Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Gradbinci: komu od uradno solventnih kaže najslabše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-232734 sporočil: 4.441
Prav domneval sem, da bo na lestvici sedaj tudi Energoplan, glede na to, da mu praktično ni rešitve - zanima pa me, kje se skriva Krađki zidar, ki se mu domnevno tudi ne piše preveč dobro oziroma se pripravlaja na prisilko, ki se utegne spremenit kar v stečaj (čeprav oni celo uspejo nekaj delat po Italiji sem ter tja).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1580193

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[slep]
Prav domneval sem, da bo na lestvici sedaj tudi Energoplan, glede na to, da mu praktično ni rešitve - zanima pa me, kje se skriva Krađki zidar, ki se mu domnevno tudi ne piše preveč dobro oziroma se pripravlaja na prisilko, ki se utegne spremenit kar v stečaj (čeprav oni celo uspejo nekaj delat po Italiji sem ter tja).
Še nekaj dobro znanih in še nekaj manj znanih je pred njim, se pa zna z objavo novih bilanc to tudi spremeniti. KZ se je za sočasno gradnjo Tribune in Situle, vsaj slednjo so gradili kar udarniško, verjetno precej "dodatno izpostavil".

Na nek način je res težko dojeti, kako so vsi tisti, ki so svoj prejšnji megaprojekt ravno še uspeli popucati (KZ konkretno Viško sončavo), kljub očitnim znakom rapidnega slabšanja razmer, šli na polno v nove, po možnosti še večje projekte.

Nihče tudi ni prilagodil načrtov vsaj recimo v tem, da bi tista najnajvečja stanovanja razbili v dve kolikor toliko prodajljivi stanovanji. Projekti, začeti v zadnjih dveh letih, so čisto podobni vsem prejšnim v tem, da vsebujejo kup stanovanj preko 100, kakšni pa tudi preko 200 m2. In potem morajo lagati, da gredo "penthausi, za 400 tisočakov in več, za med", čeprav v resnici v zadnjem letu niso prodali niti enega.

Strani: 1