Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ustavite Spomenko Hribar!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Ustavite Spomenko Hribar!
[#1262656] 22.06.11 20:04 · odgovor na: FIN-527377 (#1262611)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 22.06.2011 20:09
[FIN-527377]
> [najobj]
> > [s69t]
> > > [FIN-527377]
> > >
> > > Me pa na tvojem primeru zelo zanima, na kakšen način se vrednoti posamezne pisce, ko tule nekateri polpismeni imbecili z 90% negativno ovrednotenih prispevkov vedrijo in oblačijo nad sugerirano mejo 40 in jih moram dati na shitlist, da mi pritisk ne poraste preko 170, pri tebi pa težko najdem below-the-line red figure, pa moram tratiti energijo s klikanjem za branje. Očitno so rdeči aktivisti veliko bolj usklajeni in organizirani pri izrivanju antirdečih kot slednji v obratni smeri. Če bi spustil kriterij, mi pa takoj pade noter še nekaj polpolpolpismenih imbecilov, kar je spet slabo za pritisk...
>
> > Ker sem bil malo poreden in provokativen, so me nekajkrat cenzurirali in celo banali, tako da imam posebno obravnavo mojega FQ faktorja s strani adminov. Nazadnje so mi ga rocno znizali za 8 tock.
> ... čuj, vidva pa nista glih najboljša v seštevanju, ha ? ... khmm, ali pa oba samo malo slabše vidita ...
Njema problema. Kje konkretno v navedenih primerih je bila storjena matematična napaka oziroma vizuelni spregled očitnega? Konkretno, ne po občutku, pls.

... OK, ampak obljubi mi, da ne boš tudi ti izginil neznano kam, kot ti storijo janšajzarji vedno, ko jim pomolim pod nos nekaj, kar jim ne diši preveč ... a je prav, ha ? ... OK, pa poglejmo ...

... aja, na začetku greva najprej dogovorit nekaj osnovnih metodoloških izhodišč ...

... alzo, Milan Kučan je za janšajzarje nedvomni simbol rdečih in štejejo plusi za poste, kjer janšajzarji serjete po njem, za navijanje za Janšata oziroma za antirdeče, medtem ko štejejo minusi za poste, kjer janšajzarji serjete po njem, za navijanje za Kučana oziroma za rdeče ... ja, verjamem, da se strinjaš s temi sicer zelo zreduciranimi metodološkimi izhodišči, ki pa bodo kljub temu po mojem povsem zadovoljivo ilustrirala moj preizkus ...

... khmm, pa da ne gremo preveč v zgodovino, si poglejva kar ta zadnji članek, kjer nastopa Milan Kučan ...

... evo ga www.finance.si/31611...-avtoritet ...

... čuj, kaj je zdaj, majster, ha ? ... no, a si preštel vse pluse in minuse, ha ? ... ja, si ? ... no, in kaj pravi rezultat ? ... a rezultat potrjuje tvoj ali moj vizuelni spregled očitnega, ha ? ... konkretno, ne po občutku, pls. ...


... ja, in seveda bi isto stvar lahko zdaj ponovil še ob včerajšnjem članku, kjer se je, ne morem verjet, Janez Janša kompletno osmešil, ko je odstopil od tiste hecne tožbe za publiko kontra onemu Miheljaku, rezultati pa bi bili vseeno zelo podobni ... ja, pa ne bom, ker se mi ne ljubi več ... OK, zdaj si pa ti na vrsti ...


P.S.: upam, da ne dvomiš, da bi bili rezultati zelo podobni, če bi na tak način preverila kar VSE članke, kjer nastopata oba omenjena protagonista absolutnega dobrega in zla ... ja, za janšajzarje, se razume ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1262656

Strani: 1

FIN-527377 sporočil: 1.005
[Glavni forum] Tema: Ustavite Spomenko Hribar!
[#1262679] 22.06.11 20:41 · odgovor na: najobj (#1262656)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: FIN-527377 22.06.2011 20:58
[najobj]
> [FIN-527377]
> > [najobj]
> > > [s69t]
> > > > [FIN-527377]
> > > >
> > > > Me pa na tvojem primeru zelo zanima, na kakšen način se vrednoti posamezne pisce, ko tule nekateri polpismeni imbecili z 90% negativno ovrednotenih prispevkov vedrijo in oblačijo nad sugerirano mejo 40 in jih moram dati na shitlist, da mi pritisk ne poraste preko 170, pri tebi pa težko najdem below-the-line red figure, pa moram tratiti energijo s klikanjem za branje. Očitno so rdeči aktivisti veliko bolj usklajeni in organizirani pri izrivanju antirdečih kot slednji v obratni smeri. Če bi spustil kriterij, mi pa takoj pade noter še nekaj polpolpolpismenih imbecilov, kar je spet slabo za pritisk...
> >
> > > Ker sem bil malo poreden in provokativen, so me nekajkrat cenzurirali in celo banali, tako da imam posebno obravnavo mojega FQ faktorja s strani adminov. Nazadnje so mi ga rocno znizali za 8 tock.


> > ... čuj, vidva pa nista glih najboljša v seštevanju, ha ? ... khmm, ali pa oba samo malo slabše vidita ...

> Njema problema. Kje konkretno v navedenih primerih je bila storjena matematična napaka oziroma vizuelni spregled očitnega? Konkretno, ne po občutku, pls.


... OK, ampak obljubi mi, da ne boš tudi ti izginil neznano kam, kot ti storijo janšajzarji vedno, ko jim pomolim pod nos nekaj, kar jim ne diši preveč ... a je prav, ha ? ... OK, pa poglejmo ...

... aja, na začetku greva najprej dogovorit nekaj osnovnih metodoloških izhodišč ...

... alzo, Milan Kučan je za janšajzarje nedvomni simbol rdečih in štejejo plusi za poste, kjer janšajzarji serjete po njem, za navijanje za Janšata oziroma za antirdeče, medtem ko štejejo minusi za poste, kjer janšajzarji serjete po njem, za navijanje za Kučana oziroma za rdeče ... ja, verjamem, da se strinjaš s temi sicer zelo zreduciranimi metodološkimi izhodišči, ki pa bodo kljub temu po mojem povsem zadovoljivo ilustrirala moj preizkus ...

... khmm, pa da ne gremo preveč v zgodovino, si poglejva kar ta zadnji članek, kjer nastopa Milan Kučan ...

... evo ga www.finance.si/31611...-avtoritet ...

... čuj, kaj je zdaj, majster, ha ? ... no, a si preštel vse pluse in minuse, ha ? ... ja, si ? ... no, in kaj pravi rezultat ? ... a rezultat potrjuje tvoj ali moj vizuelni spregled očitnega, ha ? ... konkretno, ne po občutku, pls. ...


... ja, in seveda bi isto stvar lahko zdaj ponovil še ob včerajšnjem članku, kjer se je, ne morem verjet, Janez Janša kompletno osmešil, ko je odstopil od tiste hecne tožbe za publiko kontra onemu Miheljaku, rezultati pa bi bili vseeno zelo podobni ... ja, pa ne bom, ker se mi ne ljubi več ... OK, zdaj si pa ti na vrsti ...


P.S.: upam, da ne dvomiš, da bi bili rezultati zelo podobni, če bi na tak način preverila kar VSE članke, kjer nastopata oba omenjena protagonista absolutnega dobrega in zla ... ja, za janšajzarje, se razume ...

Janšajzarji? Ta mi je enakovredna obmetavanju s fašisti, belčki in podobnim. A OK. Tudi sam imam vas, Kučanove zveste apologete za komunajzarje, upravičeno ali ne.

Pa ni važno. Če tisoč osebkov pljuva na pedofile, trije pa jih zagovarjajo s pravico do drugačnega mnenja, to zame ni grda PR svinjarija ene strani proti drugi. Analogija nikakor ni za lase privlečena, če poseževa ne tako daleč nazaj...

Poanta je pa seveda čisto drugje. Pri nekem piscu, ki se izrazito zavzema za eno stran in ubrano in z zdravim razumom svoje strani pljuva na rdeče, dobiva veliko število plusov, prijateljev in karkoli že, pa ima oni mnenjski ali kakršenkoli že kvocient pod 40. Podobna 021 ali kalimba na drugi strani sta oba preko 45, kar je čisto OK. Zgoraj omenjeni dokazani imbecili tvoje preferirane opcije (juhjuhjuhuhu, FIN-466864, BLEDBLED) pa... O tem namreč govorim. O zanimivi metodologiji izračuna kvocienta. Ne o tem, koliko je v absolutnih številkah enih in drugih aktivistov, vernikov, dvomljivcev, sovražnikov, junakov...

Strani: 1