Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Madžarska bo odpisala kreditojemalcem del kreditov v Frankih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-44403 sporočil: 200
Tako je prav! Država mora prevzeti del krivde in se zavedat, da državo sestavljajo ljudje. O tem sem že govoril in mislim, da se bo nekaj takšnega tudi pri nas moralo zgodit. Masa ljudi je le masa katero je potrebno upoštevat.
Preprosto tako, kot države odpišejo dolgove drugi državi se to mora dogajat znotraj države.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1493658

Strani: 1

anon-106499 sporočil: 3.507
[tibors]
Tako je prav! Država mora prevzeti del krivde in se zavedat, da državo sestavljajo ljudje. O tem sem že govoril in mislim, da se bo nekaj takšnega tudi pri nas moralo zgodit. Masa ljudi je le masa katero je potrebno upoštevat.
Preprosto tako, kot države odpišejo dolgove drugi državi se to mora dogajat znotraj države.
OK, kaskaderji. Da ne boste mislili da bodo krediti večno podpirali razne idiotizme:

www.wallstreet-onlin...che-ungarn

Lahko si boste z državo vred nekam vtaknili vaša kaskaderska nagnjenja...
anon-270907 sporočil: 463
Kot davkoplačevalec ti sporočam: "goni se u 3PM!!!"
anon-121389 sporočil: 1.062
[tibors]
Tako je prav! Država mora prevzeti del krivde in se zavedat, da državo sestavljajo ljudje. O tem sem že govoril in mislim, da se bo nekaj takšnega tudi pri nas moralo zgodit. Masa ljudi je le masa katero je potrebno upoštevat.
Preprosto tako, kot države odpišejo dolgove drugi državi se to mora dogajat znotraj države.
citiram - crko da bog da
bc123a sporočil: 48.253
[tibors]
Tako je prav! Država mora prevzeti del krivde in se zavedat, da državo sestavljajo ljudje.
A jebo te, kdo te je pa silil se pufati!? Da bog dal da vas krediti naucijo lekcije! Za vse tiste, ki ste jih z svojo norostjo izrinili iz trga stanovanj po normalnih cenah!

Za vse taksne kaskaderje raste palica, bomo se videli, ko v sloveniji pride pizdarija (ker tole se zdalec ni).

Strani: 1