Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Spoštovani predsednik Borut Pahor!

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

najobj sporočil: 32.021
[#1052298] 07.01.11 11:59 · odgovor na: macon (#1052248)
Odgovori   +    0
[macon]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [schcuka]
> > > > [Bralka53]
> > > > Samo Janša ne, ker on zna samo kritizirati, je čisti negativec. Dokončno naj se afera Patria razčisti.
> > >
> > > Bralka53 zavedena pod zaporedno številko 503 :)
>
>
> > Sem jo že enkrat prej naciljal. Skupaj 563. :)
>
>
> ... čuj, kaj pa jaz ? ... khmm, da me več firbec ne matra ...
Nevtral. Pred časom sem te snel z liste, ker si se poboljšal in napisal kar nekaj duhovitih in tudi logičnih zapisov. :)

Zdaj se moraš še malo izboljšati in boš med prijatelji. Ne rabiš hvaliti Janše, ampak silovito pizdenje čez Udbomafijo bi bilo v redu. Ali pa vsaj kak krajši esej o ekonomiji, seveda iz liberalne perspektive. O tem ne vem veliko in rad izvem kaj novega.

... eh, škoda ... khmm, ker sem se namreč namenil preseči enfricov rekord v ignoriranosti ...


P.S.: sicer pa je zdaj tudi to brezveze, ker me je oni NavadniNimda prehitel po desni in dosegel rekord, o katerem lahko jaz samo sanjam ...
anon-43949 sporočil: 4.362
[#1052303] 07.01.11 12:01 · odgovor na: anon-106499 (#1051753)
Odgovori   +    8
[fastriff]
> [tadejkot]
Eh fantje, samo čakati da se bo nekaj samo od sebe spremenilo... Še enkrat, potem ne rabimo nobene opozicije. Se bo prej sesulo, če je to edina pot. Samo čakati na jutri zna vsak tepec. In zraven se še sklicevati na krivične medije je krepko beden izgovor v dobi interneta.
Ne bit optimist. Internet za pretežni del volilnega telesa ni noben medij in še dolgo ne bo.
Volilci, ki ga berejo, predstavljajo le neznaten delež vseh volivcev.

Pred kakšnimi petnajstimi leti, ko se je pojavila zahteva za parlamentarni TV kanal, je s takšnim argumentom nasprotoval takemu TV programu Ciril Ribičič, češ, saj imajo vsi internet. Pa je to daleč od resnice.
anon-222194 sporočil: 95
[#1052308] 07.01.11 12:03
Odgovori   +    9
Ne čudite se preveč, da ljudje še vedno volijo te levake. Po toliko letih pranja možganov so trajno kontaminirani in v njihovih očeh je vsega kriv JJ, to vidim in slišim povsod okoli sebe.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#1052361] 07.01.11 12:23 · odgovor na: anon-216219 (#1051970)
Odgovori   +    9
[Bralka53]
Samo Janša ne, ker on zna samo kritizirati, je čisti negativec. Dokončno naj se afera Patria razčisti.
Afera Patria je predragocena za politično obračunavanje z Janšo, da bi jo kar po hitrem postopku zaključili. Če bi hoteli, bi jo že davno. Treba jo je šparati za naslednje volitve.

Sicer pa sem prvi stavek videl napisan že velikokrat. Iz katerega časopisa je že prepisan?
Kaj naj bi pomenilo "zna samo kritizirati, je čisti negativec". V tej vlogi namreč bolj vidim ljubljenega MK.
anon-116532 sporočil: 507
[#1052364] 07.01.11 12:24
Odgovori   +    2
Rešitev:
1. Ustvarjanje vrednosti,>varčevanje,>investicije,>dobiček v katerekoli obliki že je>to vse mora biti neobdavčeno.
2. Potrošnja obdavčena enotno 10%,posledica manjše skupne vreče je manjša korupcija in ostale barabije
3. Ekonomsko opismenjevanje ljudi

Samo en problem je, da je to v Sloveniji nemogoče doseči.
Evo to je to.
6jaka6 sporočil: 18
[#1052383] 07.01.11 12:30
Odgovori   +    3
Najbolj žalostno je to, da sedanji politiki in stranke niso vredni zaupanja in od njih ne moremo pričakovati boljšega upravljanja z državo. Žal tudi Janša (Časar, Lovšin, ...)očitno gleda bolj na lastne koristi kot na koristi države.
anon-34928 sporočil: 972
[#1052385] 07.01.11 12:30 · odgovor na: anon-106499 (#1052055)
Odgovori   +    2

A dajet se no iti vrtec. Jebali vas amandmaji. V prejšnjem mandatu je bila točno ista igra, samo akterji so imeli zamenjane pozicije.

Pa dajmo malo osvežiti:
- Najprej se je povišalo plače v javnem sektorju (samo tepec si že takrat ni priznal da bo udarila kriza), potem ko se je padlo v opozicijo se je pa začelo tuliti proti temu
- Prva poteza vlade je bila dvig pokojnin, nato se v naslednjem mandatu z drugega brega tuli kako je pokojninski sistem nevzdržen
- ...

Za vajo, pa seveda še vedno lahko navedeš linke :)

zelo lepo povzeta realnost in tudi vpogled v prihodnost, kaj bomo dobili po volitvah 2012, ko bodo ne-isti lahko ponovili vse kar znajo. Minuse ti pa šopajo, neumorni so njihovi minusaški valjarčki :))
anon-222815 sporočil: 3.318
[#1052434] 07.01.11 12:53 · odgovor na: anon-216219 (#1051970)
Odgovori   +    4
[Bralka53]
Samo Janša ne, ker on zna samo kritizirati, je čisti negativec. Dokončno naj se afera Patria razčisti.
Pa da vidimo kdo se bo komu smejal. Jaz še vedno mislim da je imel tukaj prste nekdo drug zravn. Mi je pa zanimivo to, da je Erjavec naslednje volitve (2008) takoj prestopil med rdeče (sedaj pa že govori čez vlado in izsiljuje). Pa se vprašajmo, je bilo mogoče njemu kaj obljubljenega?
anon-43949 sporočil: 4.362
[#1052441] 07.01.11 12:55 · odgovor na: anon-116532 (#1052364)
Odgovori   +    1
[nowever]
Rešitev:
1. Ustvarjanje vrednosti,>varčevanje,>investicije,>dobiček v katerekoli obliki že je>to vse mora biti neobdavčeno.
2. Potrošnja obdavčena enotno 10%,posledica manjše skupne vreče je manjša korupcija in ostale barabije
3. Ekonomsko opismenjevanje ljudi

Samo en problem je, da je to v Sloveniji nemogoče doseči.
Evo to je to.

No, in zakaj že to v Sloveniji ni mogoče doseči?

Sicer se mi rešitev zdi kar v redu.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#1052443] 07.01.11 12:57 · odgovor na: 6jaka6 (#1052383)
Odgovori   +    7
[6jaka6]
Najbolj žalostno je to, da sedanji politiki in stranke niso vredni zaupanja in od njih ne moremo pričakovati boljšega upravljanja z državo. Žal tudi Janša (Časar, Lovšin, ...)očitno gleda bolj na lastne koristi kot na koristi države.

Kje je to "očitno"?
fabiani sporočil: 4.454
[#1052450] 07.01.11 13:00 · odgovor na: anon-101299 (#1051252)
Odgovori   +    0
[sivi pinot barique]
> [alain]
> Dober članek. Žalostno je edino to, da nimamo na volitvah nobene boljše izbire. Vsi so isti, vsi so bili na oblasti in vsi so se dokazali da je oblast le vzvod za korupcijo in bogatenje ozkega kroga ljudi na račun revnejše države.

Bravo,Delon...vsi glih,knede,zdejle ko je proletarska revolucija po dveh letih u Jajcu...

Rdeči krožek F21 je enakovreden črni Klimi Petek....probj tole cicibančkom v Prulah uturit...

PS:drgač pa smo imeliv preteklosti vlado,kjer se je vedelo,kdo komandira..Kot v NEmčiji,Angliji,Italiji...Lahko parlamentiramo,na koncu mora nekdo potegniti črto.

PS:Veš kako pravi star pregovor,"Boljše slaba komanda kot nobena komanda".
hej sivi, nekaj kameradov je bilo prav res tatinskih! Upam, da jih je dženerale že dal na hladno! Priporočam že sedaj intenzivno iskanje ta pravega Človeka za ljubljanskega župana. Meščan naj bo! to je potem prava naveza za zmago.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#1052462] 07.01.11 13:06 · odgovor na: (#1052401)
Odgovori   +    9
[denac]
> [EdiSce]
>
> Problema kontaminiranega sodstva se ne bo rešilo brez "posega v neodvisnost". Sprememb z menjavo generacije ne pričakujte, so pile učenost pri očetih sistema, ob tem da je bila še nadalje prisotna negativna selekcija in vsesplošna nedojebanost mladih sodnic. Iz lastnih izkušenj fantje vam povem, mlajša kot je sodniščnica, ki se ukvarja z vašim problemom, bolj je retardirana.

Za ilustracijo povedanega. Mlajša sodnica je spraševala starega moža naj obrazloži kaj mu je naredil Mitja Ribičič. Prišel je na inšpekcijo v zapore kmalu po 2.svetovni vojni in pričo videl kaditi. Mahnil ga je po ustih in mu izbil cigareto. Sodnica pa v luft, češ, da tako spoštovan in uglajen gospod, kot je Mitja Ribičič, tega že ni naredil.
Neki drugi, starejši sodnik pa je isto izpoved priče sprejel z razumevanjem, češ, taki so bili vsi, ker so bili surovi časi in človek takrat ni imel nobene veljave.
Snoči sem imel na iTV spet priložnost videti in poslušati enega uglajenega gospoda iz "surovih časov", ki je bil v prejšnjih, menda propadlih časih že "oče naroda". Novinar je bil z njim zelo uglajen in dobrohoten - pristno ali le igrano? Najbrž za vsak slučaj, če bi se spet vrnili "surovi časi", na čemer gospod kljub visoki starosti intenzivno dela.

Zakaj te ljudi kličejo na TV, mi vendarle noče biti jasno, čeprav je vse skupaj že neznosno prozorno. Nekako sem kot gledalec užaljen in Vodušku zamerim to polomijo od intervjuja.
Ogabno.
anon-151448 sporočil: 3.061
[#1052481] 07.01.11 13:14
Odgovori   +    0
Kaj točno naj bi pomenili ti Sandijevi "novi standardi slovenskega menedžmenta"?
anon-25848 sporočil: 2.383
[#1052509] 07.01.11 13:29 · odgovor na: najobj (#1052298)
Odgovori   +    0
... eh, škoda ... khmm, ker sem se namreč namenil preseči enfricov rekord v ignoriranosti ...


P.S.: sicer pa je zdaj tudi to brezveze, ker me je oni NavadniNimda prehitel po desni in dosegel rekord, o katerem lahko jaz samo sanjam ...
Liberalec, sicer kao, pa rekorder po ignoriranosti, kam gre ta "svet". Mogoče bi pa tudi on rad preveč reguliral, pa so mu zamerili, kdo bi vedel.
anon-201800 sporočil: 1.293
[#1052518] 07.01.11 13:32
Odgovori   +    4
slovenci so znani po tem, da ne marajo lastnih sinov, če ne, ne bi naredili tega, da uničijo prihodnost naslednjim dvem, trem generaciam. suicidnost slovenskega naroda je brezmejna.
RTM sporočil: 4.799
[#1052528] 07.01.11 13:33 · odgovor na: anon-102514 (#1052222)
Odgovori   +    0
[schcuka]
> [macon]
> > [schcuka]
> > > [Bralka53]
> > > Samo Janša ne, ker on zna samo kritizirati, je čisti negativec. Dokončno naj se afera Patria razčisti.
> >
> > Bralka53 zavedena pod zaporedno številko 503 :)
>
> Sem jo že enkrat prej naciljal. Skupaj 563. :)

o, jebemti, a tolkle me šibaš :)))
Ali sta vidva v kakšen posebnem omrežju ?
anon-102514 sporočil: 6.114
[#1052532] 07.01.11 13:37 · odgovor na: RTM (#1052528)
Odgovori   +    9
[RTM]
> [schcuka]
> > [macon]
> > > [schcuka]
> > > > [Bralka53]
> > > > Samo Janša ne, ker on zna samo kritizirati, je čisti negativec. Dokončno naj se afera Patria razčisti.
> > >
> > > Bralka53 zavedena pod zaporedno številko 503 :)
> >
> > Sem jo že enkrat prej naciljal. Skupaj 563. :)
>
> o, jebemti, a tolkle me šibaš :)))

Ali sta vidva v kakšen posebnem omrežju ?
Šit lista :)
P: izogibanje mentalne okužbe udbomafije in njih podrepnikov z rotavirusom komunizma.
RTM sporočil: 4.799
[#1052551] 07.01.11 13:45 · odgovor na: anon-43949 (#1052462)
Odgovori   +    0
[sreckos]
> [denac]
> > [EdiSce]
> >
> > Problema kontaminiranega sodstva se ne bo rešilo brez "posega v neodvisnost". Sprememb z menjavo generacije ne pričakujte, so pile učenost pri očetih sistema, ob tem da je bila še nadalje prisotna negativna selekcija in vsesplošna nedojebanost mladih sodnic. Iz lastnih izkušenj fantje vam povem, mlajša kot je sodniščnica, ki se ukvarja z vašim problemom, bolj je retardirana.
>
> Za ilustracijo povedanega. Mlajša sodnica je spraševala starega moža naj obrazloži kaj mu je naredil Mitja Ribičič. Prišel je na inšpekcijo v zapore kmalu po 2.svetovni vojni in pričo videl kaditi. Mahnil ga je po ustih in mu izbil cigareto. Sodnica pa v luft, češ, da tako spoštovan in uglajen gospod, kot je Mitja Ribičič, tega že ni naredil.
> Neki drugi, starejši sodnik pa je isto izpoved priče sprejel z razumevanjem, češ, taki so bili vsi, ker so bili surovi časi in človek takrat ni imel nobene veljave.

Snoči sem imel na iTV spet priložnost videti in poslušati enega uglajenega gospoda iz "surovih časov", ki je bil v prejšnjih, menda propadlih časih že "oče naroda". Novinar je bil z njim zelo uglajen in dobrohoten - pristno ali le igrano? Najbrž za vsak slučaj, če bi se spet vrnili "surovi časi", na čemer gospod kljub visoki starosti intenzivno dela.

Zakaj te ljudi kličejo na TV, mi vendarle noče biti jasno, čeprav je vse skupaj že neznosno prozorno. Nekako sem kot gledalec užaljen in Vodušku zamerim to polomijo od intervjuja.
Ogabno.
Info TV, cirkularka aka "brko iz filadelfije" in vritleznim Veselič Boštjanom ?
najobj sporočil: 32.021
[#1052570] 07.01.11 13:54 · odgovor na: anon-25848 (#1052509)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 07.01.2011 13:56
[1sandi]
> ... eh, škoda ... khmm, ker sem se namreč namenil preseči enfricov rekord v ignoriranosti ...
>
>
> P.S.: sicer pa je zdaj tudi to brezveze, ker me je oni NavadniNimda prehitel po desni in dosegel rekord, o katerem lahko jaz samo sanjam ...
Liberalec, sicer kao, pa rekorder po ignoriranosti, kam gre ta "svet". Mogoče bi pa tudi on rad preveč reguliral, pa so mu zamerili, kdo bi vedel.

... eh, kurc ... ne razumejo ga ...
anon-16255 sporočil: 473
[#1052578] 07.01.11 13:57
Odgovori   +    1
Se strinjam z napisanim! Toda kaj storiti, da bo bolje? Predčasne volitve niso rešitev, ker je svoje sposobnosti že pakazala tako levica kot desnica. Pedlagam tehnično apolitično vlado! Sicer pa res več nismo daleč od revolucije.
anon-106499 sporočil: 3.507
[#1052583] 07.01.11 14:00 · odgovor na: anon-34928 (#1052385)
Odgovori   +    1
[zois1]
>
> A dajet se no iti vrtec. Jebali vas amandmaji. V prejšnjem mandatu je bila točno ista igra, samo akterji so imeli zamenjane pozicije.
>
> Pa dajmo malo osvežiti:
> - Najprej se je povišalo plače v javnem sektorju (samo tepec si že takrat ni priznal da bo udarila kriza), potem ko se je padlo v opozicijo se je pa začelo tuliti proti temu
> - Prva poteza vlade je bila dvig pokojnin, nato se v naslednjem mandatu z drugega brega tuli kako je pokojninski sistem nevzdržen
> - ...
>
> Za vajo, pa seveda še vedno lahko navedeš linke :)


zelo lepo povzeta realnost in tudi vpogled v prihodnost, kaj bomo dobili po volitvah 2012, ko bodo ne-isti lahko ponovili vse kar znajo. Minuse ti pa šopajo, neumorni so njihovi minusaški valjarčki :))
Svoje čase sem imel za hudo zaplankane pristaše leve struje. Ampak od 2004 naprej vidim, da jim desnica že prav lepo parira. :))) Pol sem pa jaz čuden ko jim nastavljam ogledalo in se mi zdi škoda časa za ploskanje in mahanje z zastavicami enim ali drugim.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#1052599] 07.01.11 14:09 · odgovor na: RTM (#1052551)
Odgovori   +    3
[RTM]
> [sreckos]
> > [denac]
> > > [EdiSce]
> Snoči sem imel na iTV spet priložnost videti in poslušati enega uglajenega gospoda iz "surovih časov", ki je bil v prejšnjih, menda propadlih časih že "oče naroda". Novinar je bil z njim zelo uglajen in dobrohoten - pristno ali le igrano? Najbrž za vsak slučaj, če bi se spet vrnili "surovi časi", na čemer gospod kljub visoki starosti intenzivno dela.
>
> Zakaj te ljudi kličejo na TV, mi vendarle noče biti jasno, čeprav je vse skupaj že neznosno prozorno. Nekako sem kot gledalec užaljen in Vodušku zamerim to polomijo od intervjuja.
> Ogabno.

Info TV, cirkularka aka "brko iz filadelfije" in vritleznim Veselič Boštjanom ?
To, ja. Žalostno, da morajo na take načine nekega dinozavra vleč iz naftalina.
Pri menda tako bogatem mladem kadrovskem potencialu...

Ne bodo se nam smejale samo krave, ampak ves svet.
anon-230691 sporočil: 1.445
[#1052723] 07.01.11 15:18
Odgovori   +    0
Levičarji so vedno govorili, da imajo ZDA enopartijski sistem, v katerem vlada stranka velikega kapitala, ki ima dve med seboj precej podobni frakciji. Ena ne skriva tega, da je predstavnik le najbogatejših slojev, druga pa to poskuša zakamuflirati z navidezno zaskrbljenostjo za usodo tistih, ki se jim ameriške sanje še niso izpolnile.
anon-221126 sporočil: 1.113
[#1052795] 07.01.11 15:44
Odgovori   +    4
Kaj storiti, da bo bolje? Ja kaj le! Spomladi na ceste! Pa kaj še čakamo!
anon-28341 sporočil: 10
[#1052805] 07.01.11 15:50
Odgovori   +    3
A bi lahko dobili kakšnega dobrega tujega managerja za predsednika vlade???? Očitno pri nas ni ustreznih kandidatov.... JJ pač ni taprava alternativa, čeprav verjamem, da bi se v sedanjih razmerah bolje znašel. Ampak ga žal težko prenašam, še težje pa njegovega Grimsa. Pa še kak bi se našel.
anon-189252 sporočil: 45
[#1052861] 07.01.11 16:33
Odgovori   +    6
Mislim,da imamo človeke, ki bi lahko vodil našo vlado.
To je mlad perspektiven in pošten ekonomist; RADO PEZDIR;, tu ni kaj za razmišljat, samo če bi hotel Rado kandidirat. Tu pa se zna zaplest.
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1052896] 07.01.11 17:01 · odgovor na: anon-178479 (#1052064)
Odgovori   +    2
[Aleister]
> [FIN-381227]
> > [stoychi]
> > no ja Uroš, za stanje kakršno imamo nismo krivi volilci,
>
> Da ga jebeš, krivi smo volilci!!!! Vedno, poudarjam vedno obstaja rešitev!!! Vse ostalo so izgovori.


Seveda ste krivi njihovi voli.vci, plačujemo pa vsi.
Smo,miško, smo, tudi ti,razen če nimaš volilne pravice!!!Sranje, ki ga imamo so zakuhale prav vse dosedanje vlade( in te so odraz ljudstva-volilcev). Seveda ene več , druge manj...mene skrbi vedno samo aktualna oblast( in ta serje na veliko), kosti običajno ne "kopljem".
Pismo, da nam niso kriva kakšna "nebeška " bitja.Je pa moderno zvračat na druge...pa kdorkoli to bili,zavisi od "priročnosti"...
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1052918] 07.01.11 17:15 · odgovor na: anon-106499 (#1051753)
Odgovori   +    5
[fastriff]
> [tadejkot]
> Drugačne opozicije zatečeno mentalitetno stanje omembe vrednega dela volinega telesa sploh ni zmožno vzpostaviti oziroma so jo nomenklaturni mediji in ostale institucije zmožne odgnati na margino. Te zanima zakaj Tomaž Štih in njegivi liberalci nimajo možnosti postati resna opozicija? Zato ker jih dojame le 10% populacije, zaradi idološke medijske blokade pa pridejo njihove ideje ob maksimalnem naporu le do 2% populacije. Zato je SDS kot neka zmerna evropsko socialdemokratska stranka žal edina možna alternati - še vedno mnogo boljša od trenutnega v tiranijo vodečaga stanja oblasti ali derivatov KPS ki bodo ponujeni 2012.
>
> Najbrž pa se tudi SDS zaveda, da je bolje čakati na kolaps in potem stopiti na sceno odločneje kot pa prevzeti vodenje 10 pred dvanajsto in s tem dati možnost vsem miheljakom in mencingerjem, da te usirajo še prihdje desetletje, ker si pač bil in čarđ ob zenitu propada naše "zgodbe o uspehu".
>
> Sicer pa se osnovni problem volilnega telesa začne v družini in nadaljuje v šoli - priučena in privzgovjena socialištična mentaliteta pač daje svoje volilne rezultate skozi celotno življensko obdobje.

Eh fantje, samo čakati da se bo nekaj samo od sebe spremenilo... Še enkrat, potem ne rabimo nobene opozicije. Se bo prej sesulo, če je to edina pot. Samo čakati na jutri zna vsak tepec. In zraven se še sklicevati na krivične medije je krepko beden izgovor v dobi interneta.
Saj ni treba, da čakaš. Lahko kar ukrepaš. Ne razumem, zakaj še nisi. Aja, čakaš, da bodo drugi kaj naredili zate, ti boš pa pljuval.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1052924] 07.01.11 17:21 · odgovor na: anon-106499 (#1051755)
Odgovori   +    7
[fastriff]
> [kixs]
> Zanimiv clanek od Mihe Mazzinija:
> www.siol.net/sloveni...scemo.aspx
>
> lp

Ja ironija je da en Mazzini preko enega klinčevega bloga naredi več za osveščanje kot komplet politična opozicija. In zato še plačan ni ! Aja, pa smo spet tam. Kaj nam pa opozicija sploh zna ponuditi tako drugačnega ? Eni brez plašnic smo pač že vse videli v cca 8 letih njihovega vladanja :)))

Zakaj bi tebi morala opozicija nekaj ponuditi? Ali si mogoče volivec opozicije? Kaj si pa sam naredil do danes, da bi bila situacija drugačna? Ničesar? Ja, če nisi sam naredil ničesar, od kje pa ti potem pravica, da terjaš od drugih, da zate kaj naredijo? Daj zbudi se iz omame, v katero so te napumpali, ali se napumpal kar sam z idejo, da so drugi okoli tebe dolžni ukrepati namesto tebe in za tebe. Ti boš pa medtem druge pršil s svojo slino s šinfanjem drugih.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1052928] 07.01.11 17:25 · odgovor na: anon-106499 (#1051766)
Odgovori   +    6
[fastriff]
> [babi2]
> > [gricco]
> > Dobro napisano, za Pahorja sem najprej mislil, da je samo naiven zdaj pa vidim da je še butec in pokvarjen kar je nevarna kombinacija.
>
> Ko sem ob izvolitvi to rekla kolegici iz primorske, sem bila skoraj "fašist". Sedaj pa že nekaj časa pravi, da je globoko razočarana in je pričakovala vse kaj drugega. Tudi v njenem okolju so ljudje podobnega mnenja, vedno manj je tistih, ki zagovarjajo takšno stanje....sicer pa aferam sploh slediti več ne moremo.

Bingo, levaki so s tem mandatom že davno vse zakockali. Opozicija se pa še naprej igra "čiči- čakaj" (po Mazziniju) - ker pač za drugo niso sposobni, žalostna dejstva pač.
Žalostno je tudi to tvoje stalno terjanje od drugih, da kaj naredijo zate, ko sam vendar ne narediš čisto nič. Zakaj misliš, da ti lahko od drugih zahtevaš, da naredijo nekaj, kar ti sam nočeš?

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10