Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ustavite Spomenko Hribar!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-527377 sporočil: 1.005
[Glavni forum] Tema: Ustavite Spomenko Hribar!
[#1261285] 21.06.11 22:25 · odgovor na: (#1261062)
Odgovori   +    8
[s69t]
> [Moneta]
> Slabo. Sedaj vidim, gre zgolj za frakcijske boje tranzicijskih komunistov.
>
> "Četrtič, Spomenka Hribar je nedosledna. Zakaj ni protestirala tudi takrat, ko je pred desetletjem in še kaj vladajoča stranka LDS z razprodajo družbenih stanovanj izvedla največji rop (s konsenzom drugih strank seveda) državnega premoženja v zgodovini Slovenije. Vse to je bilo premoženje minulih generacij. Ko smo s tem mladi generaciji odrekli pravico do dostojne prihodnosti."

Jazbinskov zakon je bil rop stoletja. Stirisobna stanovanja po 100 m2 v Ljubljani so se odprodajala po 10.000 dem tistim, ki so bili ze notri. Opisani primer Delovega novinarja.


Odlično! Razprodaja množicam, da bodo glasovale za svojo dolgoletno državo, personificirano v - pa saj vendar vemo, kom. Vsekakor ne Demosu in naslednikih. In bo mirno prebolela prihajajočo krajo stoletja posvečenih izbrancev. Nekaj meni, nekaj tebi.

Me pa na tvojem primeru zelo zanima, na kakšen način se vrednoti posamezne pisce, ko tule nekateri polpismeni imbecili z 90% negativno ovrednotenih prispevkov vedrijo in oblačijo nad sugerirano mejo 40 in jih moram dati na shitlist, da mi pritisk ne poraste preko 170, pri tebi pa težko najdem below-the-line red figure, pa moram tratiti energijo s klikanjem za branje. Očitno so rdeči aktivisti veliko bolj usklajeni in organizirani pri izrivanju antirdečih kot slednji v obratni smeri. Če bi spustil kriterij, mi pa takoj pade noter še nekaj polpolpolpismenih imbecilov, kar je spet slabo za pritisk...