Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-228757 sporočil: 2.790
[Glavni forum] Tema: Janković nad dnevne migrante s parkirninami
[#1260801] 21.06.11 16:31 · odgovor na: purinoli (#1260751)
Odgovori   +    3
[purinoli]
> [zajko]
> Ne razburjaj se papak.
>
> Kako boš decentraliziral nekaj kar se mora ukinit, pokopat. Se strinjam ministrstvo za praskanje po jajcih nima v LJ kaj iskati, še manj pa tam kjer bi moralo biti podeželje in kmetije, pa so samo kaotično pozidane kmetijske površine. Ne lapaj mi o hrani, saj skoraj vso že uvažamo, brez fosilnih goriv in gnojiv pa tudi slovenski kmet danes nič ne pridela saj je zemlja sprana, strošena pa še pozidana.

Umiri se, zajček kratkoušček. Eno od ministrstev za praskanje po jajcih je trenutno kar zunanje ministrstvo, ki je okupiralo Mladiko. Mirno ga lahko preselimo k Jorasu na podstrešje. Ker so ministrant in njegovi majordomi samo papaki, si bodo želeli najbrž klet he he.

Podeželje pa pri miru pusti, govorimo o Lublani ( pravilno se sicer reče Luwigana). Lep del krivde za kaos v oklici imajo kar Lublančani s svojimi mahinacijami. Še pomnite tovariši preseravanje nekega smrkavca s kupljeno diplomo : "....odgovor je enak, kot na ....."

Hrane pa mi okoli pridelamo zase dovolj, pa še marsikaj drugega. Vsekakor več, kot meščani v tegelcih. Kar je itak deplasiran komentar, govorimo o tem, da vam bomo pristrigli mobilnost, če jo boste vi nam. Sicer pa prvič slišim, da Lublana proizvaja fosilna goriva. Sem na Kitajskem, mi je kaj ušlo zadnje dni?
A ma kakšen smisel, če ne razumeš.

Saj podeželju nič nočem. Potrebno je zgostiti prebivalstvo v mestih in vaseh, da bomo sprostili okolico za kmetovanje in gospodarstvo, odzidati kar smo v zadnjih 30 letih pozidali po podeželju.

Za ljubljančane, ki so popackali podeželje me boli žnj, zarad mene jih lahko na vile napičite.

Tokrat pozorno preberi vse moje komentaje.