Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jankovićev in Janšev lov na glasove

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8

anon-178479 sporočil: 18.832
[#1527293] 10.01.12 10:08 · odgovor na: anon-185072 (#1526713)
Odgovori   +    5
[gricco]
lahko pa tudi kateri od poslancev PS ne podpre Jankovića, a te opcije pa niste predvideli
Misliš, da je možna utopija?
anon-195846 sporočil: 3.006
[#1527297] 10.01.12 10:11 · odgovor na: (#1527171)
Odgovori   +    3
[janezpizdek]
> [Kimsky]
>
> Jutri popoldne se bo začel naval, zato že zdaj prosim za zeleno karto in za navodila, kako bo potekala evakuacija iz okupiranega Najlepšegamestanasvetu.

Gud point. Hvala za rimajndr.

Torej, glede evakuacije bodo pravila zelo simpl. Otroci in ženske imajo prednost. Moški homoseksualci, po domaće pedri, ki v svojih parih imate rolo nežnejše polovice, NIMATE PREDNOSTI. Ja, ja, ste kar prav slišali! Saj nismo komunisti, da se bi delali mone, češ tudi tovariš Salmone je ženska. Dedi moji, dajmo bit normalni, vojna je pred vrati, jebenti. Poglejte se doli v mednožje. Kontrolno! Če tam zagledate kurac nad testisi, boste evakuirani v fazi 2. As simpl as that!

Important note: Tovariš Zoki je izjema. Njega LAHKO evakuiramo skupaj z otroci in pupikami, saj se po Sloveniji že dalj časa govori, da je "pićka, ki svojih računov ne plača", pa eto, ker je to na nek način že ponarodelo, nimamo kaj. A, tak kot ponavadi, izjeme so tu zgolj zato, da potrdijo pravilo, kanede.

LP shaman

Tole me spominja na Kljukca s strehe. Emilija Kozel se je na divjem begu pred letečim strahom zabarikadirala v sobo. Ko je pred vrata porinila zadnjo omaro, se je za njo oglasil leteči strah: "No, zdaj smo pa na varnem."

Ti bi si nas uvozil skupaj s Tovarišem? Slaba ti je to neka taktika.
153 sporočil: 9.333
[#1527303] 10.01.12 10:12
Odgovori   +    3
Izsiljene predčasne volitve
niso zagotovile njega umestitve,
politična gverila nadaljuje boj,
gre se ji le za njen (ob)stoj,
raznih prišepetovalcev je nebroj,
obe strani sta v krčevitem lovu za svoj roj...

Sodražan
anon-234762 sporočil: 433
[#1527331] 10.01.12 10:25 · odgovor na: anon-267207 (#1526698)
Odgovori   +    4
Kronani cepec. Janša je prvi, ki je v tujino nesel nakraden denar iz Slovenije. Vrni se k molitvi v svojo celico. Črni papak.
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1527333] 10.01.12 10:26
Odgovori   +    7
Jankovićev in Janšev lov na glasove


........................ pravi naslov bi se moral glasiti:jankovič moli boga za četrdesetšesti glas!

ps
pa naj bo to bog ali pa kakšen stric iz ozadja mu je pa tako ali tako vseeno - samo da do korita pride!
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1527349] 10.01.12 10:30 · odgovor na: anon-195846 (#1527297)
Odgovori   +    2
[Kimsky]
> [janezpizdek]
> > [Kimsky]
> >
> > Jutri popoldne se bo začel naval, zato že zdaj prosim za zeleno karto in za navodila, kako bo potekala evakuacija iz okupiranega Najlepšegamestanasvetu.
>
> Gud point. Hvala za rimajndr.
>
> Torej, glede evakuacije bodo pravila zelo simpl. Otroci in ženske imajo prednost. Moški homoseksualci, po domaće pedri, ki v svojih parih imate rolo nežnejše polovice, NIMATE PREDNOSTI. Ja, ja, ste kar prav slišali! Saj nismo komunisti, da se bi delali mone, češ tudi tovariš Salmone je ženska. Dedi moji, dajmo bit normalni, vojna je pred vrati, jebenti. Poglejte se doli v mednožje. Kontrolno! Če tam zagledate kurac nad testisi, boste evakuirani v fazi 2. As simpl as that!
>
> Important note: Tovariš Zoki je izjema. Njega LAHKO evakuiramo skupaj z otroci in pupikami, saj se po Sloveniji že dalj časa govori, da je "pićka, ki svojih računov ne plača", pa eto, ker je to na nek način že ponarodelo, nimamo kaj. A, tak kot ponavadi, izjeme so tu zgolj zato, da potrdijo pravilo, kanede.
>
> LP shaman


Tole me spominja na Kljukca s strehe. Emilija Kozel se je na divjem begu pred letečim strahom zabarikadirala v sobo. Ko je pred vrata porinila zadnjo omaro, se je za njo oglasil leteči strah: "No, zdaj smo pa na varnem."

Ti bi si nas uvozil skupaj s Tovarišem? Slaba ti je to neka taktika.
.............. ali je emilija kozel preživela?predpostavljam da jo je zrukalo in game over!isto bi se v svobodni štajerski pač zgodilo tudi tovarišu.amen
Micare sporočil: 1.582
[#1527350] 10.01.12 10:31
Odgovori   +    5
Jaz bi še enkret volil. Stara vlada kr dobro dela.
anon-29400 sporočil: 691
[#1527359] 10.01.12 10:33
Odgovori   +    2
Katastrofa, glede na obnašanje naših politikov vseh barv in glede na nivo komentarjev imam občutek, da Sloveniji ni več pomoči. Nimamo človeka, ki bi bi sposoben sovraštvo v Sloveniji omiliti in nas vsaj toliko poenotiti, da bi lahko država kot celota normalno delovala. Tako pa se ni treba več čuditi dogodkom med drugo svetovno vojno in po njej. V Sloveniji je toliko prirojene destruktivnosti, da ni daleč čas , ko se bomo sami uničili.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#1527364] 10.01.12 10:36 · odgovor na: anon-84062 (#1526781)
Odgovori   +    4
[andrej71]
> [stjurc]
> V Murgelskih kleteh se odpirajo kabineti s fascikli.

Vse lepo in prav, samo murgelske hiše nimajo kleti (močvirje, pa to).
Murgle imajo nekateri za elitno naselje v krasnem neosnaženem okolju. Manj pa je znano, na kakšno podlago je bilo to naselje postavljeno.

Citiram, kar je nekdo napisal na forumu med.over.net: "Murgle so deloma grajene na zasutem smetišču. (To vemo staroselci iz Trnovega)".
anon-216634 sporočil: 2.252
[#1527370] 10.01.12 10:38 · odgovor na: anon-166469 (#1526692)
Odgovori   +    12
kako da jankovič ni imel programa ?
zaščititi je hotel svoje otroke.
za naše se mu j..e !
pa molovega lizuna gajška ustoličiti na ministrstvo za okolje in prostor...........

to je ta zaščita.

ko bi bili vsaj tiho o ministrih.
prvi "uspeh" jim je očitno dal krila in niso niti poskušali skriti, kam pes taco moli.

moram reči, da me je postajalo strah živeti v taki sloveniji.
tupamaros sporočil: 3.720
[#1527371] 10.01.12 10:39 · odgovor na: Micare (#1527350)
Odgovori   +    5
Seveda saj nima kaj izgubiti. So že popušili!
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1527378] 10.01.12 10:41 · odgovor na: anon-12550 (#1526977)
Odgovori   +    2
[cato]
sedaj se vidi koliko je komu do države in državljanov, vsak samo gleda svoje interese in interese stranke, to so že delali 20 let zato pa nismo nikamor prišli, delovati bi morali državotvorno in ne gojiti osebne zamere zdi se mi skrajno podlo, da se pogovarjajo in sklepajo neke druge pogodbe oz z drugimi kot s tistim, ki je dobil največ glasov, vsi bi radi imeli cel kup ministerstev, pa kaj ima veze od kod prihaja ali leve ali desne, važno je da je strokovnjak na svojem področju, ja nekaj pa si je treba zaupati, pa nehajte že s to folkloro, usklajevati in pogajati se je potrebno o programu, ki ga ima mandatar, vsi bi se zaj pogovarjali o nekih drugih programih, spoštujte voljo volivcev, do sedaj se je vedno upoštevala nevem zakaj se zdaj nebi
lp
Z mafijskimi programi ne bo šlo.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1527424] 10.01.12 10:57 · odgovor na: anon-237178 (#1527052)
Odgovori   +    1
[FIN-389297]
Upam, da samo provocirate in ne pišete po nareku stricev iz ozadja!EDINA pametna rešitev za dobrobit Slovenije bo nevtralna, zaupanja vredna nekontaminirana tretja oseba!Ta bo EDINA zmožna sestaviti veliko koalicijo! Dajte že enkrat dojeti, da nikoli ne more sestaviti velike koalicije nekdo, ki je kontaminiran, ki nima lastnega programa, ki dela po navodilih stricev!
Pred volitvami ste govorili o novih obrazih, po volitvah pa ista govoranca naprej teče o novih osebah. Cilj? Naivneže v vladi si želite zato, ker jih bi najlaže vsak okoli prinesel.
anon-163619 sporočil: 1.991
[#1527437] 10.01.12 11:01 · odgovor na: anon-234762 (#1527331)
Odgovori   +    11
[kmatjaz664]
Kronani cepec. Janša je prvi, ki je v tujino nesel nakraden denar iz Slovenije. Vrni se k molitvi v svojo celico. Črni papak.
Daj bodi dober - poteši mojo radovednost, pa še povej kdaj in konktretno kam ?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1527455] 10.01.12 11:07 · odgovor na: anon-185072 (#1527084)
Odgovori   +    2
[gricco]
> [Excluded]
> Janša naj prevzame oblast, pokliče poštene Slovence k orožju in z ognjem in mečem pokonča mafijo , ki preko Ciperskih družb, družb iz Kajmanskih otokov, skritih računov v Švici... pleni državo in državljane, nakazuje podkupnine sodnikom...za katere ne velja noben zakon v tej državi ( tudi najbolj banalni o zaplembi vozila, če je šofer brez vozniške ne). Janša reši nas!!!

se strinjam da je treba z mafijo dokončno obračunati, ampak ta z orožjem je pa prehuda
Valjda je mislil na oborožene policaje.
anon-278490 sporočil: 32
[#1527473] 10.01.12 11:12
Odgovori   +    4
[nbrane]

Sami junferji. Očitno je jehov štab mobiliziral vse razpoložljivo kar leze in gre. Bomo poleg Štajercev še na Gorenjski morali predvideti, kam se umakniti pred temi vsiljivci.
nBrane, res smo junferji, priznam. Mobilizirali ste nas vi in to popolnoma neposredno. "Murgelčan" tukaj nima veze. Kdo sploh je to? Pač ne moremo razumeti, da lahko nekdo forume v Sloveniji zlorablja za sovražno in izključujočo diskriminacijo vsega kar ni po volji ljubiteljev JJ. Če že govoriš o mobilizaciji, potem lahko statistično preveriš komentarje nagrajene s +, prebereš njihovo vsebino, preveriš število sporočil in izračunaš kdo bi mogoče lahko bil mobiliziran. Intenzivnost teh komentarjev pa narašča z možnostjo vzhoda rumenega sonca na modrem nebu. Najprej pred volitvami, potem se je malo umirilo, zdaj pa spet. Slog vašega pisanja je katastrofa. Ni dostojno človeku. Ne vem zakaj se ne bi tudi mi, ki nam mogoče JJ ni prva izbira tudi greli na tem rumenem soncu?

Res je, da finance niso ravno "rdeči" cajtng, kar jim štejem v dobro. Nisem pa nikjer zasledil, da bi to bil forum SDS. Pa tudi če bi bil, ne bi pričakoval tako sovražne klime. Konec koncev je recimo zame JJ prav simpatičen fant. Ni pa moja prva izbira za mandatarja ampak do tega imam menda pravico. Sem zato vsiljivec? Razmislite malo, ko skušate ustvarjat javno mnenje na tak način. To spominja na vse možne slabe čase (rdeče, črne ...).
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1527507] 10.01.12 11:25 · odgovor na: (#1527299)
Odgovori   +    2
[denac]
> [tupamaros]
> Očitno Kučan ni bil dovolj dober scenarist in režiser.

Bolj po jugoslovansko je delal. Na srečo pa Jugoslavije ni več.

"Jugoslavije ni več!" (Jože Pučnik)
Ja, saj res. Nekateri še danes niso zapopadli.
anon-163619 sporočil: 1.991
[#1527515] 10.01.12 11:26 · odgovor na: anon-278490 (#1527473)
Odgovori   +    8
[sredinc]
> [nbrane]
>
> Sami junferji. Očitno je jehov štab mobiliziral vse razpoložljivo kar leze in gre. Bomo poleg Štajercev še na Gorenjski morali predvideti, kam se umakniti pred temi vsiljivci.

nBrane, res smo junferji, priznam. Mobilizirali ste nas vi in to popolnoma neposredno. "Murgelčan" tukaj nima veze. Kdo sploh je to? Pač ne moremo razumeti, da lahko nekdo forume v Sloveniji zlorablja za sovražno in izključujočo diskriminacijo vsega kar ni po volji ljubiteljev JJ. Če že govoriš o mobilizaciji, potem lahko statistično preveriš komentarje nagrajene s +, prebereš njihovo vsebino, preveriš število sporočil in izračunaš kdo bi mogoče lahko bil mobiliziran. Intenzivnost teh komentarjev pa narašča z možnostjo vzhoda rumenega sonca na modrem nebu. Najprej pred volitvami, potem se je malo umirilo, zdaj pa spet. Slog vašega pisanja je katastrofa. Ni dostojno človeku. Ne vem zakaj se ne bi tudi mi, ki nam mogoče JJ ni prva izbira tudi greli na tem rumenem soncu?

Res je, da finance niso ravno "rdeči" cajtng, kar jim štejem v dobro. Nisem pa nikjer zasledil, da bi to bil forum SDS. Pa tudi če bi bil, ne bi pričakoval tako sovražne klime. Konec koncev je recimo zame JJ prav simpatičen fant. Ni pa moja prva izbira za mandatarja ampak do tega imam menda pravico. Sem zato vsiljivec? Razmislite malo, ko skušate ustvarjat javno mnenje na tak način. To spominja na vse možne slabe čase (rdeče, črne ...).
Nihče vam ne oporeka pravice do komentiranja, vsak lahko zapišei svoje misli. Če prebiraš komentarje na Dnevniku in Siolu, boš ugotovil, da so Finance od vseh naštetih še najbolj uravnotežene, takšnega osebnega diskreditiranja in žaljenja kot je tam, tu ne boš doživel. Vse, kar se pričakuje od tebe (vsaj to lahko rečem v svojem imenu) je, da tisto, kar napišeš sloni na dejstvih ter objektivnosti in nepristraskosti. Lahko nekoga, ki živi v zmoti prepričaš ali pa ne (kar ni nič narobe), težko pa se je pogovarjati s plačanci in političnimi agitatorji. Sem se že odločil, da se ne bom, ampak se je ob taki sprevrženi logiki včasih težko vzdržati in biti tiho. Upam, da razumeš.

l.p. pa s kakšnim pametnim komentarje se večkrat oglasi
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1527519] 10.01.12 11:27 · odgovor na: Micare (#1527350)
Odgovori   +    4
[Micare]
Jaz bi še enkret volil. Stara vlada kr dobro dela.
Dobro dela pufe in kozlarije.
anon-120103 sporočil: 1.128
[#1527539] 10.01.12 11:35 · odgovor na: (#1526682)
Odgovori   +    2
[Pina47]
Po dogajanju v zadnjih dneh se mi verjetost, da Zakrajšek postane PV, zdi vse verjetnejša. In, ko, če se bo to zgodilo, bo tranzicija končana kot bi mignil.
E. Zakrajšek je OK. Dvomim da bi šel v to.
Se mi zdi da preveč dobro pozna razmere.
Ni problem samo Zoki.
anon-278490 sporočil: 32
[#1527551] 10.01.12 11:38 · odgovor na: anon-163619 (#1527515)
Odgovori   +    1
Hvala za odgovor. To me pomirja, saj kaže na to, da mogoče vseeno ni tako hudo kot je videti. Nisem pa povsem razumel tvojega sicer odgovora glede na tvoj predhodni post, ki se je nanašal na nekoga, ki je razočaran nad Virantom. Meniš, da je to bil plačan politični agitator?
anon-163619 sporočil: 1.991
[#1527580] 10.01.12 11:50 · odgovor na: anon-278490 (#1527551)
Odgovori   +    7
[sredinc]
Hvala za odgovor. To me pomirja, saj kaže na to, da mogoče vseeno ni tako hudo kot je videti. Nisem pa povsem razumel tvojega sicer odgovora glede na tvoj predhodni post, ki se je nanašal na nekoga, ki je razočaran nad Virantom. Meniš, da je to bil plačan politični agitator?
V kontekstu "sem z njim razočaran", lahko sklepaš samo to, da zaradi tega, ker ni hotel v koalicijo z Jankovićem. Kdor misli, da mora Virant ali kdorkoli pozitivni Sloveniji omogočiti vladanje, ter se strinjati z vsemi dosedanjimi in bodočimi kriminalnimi dejanji njenega vodje, je lahko samo eden tistih, ki sem ti jih naštel. Virantova lista je šla na volitve z jasnim programom, ki ni dosti drugačen od njene včerajšne odločitve. Če si pa ti nad njim razočaran, bi bilo pa bolje, da si direktno volil Pozitivno Slovenijo. OK ?
tupamaros sporočil: 3.720
[#1527635] 10.01.12 12:16
Odgovori   +    4
Janković je in še bo razočaran? Kaj ne bi bil saj je spoznal tisto, da ni ne na nebu ne na zemlji. Tako je to če želiš več kot zmoreš. Pa še strici ti krojijo usodo, po svoji meri.
Dražgoše press.
anon-234762 sporočil: 433
[#1527657] 10.01.12 12:24 · odgovor na: anon-163619 (#1527437)
Odgovori   +    1
__________________________________________________ ___________________________________________
Kronani cepec. Janša je prvi, ki je v tujino nesel nakraden denar iz Slovenije. Vrni se k molitvi v svojo celico. Črni papak.

Daj bodi dober - poteši mojo radovednost, pa še povej kdaj in konktretno kam ?
__________________________________________________ ___________________________________________

Denarja od orožja v proračun NI bilo. Ravno tako ne od razprodanih tovarn med njegovim vladanjem.
Kam ga je Ivan dal, me ne zanima, če pa zanima tebe pa vprašaj, saj sta si gotovo blizu po prepričanju ??
anon-234762 sporočil: 433
[#1527669] 10.01.12 12:28
Odgovori   +    3
Predčasne volitve so bile samo mešanje dreka. Najbolj smrdljivi deli so priplavali na površje. Tu mislim predvsem na Viranta, ki taktizira levo-desno, pa mal naprej in mal nazaj. Pri povprečnem politiku se pokaže šele po nekaj mesecih, da je lagal volilcem v predvolilnem boju. Virant ni počakal niti do sestave vlade, ko se je že pokazalo, da je njegov motiv njegova lastna rit, ne pa prihodnost Slovenije. Pa kaj sploh hodimo na volitve, sami naj se fočkajo med sabo.
anon-105119 sporočil: 3.426
[#1527679] 10.01.12 12:30 · odgovor na: anon-79735 (#1526887)
Odgovori   +    0
he, he, ;)
anon-163619 sporočil: 1.991
[#1527687] 10.01.12 12:33 · odgovor na: anon-234762 (#1527657)
Odgovori   +    5
[kmatjaz664]
__________________________________________________ ___________________________________________
Kronani cepec. Janša je prvi, ki je v tujino nesel nakraden denar iz Slovenije. Vrni se k molitvi v svojo celico. Črni papak.

Daj bodi dober - poteši mojo radovednost, pa še povej kdaj in konktretno kam ?
__________________________________________________ ___________________________________________

Denarja od orožja v proračun NI bilo. Ravno tako ne od razprodanih tovarn med njegovim vladanjem.
Kam ga je Ivan dal, me ne zanima, če pa zanima tebe pa vprašaj, saj sta si gotovo blizu po prepričanju ??
Saj jaz tvoje pameti tudi ne vidim, nisem pa trdil, da si brez. Nisi, pa odgovoril, kar sem te vprašal.

Na pa bo šla še ena noč brez spanca, ko bom mozgal, kaj si hotel povedati. Veš, da si prav sebičen tip. Toliko veš, pa vse zadržiš zase.
bobek13 sporočil: 4.301
[#1527690] 10.01.12 12:35 · odgovor na: anon-247964 (#1527024)
Odgovori   +    0
[kugy]
Kje pa je danes?
Beseda "Pucko" je postala sinionim za izdajalca, če to ni dovolj?
Ne razumem čemu minusi? Sem samo izpostavil, da Slovenija NE kaznuje izdajalcev sodeč po tem, da je Pucko čez 4 leta bil ponovno izvoljen...

Trenutno pa verjetno gospod uživa "zasužen" pokoj, z luštno penzijo 12letnega poslanca...

lpA
anon-79735 sporočil: 16.531
[#1527733] 10.01.12 12:49 · odgovor na: anon-202018 (#1527270)
Odgovori   +    1
[zgagar]
> [sstanislav]
> > [stoychi]
> > po utrujenem in prestrašenem pogledu sodeč vse tako izgleda, da tudi ZJ ne verjame več, da bi lahko bil mandatar, hlače pa se verjetno tresejo tudi kakemu vrtnemu palčku, pa kakim starim magistralnim borcem banana republike tudi, saj se vsi bojijo, da če bo mandatar J, da jim bo ukinil privilegirane pokojnine. Kar se mene tiče, kar naj jim, bo tako tudi bilo še najbolj prav.
>
> Stojči, ne zezaj, komaj sem se upokojil, me že strašiš;)

............... če bo kriza pa DD uporabi.

:-))))))))
Še dobro, da si me spomnil;)
anon-251880 sporočil: 6.972
[#1527763] 10.01.12 13:00
Odgovori   +    3
Tukaj ni lova na glasove, saj vidiš da Virant s svojo ekipo kombinatorika Pezdirja dela kar hoče.
Z vsakim premikom se nekaj zgodi, zgradi, sesuje in naslednji trenutek ima že drugo idejo, da stari modreci še slediti ne morejo,ker je izven njihovega ustaljenega razmišljanja in konteksta.
To je prevetravanje mozga, večina jih sploh ne dojema kaj se dogaja.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8