Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[zajko]
Decenralizacijo bi bilo potrebno po mestnih občinah razporedit, ne pa urad v vsako pripizdino s 300 prebivalci. To bi pomenilo nekoliko manj uradov za LJ, saj ima metro območje LJ vsaj 650 jurčkov.
Vsaka popizdina plačuje harač Nepopizdini. Če se boste žabarji preveč šopirili, e vam zna zgodit, da bomo mi iz popizdin postavili mitnice. Adijo poceni zelenjava, hrana, pijača v Nepopizdini. Metro območje Lublane 650 k??? Zbrihtaj se, popizdina Slovenija je manj, kot predmestje večjega mesta.

Tudi za Šumadijca raste palca. Prosim navedi en racionalen razlog, da mora biti recimo ministrstvo za praskanje po jajcih točno sredi Lublane. OK, ali pa po tvoje na Viču.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1260712

Strani: 1

anon-263512 sporočil: 93
[Glavni forum] Tema: Janković nad dnevne migrante s parkirninami
[#1260723] 21.06.11 16:00 · odgovor na: purinoli (#1260712)
Odgovori   +    5
[purinoli]
> [zajko]
> Decenralizacijo bi bilo potrebno po mestnih občinah razporedit, ne pa urad v vsako pripizdino s 300 prebivalci. To bi pomenilo nekoliko manj uradov za LJ, saj ima metro območje LJ vsaj 650 jurčkov.

Vsaka popizdina plačuje harač Nepopizdini. Če se boste žabarji preveč šopirili, e vam zna zgodit, da bomo mi iz popizdin postavili mitnice. Adijo poceni zelenjava, hrana, pijača v Nepopizdini. Metro območje Lublane 650 k??? Zbrihtaj se, popizdina Slovenija je manj, kot predmestje večjega mesta.

Tudi za Šumadijca raste palca. Prosim navedi en racionalen razlog, da mora biti recimo ministrstvo za praskanje po jajcih točno sredi Lublane. OK, ali pa po tvoje na Viču.
ad 1)Po mojem vedenju Ljubljana plačuje neto harač popizdini in ne obratno (zelo verjetno tudi če odšteješ vse državne urade). je pač v Lj. še zmeraj takšna koncentracija gospo.
ad 2)Kje bi pa državni uradniki med delovnim časom posedali pa šopali če bi bili uradi v popizdini?
anon-228757 sporočil: 2.790
[Glavni forum] Tema: Janković nad dnevne migrante s parkirninami
[#1260725] 21.06.11 16:02 · odgovor na: purinoli (#1260712)
Odgovori   +    5
[purinoli]
> [zajko]
> Decenralizacijo bi bilo potrebno po mestnih občinah razporedit, ne pa urad v vsako pripizdino s 300 prebivalci. To bi pomenilo nekoliko manj uradov za LJ, saj ima metro območje LJ vsaj 650 jurčkov.

Vsaka popizdina plačuje harač Nepopizdini. Če se boste žabarji preveč šopirili, e vam zna zgodit, da bomo mi iz popizdin postavili mitnice. Adijo poceni zelenjava, hrana, pijača v Nepopizdini. Metro območje Lublane 650 k??? Zbrihtaj se, popizdina Slovenija je manj, kot predmestje večjega mesta.

Tudi za Šumadijca raste palca. Prosim navedi en racionalen razlog, da mora biti recimo ministrstvo za praskanje po jajcih točno sredi Lublane. OK, ali pa po tvoje na Viču.
Ne razburjaj se papak.

Kako boš decentraliziral nekaj kar se mora ukinit, pokopat. Se strinjam ministrstvo za praskanje po jajcih nima v LJ kaj iskati, še manj pa tam kjer bi moralo biti podeželje in kmetije, pa so samo kaotično pozidane kmetijske površine. Ne lapaj mi o hrani, saj skoraj vso že uvažamo, brez fosilnih goriv in gnojiv pa tudi slovenski kmet danes nič ne pridela saj je zemlja sprana, strošena pa še pozidana.

Strani: 1