Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195447 sporočil: 2.753
[tmatej]
> [čarli]
> > [s69t]
> > Carli, nihce ne prepricuje volilcev za Jankovica bolje do tebe. Hvala, ker nam odpiras oci.
> > forum.finance.si/ind...546&single
>
> Jaz nobenega ne prepričujem;) Kvečjemu upam, da kakšen spregleda in da uvidi, da imamo na sceni samo leve in desne komuniste, ki imajo oboji rabote za sabo;) Mi je pa jasno, da mi boš še v bodoče podtikal, da podpiram leve komuniste. Pač v stilu, kdor ni z nami je proti nam:)

Vsaj kar se mene tice, te bom imel za tipicnegas Slovenca (pa ravo tudi), ki ni sposoben treh stavkov, brez da bi v debato vnasal komuniste in janso, kot tudi tudi refleksa lepljenja vseh mogocih etiket sogovorniku, ki ne tuli v en rog s tabo.
če kdo ljubi rumeno barvo v tisoč in sedeminosemdeset sporočilih, naj v iskalec vpiše "janš* rabot* jj", izbere opcijo "katerokoli od teh besed" in v polje za avtorja vpiše "čarli".

lahko se uporabi tudi kot primer v enciklopediji pod črko "o", geslo "obsedenost".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1260890

Strani: 1

čarli sporočil: 13.178
[Lidbarsky]
> [tmatej]
> > [čarli]
> > > [s69t]
> > > Carli, nihce ne prepricuje volilcev za Jankovica bolje do tebe. Hvala, ker nam odpiras oci.
> > > forum.finance.si/ind...546&single
> >
> > Jaz nobenega ne prepričujem;) Kvečjemu upam, da kakšen spregleda in da uvidi, da imamo na sceni samo leve in desne komuniste, ki imajo oboji rabote za sabo;) Mi je pa jasno, da mi boš še v bodoče podtikal, da podpiram leve komuniste. Pač v stilu, kdor ni z nami je proti nam:)
>
> Vsaj kar se mene tice, te bom imel za tipicnegas Slovenca (pa ravo tudi), ki ni sposoben treh stavkov, brez da bi v debato vnasal komuniste in janso, kot tudi tudi refleksa lepljenja vseh mogocih etiket sogovorniku, ki ne tuli v en rog s tabo.

če kdo ljubi rumeno barvo v tisoč in sedeminosemdeset sporočilih, naj v iskalec vpiše "janš* rabot* jj", izbere opcijo "katerokoli od teh besed" in v polje za avtorja vpiše "čarli".

lahko se uporabi tudi kot primer v enciklopediji pod črko "o", geslo "obsedenost".
Jah kaj čmo. Pač vernikom v jj treba n-krat napisat, da ima vaš bog tudi rabote za sabo ko že toliko (upravičeno) šinfate čez udbo. Ampak vi raje zamahnete z roko in rečete, da je to pa že ne more biti res in, da je to vse udba nardila;)

Strani: 1