Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Minusarjem

Strani: 1 2

najobj sporočil: 31.920
[#1064330] 17.01.11 11:15 · odgovor na: dani14 (#1064259)
Odgovori   +    1
[dani14]
> [naporen]
> > [macon]
> > Pojdi v nastavitve in v okencu
> >
> > Prag FQ za prikaz sporočil (1-100):
> >
> > nastavi 1. Tako boš videl vsa sporočila.
>
> To je to kar vidim jaz, in imam že tako nastavljeno. Govorim o tem, da če imaš ti 40, neprijavljeni obiskovalci in tisti prijavljeni, ki tega nimajo nastavljenega, ne vidijo tvojih komentarjev.
>
> Deleted, erased, terminated.
>
> Ali po slovensko, najprej diskreditacija: FQ navzdol, potem likvidacija: FQ manjši od 40. Na srečo samo virtualno.
Roko na srce, ne poznam nikogar, ki ima FQ pod 40 in da napiše kaj smiselnega. So pa dobri za debato, ker če bi vsi trdili enako, potem ne bi bilo zanimivo.

... se pravi, da ti rad debatiraš s tistimi, ki pišejo nesmisle ... khmm, zelo smiselno ...


P.S.: uf, kako paše, ko sem lahko malo žleht ...
dani14 sporočil: 6.657
[#1064397] 17.01.11 12:04 · odgovor na: najobj (#1064330)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [dani14]
> > [naporen]
> > > [macon]
> > > Pojdi v nastavitve in v okencu
> > >
> > > Prag FQ za prikaz sporočil (1-100):
> > >
> > > nastavi 1. Tako boš videl vsa sporočila.
> >
> > To je to kar vidim jaz, in imam že tako nastavljeno. Govorim o tem, da če imaš ti 40, neprijavljeni obiskovalci in tisti prijavljeni, ki tega nimajo nastavljenega, ne vidijo tvojih komentarjev.
> >
> > Deleted, erased, terminated.
> >
> > Ali po slovensko, najprej diskreditacija: FQ navzdol, potem likvidacija: FQ manjši od 40. Na srečo samo virtualno.

> Roko na srce, ne poznam nikogar, ki ima FQ pod 40 in da napiše kaj smiselnega. So pa dobri za debato, ker če bi vsi trdili enako, potem ne bi bilo zanimivo.


... se pravi, da ti rad debatiraš s tistimi, ki pišejo nesmisle ... khmm, zelo smiselno ...


P.S.: uf, kako paše, ko sem lahko malo žleht ...
Enemu, ki napiše smiselno trditev, težko oporekaš. Tako pa se najde recimo maričko in postavi tezo o 20% rasti nepremičnin in se razvije debata. Ali pa mataj o deljenju z nič. Pa še bi se našlo, raje ne grem brati tvojih sporočil, ker nimam časa za debate.
najobj sporočil: 31.920
[#1064462] 17.01.11 12:43 · odgovor na: dani14 (#1064397)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 17.01.2011 12:47
[dani14]
> [najobj]
> > [dani14]
> > > [naporen]
> > > > [macon]
> > > > Pojdi v nastavitve in v okencu
> > > >
> > > > Prag FQ za prikaz sporočil (1-100):
> > > >
> > > > nastavi 1. Tako boš videl vsa sporočila.
> > >
> > > To je to kar vidim jaz, in imam že tako nastavljeno. Govorim o tem, da če imaš ti 40, neprijavljeni obiskovalci in tisti prijavljeni, ki tega nimajo nastavljenega, ne vidijo tvojih komentarjev.
> > >
> > > Deleted, erased, terminated.
> > >
> > > Ali po slovensko, najprej diskreditacija: FQ navzdol, potem likvidacija: FQ manjši od 40. Na srečo samo virtualno.
> > Roko na srce, ne poznam nikogar, ki ima FQ pod 40 in da napiše kaj smiselnega. So pa dobri za debato, ker če bi vsi trdili enako, potem ne bi bilo zanimivo.
> ... se pravi, da ti rad debatiraš s tistimi, ki pišejo nesmisle ... khmm, zelo smiselno ...
>
>
> P.S.: uf, kako paše, ko sem lahko malo žleht ...
Enemu, ki napiše smiselno trditev, težko oporekaš. Tako pa se najde recimo maričko in postavi tezo o 20% rasti nepremičnin in se razvije debata. Ali pa mataj o deljenju z nič. Pa še bi se našlo, raje ne grem brati tvojih sporočil, ker nimam časa za debate.

... ja, ampak a si res hotel povedati, da je moja pripomba tukaj zgoraj smiselna ? ...

... eh, pa saj ne morem verjeti ... aleluja, hozana na višavah ...


P.S.: ker zdaj namreč praviš, da imaš čas le za debate o nesmislih, ker jim lahko oporekaš in imajo potem take debate smisel ... uf, kako paše, ko sem spet lahko malo žleht ...

Strani: 1 2