Zasebnost
19 min
Dars v EIB po 120 milijonov evrov kredita za novomeško obvoznico
34 min
Fiatova mestna panda je postala velika in tudi električna
1 ura
Vučić za FT: Leta 2022 je Srbija ustavila projekt rudnika litija, zdaj ga je pripravljena obuditi
1 ura
Delničarji NLB potrdili dividendo in 3 nadzornike: "Za vas imamo v vsakem primeru le dobre novice"
2 uri
Kako postati izvoznik leta 2024
2 uri
Evropska uredba o obnovi narave je dokončno sprejeta, kar je omogočila kljubovalna avstrijska ministrica
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Stroški dela v EU v prvem četrtletju medletno višji za 5,5 odstotka
3 ure
Slovenija dobila prvega proizvajalca konstrukcijskega križno lepljenega lesa za hiše in bloke
3 ure
V Kopru je pristala kontejnerska ladja Astrid Maersk. Zakaj je to pomembna novica? 1
3 ure
Suzuki swift ostaja eden najpreprostejših avtov
3 ure
Dobra novica za Cinkarno Celje: Evropska komisija s carinami nad kitajske proizvajalce TiO2 3
4 ure
Tako Gradec in Celovec postajata gospodarsko območje z izjemnim potencialom (Oglas)
5 ur
SRC.SECURE – storitve, ki poskrbijo za zdravo IT-okolje (Oglas)
5 ur
Skok kupil še 500 delnic Cinkarne
6 ur
Pričakovati je spremembe jamstva za vloge pri bankah: kaj bo novega?
6 ur
Pri Marjanu Simčiču: Skrivnost idealne vinogradniške lege
6 ur
Kako vam sejmi v tujini odpirajo vrata do novih kupcev? (Oglas)
7 ur
(fotoreportaža) Siliko za BMW in AMG v Sevnici izdeluje kompleksne dele iz gume in plastike
7 ur
Inovativne pomnilniške rešitve IBM za doseganje nove ravni poslovanja (Oglas)

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 ... 10

anon-74446 sporočil: 3.247
[#1174528] 14.04.11 06:32 · odgovor na: anon-155085 (#1174507)
Odgovori   +    10
Virant pogojno? Virant je zet od Brejca. Za Brejca sem pa včeraj v DELU, v rubriki Pisma bralcev prebral, da je na seznamu UDBE v umestitvi z zanimivo številko. Neki gospod, mislim, da se je pisal Ludvik Čanžek, je o njem napisal zanimivo zgodbo, ki kaže Brejca v zelo čudni luči. Celo z zloglasnim Matijo Mačkom ga je povezal.Pa še tisto prenašanje kufra z dokumenti...Po vsem napisanem je videti, da gospod z metuljčkom ni od muh.
anon-255026 sporočil: 195
[#1174531] 14.04.11 06:35
Odgovori   +    9
Po mojem bi nas nova stranka s člani: Prijatelj, Taler, Golobič, Kresal, Zidar, Hilda, Jankovič s sinovi, itd., odrešila vseh muk, ki nas pestijo.
anon-120324 sporočil: 227
[#1174532] 14.04.11 06:37 · odgovor na: anon-233854 (#1174450)
Odgovori   +    2
Program je dober. Politiki ki bi ga morali udejaniti ne bi smeli biti dosedaj v nobeni stranki.Morda je ta pogoj preoster. Ampak več kot dva mandata pokvarita vsakega politika. Voljeni bi morali biti neposredno, brez strankarskih list. Moralo bi jih biti manj.Državni svet bi moral imeti bolj aktivno vlogo kot sedaj, sicer ni potreben.Pri prvem naslednjem referendumu bi bilo treba postaviti še vprašanje o (ne)zaupnici vladi.Mislim da bi bil odgovor jasen, samo o procentih si še nisem na čistem. Ampak vsaj 80% bi jih bilo zagotovo proti. Drugače pa bi že na forumu hitro zbrali dobre ideje on predlagali manj slabe ljudi za politike. Dobri se itak ne rabijo ukvarjati z politiko...
anon-74446 sporočil: 3.247
[#1174534] 14.04.11 06:42 · odgovor na: anon-155085 (#1174507)
Odgovori   +    21
Evo, takole se je v DELU v Pismih bralcev razpisal Ludvik Čanžek:

Že večkrat sem vas nagovoril v odprtih pismih - odgovorov ni bilo nikoli. Zdaj pa le upam, da bo drugače. Zadnje čase je veliko govora o ponarejanjih dokumentov. Ker sem bil od leta 1948 žrtev Udbe in sem doživel veliko krivic (Goli otok in posledice), se večkrat ozrem nazaj. Žalostno in s srdom ugotavljam, da so po 20 letih demokracije nekateri nekdanji udbovci še vedno zelo vplivni. Zanikajo dejanja, na katera so bili včasih ponosni, samo zato, da lahko sedijo v privilegiranih vrstah demokracije ali turbokapitalizma. Za vas imam troje vprašanj:

1. Na seznamu UDBA.net sem našel podpredsednika SDS Miho Brejca. To sem navedel v nekaj pismih bralcev. Zato me je M. Brejc tožil. Okrožna sodnica Jasmina Jaša Trklja me je obsodila, saj ji je Brejc predložil uradni dokument Sove. V njem piše, da nimajo podatkov o tem, da bi bil Brejc v kakršni koli povezavi z nekdanjo Službo državne varnosti (Udba). Podpisal ga je mag. Sebastjan Selan, direktor Sove. Podpis direktorja je ponarejen! Več o tem bo pisal in priobčil tudi dokumente novinar. Miha Brejc ni kdor koli! Njegova preteklost, da je bil šef varnostne službe Mačkove brigade, ki je ščitila Mačka in politbiro ZKS pred mogočimi domačimi (!) ali tujimi nasprotniki, predavatelj na šolah notranjega ministrstva itd., je splošno znana. Najbolj presenetljivo pa je, da je ta isti Miha Brejc danes predsednik Akademije dr. Jožeta Pučnika. Pri SDS! Ubogi Jože, dolgoletni trpin v udbovskih zaporih, v grobu bi se obračal zaradi ponižanja, če bi vedel, kakšno "zahvalo" ste mu dali za to, kar je storil za samostojno in demokratično Slovenijo. Po odstopu z mesta predsednika SDS v korist Janše, se je čedalje bolj počutil izigranega. Večkrat mi je potožil, kako bridko mu je bilo. Zato se je hudo razočaran odločil za ponovni odhod v emigracijo, kjer je tudi umrl.

2. Na CAE-UDBA.net sem našel tudi vaše podatke g. Janša. Začudil sem se, da je naveden vaš poklic kot politolog in ne obramboslovec, kot piše v vaši diplomi. Zakon o sprembah naslovov, po katerem se smete imenovati politolog, je bil objavljen v Uradnem listu šele 2. aprila 1999. Če verjamem Dušanu Lajovcu, solastniku Demokracije in vašemu prijatelju (glej Demokracija, 12. februarja 2011, str. 7), da je seznam takšen, "kakršnega je naredila komunistična oblast na začetku leta 1987", potem je podatek o vašem poklicu ponarejen. Lajovic namreč izrecno trdi, da avtentičnost seznama lahko dokaže z originalnimi filmi, ki jih poseduje.

3. Vaš udbovski dosje ima številko 17126, kar pomeni po Navodilih k seznamu, da ste bili s strani Udbe nadzorovani že pred letom 1987. Pozneje po trditvi Lajovca seznam ni bil več spremenjen. Zato se mi zdi, da je vaša številka ponarejena. Še 6. februarja 1985 ste se namreč v svojem življenjepisu hvalili, da ste visoki funkcionar takratne diktature. Življenjepis ste priložili prošnji k razpisu za odgovornega urednika Pavlihe. Od tam citiram vaše besede: "Opravljal sem vrsto funkcij v ZSMS, ZK, SZDL ... Trenutno sem član nekaterih organov pri predsedstvu RK SZDL ter član Republiške konference SZDL" (Mladina, 25. februar 2011, str. 96). Taki funkcionarji so bili največkrat tajni sodelavci Udbe. Vas pa so po kratkem razdobju dveh let označili že kot nadzorovano osebo! Vprašanj je še. Na primer: kako je lahko bil izvoljen Lojze Peterle v evropski parlament, ko pa je pogoj, da kandidat ni sodeloval v nobeni komunistični tajni službi. On pa ima v CAE-UDBA.net dosje številka 13606, kar po Navodilih pomeni "številke dosjejev stalnih in občasnih virov v RKC (rimokatoliški cerkvi)."

Pa naj človek še kaj verjame!

dr. Ludvik Čanžek

Ižanska 206 A, Ljubljana
anon-74446 sporočil: 3.247
[#1174535] 14.04.11 06:42 · odgovor na: anon-155085 (#1174507)
Odgovori   +    5
Evo, takole se je v DELU v Pismih bralcev razpisal Ludvik Čanžek:

Že večkrat sem vas nagovoril v odprtih pismih - odgovorov ni bilo nikoli. Zdaj pa le upam, da bo drugače. Zadnje čase je veliko govora o ponarejanjih dokumentov. Ker sem bil od leta 1948 žrtev Udbe in sem doživel veliko krivic (Goli otok in posledice), se večkrat ozrem nazaj. Žalostno in s srdom ugotavljam, da so po 20 letih demokracije nekateri nekdanji udbovci še vedno zelo vplivni. Zanikajo dejanja, na katera so bili včasih ponosni, samo zato, da lahko sedijo v privilegiranih vrstah demokracije ali turbokapitalizma. Za vas imam troje vprašanj:

1. Na seznamu UDBA.net sem našel podpredsednika SDS Miho Brejca. To sem navedel v nekaj pismih bralcev. Zato me je M. Brejc tožil. Okrožna sodnica Jasmina Jaša Trklja me je obsodila, saj ji je Brejc predložil uradni dokument Sove. V njem piše, da nimajo podatkov o tem, da bi bil Brejc v kakršni koli povezavi z nekdanjo Službo državne varnosti (Udba). Podpisal ga je mag. Sebastjan Selan, direktor Sove. Podpis direktorja je ponarejen! Več o tem bo pisal in priobčil tudi dokumente novinar. Miha Brejc ni kdor koli! Njegova preteklost, da je bil šef varnostne službe Mačkove brigade, ki je ščitila Mačka in politbiro ZKS pred mogočimi domačimi (!) ali tujimi nasprotniki, predavatelj na šolah notranjega ministrstva itd., je splošno znana. Najbolj presenetljivo pa je, da je ta isti Miha Brejc danes predsednik Akademije dr. Jožeta Pučnika. Pri SDS! Ubogi Jože, dolgoletni trpin v udbovskih zaporih, v grobu bi se obračal zaradi ponižanja, če bi vedel, kakšno "zahvalo" ste mu dali za to, kar je storil za samostojno in demokratično Slovenijo. Po odstopu z mesta predsednika SDS v korist Janše, se je čedalje bolj počutil izigranega. Večkrat mi je potožil, kako bridko mu je bilo. Zato se je hudo razočaran odločil za ponovni odhod v emigracijo, kjer je tudi umrl.

2. Na CAE-UDBA.net sem našel tudi vaše podatke g. Janša. Začudil sem se, da je naveden vaš poklic kot politolog in ne obramboslovec, kot piše v vaši diplomi. Zakon o sprembah naslovov, po katerem se smete imenovati politolog, je bil objavljen v Uradnem listu šele 2. aprila 1999. Če verjamem Dušanu Lajovcu, solastniku Demokracije in vašemu prijatelju (glej Demokracija, 12. februarja 2011, str. 7), da je seznam takšen, "kakršnega je naredila komunistična oblast na začetku leta 1987", potem je podatek o vašem poklicu ponarejen. Lajovic namreč izrecno trdi, da avtentičnost seznama lahko dokaže z originalnimi filmi, ki jih poseduje.

3. Vaš udbovski dosje ima številko 17126, kar pomeni po Navodilih k seznamu, da ste bili s strani Udbe nadzorovani že pred letom 1987. Pozneje po trditvi Lajovca seznam ni bil več spremenjen. Zato se mi zdi, da je vaša številka ponarejena. Še 6. februarja 1985 ste se namreč v svojem življenjepisu hvalili, da ste visoki funkcionar takratne diktature. Življenjepis ste priložili prošnji k razpisu za odgovornega urednika Pavlihe. Od tam citiram vaše besede: "Opravljal sem vrsto funkcij v ZSMS, ZK, SZDL ... Trenutno sem član nekaterih organov pri predsedstvu RK SZDL ter član Republiške konference SZDL" (Mladina, 25. februar 2011, str. 96). Taki funkcionarji so bili največkrat tajni sodelavci Udbe. Vas pa so po kratkem razdobju dveh let označili že kot nadzorovano osebo! Vprašanj je še. Na primer: kako je lahko bil izvoljen Lojze Peterle v evropski parlament, ko pa je pogoj, da kandidat ni sodeloval v nobeni komunistični tajni službi. On pa ima v CAE-UDBA.net dosje številka 13606, kar po Navodilih pomeni "številke dosjejev stalnih in občasnih virov v RKC (rimokatoliški cerkvi)."

Pa naj človek še kaj verjame!

dr. Ludvik Čanžek

Ižanska 206 A, Ljubljana
anon-120324 sporočil: 227
[#1174537] 14.04.11 06:45 · odgovor na: anon-213786 (#1174508)
Odgovori   +    7
Ampak ta pravni red mora nekdo vzpostaviti. In tega garantirano ne bodo politiki ki so zadnjih 20 let na oblasti. potrebujemo nove, manj pokvarjene politike!
anon-243752 sporočil: 951
[#1174539] 14.04.11 06:51
Odgovori   +    2
Nova stranka bi morala postaviti moralna načela za člane vključno s podatki o premoženju, podjetjih, kazenskih ovadbah...človek, ki je s svojim ravnanjem drugega spravil v težave(stečaj,dolgovi,privatizacija..) ne sme biti politik.Če se preverja porotnike bi se moralo politike toliko bolj.
Vsekakor pa sem proti sistemu, da je politik v nedogled prisesan na državno plačo.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1174542] 14.04.11 06:57 · odgovor na: anon-213786 (#1174508)
Odgovori   +    19
[x1x2x3]
Na referendum je TREBA dati tale predlog:

Ali ste za TAKOJŠNJO uvedbo NEMŠKEGA pravnega reda ?

(razlaga: nemški pravni red je postavil Nemčijo za PRVO v Evropi, tako politično, socialno kot GOSPODARSKO.

Dodatna razlaga: če boste glasovali za vpeljavo nemškega pravnega reda, VEDITE, da bodo PRAVNI postopki KRATKI, učinkoviti in POŠTENI, ne glede na "botre" v ozadju. DELOVALA bo ZMERAJ samo ENA in EDINA pravna država, ne glede na to, ali ste čistilka na štacjonu, ali pa milostljiva z "von" in morda celo "von und zu",...

Nemški pravni red pomeni tudi POŠTENO plačilo DELOVNEMU, vestnemu in pridnemu delavcu (tako fizičnemu, kakor inženirju, zdravniku, profesorju,...NEMŠKI pravni red NE podpira lenuhov, gobcačev, ritoliznikov oblasti, utajevalcev davkov,...

NEMŠKI pravni red DRŽI pošteno razdaljo med delavcem in delodajalcem, za oba ima hitre in učinkovite kazni, v kolikor se PRAVO ne spoštuje.

NEMŠKI pravni red PRISILI politike k ODSSTOPU, če le malo pogledajo v kozarec, se "sproščeno zabavajo" z deklinami ob svojem bazenu, pozabijo citirati vire, ko so pisali doktorat,...

Zaradi VSEGA zgoraj povedanega je jasno, da NE RABIMO nobene nove politične stranke, DOKLER ne bo PRENESEN v celoti nemški pravni red na ozemlje R Slovenije,...ker nova stranka v OBSTOJEČIH okoliščinah AVTOMATSKO pade v jamo dreka, ki so jo skopali komunisti, njih dediči in njih konvertiti.

NEMŠKI pravni red je GOREČE žveplo za komunizem (pocrka vse).
slovenska zakonodaja je okoli 90% prepisana in prevedena nemško-avstrijska zakonodaja

Če bi želeli vzpostaviti pravno državo bi morali pripeljati nemško-avstrijske sodnike.

Lahko tudi iz njihove druge ali tretje lige. Ker to kar s valja po slovenskem sodstvu ni s od sodnika.
anon-214440 sporočil: 567
[#1174543] 14.04.11 06:57
Odgovori   +    1
LSS-likvidatorska stranka Slovenije. Edino ta nas bi rešila saj bi imela v statutu zapisano da bo spremenila ustavo in uvedla smrtno kazen.Pa tudi že spisek katere se bo ....
anon-168097 sporočil: 4
[#1174547] 14.04.11 07:03
Odgovori   +    0
Jankovič - Lahovnik
anon-210874 sporočil: 167
[#1174548] 14.04.11 07:06
Odgovori   +    6
Nova stranka - staričlani!!!!!!!!!! Rezultat - isto kot sedaj. Volk dlako menja - kože ne.
anon-250357 sporočil: 1.126
[#1174549] 14.04.11 07:06
Odgovori   +    10
Dvom v spisek kandidatov se mi odpre že ko vidim na spisku medveda Lovšeta, ki je prvi potreben revizije premoženja, saj je okradel državni denar namenjen Peku in danes hara po smučariji iz Monaca, kjer bi bili davki tako za večino davkoplačevalcev Slovenije najcenejši.
Monaco na Balkanu, full kullllll!
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1174550] 14.04.11 07:06
Odgovori   +    16
Jaz ne rabim nove stranke. Meni so te, ki Butalce bulmastifirajo, čisto všeč in jih bom volil še enkrat. So izpolnile vsa moja pričakovanja, čeprav - evo priznam, nič od tistega kar so dejansko izpolnile in zaradi česar jih podpiram, niso imele na predvolilni agendi.

To operacijo bom ponavljal toliko časa, da bo najbolši slovenski cajtng minilo veselje do usegliharstva in iskanja slovenske očetovske figure (karizmatičnega diktatorja).
BojanRi sporočil: 5.518
[#1174554] 14.04.11 07:13
Odgovori   +    18
Samo z Jankovičem dajte mir. Pa tega razen opankarjev po Ljubljani tako ali tako ne bi nihče volil. Spet se je odprla pot, da UDBA podturi novo stranko v obliki kukavičjega jajca, kot je to naredila leta 1990 pa 2008.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1174556] 14.04.11 07:14 · odgovor na: (#1174435)
Odgovori   +    10
[faikk]
Recimo, da neko karizmatično in znano ime (lahko tudi iz vaše ankete) ustanovi novo stranko. Kaj bi se zgodilo - najprej bi se v to stranko takoj včlanile vse pobegle podgane iz propadajočih strank in potem smo dobili novo staro stranko.
Ali pa kot ste že sami omenili - Jankovič. Kaj je tu novega? On je samo produkt (prosto po Ropu) trenutnih političnih veljakov. Pa tudi če jo ustanovi - spet hop podgance in imamo spet novo staro stranko.

Bo potrebno več kot samo nova stranka. Bo potrebno res najti nove ljudi. Vprašanje je kako prepričati razumnega človeka, da se gre politiko s trenutno politično kliko in njenimi nastavljenci. Če npr. že PM ne moreš nič dopovedati in potem Potrč pravi, da je to najbolje kar v njihovi stranki je, da ni nadomestljiv. Halo!? Kakšni patroni so potem šele ostali?

Ne bo dovolj samo nova stranka. Potrebno je zamenjati vse trenutne oblastnike in omejiti dolžino vseh mandatov (tudi od glavnega inšpektorja). Samo vprašanje je, če smo tega zmožni in če si tega sploh želimo. No vsaj zadostna večina. Močno dvomim.
Pa smo naokoli z dvema novostarima strankama, isto sranje - novo pakovanje.

*****
anon-171317 sporočil: 437
[#1174558] 14.04.11 07:17
Odgovori   +    8
Vse že videno. Bomo videli, koliko bodo ljudje ponovno nasedali "novi politiki". Mislim, da ne. Vsaka pesem se nekoč izpoje.
anon-14026 sporočil: 549
[#1174561] 14.04.11 07:18
Odgovori   +    17
Nova stranka - novi ljudje - mislim, da se post komunistične stranke želijo na vsak način obdržati na oblasti. Danes je vsega kriv Pahor, pa čeprav je samo lutka te opcije. Opankar lahko naredi samo pašaluk Jankovićgrad.
Janševa vlada je bila najboljša od vseh vlad, samo ni ustrezala komunajzerjem, to je to.
Jozeb sporočil: 148
[#1174565] 14.04.11 07:19
Odgovori   +    8
G. Frankl se je očitno naveličal pristranske novinarke in sedaj gre I.T. nazaj v raj, t.j. TVS. Futranje z novo, "neodvisno" stranko je spet postalo zelo aktualno, ki jo lansira slovenska levica iz svoje podmornice preko trobil, kot je I.T. Me prav zanima, katera stranka v Sloveniji je danes lahko neodvisna. Bila bi le še en trojanski konj v teh dvajsetih letih. Žal Slovenceljni ne bodo nikoli spregledali, kot se to zgodi mladim muckom po tednu dni. Najbolj smešna pa je izjava I.T. glede Jankovića "plebiscitarna večina". Koliko volilnega telesa pa je prišlo na volitve lansko leto v Ljubljani? Ta trditev I.T. se mi zdi skrajno patetična in nevredna novinarja Financ, sorry.
FIN-250582 sporočil: 592
[#1174566] 14.04.11 07:20
Odgovori   +    27
Ko izven Ljubljane živeči Slovenci slišimo za lopova Jankoviča, se nam naježijo lasje. Kar imejte to barabo v Ljubljani, ker bomo ostali proti njemu. Kar se pa tiče novinarskega navijanja za novo stranko, pa gre še za eno novo prevaro, kot je bila stranka Zares na zadnjih volitvah.
anon-212013 sporočil: 1.104
[#1174568] 14.04.11 07:21
Odgovori   +    12
Kakšen brezvezen članek, tako prozorno napisan, da vsakdo s količkaj (u)vida, prepozna članek po naročilu.

Edina sprememba, ki se bo zgodila, bo ta, da bo nekdo - nek popolen politični anonimnež, kak mulc (s 5000 kom prijateljev na svojem FB profilu) - bolj za šalo kot zares ustanovil stranko, recimo stranko Obrazi Slovenije, kateri se bodo bolj za šalo kot ne, iz čistega nasprotovanja vsemu in vsem, pridružili drugi mulci...in tako bonastala nova, zelo močna stranka, če ne kar najmočnejša.

Od ostalih scuzanih in zdolgočasenih že obstoječih politikov (in/oz. wannabe politikov) ni pričakovati kake nove podjetne politične zamisli.

Ali pa večinski sistem.
anon-44984 sporočil: 607
[#1174571] 14.04.11 07:26
Odgovori   +    3
Za resitev Slovenije bi morali ustanoviti Tovarno.
Bavarsko ni resila politika ampak tovarna.
Na zalost je pac tako ,da gre vsak clovek okoli zadnjice v zep.
Najdaljsa pot ni vedno najboljsa.
anon-221950 sporočil: 210
[#1174573] 14.04.11 07:27 · odgovor na: anon-17378 (#1174556)
Odgovori   +    13
Zakaj pa nova stranka? Rezultati med 2004 - 2008 so bli zadovoljivi tak, da še bom naprej volil SDS! Če pa žabarom gre v nos, da se ni takrat samo centriliziralo je pa to njihov problem! Slovenija ni Ljubljana! Ljubljana je samo leglo intelektualcov in jih je večina prisesana na državni proračun! Delavec prihaja izven Ljubljane, ki ga niso samo besede, ki pozna besedi kramp in lopata! To je prihodnost in ne FDV strokovnjaki, ki znajo samo pametovat! Prvo bo treba omejit gimnazije in ekonomske, ter vspodbujat poklicne šole! Kdo se bo tega lotil bo zmagovalec!
vizavi sporočil: 1.309
[#1174576] 14.04.11 07:28
Odgovori   +    1
Nepremičninarji nas ne morejo rešiti. Njihov obrat kapitala je namakanje v lastnem zosu. Ni pridobivanje svežega kapitala z izvozom ali domačim turizmom. Največ bi pripomoglo, da direktno, mimo strank, volimo 90 poslancev. Prepove se vsako grmadenje funkcij. Vsak samo eno.
anon-233436 sporočil: 39
[#1174589] 14.04.11 07:35
Odgovori   +    1
Zakaj ne bi bili le dve stranki...leva in desna? Pa naj se vsak odloči kot se more.
anon-31643 sporočil: 234
[#1174590] 14.04.11 07:36
Odgovori   +    5
To je seveda provokacija. Jankovič je enako kontinuiteta, vse isto z novim obrazom. Nova stranka ne bo vsebovala nikogar od bolj izpostavljenih dosedanjih članov pozicijskih in opozicijskih strank. Morda kaka redka pokončna izjema. Morda kak, ki je probal pa hitro videl kako je stanje in izstopil. S kom, ki bi jih uspešno povezoval.
anon-183794 sporočil: 747
[#1174594] 14.04.11 07:40
Odgovori   +    3
Čas je za direktno demokracijo, saj strankarski parlamentarizem očitno ni kos nalogi. Poleg tega so vsi preveč prepleteni s kapitalskimi interesi. Vlada naj narod za narod!
anon-24733 sporočil: 1.050
[#1174595] 14.04.11 07:40
Odgovori   +    15
Veste,ves štos je v tem,da ne potrebujemo ne novih strank ne novih programov,pač pa sposobno vodstvo države,ki ni plen raznih mafijskih in kardeljanskih
skupin.In večina sedanjih parazitov je zelo nervoznih,saj vedo,da nikoli več ne pridejo do korita.
Na rednih ali predčasnih volitvah Slovenija potrebuje
mandatarja Janeza Janšo
anon-217703 sporočil: 874
[#1174598] 14.04.11 07:41
Odgovori   +    8
To je pa beden prispevek. Nobenega odgovora, neka špekulacija z nekaterimi precej bednimi imeni v galeriji - večinoma.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1174602] 14.04.11 07:43 · odgovor na: (#1174436)
Odgovori   +    18
[minuteman]
Kako pa naj bodo politiki inteligentni, če pa je narod zabit ko tele je :)))

www.youtube.com/watc...gHduIM5FlI

*****

Po ogledu posnetka priznam, da je Gabrova (LDS) šolska reforma pokazala svoje rezultate v polni meri.

Ob takih rezultatih (primerkih) lahko celo KGB trojka kdaj pa kdaj izpade pametna.
anon-87383 sporočil: 1
[#1174605] 14.04.11 07:45
Odgovori   +    6
Kje pa je najboljši Pahorjev PR-ovec, da mu popravi rating? Kaj pa dela sedaj? Išče novega delodajalca?

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 ... 10