Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek \'\'Politični trg je odprt\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252093 sporočil: 113
[Glavni forum] Tema: ''Politični trg je odprt''
[#1262133] 22.06.11 13:02
Odgovori   +    23
Tipično slovensko...pljuvanje, kritiziranje, stokanje. Ko pa nekdo poda iniciativo za spremembe pa spet janezki in francke utopično jamrajo in negodujejo: ''ja kaj pa bo novega, kaj pa bodo ti reveži naredili.'' Ja kaj boš pa ti Janez/Francka. S stokanjem in stalnim kritiziranjem in pritoževanjem bore malo. Tale slovenska pasivnost je glavno gonilo politikov in njihovih lobijev, da uresničujejo svoj projekt kraje. S tem imajo moč.
Zato sem jaz oddala glas za gremo na volitve. Bolje nekaj akcije, kot pa stalno jamranje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1262133

Strani: 1

anon-97761 sporočil: 5.181
[Glavni forum] Tema: ''Politični trg je odprt''
[#1262564] 22.06.11 17:20 · odgovor na: anon-252093 (#1262133)
Odgovori   +    3
[vseok]
Tipično slovensko...pljuvanje, kritiziranje, stokanje. Ko pa nekdo poda iniciativo za spremembe pa spet janezki in francke utopično jamrajo in negodujejo: ''ja kaj pa bo novega, kaj pa bodo ti reveži naredili.'' Ja kaj boš pa ti Janez/Francka. S stokanjem in stalnim kritiziranjem in pritoževanjem bore malo. Tale slovenska pasivnost je glavno gonilo politikov in njihovih lobijev, da uresničujejo svoj projekt kraje. S tem imajo moč.
Zato sem jaz oddala glas za gremo na volitve. Bolje nekaj akcije, kot pa stalno jamranje.
nekaterim spomin pač seže malo dlje od zlate ribice:
"Predsednik SDS Janez Janša je v petek skupaj s strankarskim kolegom Žigo Turkom in dvema strokovnima sodelavcema SDS obiskal Arhiv RS."
www.siol.net/sloveni...rhivi.aspx

Strani: 1