Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Iščem dobro nepremičninsko agencijo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.945
[Nepremičnine] Tema: Iščem dobro nepremičninsko agencijo
[#1137630] 16.03.11 18:42 · odgovor na: anon-118987 (#1137552)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 16.03.2011 18:45
[hariharihari]
Prodati je ne more zato, ker se podobne nepremičnine še leta 2008 niso dale prodati za takšne zneske. Za 2k/m2 dobiš hišo v Ljubljani, ne pa na periferiji. Ima pač nerealna pričakovanja.

... eh, saj se jaz tega pravzaprav niti dotakniti nisem hotel ... khmm, sem pa onemu mojstru za nepremičnine, ki tukaj govori, kako cene nepremičnin niso skoraj nič padle, hotel s tem "najbližjim" primerom povedati, da je čisto normalno, da cene niso skoraj nič padle, če pa je nepremičninski trg takorekoč crknil in se nepremičnine niso v tem času skoraj nič prodajale ... ja, zato sem mu tudi tiste delnice omenil, ki so tudi "vredne" toliko, kot se ti zdi, da so vredne, dokler jih pač ne prodaš ...


P.S.: je pa totalna glupost primerjati nepremičninski trg in delniški trg, ker me prav zanima, če bi nepremičnine tako "čvrsto držale" svojo "vrednost", če bi se lahko prodajale po kvadratnih metrih ... khmm, in bi ti lahko prodal 2 kvadratna metra predsobe, ker za predsobo ne rabiš 10 kvadratov, ampak ti 8 kvadratov povsem zadostuje ... ja, in potem s to prodajo ženi kupiš staro kanto za v službo prevažat ali pa mogoče rešiš kakšen manjši finančni problem ...