Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kolikšen je dejansko državni dolg Slovenije?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kolikšen je dejansko državni dolg Slovenije?
[#1062724] 14.01.11 20:25 · odgovor na: (#1062705)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 14.01.2011 20:29
[janezpizdek]
> [purinoli]
> Če natančno preračunamo, znaša dolg države do Slovenk in Slovencev 65 let in 8 mesecev. To pomnožite z 1 G € za vsako leto in dobite dolg v denarni enoti.

*****

LP shaman

... čuj, ko si glih tukaj ... kaj je res, da je bil Purinolijev oče partizan, ha ? ...


P.S.: ker ti "od silnih tropičij nič nea štekaš", prilagam še prevod posebej za tebe, da boš razumel :

Čuj, ko si glih tukaj. Kaj je res, da je bil Purinolijev oče partizan, ha ?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1062724

Strani: 1

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Kolikšen je dejansko državni dolg Slovenije?
[#1063038] 15.01.11 11:52 · odgovor na: najobj (#1062724)
Odgovori   +    12
[najobj]

... čuj, ko si glih tukaj ... kaj je res, da je bil Purinolijev oče partizan, ha ? ...
Čuj, ko si glih tukaj. Kaj je res, da je bil Purinolijev oče partizan, ha ?
Ker si se nesramno izprsil in v ad hominem pamflet vključil še mojega očeta, si se uvrstil med samo 3 forumske harlekine, ki so počeli enako. Ker jaz nisem kreditoman in nikomur nič dolžan, tudi tebi ne bom in evo ti glavnice + obresti :

Ker je bila moja prva služba že davnega avgusta 1968, domnevam, da sem bil polnoleten ali pa blizu tega že takrat, ko si bil ti še morfološko gledano mikroskopski paglavec, ki se je guncal iz leve moda(litete) v desno v skladu s frekvenco korakov tvojega biološkega očeta. Po postih sodeč si se neugotovljivo kdaj in kje zataknil v levi mod(aliteti) in tudi tvoja pot po nekem kanalu v obratni smeri od poti 9 mesecev kasneje je bila nekje v levi hemisferi tvojih prenatalnih potovanj.

Tvoje ( in ostalih forumašev) levičarstvo me ne moti, ker imaš včasih celo kak preblisk, ki se ga splača brat. Ad hominem & famiglia napadi me pa motijo od vseh; desnih in levih. Za tale post v principu tvegam kako klavzuro, vendar jaz nisem poceni, obresti računam pa izključno po Mencingerju, ki patološko obožuje inflacijo.

Strani: 1