Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Rekordna podpora Janševi SDS

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

anon-239951 sporočil: 1.832
[#1228070] 30.05.11 12:26 · odgovor na: anon-239951 (#1227201)
Odgovori   +    1
[FIN-381227]
> [volmaj]
> Finance,svaka vam čast,

Lahko prevedeš??
Kaj je , vas moti slovenščina??
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1228072] 30.05.11 12:28 · odgovor na: anon-45881 (#1227905)
Odgovori   +    8
[markoff]
Št. volivcev SDS je bolj plod pomanjkanja izbire. Drugo leto jih volim 3. zapored, če pa se pojavi boljša alternativa (beri: Rado Pezdir et co.), gre moj glas drugam. Predpostavljam, da je takšnih "oportunitetnih" (beri: takih, ki iščejo najmanjše zlo) volivcev vse več, drugače si ne morem razlagati zmage KGB na prejšnjih volitvah. No, če imajo ljudje spomin zlate ribice, 2016 pride na oblast leva opcija, če bo U-571 le dovolj dobro deloval.

*****

Zato se tudi trudijo na vse načine preprečiti, da bi se to spremenilo. Medijsko anonimna alternativa je za njih edina opcija. Če pa kdo še vedno preveč dvigne glavo, pa Krambergerjev scenarij.

Vse to sem že dal skozi.

Nič jim ne bo več pomagalo. Spremembe prihajajo, v temu trenutku pa še imamo možnost izbirati ali bodo mirne ali nasilne.
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1228075] 30.05.11 12:31 · odgovor na: (#1228059)
Odgovori   +    1
Janša je imel priliko samo ENKRAT in nekaj malega naredil.
Se pravi je "samo malo zajebal"?? Kaj pa tista ti je znana: "osel gre samo enkrat na led"?Jebenti državo, kjer je edina alternativa Janša!!
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1228082] 30.05.11 12:36 · odgovor na: macon (#1227943)
Odgovori   +    1
[macon]
> [komunike]
> > [macon]
> > > [janezpizdek]
> > > > [Sc0ut1]
> > > > Nočem ne Janše (zaradi podpore cerkve) ne rdečih (totalno zanič).
> > > >
> > > > Hočem nekoga tretjega ki je neobremenjen!!
> > >
> > > Ajde vi mangupi tam v zadnji vrsti, ...ja,ja, Brščič, Frankl, Mrkajić, Pezdir, Štih, Mimoidoči, Komunike, ...ja,ja, kaj se zdaj tu čudite, ja vi "mladoekonomisti", hehe, ajde podvizajte se že enkrat, ta človek je ravnokar zahteval baš vas, ne bodite kmečke neveste no, pridte že sem gor na oder in povejte kaj bodo prve prioritete vaše vlade in kako se vam bo imenovala stranka.
> > >
> > > LP shaman
> >
> >
> > O ne, tako lahko pa ne bo šlo. On bi nekoga, ki je karizmatično prodoren, socialno čuteč, zmerno uravnan, predano delaven, pameten kot je treba, pošten kot Mati Tereza v mladih letih, skromen, nepokvarjen, nekonflikten, neomadeževan... Sicer ga še ne poznamo, ampak ko ga bomo zagledali, bo večina nacije takoj doumela, da je to On. Rešitelj, ki nas bo popeljal na pravo pot in v svetlo bodočnost.
> >
> > Toti neoliberalci, ki jih omenjaš, so precej čudni tiči in jih sumnjičavo pogledujemo. Nekaki špiclji Amerikancev in njihovega razčlovečena kapitalizma, izkoriščanja človeka po človeku, nam pa to ne ugaja in tega ne rabimo. Častna pionirska.
>
>
> ROTFL ..........

Komunike, ti tudi nisi naš Neo, The One. Nekam močno se zavzemaš, prekomerno huduješ, prav nič pomirjevalen ne deluješ, to pa Slovenci rabimo. Lepo besedo in žajbljev čajček.

Tako, da še čakamo. :)

Ne trdim, da sem Neo, The One. To lahko za kogarkoli trdijo samo drugi, če pa kaj takega trdi sam zase, je zapadel v fazo, ki je nujno potrebna strokovnega opazovanja (primerov imaš dosti v zdajšnji vladi).

Prekomerno hudujem? Zato, ker jasno zapišem, da mi je dosti te pokvarjene bande, ki je vzela mojim otrokom in mojim vnukom prihodnost? Verjemi, sem eden najbolj umirjenih, saj zagovarjam sodno procesiranje teh lopovov (pa ne s trenutnimi sodniki, ker nisem komik), velika večina jih je takih, ki bi z njimi opravili po precej krajšem postopku.

Veš kaj. Piši, da pretiravam, če se bom pojavil z mitraljezom na ulici, prej pa uživaj v žajblju.

Ok? ;-)))
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1228085] 30.05.11 12:37 · odgovor na: (#1228074)
Odgovori   +    0
[rename]
> [FIN-381227]
> > [FIN-381227]
> > > [volmaj]
> > > Finance,svaka vam čast,
> >
> > Lahko prevedeš??
>
> Kaj je , vas moti slovenščina??

Tisto tvoje je bolj slovenština, kot slovenščina :-)))
(Pravilno: vsa čast vam Finance ;-))
Pa si prepričan, da pravemu odgovarjaš??
najobj sporočil: 32.044
[#1228096] 30.05.11 12:41 · odgovor na: mimoidoci (#1227743)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 30.05.2011 12:47
[mimoidoci]
> [janezpizdek]
> > [Sc0ut1]
> > Nočem ne Janše (zaradi podpore cerkve) ne rdečih (totalno zanič).
> >
> > Hočem nekoga tretjega ki je neobremenjen!!
>
> Ajde vi mangupi tam v zadnji vrsti, ...ja,ja, Brščič, Frankl, Mrkajić, Pezdir, Štih, Mimoidoči, Komunike, ...ja,ja, kaj se zdaj tu čudite, ja vi "mladoekonomisti", hehe, ajde podvizajte se že enkrat, ta človek je ravnokar zahteval baš vas, ne bodite kmečke neveste no, pridte že sem gor na oder in povejte kaj bodo prve prioritete vaše vlade in kako se vam bo imenovala stranka.
>
> LP shaman
He, he shaman. Ker sem ravno danes forumski dežurni, te lahko razveselim. Stranka samo što nije. Ustanovitvena procedura se bo zgodila takoj po tem ko Xavier Hernandez Creus, Lionel Andres Messi in Andres Iniesta Lujan podpišejo in zaigrajo za v Sloveniji svetovno znano Olimpijo.
... no, potem bi pa žabarji mogoče res imeli šanse, da se še kdaj prebijete pred Maribor in osvojite naše prvenstvo v fuzbalu ...

Denar ni problem, ker so fantje za solidarnost z ostalimi igralci ter proti kreditom kluba in na ta način proti krepitvi lopovskega bančnega sistema kot takega. Iniesta je še dodal, da je bila njihova odločitev še toliko lažja, ker je Kataloncem epopeja NOB dobro poznana in jim predstavlja vzor v njihovi borbi za katalonsko samostojnost izpod španske okupacije. Pravi, da bo za preostala mesta pri Olimpiji pridobil tudi nekaj Baskov. Argentinec Messi je še nekaj dodal o obnovi protiimperialistične fronte, ki bi bila usmerjena proti angleškim klubom. Pravi, da bi jo sčasoma preimenovali v OF (osvobodimo Falklande).
... čuj, ampak kako bo pa brez krepitve našega lopovskega bančnega (in še kakega) sistema kot takega vaš prvonapisani član totega Dream Team-a ... khmm, v prostem času pa znani velemojster finančnega upravljanja Bernard Brščič realiziral svojo včerajšnjo velemojstrsko izjavo, ki je glasila približno takole ...

... "Po Brščičevem mnenju morajo zato nasprotniki reforme pojasniti, kako v prihodnjih letih prihraniti ta znesek (500 milijonov evrov). "Do tega zneska bi lahko prišli npr. z boljšim upravljanjem državnega premoženja. Podjetja, kot so Telekom [TLSG 74,00 +1,37%], NLB , NKBM [KBMR 7,85 -0,62%], Luka Koper [LKPG 12,90 0,00%], Hit , bi morala poslovati z dobičkom in polniti proračun. Samo iz lastniških upravičenj države v gospodarstvu, ki presegajo 6 milijard evrov, bi ob 8-odstotnem nominalnem donosu lahko dosegli fiskalni izplen prihrankov, ki jih predvideva reforma," je prepričan. ...

... ja, da te tega, kje natančno bi toti velemojster finančnega upravljanja Bernard Brščič omenjeni 8-odstotni nominalni donos dosegel, niti ne sprašujem ...

Dolgoročni strateški gospodarski načrt lahko povzamem v enem stavku: Napad na blagajno UEFA brez vmešavanja AUKN. Ostane še edini problem. Zbrati 200 podpisov he, he.
... čuj, toti tvoj načrt je sicer rahlo drzen, ampak je definitivno bolj realen in lažje uresničljiv od onega, ki ga je včeraj predstavil toti vaš velemojster finančnega upravljanja Bernard Brščič za reševanje neizbežnih problemov s pokojninami pri nas ... alzo, imaš moj podpis ...



P.S.: čuj, kaj se samo meni zdi toti Brščič še en v vrsti finančno ... khmm, rahlo podhranjenih ekonomistov, ki kraljujejo na slovenski sceni in poleg tega menda celo predavajo na ljubljanski ekonomski fakulteti ... ja, ali pa mene občutek malo vara in bi po tvojem toti Brščič dejansko lahko dosegel nekajletni kontinuiran 8-odstotni nominalni donos z zgoraj omenjenimi slovenskimi blue chipi ...
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1228100] 30.05.11 12:42 · odgovor na: anon-17378 (#1228064)
Odgovori   +    8
[komunike]
Tudi zato se veča krog ljudi, ki hočejo resne spremembe v državi,
kakšne spremembe? Ti bom jest povedal, večinsko kakšne spremembe bi hoteli:
da imamo nemške plače in samoupravni socializem razmerje plač 1:3.
P: Skratka, blodnje množice z opranimi možgani!
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1228103] 30.05.11 12:42 · odgovor na: (#1228091)
Odgovori   +    1
[rename]
> [FIN-381227]
> > [rename]
> > > [FIN-381227]
> > > > [FIN-381227]
> > > > > [volmaj]
> > > > > Finance,svaka vam čast,
> > > >
> > > > Lahko prevedeš??
> > >
> > > Kaj je , vas moti slovenščina??
> >
> > Tisto tvoje je bolj slovenština, kot slovenščina :-)))
> > (Pravilno: vsa čast vam Finance ;-))
>
> Pa si prepričan, da pravemu odgovarjaš??

FIN-številka, FIN-številka... le kdo bi vas ločil? :-))
Ime eno ime drugo,reime....
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1228105] 30.05.11 12:44 · odgovor na: (#1228034)
Odgovori   +    4
[janezpizdek]
> [komunike]
> > [janezpizdek]
> > > [Sc0ut1]
> > > Nočem ne Janše (zaradi podpore cerkve) ne rdečih (totalno zanič).
> > >
> > > Hočem nekoga tretjega ki je neobremenjen!!
> >
> > Ajde vi mangupi tam v zadnji vrsti, ...ja,ja, Brščič, Frankl, Mrkajić, Pezdir, Štih, Mimoidoči, Komunike, ...ja,ja, kaj se zdaj tu čudite, ja vi "mladoekonomisti", hehe, ajde podvizajte se že enkrat, ta človek je ravnokar zahteval baš vas, ne bodite kmečke neveste no, pridte že sem gor na oder in povejte kaj bodo prve prioritete vaše vlade in kako se vam bo imenovala stranka.
> >
> > LP shaman
>
>
>
> Spletna stran koordinacije civilnih iniciativ in nekaterih manjših neparlamentarnih strank:
>
> www.osvobodimo.se
>
> Ime skupne stranke: še ni dogovorjeno; opcija: ANSA (v pravem pomenu te kratice)
>
> Prve prioritete: lustracija, vzpostavitev pravne države, reforme (cilj max. 10% EDS), kapitalizacija (pritegnitev kapitala iz tujine) in optimizacija države (število, OD) ...
>
> Osnutek programa je napisan že leta 2007. Nadgradnje so vnesene v obdobju 2009-2011. Na omenjeni spletni strani bodo kmalu na vpogled, s pozivom, da se jih še nadgradi.
>
> Nekatere točke so bile obdelane že na mojih lanskih predavanjih:
>
> www.youtube.com/watc...nlCW9mav3w

Bravo, maestro. Akcija! Samo če bo kakšna dovolj velika skupina imela dovolj denarja, motivacije in jajc za akcijo, bomo vsi Slovenci končno dobili to, o čemer po kuloarjih in že čisto povsod, v obupu in kot bi bili intelektualno paralizirani, žlobudramo že vsi in je zakoličeno v naslednji, čedalje bolj pogosto izrekani sintagmi. Celo tovariš Kim Il Kučan jo je, iz nekih svojih seveda razlogov, ko je v najavi imanentne čistke znotraj KPS, demontiral Alan Ford Pahor Boruta in njegovo TNT skupino, izrekel, ma jebiga, ipak jo je eto tudi on, v dobesedno enaki obliki izrekel. Gre pa takole: "Od teh sedanjih politikov v parlamentu in ob parlamentu, ne bo sreče za Slovenijo oz. slovenske državljane". Konec citata. Dodajam: Kar pomeni, da tudi od Kim Il Kučana. Ker on sodi v taisto obstoječo kontinuitetno kamariljo.

Zdaj nam ostane, bodisi, da Kim Il Kučan naciji spet podtakne kao nove komunistične pizdeke, blondaste avše in ali umske marksengelssteinske spake iz efdevejevskih in podobnih laboratorijev KPS, v katerih se gredo inženirig gensko modificiranih rdečih duš cepljenih s komunizmom-fašizmom; bodisi pa da nacija ima malo sreče, poguma in volje, pa se na sceno končno prebije skupina resnično novih ljudi.

Priti mora(jo)te novi ljudje z nemalicioznimi, nesebičnimi, neozkosrčnimi, nerentarskimi, gospodarsko in na sve druge načine neksenofobnimi, torej poštenimi cilji, doktrinami, politično prakso, a hkrati strokovno in osebnostno sposobni izpeljati reforme v smeri prosperitete za vse. Za vse! Tudi za tuje investitorje. Tudi za domače zasebne investitorje. Tudi za vse investitorje! In pri tem ne bodo srali s komunajzarskimi rentarskimi potemkinovskimi nategi, po katerih se ideja "prosperitete za vse" spačeno misinterpretirana zlorablja za namen opravičevanja total-uravnilovke in davkoparadavčnih eskpropirativnih fašistično-boljševiških redistributivnih orgij.

Priti morajo(te) ljudje, ki imajo(te) notranjo moč, voljo, pogum in zadosti viteške častnosti da oblast in vršenje oblasti percipirajo(te) in to potem tudi živite, kot nič več, kot le in samo služenje skupnosti eno, ali par izmen.

Služenje, pizdeki fašisto-komunisti, služenje! In ne sluzenje! In ne skubljenje! In ne plenjenje! Mamico vam kleptoidno-nategunsko!

In za to naj bodo državni oblastni eksekutivci plačani pošteno, zmerno, solidno, primerno v primerjavi z vsem gospodarstvom in negospodarstvom, ma ipak hkrati s pogumom, da žrtvujejo hlastanje po visoko nadstandardnih osebnih materialnih koristi za en sam "benefit" - da se v tako široki skupnosti nekaj časa godi po njihovih zamislih. Kogar to seveda sploh zanima, kajti vsakogar prav gotovo to ne gane.

Samo to in izključno to sme biti in tudi je pravemu vitezu (dedu ali dami !) edina satisfakcija. Če ji/mu to ne pomeni nič, naj se potem raje poteguje za službo državnega birokrata in ne politika-voditelja-zakonodajlca-oblastnika. Če mu pa niti solidne, a limitirane plače v državni birokraciji niso satisfakcija, potem naj gre v zasebni sektor loviti maksimizacijo materiala. Reskirajo naj, da bi lahko polučili večje profite oz. živlei za grmadenje premoženja. Normalno.

In na poti tja gor na vrh oblasti, nikar ne nasedajte komunistični propagandi, da je odkrito, izrecno, nesprenevedavo govorjenje o komunističnih roparskih zemonskokartelnih pohodih iz nedavne zgodovine ter zlodelih, negativna propaganda. Mama jim je negativna propaganda, tata pa negativna energija!

Ne nasedajte, kajti resnica nikoli ne more biti negativna propaganda. Ponavljanje te vrste resnice, pa ne more biti odvečno, četudi se ziljonkrat ponovi. Kot se tudi strinjam, da ponavljanje resnice o zločinih kakršnihkoliže fašistov ne more biti odveč.

Komunajzari so enako ravnali glede lustracije. Spomnim se, ko sem se po osamosvojitvi iz tujine vračal v Slovenijo in čim sem na letališču zaslišal domač radio, je rukala komunajzer propaganda, češ lustracija je nedemokratično dejanje, da če naredimo to, bomo ravnali enako kot komunajzari.

Boktenimarad, kot se bi pogovarjali o poštenih ljudeh in ne zlodejih, klavcih, zvereh in njihovih fašistoidnih gardianih! In kot bi šlo za odiranje kože žnjih in ne zgolj za simbolične rumene in rdeče kartone, katerih rezuktat je začasna prepoved participacije na oblasti, tekme za oblast, za suspenz izrečen igralcem, ki so lastnemu narodu s kramponi de facto že štartali krvniško grobo dritto v gležnje in že doktrinarno izražajo namen kleptomanjenja in zasužnjenja nacije.

Čez nekaj let je spet rukalo 100 na uro češ, da se o pobojih nea govori pred volitvami, kao, to je negativna propaganda in to pa to.

Un Kline je po TV pred vsakimi volitvami jecljal, češ negativna propaganda, dedi moji, to je kurac, to nea se dela. Jappp, negativna propaganda je res sila občutljivo orodje, s katerim se ne igra, ker žnjim znajo samo mojstri, ma povedati resnico o zločincih in njihovih sedanjih gardianih, pa seveda ni niti propaganda, kaj šele negativna. Ampak je zgolj tabla: "Stekle rdečedlake komunistične hijene, dragi narod, ne hranite beštij, pa previdno v bližini kletk". hehe.

Kuš! Sikter! Mrš!" Ne le, da ni negativna propaganda, povedati sistematično prikrivano in potlačeno resnico s ciljem dviga varnostne zavesti nacije, je predvsem dolžnost.

Celo več, smiselno bi bilo zakupiti đambo plakate in udarne reklamne termine pred vsemi dnevniki, na vseh TiVu štacjonih pa vrteti spote v prajm tajm nenehno, v katerih se razodeva za kakšno zlodejsko maliciozno doktrino y bogamy kamariljo tudi gre. In ne samo ono resnico o pomorih, ter kdo jih še danes zagovarja, oz. do katere ima sedanja kamarilja gardiansko držo, veliko bolj kot to, je danes treba razodevati resnico o ropanju in sistematičnem zasužnjenju Slovencev, ki ni niti enemu poštenemu delovnemu Slovencu v korist. O potemkinovskih pročeljih komunističnega natega je treba naciji govoriti. Evo na primer, nekatere ključne zadeve o nameravanem komunističnem nategu vgrajenemu v novi predlog. Y bogamy tudi one, ki so vgrajene v sedanjo ureditev in ostajajo naprej v predlagani!

LP shaman

***** *****

Počasi stopamo iz sence.

27.4.2011, ko sem spregovoril pred parlamentom v imenu ANSA, je notri marsikomu izginil zaničljiv nasmeh iz obraza.

www.youtube.com/watc...Rc0vic1AJI
macon sporočil: 12.861
[#1228110] 30.05.11 12:46 · odgovor na: anon-17378 (#1228082)
Odgovori   +    5
[komunike]
> [macon]
> Komunike, ti tudi nisi naš Neo, The One. Nekam močno se zavzemaš, prekomerno huduješ, prav nič pomirjevalen ne deluješ, to pa Slovenci rabimo. Lepo besedo in žajbljev čajček.
>
> Tako, da še čakamo. :)


Ne trdim, da sem Neo, The One. To lahko za kogarkoli trdijo samo drugi, če pa kaj takega trdi sam zase, je zapadel v fazo, ki je nujno potrebna strokovnega opazovanja (primerov imaš dosti v zdajšnji vladi).

Prekomerno hudujem? Zato, ker jasno zapišem, da mi je dosti te pokvarjene bande, ki je vzela mojim otrokom in mojim vnukom prihodnost? Verjemi, sem eden najbolj umirjenih, saj zagovarjam sodno procesiranje teh lopovov (pa ne s trenutnimi sodniki, ker nisem komik), velika večina jih je takih, ki bi z njimi opravili po precej krajšem postopku.

Veš kaj. Piši, da pretiravam, če se bom pojavil z mitraljezom na ulici, prej pa uživaj v žajblju.

Ok? ;-)))
Norca se delam iz vsegliharjev. ;)

lep pozdrav
Macon
anon-211160 sporočil: 40
[#1228112] 30.05.11 12:48
Odgovori   +    3
Kakor so tile levi "razštelani", tako je JJ& Co. naravnana diktatorsko, ker nima nobene širine, nobene razgledanosti.Poslušajte tipe Vizjak, Jerovšek, Černač...,pa vam je jasen njihov domet. Znajo povedat, da je treba novinarjem zapret kljune in da nam štruce kruha gledajo iz kant.
Če se pojavi alternativa, volim njo, če ne pa gre moj glas komurkoli razen SDS.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1228115] 30.05.11 12:49 · odgovor na: anon-36971 (#1228100)
Odgovori   +    3
[Moneta]
> [komunike]
> Tudi zato se veča krog ljudi, ki hočejo resne spremembe v državi,

kakšne spremembe? Ti bom jest povedal, večinsko kakšne spremembe bi hoteli:
da imamo nemške plače in samoupravni socializem razmerje plač 1:3.
P: Skratka, blodnje množice z opranimi možgani!

Kje pišem, da je moja vizija nemška plača? Lahko je tudi večja, saj ti sicer najbolj sposobni ljudje pobegnejo v Nemčijo. Del rešitve sem že objavil v svojih lanskih predavanjih, ljudje, ki jih ne razumejo ali jih niso sposobni izpeljati takih idej, pa se jim posmehujejo.

Takih, ki se znajo samo posmehovati sposobnejšim od sebe, je polna zgodovina. Spadajo v kategorijo: neproduktivni kritiki.
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1228121] 30.05.11 12:52 · odgovor na: anon-17378 (#1228115)
Odgovori   +    4
[komunike]
> [Moneta]
> > [komunike]
> > Tudi zato se veča krog ljudi, ki hočejo resne spremembe v državi,
>
> kakšne spremembe? Ti bom jest povedal, večinsko kakšne spremembe bi hoteli:
> da imamo nemške plače in samoupravni socializem razmerje plač 1:3.
> P: Skratka, blodnje množice z opranimi možgani!


Kje pišem, da je moja vizija nemška plača? Lahko je tudi večja, saj ti sicer najbolj sposobni ljudje pobegnejo v Nemčijo. Del rešitve sem že objavil v svojih lanskih predavanjih, ljudje, ki jih ne razumejo ali jih niso sposobni izpeljati takih idej, pa se jim posmehujejo.

Takih, ki se znajo samo posmehovati sposobnejšim od sebe, je polna zgodovina. Spadajo v kategorijo: neproduktivni kritiki.
Ne pišem o tebi. Pišem o "večinski" volji državljank/državljanov SR Slovenije!
Vir: objave na internetnih forumih.
najobj sporočil: 32.044
[#1228123] 30.05.11 12:53 · odgovor na: anon-17378 (#1228105)
Odgovori   +    5
[komunike]
> [janezpizdek]
> > [komunike]
> > > [janezpizdek]
> > > > [Sc0ut1]
> > > > Nočem ne Janše (zaradi podpore cerkve) ne rdečih (totalno zanič).
> > > >
> > > > Hočem nekoga tretjega ki je neobremenjen!!
> > >
> > > Ajde vi mangupi tam v zadnji vrsti, ...ja,ja, Brščič, Frankl, Mrkajić, Pezdir, Štih, Mimoidoči, Komunike, ...ja,ja, kaj se zdaj tu čudite, ja vi "mladoekonomisti", hehe, ajde podvizajte se že enkrat, ta človek je ravnokar zahteval baš vas, ne bodite kmečke neveste no, pridte že sem gor na oder in povejte kaj bodo prve prioritete vaše vlade in kako se vam bo imenovala stranka.
> > >
> > > LP shaman
> >
> >
> >
> > Spletna stran koordinacije civilnih iniciativ in nekaterih manjših neparlamentarnih strank:
> >
> > www.osvobodimo.se
> >
> > Ime skupne stranke: še ni dogovorjeno; opcija: ANSA (v pravem pomenu te kratice)
> >
> > Prve prioritete: lustracija, vzpostavitev pravne države, reforme (cilj max. 10% EDS), kapitalizacija (pritegnitev kapitala iz tujine) in optimizacija države (število, OD) ...
> >
> > Osnutek programa je napisan že leta 2007. Nadgradnje so vnesene v obdobju 2009-2011. Na omenjeni spletni strani bodo kmalu na vpogled, s pozivom, da se jih še nadgradi.
> >
> > Nekatere točke so bile obdelane že na mojih lanskih predavanjih:
> >
> > www.youtube.com/watc...nlCW9mav3w
>
> Bravo, maestro. Akcija! Samo če bo kakšna dovolj velika skupina imela dovolj denarja, motivacije in jajc za akcijo, bomo vsi Slovenci končno dobili to, o čemer po kuloarjih in že čisto povsod, v obupu in kot bi bili intelektualno paralizirani, žlobudramo že vsi in je zakoličeno v naslednji, čedalje bolj pogosto izrekani sintagmi. Celo tovariš Kim Il Kučan jo je, iz nekih svojih seveda razlogov, ko je v najavi imanentne čistke znotraj KPS, demontiral Alan Ford Pahor Boruta in njegovo TNT skupino, izrekel, ma jebiga, ipak jo je eto tudi on, v dobesedno enaki obliki izrekel. Gre pa takole: "Od teh sedanjih politikov v parlamentu in ob parlamentu, ne bo sreče za Slovenijo oz. slovenske državljane". Konec citata. Dodajam: Kar pomeni, da tudi od Kim Il Kučana. Ker on sodi v taisto obstoječo kontinuitetno kamariljo.
>
> Zdaj nam ostane, bodisi, da Kim Il Kučan naciji spet podtakne kao nove komunistične pizdeke, blondaste avše in ali umske marksengelssteinske spake iz efdevejevskih in podobnih laboratorijev KPS, v katerih se gredo inženirig gensko modificiranih rdečih duš cepljenih s komunizmom-fašizmom; bodisi pa da nacija ima malo sreče, poguma in volje, pa se na sceno končno prebije skupina resnično novih ljudi.
>
> Priti mora(jo)te novi ljudje z nemalicioznimi, nesebičnimi, neozkosrčnimi, nerentarskimi, gospodarsko in na sve druge načine neksenofobnimi, torej poštenimi cilji, doktrinami, politično prakso, a hkrati strokovno in osebnostno sposobni izpeljati reforme v smeri prosperitete za vse. Za vse! Tudi za tuje investitorje. Tudi za domače zasebne investitorje. Tudi za vse investitorje! In pri tem ne bodo srali s komunajzarskimi rentarskimi potemkinovskimi nategi, po katerih se ideja "prosperitete za vse" spačeno misinterpretirana zlorablja za namen opravičevanja total-uravnilovke in davkoparadavčnih eskpropirativnih fašistično-boljševiških redistributivnih orgij.
>
> Priti morajo(te) ljudje, ki imajo(te) notranjo moč, voljo, pogum in zadosti viteške častnosti da oblast in vršenje oblasti percipirajo(te) in to potem tudi živite, kot nič več, kot le in samo služenje skupnosti eno, ali par izmen.
>
> Služenje, pizdeki fašisto-komunisti, služenje! In ne sluzenje! In ne skubljenje! In ne plenjenje! Mamico vam kleptoidno-nategunsko!
>
> In za to naj bodo državni oblastni eksekutivci plačani pošteno, zmerno, solidno, primerno v primerjavi z vsem gospodarstvom in negospodarstvom, ma ipak hkrati s pogumom, da žrtvujejo hlastanje po visoko nadstandardnih osebnih materialnih koristi za en sam "benefit" - da se v tako široki skupnosti nekaj časa godi po njihovih zamislih. Kogar to seveda sploh zanima, kajti vsakogar prav gotovo to ne gane.
>
> Samo to in izključno to sme biti in tudi je pravemu vitezu (dedu ali dami !) edina satisfakcija. Če ji/mu to ne pomeni nič, naj se potem raje poteguje za službo državnega birokrata in ne politika-voditelja-zakonodajlca-oblastnika. Če mu pa niti solidne, a limitirane plače v državni birokraciji niso satisfakcija, potem naj gre v zasebni sektor loviti maksimizacijo materiala. Reskirajo naj, da bi lahko polučili večje profite oz. živlei za grmadenje premoženja. Normalno.
>
> In na poti tja gor na vrh oblasti, nikar ne nasedajte komunistični propagandi, da je odkrito, izrecno, nesprenevedavo govorjenje o komunističnih roparskih zemonskokartelnih pohodih iz nedavne zgodovine ter zlodelih, negativna propaganda. Mama jim je negativna propaganda, tata pa negativna energija!
>
> Ne nasedajte, kajti resnica nikoli ne more biti negativna propaganda. Ponavljanje te vrste resnice, pa ne more biti odvečno, četudi se ziljonkrat ponovi. Kot se tudi strinjam, da ponavljanje resnice o zločinih kakršnihkoliže fašistov ne more biti odveč.
>
> Komunajzari so enako ravnali glede lustracije. Spomnim se, ko sem se po osamosvojitvi iz tujine vračal v Slovenijo in čim sem na letališču zaslišal domač radio, je rukala komunajzer propaganda, češ lustracija je nedemokratično dejanje, da če naredimo to, bomo ravnali enako kot komunajzari.
>
> Boktenimarad, kot se bi pogovarjali o poštenih ljudeh in ne zlodejih, klavcih, zvereh in njihovih fašistoidnih gardianih! In kot bi šlo za odiranje kože žnjih in ne zgolj za simbolične rumene in rdeče kartone, katerih rezuktat je začasna prepoved participacije na oblasti, tekme za oblast, za suspenz izrečen igralcem, ki so lastnemu narodu s kramponi de facto že štartali krvniško grobo dritto v gležnje in že doktrinarno izražajo namen kleptomanjenja in zasužnjenja nacije.
>
> Čez nekaj let je spet rukalo 100 na uro češ, da se o pobojih nea govori pred volitvami, kao, to je negativna propaganda in to pa to.
>
> Un Kline je po TV pred vsakimi volitvami jecljal, češ negativna propaganda, dedi moji, to je kurac, to nea se dela. Jappp, negativna propaganda je res sila občutljivo orodje, s katerim se ne igra, ker žnjim znajo samo mojstri, ma povedati resnico o zločincih in njihovih sedanjih gardianih, pa seveda ni niti propaganda, kaj šele negativna. Ampak je zgolj tabla: "Stekle rdečedlake komunistične hijene, dragi narod, ne hranite beštij, pa previdno v bližini kletk". hehe.
>
> Kuš! Sikter! Mrš!" Ne le, da ni negativna propaganda, povedati sistematično prikrivano in potlačeno resnico s ciljem dviga varnostne zavesti nacije, je predvsem dolžnost.
>
> Celo več, smiselno bi bilo zakupiti đambo plakate in udarne reklamne termine pred vsemi dnevniki, na vseh TiVu štacjonih pa vrteti spote v prajm tajm nenehno, v katerih se razodeva za kakšno zlodejsko maliciozno doktrino y bogamy kamariljo tudi gre. In ne samo ono resnico o pomorih, ter kdo jih še danes zagovarja, oz. do katere ima sedanja kamarilja gardiansko držo, veliko bolj kot to, je danes treba razodevati resnico o ropanju in sistematičnem zasužnjenju Slovencev, ki ni niti enemu poštenemu delovnemu Slovencu v korist. O potemkinovskih pročeljih komunističnega natega je treba naciji govoriti. Evo na primer, nekatere ključne zadeve o nameravanem komunističnem nategu vgrajenemu v novi predlog. Y bogamy tudi one, ki so vgrajene v sedanjo ureditev in ostajajo naprej v predlagani!
>
> LP shaman
***** *****

Počasi stopamo iz sence.

27.4.2011, ko sem spregovoril pred parlamentom v imenu ANSA, je notri marsikomu izginil zaničljiv nasmeh iz obraza.

www.youtube.com/watc...Rc0vic1AJI


... ja, notri marsikomu ... khmm, zunaj pa vsem desetim prisotnim z otroci in s psičkom vred ...


P.S.: čuj, pa ne se zdaj pizdit na mene, ker je bilo tako videti na TV ekranih, jebiga ...
anon-29662 sporočil: 1.335
[#1228137] 30.05.11 12:59 · odgovor na: anon-35567 (#1227915)
Odgovori   +    7
[tranzin]
Ma človek mora biti nor da voli osebo kot je Janša, Pahor ali Jelinčič. Janša živi v zgodovini, Pahor je nesposoben, Jelinčič pa se že 20 let šlepa na ksenofobiji Slovencev...
Na čem se kaj šlepajo tvoji KGB-jevci, ki jih podpiraš odkar ti je bilo dovoljeno da koristiš svojo volilno pravico? Na tekovinama NOB (Rožnik ???). Ravno ti KGB-jevci nas zdaj vse prepričujejo, da alternative tako ali tako ni, da so vsi isti in da je rešitev samo v nekom novem, ki bi se pojavil od nekod iz zraka (seveda z blagoslovom nekoga odzadaj, za tega pa vemo kdo je od nekdaj). O tem GG že veselo razlaga takoj ko mu porinejo mikrofon pred lažnjivi fris. In tako tudi bo, če slovenska raja ne popuče te nesnage za vedno. Vmes bo še pa malo trave pojedla. Saj si je zaslužila.
anon-127765 sporočil: 209
[#1228161] 30.05.11 13:08
Odgovori   +    2
...in slovencem se bo odprla pot v nebesa ...
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1228162] 30.05.11 13:08
Odgovori   +    2
Odlično, če ankete držijo potem živimo v državi z najbolj butasto rajo.

janša bo skupaj z jelinčičem in erjavcem dobil dve tretjininsko podporo.

In tako bomo dobili kraljevino in kralja z absolutno oblastjo.
mimoidoci sporočil: 6.049
[#1228185] 30.05.11 13:19 · odgovor na: najobj (#1228096)
Odgovori   +    6
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [janezpizdek]
> > > [Sc0ut1]
> > > Nočem ne Janše (zaradi podpore cerkve) ne rdečih (totalno zanič).
> > >
> > > Hočem nekoga tretjega ki je neobremenjen!!
> >
> > Ajde vi mangupi tam v zadnji vrsti, ...ja,ja, Brščič, Frankl, Mrkajić, Pezdir, Štih, Mimoidoči, Komunike, ...ja,ja, kaj se zdaj tu čudite, ja vi "mladoekonomisti", hehe, ajde podvizajte se že enkrat, ta človek je ravnokar zahteval baš vas, ne bodite kmečke neveste no, pridte že sem gor na oder in povejte kaj bodo prve prioritete vaše vlade in kako se vam bo imenovala stranka.
> >
> > LP shaman

> He, he shaman. Ker sem ravno danes forumski dežurni, te lahko razveselim. Stranka samo što nije. Ustanovitvena procedura se bo zgodila takoj po tem ko Xavier Hernandez Creus, Lionel Andres Messi in Andres Iniesta Lujan podpišejo in zaigrajo za v Sloveniji svetovno znano Olimpijo.

... no, potem bi pa žabarji mogoče res imeli šanse, da se še kdaj prebijete pred Maribor in osvojite naše prvenstvo v fuzbalu ...


> Denar ni problem, ker so fantje za solidarnost z ostalimi igralci ter proti kreditom kluba in na ta način proti krepitvi lopovskega bančnega sistema kot takega. Iniesta je še dodal, da je bila njihova odločitev še toliko lažja, ker je Kataloncem epopeja NOB dobro poznana in jim predstavlja vzor v njihovi borbi za katalonsko samostojnost izpod španske okupacije. Pravi, da bo za preostala mesta pri Olimpiji pridobil tudi nekaj Baskov. Argentinec Messi je še nekaj dodal o obnovi protiimperialistične fronte, ki bi bila usmerjena proti angleškim klubom. Pravi, da bi jo sčasoma preimenovali v OF (osvobodimo Falklande).

... čuj, ampak kako bo pa brez krepitve našega lopovskega bančnega (in še kakega) sistema kot takega vaš prvonapisani član totega Dream Team-a ... khmm, v prostem času pa znani velemojster finančnega upravljanja Bernard Brščič realiziral svojo včerajšnjo velemojstrsko izjavo, ki je glasila približno takole ...

... "Po Brščičevem mnenju morajo zato nasprotniki reforme pojasniti, kako v prihodnjih letih prihraniti ta znesek (500 milijonov evrov). "Do tega zneska bi lahko prišli npr. z boljšim upravljanjem državnega premoženja. Podjetja, kot so Telekom [TLSG 74,00 +1,37%], NLB , NKBM [KBMR 7,85 -0,62%], Luka Koper [LKPG 12,90 0,00%], Hit , bi morala poslovati z dobičkom in polniti proračun. Samo iz lastniških upravičenj države v gospodarstvu, ki presegajo 6 milijard evrov, bi ob 8-odstotnem nominalnem donosu lahko dosegli fiskalni izplen prihrankov, ki jih predvideva reforma," je prepričan. ...

... ja, da te tega, kje natančno bi toti velemojster finančnega upravljanja Bernard Brščič omenjeni 8-odstotni nominalni donos dosegel, niti ne sprašujem ...


> Dolgoročni strateški gospodarski načrt lahko povzamem v enem stavku: Napad na blagajno UEFA brez vmešavanja AUKN. Ostane še edini problem. Zbrati 200 podpisov he, he.

... čuj, toti tvoj načrt je sicer rahlo drzen, ampak je definitivno bolj realen in lažje uresničljiv od onega, ki ga je včeraj predstavil toti vaš velemojster finančnega upravljanja Bernard Brščič za reševanje neizbežnih problemov s pokojninami pri nas ... alzo, imaš moj podpis ...



P.S.: čuj, kaj se samo meni zdi toti Brščič še en v vrsti finančno ... khmm, rahlo podhranjenih ekonomistov, ki kraljujejo na slovenski sceni in poleg tega menda celo predavajo na ljubljanski ekonomski fakulteti ... ja, ali pa mene občutek malo vara in bi po tvojem toti Brščič dejansko lahko dosegel nekajletni kontinuiran 8-odstotni nominalni donos z zgoraj omenjenimi slovenskimi blue chipi ...

Čuj Vijolica. Vsak liberalec goji svobodna čustva, pa četudi gre za njegov skeptičen odnos do "strokovnjakov" iz EF ali EPF, je zadržan in korekten. V tem smislu je osebam povezanim z obema institucijama sicer dovoljena svoboda govora, je pa jasno, da se jim tokom izvajanja finančne politike, ustvarjanja finančnih donosov, upravljanja državnega premoženja ali pa pri oblikovanju pokojninskega sistema oziroma ob kakršnikoli podobni akciji, ki zahteva uporabo kvantitativnih financ in možganskih celic, prijazno dopove, da se umaknejo iz offside položaja in naredijo prostor bolj usposobljenim.

Če povzamem: Strinjava se, da je neumno govoriti o 8% stopnji donosa v neznani prihodnosti, je pa tudi res, da je take izgube vrednosti državnega premoženja kot so bile realizirane dosedaj nemogoče ponoviti, če h koritu ne pripustiš ravno diplomantov omenjenih institucij.
Torej bi bila resnica lahko nekje vmes, na pozitivni strani radarja he, he. Dobrim letinam bi sledile malo slabše, ne pa požigalništvo leto za letom.
anon-230813 sporočil: 10
[#1228187] 30.05.11 13:19 · odgovor na: anon-127765 (#1228161)
Odgovori   +    0
sem se kar nasmejala. dober komentar!
anon-118343 sporočil: 239
[#1228211] 30.05.11 13:37
Odgovori   +    8
Kakšna panika na udbomafijski strani. Murgeljska celica bo od naporov, kako skovati novo afero, kmalu pregorela, nad Murglami že cel teden visi strupeni oblak.
Ultralevičarji, diplomanti FDV pa že širijo paniko po forumih.
Mene edino skrbi, da ne bi prišlo do likvidacije JJ, ker diskreditacij je bilo že ogromno, pa se ni nobena prijela.
anon-118343 sporočil: 239
[#1228217] 30.05.11 13:40
Odgovori   +    4
ribon5 [ 13:08 ]
...in slovencem se bo odprla pot v nebesa ...
**********
Upam da , ko so nas udbokomunajzerji zvlekli skoraj v peklensko brezno svinjarij.
anon-217434 sporočil: 242
[#1228222] 30.05.11 13:42
Odgovori   +    4
Celotno slovensko politično elito je potrebno odstraniti od korita in sedaj je stvar na Civilni iniciativi, da na odgovorna mesta predlaga mlade, sposobne in od klientelizma in korupcije neobremenjene mlade ljudi.
To je edina prava rešitev za Slovenijo.
anon-8705 sporočil: 746
[#1228229] 30.05.11 13:50
Odgovori   +    0
kaj pa majhna špekulacija? SDS in SD v vladi skupaj? To sem že dostikrat razmišljal... hehe me prav zanima v kakšno brezno bi nas to pogreznilo?
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1228274] 30.05.11 14:19
Odgovori   +    1
je** vas JJ in ja kaj bo pa on naredu isto k taLe Pahor nobeMu ni nč jasn :A ja je jim jasn plen po volitvah to pa je vse jasn dejte se že kej novga spomnt kr če ne bomo res tko k grki končal provzaprov bi to za nas bla odrešitev vse teh ****** k jih boli kurac za nas vse skupi A VAM TO ŠE DANS ŠE VEDNO NI JASNO ...............
anon-224128 sporočil: 1.065
[#1228278] 30.05.11 14:20 · odgovor na: anon-211160 (#1228112)
Odgovori   +    5
[astrolog]
Kakor so tile levi "razštelani", tako je JJ& Co. naravnana diktatorsko, ker nima nobene širine, nobene razgledanosti.Poslušajte tipe Vizjak, Jerovšek, Černač...,pa vam je jasen njihov domet. Znajo povedat, da je treba novinarjem zapret kljune in da nam štruce kruha gledajo iz kant.
Če se pojavi alternativa, volim njo, če ne pa gre moj glas komurkoli razen SDS.
In tvoje prepričanje temelji na dejstvih? Politikov se ne sme poslušat, mora se upoštevat samo to kaj naredijo in SDS je v svojem mandatu naredil 100x več.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1228282] 30.05.11 14:22 · odgovor na: anon-1857 (#1227205)
Odgovori   +    1
[Cornholio]
Dream on...imeli so priloznost 2004-2008, vendar so raje vedrili. Tokrat ne bo nic drugace, oblast gre vsem v slast. Problem te drzave je, da ni pametne alternative, ki bi bila neobremenjena, neodvisna in pogumna, ter imela jasno vizijo.
Točno tako.
*****!

Pa ko bi v letih 2004-2008 vsaj samo vedrili bi bilo še ok.
anon-224128 sporočil: 1.065
[#1228284] 30.05.11 14:22 · odgovor na: anon-201800 (#1227893)
Odgovori   +    3
[samomilic]
berem, da so se podjetniki ustrašili, da bo janša zmagal na naslednjih volitvah in zato selijo podjetja v tujino. gorenje je že preneslo večino svojega v srbijo.
haha ja ravno zaradi SDS ja, prej obratno.
anon-224128 sporočil: 1.065
[#1228290] 30.05.11 14:24 · odgovor na: anon-127765 (#1227651)
Odgovori   +    0
[ribon5]
po anketah sodeč, ljudje ostajajo ovce, ki še kar naprej nasedajo praznim obljubam ... in dokler bo tako, bodo pastirji (beri: politiki) te ovce veselo molzli naprej ...
In ti seveda imaš boljšo rešitev? Kandidiraj s svojo stranko, da te vidimo junaka.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1228298] 30.05.11 14:26 · odgovor na: anon-221991 (#1227233)
Odgovori   +    2
[krabi2001]
Bog nam pomagaj! KJE JE PRAVA ALTERNATIVA TEM STRANKAM????? Kdo bo delal red v prihodnji vladi? Janša? Dejte no... Na nobeni strani nisem... ker v Sloveniji ni pravih rešitev in alternativ.... PRITI MORAJO NOVI LJUDJE! Obstoječi so kot fijakarski konji... NE VIDIJO NE LEVO NE DESNO, ampak so prepričani v svoj prav! GOSPODARSTVENIKE in STROKOVNJAKE na mesta v vladi in parlament! Ampak dobri so itak pametni, da se ne bodo spuščali na tak nivo, kot je trenutna politika! Če se ustanovi stranka, ki bo sestavljena iz strokovnjakov, ne pa političnih idealistov, jo TAKOJ podprem.... Teh sedaj pa NE PODPIRAM! NOBENEGA!

Pa kater butelj bo šel resno ustanavljat stranko in potem voditi vlado za bore tri jurje na mesec saj natakar z nekaj nadurami dobi skoraj več.

Edino Pahor je še tako neumen pa še ta bo po mojem kmalu raje spokal.

vsi ostali so pa sploh sami lopovi, ki jim tista plača dol visi saj bodo itak kradli milijone v ozadju.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1228308] 30.05.11 14:31 · odgovor na: anon-28790 (#1227296)
Odgovori   +    1
[boi]
Janša gor Pahor dol!!!!!Zaradi takšnih smo tam kjer smo-Janša je že imel priliko,Pahor jo ima,.....In sedaj spet Janša-škoda razmišljat; razdvojen narod,kako ste neumni!!!!Nove ljudi je potrebno,te pa od A do Ž nagnat!!!
Nekdo je predlagal, da bi na vsakih volitvah morali poleg izbire obstoječih možnosti imeti možnost, da se lustrira vse obstoječe.

In, če bi največ glasov dobila možnost za lustracijo vseh obstoječih-ne bi smeli obstoječi nikoli več kandidirat temveč mesta prepustiti ostalim.

Edino na ta način bi se verjetno znebili vseh lopovov, ki živijo vse življenje na račun države brez ene minute dela v gospodarstvu.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10