Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Razlog, zakaj vam ne dam službe

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-247964 sporočil: 6.948
Luštkano.
Vendar le pretirano. Dopust zaposlenemu pripada tudi v urejenih ekonomijah, tudi porodniška (res da nižja), tudi davke palčujejo povsod (marsikje nižje) in davek od dobička podjetji je nekaj normalnega.
Gre torej za stanje duha v neki družbi. Obogateti ni moč čez noč (v parih letih), to se dogaja le v tranzicijskih družbah, pa še to le nekaterim (na lopovski način v 90 %), kar povzroča v družbi hude frustracije.
Res je, tudi mi živimo v taki družbi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1529292

Strani: 1

anon-49383 sporočil: 3.465
[Glavni forum] Tema: Razlog, zakaj vam ne dam službe
[#1529300] 11.01.12 08:19 · odgovor na: anon-247964 (#1529292)
Odgovori   +    21
[kugy]
Luštkano.
Vendar le pretirano. Dopust zaposlenemu pripada tudi v urejenih ekonomijah, tudi porodniška (res da nižja), tudi davke palčujejo povsod (marsikje nižje) in davek od dobička podjetji je nekaj normalnega.
Gre torej za stanje duha v neki družbi. Obogateti ni moč čez noč (v parih letih), to se dogaja le v tranzicijskih družbah, pa še to le nekaterim (na lopovski način v 90 %), kar povzroča v družbi hude frustracije.
Res je, tudi mi živimo v taki družbi.
Saj noče povedat, da ne bi plačeval davka(ov). Hoče povedat, da je nor tisti, ki sprejme podjetniško tveganje v takem okolju.
anon-224128 sporočil: 1.065
[Glavni forum] Tema: Razlog, zakaj vam ne dam službe
[#1533552] 12.01.12 17:29 · odgovor na: anon-247964 (#1529292)
Odgovori   +    0
[kugy]
Luštkano.
Vendar le pretirano. Dopust zaposlenemu pripada tudi v urejenih ekonomijah, tudi porodniška (res da nižja), tudi davke palčujejo povsod (marsikje nižje) in davek od dobička podjetji je nekaj normalnega.
Gre torej za stanje duha v neki družbi. Obogateti ni moč čez noč (v parih letih), to se dogaja le v tranzicijskih družbah, pa še to le nekaterim (na lopovski način v 90 %), kar povzroča v družbi hude frustracije.
Res je, tudi mi živimo v taki družbi.
Ne večina obogati zelo hitro v parih letih in razmišljanje da je to lopovstvo kaže na slabo stanje duha pri nas. Poglej firmo ki je naredila Talking Tom, imajo milijone ki so jih zaslužili skoraj čez noč ampak vse legalno.

Strani: 1