komaj zdržal tri mesece in ko je napočil čas, je šel v WC in se olajšal.
Novopečena starša vzhičeno opazujeta rjavo gmoto in pripomnita:
"No ja, lep ni, je pa najin."

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1625644

Strani: 1

birdrulez sporočil: 704
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#1631986] 27.03.12 16:16 · odgovor na: birdrulez (#1625644)
Odgovori   +    6
Dva gluhonema se poročita in po enem tednu ugotovita, da v postelji ne moreta komunicirati, ko so ugasnjene luči. Po nekajdnevnem premlevanju in različnih poskusih žena pogrunta rešitev in mu napiše:

"DRAGI, ZAKAJ SE NE DOGOVORIVA ZA PREPROSTE ZNAKE. ČE BOŠ, NA PRIMER, HOTEL SEKSATI Z MANO, ME STISNI ZA LEVO DOJKO, ČE NE, PA ZA DESNO."

Možu se to zdi odlična ideja in ženi predlaga, kaj naj stori ona:

"ČE BOŠ HOTELA SEKSATI Z MANO, ME POVLECI ZA PENIS ENKRAT, ČE NE BOŠ HOTELA SEKSATI, PA STOKRAT."
birdrulez sporočil: 704
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#1698580] 22.05.12 16:12 · odgovor na: birdrulez (#1625644)
Odgovori   +    3
Pokliče mlada mamica iz porodnišnice takoj po porodu svojo mamo.
-Mami, a se še spomniš tistega moškega, ki je bil na pustni zabavi oblečen v črnca?
-Ja, zakaj?
-Res je bil črnc...

Strani: 1