Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[oQI23IDCN0948R]
Kaksen revolucionarno nadahnjen, ocarljiv izliv vsegliharstva.
Kje vidis v tem ti vsegliharstvo? Do neke tocke se se lahko sprasujes, kdo je avtor tega, ampak hitro rata vse jasno v tocki "ne smemo dovoliti jansi, da bi to izkoristil za ... blabla".

To je prisal nekdo iz (skrajne ali salonske) levice, z misijo "socializem je dober, ampak ljudje se vedno pokvarijo, rabimo levico 3.0". Skratka, "slovenska levica je postala lakaj kapitala, zato jih moramo nagnati in narediti PRAVO levico".

Se mi zdi da to prihaja tam iz dolocenih krogov blizu FDV.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1168906

Strani: 1

anon-242092 sporočil: 5.152
Zadnja sprememba: anon-242092 10.04.2011 16:20
[bc123a]
> [oQI23IDCN0948R]
> Kaksen revolucionarno nadahnjen, ocarljiv izliv vsegliharstva.

Kje vidis v tem ti vsegliharstvo? Do neke tocke se se lahko sprasujes, kdo je avtor tega, ampak hitro rata vse jasno v tocki "ne smemo dovoliti jansi, da bi to izkoristil za ... blabla".

To je prisal nekdo iz (skrajne ali salonske) levice, z misijo "socializem je dober, ampak ljudje se vedno pokvarijo, rabimo levico 3.0". Skratka, "slovenska levica je postala lakaj kapitala, zato jih moramo nagnati in narediti PRAVO levico".
Vsekakor je vsegliharstvo le navidezno, povrsinsko, saj ni se noben vseglihar iz nasih logov skrival simpatij do socializma 3.0. Vsegliharstvo pri nas vedno prihaja z levo agendo, zato je se bolj nagravzno - ce bi bilo to iskreno vsegliharstvo, bi clovek le zamahnil z roko in rekel "ubogi bedaki", tako pa sikne "prekleti prasci". Ja, malo glupo sem to napisal, se povsem strinjam s tabo - napisati bi moral "izliv laznega vsegliharstva".
[bc123a]
Se mi zdi da to prihaja tam iz dolocenih krogov blizu FDV.
Me prav zanima, kdo je kreten, ki je spisal ta retoricni umotvor. Kot bi prepisal kaksen zbesnjen protiimperialisticni govor iz leta 45.

Strani: 1