14 min
Gen-I v novo izdajo zelenih obveznic: kakšni pa so njegovi finančni načrti
30 min
Mercedes s prenovo razreda G še izboljšal in olajšal terensko vožnjo
44 min
Odstopil šef T-2 1
57 min
Tako se dela posel v kmetijstvu (PRO)
1 ura
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 ura
Odškodninska odgovornost bank pri kibernetskih napadih in drugih neodobrenih plačilih
3 ure
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 3
3 ure
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice 1
4 ure
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
4 ure
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
4 ure
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
5 ur
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
5 ur
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
5 ur
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
5 ur
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
7 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
10 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
10 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
16 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
17 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 7

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: poučevanje matematike in fizike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Odklop] Tema: poučevanje matematike in fizike
[#2813338] 24.01.20 15:47 · odgovor na: anon-317028 (#2813337)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
> [tadejk123]
> Nudim inštrukcije za osnovno in srednjo šolo za matematiko in fiziko, za študente pa matematiko 1, diskretne strukture, poslovno matematiko in statistiko. Sem iz Grad-a na Goričkem, v Prekmurju. Cena za osnovno in srednjo šolo je 16€ na šolsko uro, za študente pa 20€ na šolsko uro. Pokličite me na Tel.: 041 537 639 www.instrukcijezamatematiko.si

Vse čestitke ljudem, profesorjem, poznavalcem matematike, ki svoje znanje tržijo transparentno in na podjetniški način.
Kako pa veš, da transparentno, da ne vzame denarja na roko in ne plača davkov?
Kako pa veš, da ni obenem zaposlen na faksu in tole dela prek popoldanskega espeja?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2813338

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[Odklop] Tema: poučevanje matematike in fizike
[#2813344] 24.01.20 16:06 · odgovor na: bc123a (#2813338)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [FIN-311684]
> > [tadejk123]
> > Nudim inštrukcije za osnovno in srednjo šolo za matematiko in fiziko, za študente pa matematiko 1, diskretne strukture, poslovno matematiko in statistiko. Sem iz Grad-a na Goričkem, v Prekmurju. Cena za osnovno in srednjo šolo je 16€ na šolsko uro, za študente pa 20€ na šolsko uro. Pokličite me na Tel.: 041 537 639 www.instrukcijezamatematiko.si
>
> Vse čestitke ljudem, profesorjem, poznavalcem matematike, ki svoje znanje tržijo transparentno in na podjetniški način.

Kako pa veš, da transparentno, da ne vzame denarja na roko in ne plača davkov?
Kako pa veš, da ni obenem zaposlen na faksu in tole dela prek popoldanskega espeja?
Tega se ne da izključiti, inštrukcije so v domačem prostoru, lahko tudi v kuhinji za jedilno mizi, garancije za delo ni in račun v bistvu ne pomeni nič. Seveda, davkarija bo raje kontrolirala takšne z registracijo, saj za one druge brez registracije niti ne slišijo. Registrirani inštruktorji vsaj imajo željo delati transparentno. Sicer inštruirati študente matematiko se mi zdi prfuknjeno. V mojih študentskih letih v 70. letih prejšnjega stoletja smo se za izpite iz matematike pripravljali iz Absenovih repetitorijev in rešenih nalog, pač si jih reševal toliko časa dokler se nisi naučil.

Strani: 1