Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Servis] Tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3
[#1031932] 20.12.10 06:37 · odgovor na: (#1031930)
Odgovori   +    0
[janezpizdek]
Urejanje odgovora na objavo #1031926 v forumu Glavni forum
tema 2010 - še eno izgubljeno leto

OK!
Fatal error: Call to a member function numRows() on a non-object in /home/httpdocs/finance/hosts/finance-on.net/libs/f 3_lib.lib on line 298
ČEz vikend je bil en večji poseg na strežnikih, verjetno še ne deluje vse povsem OK. Bodo fantje pogledali, ko pridejo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1031932

Strani: 1

anon-195618 sporočil: 1.141
[Servis] Tema: Podaljšanje BETA faze Foruma 3
[#1071344] 21.01.11 19:19 · odgovor na: Gustl (#1031932)
Odgovori   +    5
[Gustl]
ČEz vikend je bil en večji poseg na strežnikih, verjetno še ne deluje vse povsem OK. Bodo fantje pogledali, ko pridejo...

------------------------------------- -----------------------
zgolj C/P že oddanega posta o problemu na forumu, katerega "NISI PREBRAL"
------------------------------------- ---------------
ko si me prvič fuknu s tega seratorijuma, si mi napisal "da moje poste NE BEREŠ" (torej zgolj brišeš po naročilu)
ker mi se zdi da tvoji "admini" v tvoji odsotnosti zgolj spijo za mizo, v Attachmentu ti prilagam zgolj C/P velikega drobizka o napaki na forumu, pa ukrepaj, da se konča raspadanje tega sajta
Att----------------------------------------- ---------
[#1063807] 16.01.11 20:08 odgovor na: Xitos (#1063802)Odgovori Neprimerno [daj PLUS] [daj MINUS] [+0/0]
prijatelj velikidrobizek
FQ: 54
sporočil: 9.420
Oprosti, da skačem vmes; ne zaradi Rubčija, ampak... ko odprem tvoje sporočilo, vidim, da imaš dolgega. :)
(človek, kaj si storil, da se tvoje sporočilo raztegne na pol metra, hehe; ker imam računalnik blizu okna, se mi zdi, kot da bo vsak čas padlo še na balkon in čez ograjo)
------------------------------------
P a ti zdaj lahko popraviš in da "NE BEREŠ" .... če ne zmoreš, pošlji ČRT-a ko mine polnoč (njegov delovni čas)
LP IISEX

Strani: 1