Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Več Diktature, prosim!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Servis] Tema: Več Diktature, prosim!
[#157317] 15.11.07 07:11 · odgovor na: crt (#157169)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):
to se bo naceloma dogajalo, vendar predvidoma ne v forumih politika in solata, od katerih je drugi tako ali tako definiran kot smetisce, prvega pa je realno nemogoce razlikovati od tega.

seveda je se vedno prav mozno in nameravano, da se brisejo sporocila, ki gredo recimo na temo, da je treba pobiti vse X. vendar dvomim, da finance premorejo taksnega mazohista (ali znotraj firme ali pridruzenega outsiderja, kot sem jaz), ki bi se redno ukvarjal s politiko in solato.


my 0.02$... gustl?
 
Ja, uporabniki so seveda pogosto mnenja, da je administriranje foruma nekaj najlažjega. Hkrati so tudi mnenja, da bi moral biti časopis in ljudje v njem objektivni. Objektivno administriranje&n bsp;pa je en tak krasen oksimoron.


V nekem normalnem dnevu admin še nekako zmore skonzumirati in malo pospraviti forum, čeprav kot veste meni tudi to v zadnjem letu, odkar sem prevzel cel oddelek interneta, ne le uredništvo, pač ni šlo najbolje. Enostavno zmanjka časa.

V takem dnevu, kot je bil včeraj, ko smo sproducirali 1.150 sporočil (rekord z naskokom), pa je zelo težko držati roko nad forumom, tudi če bi cel dan posvetil temu. Žival pač zblazni.

Seveda obstajajo vzvodi za krotenje te živali, črt jih že šraufa, vendar za nekoga tepst si moraš ravno tako čas vzet :)

Za začetek bo strožje moderiran le forum Borza...ko bomo zadovoljni  s stanjem v njem, bomo gledali pa naprej, kako in kaj. Solata in politika bosta vsekakor na udaru.

Črt že pripravlja razširjene ignor funkcije, kar je najlažji način, da krotiš iste ljudi znotraj iste sobe.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 157317

Strani: 1

anon-28836 sporočil: 3.657
[Servis] Tema: Več Diktature, prosim!
[#157541] 15.11.07 10:42 · odgovor na: Gustl (#157317)
Odgovori   +    0
:V takem dnevu, kot je bil včeraj, ko smo sproducirali 1.150 sporočil (rekord z naskokom), pa je zelo težko držati roko nad forumom, tudi če bi cel dan posvetil temu. Žival pač zblazni.
Posrali ste okrog predsedniski volitev, SBI120 padel za 10%, vi pa zaposlili novog/starog moderatorja!  Lahko bi sse Pogorevca za marketing ali vsaj varnost.  Da vam nekdo ne bo podtaknil bombo na internetu :-)

Strani: 1