Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: NAPOVEJTE REZULTATE VOLITEV

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.941
[Glavni forum] Tema: NAPOVEJTE REZULTATE VOLITEV
[#1469500] 02.12.11 21:01 · odgovor na: anon-207617 (#1469467)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
> > [NemirniTujec]
> > Pogrešam ta peskovnik, pa si ga lahko sami naredimo :-)
> >
> > V odstotkih, od največje podpore navzdol proti manjšim. Vsaj za pet strank :-)
> >
> > Na voljo imamo rezultate raznih anket vsak drugi dan, jasno je tudi, katera koga favorizira itd. Zanima me mnenje o rezultatih od forumašev - brez silnih raziskav. Morda pa kdo ugane bolje od raziskovalcev javnega mnenja.
> >
> > Sicer lahko še kak prapok doživimo v zadnjih petih dneh - ampak potem lahko tudi popravimo svoja pričakovanja.
> >
> > Tisti, ki bo najbližje rezultatu, bo za nagrado deležen večne slave in čaščenja ostalih anonimnih flanc forumašev :-)
>
>
> ... čuj, če je treba za zmago zadeti vsaj tri komade, je tukaj moja zmagovalna prognoza za večno slavo in čaščenje ostalih anonimnih flanc forumašev, in sicer celo na tri(!) decimalke natančno ...
>
> ... 1) Stranka Humana Slovenija 0,001 % ...
> ... 2) SSN Stranka slovenskega naroda 0,001 % ...
> ... 3) Stranka enakih možnosti Slovenije 0,001 % ...
>
> ... khmm, can't beat that, you suckers ...
>
>
> P.S.: jebeš tekomovanje brez pravil ...
V mojih pravilih prav na začetku piše od največje navzdol vsaj za pet strank. Ti pa si splošno znan, da si izbereš tisto, kar ti paše, da lahko potem najobjestneje goniš svoje dalje.

... ups, res sem spregledal in potem zaradi navdušenja nad svojo prepričljivo zmago sploh nisem več bral, ti pa me tudi nisi nič opozoril ... khmm, se opravičujem, jebiga ...

... evo, še moja prognoza, da ne boš rekel, da gonim svoje ...

SDS: 36,5
LZJ: 18,2
SD: 11,8
DLGV: 10,5
DeSUS: 7,0


P.S.: ker pravila zahtevajo pet komadov, ko jebe vse ostale ...