Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[zajko]
A ma kakšen smisel, če ne razumeš.
Saj podeželju nič nočem. Decenralizacijo bi bilo potrebno po mestnih občinah razporedit, ne pa urad v vsako pripizdino s 300 prebivalci. Potrebno je zgostiti prebivalstvo v mestih in vaseh, da bomo sprostili okolico za kmetovanje in gospodarstvo, odzidati kar smo v zadnjih 30 letih pozidali po podeželju.

Za ljubljančane, ki so popackali podeželje me boli žnj, zarad mene jih lahko na vile napičite.
Tokrat pozorno preberi vse moje komentaje.
Podeželje je zate popizdina s 300 prebivalci. Jaz živim v prekrasni vasi, pardon, popizdini z 200 prebivalci. Praviš, da je folk treba malo "zgostiti"; me rahlo spominja na koncentracije pred, med in po WWII. Od Treblinke pa do Teharij.

Po svoje sem kar malo razočaran nad sabo, da sem se spustil v prerivanje med mestom in podeželjem, ker nima smisla. Problem so pogoltni kradljivi šerifi. Iz popizdin in oh in oh nobel metropol.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1260840

Strani: 1

anon-228757 sporočil: 2.790
[Glavni forum] Tema: Janković nad dnevne migrante s parkirninami
[#1260868] 21.06.11 17:03 · odgovor na: purinoli (#1260840)
Odgovori   +    4
[purinoli]
> [zajko]
> A ma kakšen smisel, če ne razumeš.
> Saj podeželju nič nočem. Decenralizacijo bi bilo potrebno po mestnih občinah razporedit, ne pa urad v vsako pripizdino s 300 prebivalci. Potrebno je zgostiti prebivalstvo v mestih in vaseh, da bomo sprostili okolico za kmetovanje in gospodarstvo, odzidati kar smo v zadnjih 30 letih pozidali po podeželju.
>
> Za ljubljančane, ki so popackali podeželje me boli žnj, zarad mene jih lahko na vile napičite.
> Tokrat pozorno preberi vse moje komentaje.

Podeželje je zate popizdina s 300 prebivalci. Jaz živim v prekrasni vasi, pardon, popizdini z 200 prebivalci. Praviš, da je folk treba malo "zgostiti"; me rahlo spominja na koncentracije pred, med in po WWII. Od Treblinke pa do Teharij.

Po svoje sem kar malo razočaran nad sabo, da sem se spustil v prerivanje med mestom in podeželjem, ker nima smisla. Problem so pogoltni kradljivi šerifi. Iz popizdin in oh in oh nobel metropol.
Zanimivo, panonske "vasi" imajo po 3000 p. Mi temo rečemo "mesto"

Strani: 1