Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-241976 sporočil: 11
[Servis] Tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3
[#1074003] 24.01.11 16:41 · odgovor na: Gustl (#698344)
Odgovori   +    0
Novi politik v tej situaciji bi bil polom za Slovenijo.Potrebujemo iskušenega politika,ki ima pogum in znanje.To pa je trenutno samo g.JANŠA !Prav ta vlada je prišla z novo politiko in novimi obrazi,ter pripeljala državo do obupa !Država ni zajec na katerem bi delali preiskuse in ni peskovnik za bedake !

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1074003

Strani: 1

anon-241976 sporočil: 11
[Servis] Tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3
[#1117123] 28.02.11 12:15 · odgovor na: anon-241976 (#1074003)
Odgovori   +    1
Časnik Finance G. Karel, lahko pa se v vašem občinskem odboru stranke tudi usedete in nam pripravite spisek, o čem lahko pišemo in o čem ne smemo, kaj si lahko privoščimo in kaj si ne moremo niti v snu. Tako da bomo vedeli.

Sproti se pa še malo pogovorite, ali je res smotrno vsevprek obtoževat, kdo da je podkupljen.

Prijeten odklik vam želim, Jure Gostiša, urednik Finance.si

G. Gostiša,kaj se mene tiče,lahko pišete tudi kako je baba trla lan .Ampak eno je vlada,ministri in drugo je pa opozicija !Tudi jaz sem kopiral svoje zdravstvene dokumente in jih nato po šlampariji pomešal tako,da sem svojmu zdravniku prinesel čisto nekaj drugega,kot je od mene pričakoval,pa zato nisem lažnivec !Da pa kroži vest,kako so določeni novinarji podkupljivi-je to čisto vaš problem,ki ga morate sami rešiti!Prav tako se je sedaj v tej "NAMIŠLJENI AFERI"jasno videlo kdo optožuje in kdo je optoženi !Dogajalo se je pravo medijsko pobalinstvo in hujskaštvo !LP
anon-241976 sporočil: 11
[Servis] Tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3
[#1344071] 04.09.11 11:36 · odgovor na: anon-241976 (#1074003)
Odgovori   +    0
Finance so postale Jankovićev propagandni stroj!ni dneva,da hlapci nebi prikazovali in malikovali nagravžno,režečo faco srbskega prodajalca solate,ki ne premore znanja niti enega svetovnega jezika!!!!...FINANCE & BALKANAL.COM...

Strani: 1