Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Projekt mestnih vrat pred stečajem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Projekt mestnih vrat pred stečajem
[#1261586] 22.06.11 08:03 · odgovor na: Gustl (#1261569)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Tudi jaz dnevno. Na iPhone sem že videl aplikacijo, kjer ti pokaže, kje so kolesa, tako da lahko malo predvidiš (ne vem, če imajo tudi za android..aha, imajo, tudi Nokia..: www.had.si/blog/2011...oid-nokia/ ).
Eh, moja "pametna" Nokia je preneumna za aplikacijo. Je pa tole pravzaprav vse, kar rabim:

mr.si/bicikelj.php

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1261586

Strani: 1

anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Projekt mestnih vrat pred stečajem
[#1262549] 22.06.11 16:58 · odgovor na: Gustl (#1261586)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [Gustl]
> Tudi jaz dnevno. Na iPhone sem že videl aplikacijo, kjer ti pokaže, kje so kolesa, tako da lahko malo predvidiš (ne vem, če imajo tudi za android..aha, imajo, tudi Nokia..: www.had.si/blog/2011...oid-nokia/ ).

Eh, moja "pametna" Nokia je preneumna za aplikacijo. Je pa tole pravzaprav vse, kar rabim:

mr.si/bicikelj.php
Brezplačna izposoja koles je fantastična stvar in tudi jaz sem se registriral in čakam na kodo, čeprav nisem iz Lj. in mi bo to le občasno prišlo prav.

Vsaj tri stvari pa bi morali pri kolesih še popraviti:
1. postaviti več postajališč, še posebej na obrobju-recimo nujno v Tacnu na parkirišču pod Šmarno goro
2. Na točkah, kjer precejkrat zmanjka koles dodati dodatna kolesa oz. kje v bližini postaviti še dodatno postajališče
3. Ko na avtomatu pritisneš številko 2 za prikaz bližnjih postajališč bi se morala na zaslonu izpisati vsa postajališča(s tem bi lahko že v naprej vedel ali je tam kamor greš sploh prosti parking).

Žal pa tale izposoja ne bo več dolgo brezplačna-postaja preveč popularna.

Sicer pa hvala za zelo uporabne linke.

Strani: 1