Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Ali bomo po slovenskih avtocestah vozili s 115 km/h?

Strani: 1 2 3

0112JPXSL sporočil: 26
[#2285754] 04.12.13 13:16
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (20.01.2014 14:09)
anon-317711 sporočil: 662
[#2285792] 04.12.13 13:41 · odgovor na: (#2285662)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 04.12.13 13:24
ej, da ni to kar opisuješ mogoče "demokratični liberalizem", taka naša varianta, eldees pa to...:)

no, če mene vprašaš bi na prvo mesto postavljal odgovornost in ne preventivne omejitve, prepovedi... kdor naredi sranje, naj odgovarja in to resno...kdor ne naredi sranja, naj uživa in ga ni treba maltretirat.
najobj sporočil: 32.047
[#2285918] 04.12.13 15:27 · odgovor na: anon-317711 (#2285599)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 04.12.2013 15:29
[FFeeBBoo]
toti šamo se očitno rapidno stara alpa pa so ga že čist te njegovi komunajzerji sjebali to jest odsekli mu muda i kurac pa sad razmišlja sa dupetom.... k martinu kačurju. pa tko fejst fant je bil. škoda
... čuj, jaz bom zdaj raje tiho, ker si totega pizdeka sploh ne upam šimfat, ker on mene že zdaj ignorira ... pizda, saj si niti pomislit ne upam, kako bi pizdek mene šele ignoriral, če bi ga šimfal ...

P.S.: če boš pizdeka slučajno kaj videl, mu - jaz mu ne morem, ker me ignorira - povej, da je človeška civilizacija že zdavnaj spoznala, da ni relevantno samo, kaj zmorejo vozila in vozna površina AC, temveč tudi, kaj prenese človeško telo in okolica ... ja, in da je glih zaradi tega človeška civilizacija bistveno povečala varnostne standarde v vozilih, tako da je kljub hitrejšim avtomobilom zadnja leta v Sloveniji ob neprimerljivo večjemu prometu približno 150 žrtev, medtem ko je bilo pred tridesetimi ali več leti kljub počasnejšim avtomobilom ob neprimerljivo manjšemu prometu žrtev petkrat (500%) več kot danes ... no, da pa na cestah ljudje ne bi več umirali, pa je podobna utopija kot tisti njegov komunizem ali demokratični socializem ali kaj že ima on ves čas na jeziku ... khmm, sploh pa ker prej ali slej tako ali drugače čisto vsak človek umre, jebiga ...
anon-317711 sporočil: 662
[#2285922] 04.12.13 15:29 · odgovor na: (#2285874)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 04.12.13 15:25
[janezpizdek]
> [FFeeBBoo]
> ej, da ni to kar opisuješ mogoče "demokratični liberalizem", taka naša varianta, eldees pa to...:)
>
> no, če mene vprašaš bi na prvo mesto postavljal odgovornost in ne preventivne omejitve, prepovedi... kdor naredi sranje, naj odgovarja in to resno...kdor ne naredi sranja, naj uživa in ga ni treba maltretirat.

Kaj pa če se ne bi šli ekstremizma in talibanizmov, pa bi rešitev bila nekje vmes.
Da bi recimo nekdo - how about družbena skupnost, postavil, po možnosti na znastvemih izsledkih temeljene racionalne in upravičene meje, mi se pa znotraj teh meja obnašamo odgovorno, pa...kdor ne naredi sranja, naj uživa in ga ni treba maltretirat. Deal?



Upam, da se ne zavzemaš za to, da totih meja sploh ni, pa da se mora moja Katka, sončece shamanovo nenasitno, partizansko, po vremenski prognozi do doma komaj prebiti skozi kordone nedojebanih pohotnežev, ker mora akomodirati taužent napaljenih dedof, ki so si omislili samopostrežbo, al kak je zaj iz sez s tem? Al meje ipak so, pa, ko pride pred katko Brad Pit alpa George Clooney, alpa Shaman Pit Clooney Katka navihano dahne nežni ja, ko pa pride nek dvojni Febo, navihano zapoje "Nae boš ti meni zizike majal, čuj!"?


LP shaman
:) ok

da na tvojem primeru razložim. jaz pravim "kdor ne naredi sranja, naj uživa..." in si to predstavljam takole: če si ga ti ali nekdo drug zdrka pred tivujem na katko, ga lepo pustimo pri miru in naj uživa. pa čeprav je obstajala možnost, da bi ga pri tem zalotil cimer ali od cimra punca, ki bi lahko imela zarad tega pokvarjen dan, mogoče bi celo mislila da ji hoče s tem kaj povedat/predlagat in bi bila užaljena... jaz pač samega golega drkanja (v samoti, ne pred cimrom da ne bo pomote) ne bi sankcioniral, ker ni škode. je sicer neko tveganje nastanka škode, ni pa realizacije. in isto je v prometu..pa ne mi zdej spet o smrtnih žrtvah. tud od drkanja se je že kdo stegnil sicer pa vpraš u lokalnem farovžu če men ne verjameš. ja ja fantje to ni hec
najobj sporočil: 32.047
[#2285927] 04.12.13 15:34 · odgovor na: (#2285479)
Odgovori   +    1
[kajulci]
> [najobj]
> ... ja, in skrajni cajt je, da veljaki iz Bruslja spet uvedejo obvezne ravne kumare, tiste ukrivljene pa je treba takoj proč zmetat, ker so šlampaste, šlamparije pa v EU ne bomo trpeli ...
Kaj to bedarijo so ukinili??
... ja, v trenutku slabosti pred leti ... evo, zato pa sem jaz tukaj, da jih spomnim, da zdaj ni čas za slabiče ...
GV-3559 sporočil: 7
[#2286248] 05.12.13 06:45 · odgovor na: gt001 (#2285452)
Odgovori   +    0
Ob 4h zjutraj na slovenski abtocesti ni provid, ker spijo, maš samo romunske in ukrajinske kombije, zato gre malo hitreje. V Avstriji pa tempomat na 155. Res pa grem malo pred Dunajem dol z avtoceste in sem tisti zadnji odsek preračunal.
abrame sporočil: 1.628
[#2286306] 05.12.13 08:59
Odgovori   +    0
Najboljš, da nam vgradijo tachometre!
anon-317711 sporočil: 662
[#2286386] 05.12.13 10:34 · odgovor na: (#2286001)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 05.12.13 10:26
[janezpizdek]
> [FFeeBBoo]
> jaz pač samega golega drkanja (v samoti, ne pred cimrom da ne bo pomote) ne bi sankcioniral, =omejitev 115kmph.

Vidiš, da se strinjava. hehe.

LP shaman

nice try ampak ne, fundamentalno se ne strinjava. ta drk z oz. na ga. Jevšek (naj nama oprosti, ampak zaradi širše strokovne javnosti morava biti maksimalno razumljiva in plastična ), je zame delikt le če prizadene cimrovo punco. ker oškodovanki (cimrovi punci) je čisto vseeno a ti to izvajaš na izi ali pa s polnimo gasom, ona pač tega ne želi gledati -pravilo naj bo zato tako, da mora drkajoči subjekt za to poskrbeti in pika (ne pa neke omejitve hitrosti ali celo prepovedi te dejavnosti..)...in tudi na AC je tako. če povzročiš nesrečo je bolj ali manj isti k... ali zato ker si se peljal 15 kmph prehitro ali prepočasi

Strani: 1 2 3