Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (Hiti tedna) SCT do posla v Libiji prek državnega DDC ali v prisilko?

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1

anon-218365 sporočil: 1.368
[#1021913] 11.12.10 09:43
Odgovori   +    8
Sedaj pa naj bi naši POŠTENI politiki reševali s poroštvi v tujini že obsojene kriminalce z davkoplačevalskim denarjem. Kam vse to pelje ? Revni rešujejo bogate lopove in lažnivce. Narobe svet. Posojila in poroštva lopovom je zgubljen denar za razvoj.
anon-125211 sporočil: 20
[#1022022] 11.12.10 12:44
Odgovori   +    1
To drži le delno. Pozabljaš pa, da te lopovi nudijo službo ogromno navadnim ljudem. SCT približno 3000, Primorje 2000,... Če ne bodo dobili posla bo Zidar in ostalo vodstvo še vedno imelo denar, delavci pa bodo na cesti. Kdor naredi kaznivo dejanje mora biti obsojen, posledično se vodstvo zamenja in firma začne poslovati "pošteno"... V tej smeri bi morali iti. Na žalost pa kot SCT vsi vidijo le Zidarja in ne vseh ljudi, ki garajo navadne za plače.
sporočil: 5.640
[#1022086] 11.12.10 14:22
Odgovori   +    2
Tu v ButnLandiji ni poštenja tu je samo pleme plavih zidarjev - (množina) in oropana raja (množice brez plavih, ker ti že bežijo v Brazilijo na svoje ranče in hiacende)
anon-61706 sporočil: 6.178
[#1022134] 11.12.10 15:53
Odgovori   +    0
...pol grem pa naprej in na sct naletim ...
...Finance za vecji uspeh...en apaurin...poleg novic zacnite dajat...tko kot dvdje mladina...samo se mi zdi, da filmi niso vec , dovolj mocno mamilo...toleranca ali prilagajanje duse in telesa...na obstojece stanje...zahteva vec, mocneje, vise...najvise...
...ah Vi iz Zelenga Sonca, ki glasbo se vrtite, taprvo sem mislu, ma kaj ta dva sz to musko tezita...bolj ko poslusam bolj vidim, kako se za glasbo skrbita...tle morjo muskantarji se znat igrat in se plesat zraven, ter kaksno rec...kot recimo ... moram se ustavt, vseeno sovrazim sam sebe, najbolj, ko, ce sem zaljiv...
...ce bi se od war ali temptation zavrteli...war and eric burton.
anon-61706 sporočil: 6.178
[#1022139] 11.12.10 16:08
Odgovori   +    0
...takoj bi zdej dvajsetaka za enga unga tastarga 10mg dal...booo, bi mi dobro padel, ob jutranji kavi...
...zacnite sz persenom, da se domoljubje pokazete, sz domacim izdelkom... uspeh casopisne hise za dolgo zagotovljen,
...in ziveli boste v samem uspehu in varnosti...
...nekje sem to neumnost vceraj prebral, pa si ne morem iz mozgan zbiti vprasanja...ce to, tako zivljenje lahko kje vec kot tri dni obstaja...varno&uspesno...
...ni vec Vam ena doza meditiranja na dan dovolj, priporoca se ze dve dozi, dnevno...ko sem jaz se uciteljem verjel...sem samo se meditiral...tako sem se v stotretji dimenziji naenkrat zbudu...
...pa sporocam, da tudi tle varnosti v uspehu ne poznajo...poznajo jo pa v prometu...so tako sz senzorji opremljeni, da se nihce v nobenga ne zaleti.
anon-127720 sporočil: 910
[#1022246] 11.12.10 21:02
Odgovori   +    1
To je čisto zavajanje državljanov. Zakaj se na tako pisanje ne oglasi predstavnik države, ki je 100 % lastnik DDC. DDC v nobenem primeru ne more in sploh ne sme prevzemati izvajalskih poslov, še najmanj v tujini. Za kaj takega mora imeti sklep vlade. Če bi pa tak sklep le dobil, kar v sedanjih kaotičnih razmerah ni nemogoče, je to direktno kršenje evropskega prava zaradi pomoči države gospodarstvu, v tem primeru preko DDC za SCT. Evropi ta kršitev nikakor ne bo ušla. Za take obvodne neumnosti pa država najde čas in denar, za kaj boljšega ga pa ni.
Vedeti je treba tudi to, da DDC sploh ni sposoben prevzemati takih del.
anon-227023 sporočil: 2.310
[#1022298] 11.12.10 23:07
Odgovori   +    1
Edini zakon, ki bi ga morali napisati na kožo zidarju je: Zakon o obvezni takojšnji zamrnitvi razpolaganja in odvzem premoženja vključno z ožjimi družinskimi člani.
anon-55050 sporočil: 958
[#1022340] 12.12.10 02:00
Odgovori   +    2
Edina prava ovira celotne zgodme je skrajno kompromitirani g. Zidar. Če bi si ga kdo v Sloveniji upal odstraniti iz njegovega prestola, bi se marsikaj razjasnilo. BTW: Kdo so ljudje, ki tega ne storijo?
anon-115065 sporočil: 281
[#1022546] 12.12.10 12:29
Odgovori   +    0
Stečaj nikakor.Prisilna poravnava da!!Vendar tako,da s konverzijami terjatev vstopijo novi lastniki,sedanji pa le v višini novih sredstev dokapitalizacije.Glede stečajev pa--ta vlada je botrovala že mnogim in tako uspela uničiti tudi dobra jedra v podjetjih ,ki so končala v stečaju,saj sedanja zakonodaja ne predvideva nadaljevanja poslovanja v stečaju,ne prisilne poravnave v stečaju kot je to bilo nekoč in ne prodaje pravne osebe.KDO ODGOVARJA ZA SLABO ZAKONODAJO? Nina Plavšak???Streznimo se že enkrat!!!
anon-111928 sporočil: 13
[#1022954] 12.12.10 20:24
Odgovori   +    0
zidar prvi tajkun v sloveniji, denarja ima dovolj samo hoče spet podporo države, da ga država spet financira

Strani: 1