Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252420 sporočil: 2.086
[marsonn]
> [firbec3]
> > [marsonn]
> > Našli boste prav vsako bizarnost, da lahko opravičite čustvo sovražnosti do Jankovića. .....
>
> Za takšne kot ti obstaja rešitev. Vzameš buldožer, zapelješ preko tvojega stanovanja in zgradiš nekaj novega, potem pa ti izstavimo še račun za podiranje in seveda moraš kupiti novo stanovanje. Če je to za tebe 21. stoletje OK

Ne, ni OK. Primerjaš mojo osnovno potrebo po preživetju z religijskim njambom-džambom in pridobitniško dejavnostjo, ki iz tega izhaja. Uršulinke kot del katoliške sekte na Slovenskem, vsako leto že dobijo sredstva iz proračuna. Letos bo pač manj ostalo za pošiljanje v Vatikan in več za popravila.
vaša sekta deluje iz hiše ki so jo posthumno zaplenil judu ki je zarad vere končal kot dim,pa ste ga razglasil kot okupatorjevega sodelovca,kot razlog zaplembe....fuj in fej!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1262804

Strani: 1

anon-35515 sporočil: 2.397
[lenninmccarthy]
> [marsonn]
> > [firbec3]
> > > [marsonn]
> > > Našli boste prav vsako bizarnost, da lahko opravičite čustvo sovražnosti do Jankovića. .....
> >
> > Za takšne kot ti obstaja rešitev. Vzameš buldožer, zapelješ preko tvojega stanovanja in zgradiš nekaj novega, potem pa ti izstavimo še račun za podiranje in seveda moraš kupiti novo stanovanje. Če je to za tebe 21. stoletje OK
>
> Ne, ni OK. Primerjaš mojo osnovno potrebo po preživetju z religijskim njambom-džambom in pridobitniško dejavnostjo, ki iz tega izhaja. Uršulinke kot del katoliške sekte na Slovenskem, vsako leto že dobijo sredstva iz proračuna. Letos bo pač manj ostalo za pošiljanje v Vatikan in več za popravila.

vaša sekta deluje iz hiše ki so jo posthumno zaplenil judu ki je zarad vere končal kot dim,pa ste ga razglasil kot okupatorjevega sodelovca,kot razlog zaplembe....fuj in fej!
Torej, ker se ti identificiraš z nekakšnimi nunami, misliš, da se jaz identificiram s komunistično povojno oblastjo?

Sori, bebček, se preprosto preveč cenim in držim na distanci do vsega, da bi se identificiral s komerkoli. Če ti to vzbuja občutek kaosa v glavi, kjer predalčkaš ljudi, to pač ni moj problem.
anon-35515 sporočil: 2.397
Zadnja sprememba: anon-35515 23.06.2011 01:54
[lenninmccarthy]
> [marsonn]
> > [firbec3]
> > > [marsonn]
> > > Našli boste prav vsako bizarnost, da lahko opravičite čustvo sovražnosti do Jankovića. .....
> >
> > Za takšne kot ti obstaja rešitev. Vzameš buldožer, zapelješ preko tvojega stanovanja in zgradiš nekaj novega, potem pa ti izstavimo še račun za podiranje in seveda moraš kupiti novo stanovanje. Če je to za tebe 21. stoletje OK
>
> Ne, ni OK. Primerjaš mojo osnovno potrebo po preživetju z religijskim njambom-džambom in pridobitniško dejavnostjo, ki iz tega izhaja. Uršulinke kot del katoliške sekte na Slovenskem, vsako leto že dobijo sredstva iz proračuna. Letos bo pač manj ostalo za pošiljanje v Vatikan in več za popravila.

vaša sekta deluje iz hiše ki so jo posthumno zaplenil judu ki je zarad vere končal kot dim,pa ste ga razglasil kot okupatorjevega sodelovca,kot razlog zaplembe....fuj in fej!
Komu sem jaz kaj zaplenil?? Ti začnem jaz očitati zločine katoliške cerkve, vse zaplembe, vse grmade, vse kole, vsa križanja, nasilna pokristjevanja....?

Se ti ne zdi tak način debate problematičnen? Koliko si sploh star?

Strani: 1