1 ura
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Strani: 1

MF-292763 sporočil: 790
[#1062911] 15.01.11 09:00
Odgovori   +    7
Pri naši hitrosti zakonodaje in puščanju informacij, so te gospodje že pred enim letom vse pospravili in premoženje prenesli na varna mesta. To kar se sedaj dogaja je samo šou za glupe potrošnike, z lepa se v tej državi ne bo dalo urediti nič več. Priti bodo morale represije za ustavitev razpadanja države.
anon-193358 sporočil: 122
[#1062932] 15.01.11 09:31
Odgovori   +    6
Uvesti bo treba inkvizicijo za te lumpe in jim vse naropano pobrati za v državno - družbeno blagajno.
anon-199655 sporočil: 21
[#1062943] 15.01.11 09:49
Odgovori   +    17
V Avstriji je prepovedano prenašati premoženje iz podjetja, ko že vidiš da bo sledil stečaj na neko novo ustanovljeno podjetje!!

Pa še to, če v Avstriji, namerno narediš da podjetje gre v stečaj ali likvidacijo, nimaš pravice v roku 7 let ustanoviti novo podjetje in prav tako ne moreš biti 7 let na nobenem vodilnem položaju!
anon-47002 sporočil: 1.324
[#1062949] 15.01.11 10:00
Odgovori   +    2
Prvič slišim, da je komu vsaj delno uspelo... Bravo, če je vse res kar piše, res bravo.
anon-244670 sporočil: 1.042
[#1062958] 15.01.11 10:21
Odgovori   +    2
V ustavi piše, da je Slovenija socialna država!

Za koga pa bo Slovenija v določenem trenutku socialna, pa bo vedno stvar svobodne izbire vladajaoče politične elite (svobodni trg)-).
anon-151592 sporočil: 1.355
[#1062982] 15.01.11 10:47 · odgovor na: MF-292763 (#1062911)
Odgovori   +    2
[MF-292763]
Pri naši hitrosti zakonodaje in puščanju informacij, so te gospodje že pred enim letom vse pospravili in premoženje prenesli na varna mesta. To kar se sedaj dogaja je samo šou za glupe potrošnike, z lepa se v tej državi ne bo dalo urediti nič več. Priti bodo morale represije za ustavitev razpadanja države.<
Nč bat, sa' će to da bude sređeno :)

forum.finance.si/?m=...303&single

Pomisli samo, kako hitro so morali pripravit zakonodajo o omejitvi garancije za tehnične izdelke, če je bilo vse nared med službenim potovanjem ministrice za gospodarstvo, tako da revica sploh ni mogla tako hitro reagirat :)
anon-222815 sporočil: 3.318
[#1063042] 15.01.11 11:57
Odgovori   +    5
Naša zakonodaja je itak najslabša zakonodaja, to pa že vsi vemo. Zakoni veljajo samo za nekatere.
anon-122633 sporočil: 1.641
[#1063084] 15.01.11 13:04
Odgovori   +    2
Odvetniški cvetober s Penkom na čelu že vlaga pritožbo, stavim, da zamrznitev preklicana, ali pa bo sledilo zelo hitro poplačilo terjatve-glej Mabra-živčec!
anon-201772 sporočil: 232
[#1063217] 15.01.11 17:17
Odgovori   +    0
Lejga tastarga Šrota; je namazan z vsemi žavbami... (Srečko Šrot, brat "vsivestekoga" je namreč lastnik Kili Liboj (op.p.)
anon-11660 sporočil: 48.253
[#1063221] 15.01.11 17:21 · odgovor na: anon-244670 (#1062958)
Odgovori   +    4
[zeele]
V ustavi piše, da je Slovenija socialna država!
Seveda, zato pa imamo taksno sranje, ker je to da smo "socialna drzava" bolj pomembno od tega, da bi bili normalna drzava.
sporočil: 5.640
[#1063271] 15.01.11 18:36 · odgovor na: anon-201772 (#1063217)
Odgovori   +    0
[sundancer]
Lejga tastarga Šrota; je namazan z vsemi žavbami... (Srečko Šrot, brat "vsivestekoga" je namreč lastnik Kili Liboj (op.p.)
škoda da se tega ni kdo spomnil že pri NGR Prevent in lastnike ustavil še ko niso maredili toliko škode ?!!!
anon-100311 sporočil: 129
[#1063860] 16.01.11 21:31
Odgovori   +    0
sundancer... to gre za Liko Liboje in ne Kili. Libojčani dejte mal po nosu tem hijenam v sct-ju. Upam da vam uspe.
anon-244670 sporočil: 1.042
[#1076382] 26.01.11 10:24 · odgovor na: anon-199655 (#1062943)
Odgovori   +    0
"Primitivni jodlarji!!"
Oni res ne razumejo nacionalnega interesa, nacionalnih šampijonov!
-)-)

Strani: 1


vm-qetesh