Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[NavadniNimda]
> [Maj]
> > [NavadniNimda]
> > > [Maj]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > Fak, kak drek so naredili iz tega nekoč tako lepega trga. Jankovič, fuj te blo s takimi!
> > >
> > > A to ti je bil lep trg web.vecer.com/portal...0805394693
> > >
> > > Čuden okus imate nekateri.
> >
> > Come on, tam nisem bil od leta 1988! In tudi v bodoče se ne mislim tam motati. Moti me edino, da moramo tisti preurejanje in žepotrpanje plačevati prek davkov. Sicer pa naj Yankovičevci počno tam karkoli si faking želijo. Jaz pa lepo ostajam na tej strani obvoznice. ;)
>
> Če te ni bilo tam, zakaj pa potem kritiziraš?

Ker moram prisilno plačevati. Če si bodo sami plačevali, naj počno tam karkoli se jim zahoče. Freedom rulez!
Oh ko bi plačevali samo za take koristne stvari me sploh ne bi bolela glava ampak plačujemo prisilno tudi take bedarije, da bolje, da zanje sploh ne vemo.

> Garažna hiša v centru je bila nujno potrebna in tudi Kongresni trg je sedaj lep in tak kot se spodobi.

Imaš prav, ampak ponavljam: zakaj moram jaz to prisilno plačevati?
Saj v bistvu ni treba, lahko se preseliš v drugo občino, kjer pa namesto garaž raje gradijo sebi gradove iz občinskega denarja...
Žal gre ljudem predobro, ker sicer bi že zdavnaj šli na ulice ali pa vsaj ustanovili kakšno novo boljšo stranko, ki bo zagovarjala minimalno državo z minimalnimi davki.
> Podpiram tudi gradnjo garaž pod tržnico saj bo po izgradnji tudi tržnica desetkrat lepša od te zanemarjene današnje podobe.

Ker me nikoli (ampak res nikoli) ni na uni tržnici, mi je ravno odavde do Istanbula. Če si bodo pa tisto še sami plačevali s svojim denarjem, jih bom pa podprl s ploskanjem in hvalnicami. Imel jih bom za zmagovalce!
Sam nisem iz Lj., tako, da me ne skrbi, da me bo z garažo pod tržnico obral, me pa obere tisti lopov, ki ima parkirno hišo ob kliničnem saj mi za triurno parkiranje požre pet evrov.
Bolnice bi morale stati nekje na obrobju recimo ob obvoznici, ne pa v centru.

Čez tržnico sem šel pa ravno včeraj in zgleda še bolj zanikrno kot tista v Istanbulu, zato karkoli naredi s tržnico lahko naredi le bolje.
> Narobe je v tej državi to, da se samo zato, ker nekdo nekomu ni všeč potem kritizira kar vse počez namesto, da bi se dobre stvari pohvalilo slabe pa kritiziralo-na ta način bi tudi politiki bolj upoštevali mnenje ljudi.
> Če se pa kritizira kar vse počez potem pa seveda delajo vse po svoje(saj je itak vse njihovo delo spljuvano pa če je dobro ali slabo) in se zato na mnenje ljudi sploh ne ozirajo več.

Najpomebnejši sta moji osebna in gospodarska svoboda. Če mi bodo nehali prisilno jemati, da se bodo oni fajn imeli, jih niti slučajno naum kritiziral, ampak bom kritiziral tiste, ki njih kritizirajo. :)
Se strinjam.
> Tudi sam vedno pohvalim, da je odlično, ker je janša ukinil res glupe registracijske nalepke.

Se strinjam, tudi jaz sem Janšo zelo hvalil za to potezo. Škoda, da jo je potem matematično "pokrajšal" s prisilno uvedbo nepremičninske nalepke. Drugih pozitivnih reči nisem opazil, razen seveda predsedovanja EU, ki ga je IJJ s svojo vlado izvedel več kot zgledno.
Tudi jaz sem v glavnem opazil same negativne stvari ampak vsaj eno stvar je pa le naredil dobro.
Od predsedovanja pa nismo imeli drugega kot cel kup stroškov, je pa lepo, da so vsaj v času predsedovanja stopili skupaj pozicija in opozicija in si vsaj nismo naredili mednarodne sramote.
> In tudi pri Jankoviću moram garažno hišo in lepo urejen trg pohvaliti.
>
> Kritiziral bom pa vedno kupovanje parkomatov za par milijonov ter postavljanje ramp in potem še drago vzdrževanje plus morje novih redarjev, da bodo vse to kontrolirali, saj bi za ta denar lahko uredili cel kup novih parkirišč.

Ja! Ekonomski temelji so edini, ki so pomembni in merodajni, ko se pogovarjamo o ekonomskih rečeh. Z njimi pa se naj ukvarja lastnik, predvsem v smislu kapitalizacije. Ravno zato je nujno (življensko pomembno!), da se država spoka iz gospodarstva. Popolnoma!
Država bi se že zdavnaj morala spokati iz gospodarstva, to se strinjam.
Gradnja garaž in parkirišč pa ni glih gospodarstvo in je čisto ok, če to dela občina, ker sicer bomo kmalu imeli garaže, kjer bo parkiranje po pet evrov na uro.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1264297

Strani: 1

anon-22053 sporočil: 2.869
[Maj]
> [NavadniNimda]
> > [Maj]
> > > [NavadniNimda]
> > > > [Maj]
> > > > > [NavadniNimda]
> > > > > Fak, kak drek so naredili iz tega nekoč tako lepega trga. Jankovič, fuj te blo s takimi!
> > > >
> > > > A to ti je bil lep trg web.vecer.com/portal...0805394693
> > > >
> > > > Čuden okus imate nekateri.
> > >
> > > Come on, tam nisem bil od leta 1988! In tudi v bodoče se ne mislim tam motati. Moti me edino, da moramo tisti preurejanje in žepotrpanje plačevati prek davkov. Sicer pa naj Yankovičevci počno tam karkoli si faking želijo. Jaz pa lepo ostajam na tej strani obvoznice. ;)
> >
> > Če te ni bilo tam, zakaj pa potem kritiziraš?
>
> Ker moram prisilno plačevati. Če si bodo sami plačevali, naj počno tam karkoli se jim zahoče. Freedom rulez!

Oh ko bi plačevali samo za take koristne stvari me sploh ne bi bolela glava ampak plačujemo prisilno tudi take bedarije, da bolje, da zanje sploh ne vemo.


> > Garažna hiša v centru je bila nujno potrebna in tudi Kongresni trg je sedaj lep in tak kot se spodobi.
>
> Imaš prav, ampak ponavljam: zakaj moram jaz to prisilno plačevati?

Saj v bistvu ni treba, lahko se preseliš v drugo občino, kjer pa namesto garaž raje gradijo sebi gradove iz občinskega denarja...
Žal gre ljudem predobro, ker sicer bi že zdavnaj šli na ulice ali pa vsaj ustanovili kakšno novo boljšo stranko, ki bo zagovarjala minimalno državo z minimalnimi davki.

> > Podpiram tudi gradnjo garaž pod tržnico saj bo po izgradnji tudi tržnica desetkrat lepša od te zanemarjene današnje podobe.
>
> Ker me nikoli (ampak res nikoli) ni na uni tržnici, mi je ravno odavde do Istanbula. Če si bodo pa tisto še sami plačevali s svojim denarjem, jih bom pa podprl s ploskanjem in hvalnicami. Imel jih bom za zmagovalce!

Sam nisem iz Lj., tako, da me ne skrbi, da me bo z garažo pod tržnico obral, me pa obere tisti lopov, ki ima parkirno hišo ob kliničnem saj mi za triurno parkiranje požre pet evrov.
Bolnice bi morale stati nekje na obrobju recimo ob obvoznici, ne pa v centru.

Čez tržnico sem šel pa ravno včeraj in zgleda še bolj zanikrno kot tista v Istanbulu, zato karkoli naredi s tržnico lahko naredi le bolje.

> > Narobe je v tej državi to, da se samo zato, ker nekdo nekomu ni všeč potem kritizira kar vse počez namesto, da bi se dobre stvari pohvalilo slabe pa kritiziralo-na ta način bi tudi politiki bolj upoštevali mnenje ljudi.
> > Če se pa kritizira kar vse počez potem pa seveda delajo vse po svoje(saj je itak vse njihovo delo spljuvano pa če je dobro ali slabo) in se zato na mnenje ljudi sploh ne ozirajo več.
>
> Najpomebnejši sta moji osebna in gospodarska svoboda. Če mi bodo nehali prisilno jemati, da se bodo oni fajn imeli, jih niti slučajno naum kritiziral, ampak bom kritiziral tiste, ki njih kritizirajo. :)

Se strinjam.

> > Tudi sam vedno pohvalim, da je odlično, ker je janša ukinil res glupe registracijske nalepke.
>
> Se strinjam, tudi jaz sem Janšo zelo hvalil za to potezo. Škoda, da jo je potem matematično "pokrajšal" s prisilno uvedbo nepremičninske nalepke. Drugih pozitivnih reči nisem opazil, razen seveda predsedovanja EU, ki ga je IJJ s svojo vlado izvedel več kot zgledno.

Tudi jaz sem v glavnem opazil same negativne stvari ampak vsaj eno stvar je pa le naredil dobro.
Od predsedovanja pa nismo imeli drugega kot cel kup stroškov, je pa lepo, da so vsaj v času predsedovanja stopili skupaj pozicija in opozicija in si vsaj nismo naredili mednarodne sramote.

> > In tudi pri Jankoviću moram garažno hišo in lepo urejen trg pohvaliti.
> >
> > Kritiziral bom pa vedno kupovanje parkomatov za par milijonov ter postavljanje ramp in potem še drago vzdrževanje plus morje novih redarjev, da bodo vse to kontrolirali, saj bi za ta denar lahko uredili cel kup novih parkirišč.
>
> Ja! Ekonomski temelji so edini, ki so pomembni in merodajni, ko se pogovarjamo o ekonomskih rečeh. Z njimi pa se naj ukvarja lastnik, predvsem v smislu kapitalizacije. Ravno zato je nujno (življensko pomembno!), da se država spoka iz gospodarstva. Popolnoma!

Država bi se že zdavnaj morala spokati iz gospodarstva, to se strinjam.
Gradnja garaž in parkirišč pa ni glih gospodarstvo in je čisto ok, če to dela občina, ker sicer bomo kmalu imeli garaže, kjer bo parkiranje po pet evrov na uro.
zakaj me to spominja na Après moi le déluge, Nimda ?

Strani: 1