Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-180464 sporočil: 4.080
[Glavni forum] Tema: Janković nad dnevne migrante s parkirninami
[#1260749] 21.06.11 16:14 · odgovor na: 1357 (#1260715)
Odgovori   +    9
[1357]
Ljubljana je že sedaj povezana s primestjem s tirnimi vozili ( primestni vlaki). Vozijo v vse smeri, vsako uro, pa še zelo točni so. Tako, da Ljubljana ne potrebuje še dodatnega tirnega javnega prevoza. Medvode, Škofja Loka, Kranj, Kamnik, Domžale, Litija, Grosuplje, Trebnje, Novo Mesto, Borovnica, Logatec: vsi ti kraji so z povezani z Ljubljano z vlaki, ki vozijo vsako uro.
Pajade. Od 8. zjutraj do 12. ni iz Kranja nič. Prav tako ne po 21. uri zvečer.
Drugače pa, katero tirno vozilo in na kakšne intervale pa pelje z Iga do Tromostovja, ali pa iz BTCja do Supernove?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1260749

Strani: 1

1357 sporočil: 7.095
Tromostovje je zaprti del centra mesta, v BTC pa vozi pet prog avtobusnega prometa in ob vikendih še nakupovalni vlak.
anon-177037 sporočil: 5
[kekez]
> [1357]
> Ljubljana je že sedaj povezana s primestjem s tirnimi vozili ( primestni vlaki). Vozijo v vse smeri, vsako uro, pa še zelo točni so. Tako, da Ljubljana ne potrebuje še dodatnega tirnega javnega prevoza. Medvode, Škofja Loka, Kranj, Kamnik, Domžale, Litija, Grosuplje, Trebnje, Novo Mesto, Borovnica, Logatec: vsi ti kraji so z povezani z Ljubljano z vlaki, ki vozijo vsako uro.

Pajade. Od 8. zjutraj do 12. ni iz Kranja nič. Prav tako ne po 21. uri zvečer.
Drugače pa, katero tirno vozilo in na kakšne intervale pa pelje z Iga do Tromostovja, ali pa iz BTCja do Supernove?
Tudi zadnji vlak za LJ-Grosuplje je ob 21. uri. Če to zamudiš npr. v petek, oz. bi šel rad v kakšen klub, lokal je potem v soboto prvi vlak ob 7:35. Res čudovito! Zaradi tega imam jaz avto. Ker drugače bi pol mladosti ostala zaprta doma ali bi se pa pol noči valjala na železniški postaji, da bi končno lahko odšla domov. Čakam že 11 let odkar sem se preselila na podeželje, da jim bo kaj kapnilo, pa nič. Jaz bi se z največjim veseljem zapeljala z vlakom, bi vsaj v miru lahko kaj spila.

Strani: 1