Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 55

anon-154083 sporočil: 6.570
[#807213] 14.05.10 14:26 · odgovor na: (#804258)
Odgovori   +    2
[janezpizdek]
> [jani1974]
> > [janezpizdek]
> > Bajdavaej temu umotovru kapetana kraljeve jugovojske se že 70 let od srca smejejo gojenci akademije West Point...
> >
> > LP shaman
>
> Janči Šamanči, pa oni se to smejijo kar tekstu v srbščini ali kako?

Ehhhhhhhhh, to pa je daleč pod tvojim nivojem.

Po trditvah SANU imajo tam na WestPoint preveden ta tekst, vred s psovkam, ki bojda strašn razveselijo gojence, kot primer kako lahko "navidezno interni govor" kapetana svoji enoti povzroči mednarodni diplomatski spor.

Ameriški kaplarji imajo tako interno šego, da rečejo: "Be careful mothefucker CfO (op. av. Candidate for Officer) what you put in writing, for, the motherfucker email we write are there to press upon us forever. Judge can always ask your motherfucker wannabe humor statements to be presented as corpus delicti. And speech in front of your unit might be your career killer as well...take for example that Serbian officer", he,he.

Italija je vložila uradni protest zaradi tega govora, saj so "smotri jedinice" prisostvovali žurnalisti, in "žurnalisti" in se je razvedelo. Govor v izvirniku hrani tudi SANU, kar avtomatično pomeni, da je repliciran v vrsto svetovnih arhivov. Eto, jebote, da se mi nea kurčiš kle.

P.S. Evo, zaj lahko greš in mi še enkrat pukneš minus, he,he, ker bom še enkrat napisal: Tota jugooficirska budaletina je premogla več karizme, kot vsi butalistanski politiki skupaj, ki so operirani od karizme, kar je za aparatčike pač fakin značilno. In to bogami od Kardelja dalje, pa vse do zadnje sekunde naše nam polpretekle preteklosti oksimornoske inu butalske, he,he. Jel to jasno, kaplaru moj Janči Dlakocepskoonanči? A, da je? Dobro, potem pa - Na meeeestu proooosto! Flinto kkkk noooooogi!
Janči, spet si nekaj pomešal... Nobenega minusa ti nisem dal, ker še nikoli nisem dal. Ne minusa ne plusa nobenemu.
Govor in oficir pa sta tudi čisto vredu.
Zbodlo me je samo to, da ne verjamem, da je to kdo tako ustrezno v angleščino prevedel, da je še zmeraj smešno, hkrati pa se lahko natisne na papir.
anon-180535 sporočil: 1.169
[#807593] 15.05.10 00:57 · odgovor na: (#806366)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-180535 15.05.2010 01:16
Intro www.youtube.com/watc...L9RtSw943A Man On The Moon
[dob]
admin,
singing to Jerry Lawler www.youtube.com/watc...AjHULaNy00
tole ocenjevanje humorja mi je smešno,
kot bi gledal Jankovićevega sina, direktorja Electe, kako na televiziji Slovencem razlaga kwa je to bizmis.
www.youtube.com/watc...sr2BejUkon on Letterman
Pregovorno je ta narod brez smisla za humor. Zato je dajanje pravice ljudem brez humorja, da se izjasnijo glede tega, kaj jim je smešno in kaj ne, povsem brez smisla.
A ne bi razmislili o tem, da bi vsaj tu umaknili ocenjevanje, saj je humor stvar svobode in zabave in ne političnega prepucavanja.
Nasploh mislim, da vam je ocenjevanja slaba točka te nove oblike foruma, saj se lahko vsak debil skrije za števcem in pritiska na miško. Prej si vsaj vedel kdo je debil, zdaj pa ste debilom omogočili, da so debili na skrivaj. Če je na Financah to vaša predstava o demokraciji, potem je diktatura boljša.
incident www.youtube.com/watc...GQW14&NR=1
V realnem življenju je tako, da če ti humor ni všeč, greš pač kam drugam in ne podrkavaš ljudi, ki si pripovedujejo vice. Če imaš kretena, ki ne razume vica in mu jih moraš razlagati, ga družba družno prime za rit in glavo in ga fukne na cesto. Tak pač ne spada tja, kjer se ljudje zabavajo.
www.youtube.com/watc...re=related Tony Clifton & Andy Kaufman
Še posebej ne, če sam ne pove nobenega vica, da mu lahko takrat rečeš v fris: dej spizdi, nimaš pojma, pojdi raje kandidirat k Zares, SD ali v LDS, tam so sami sebi smešni.
www.youtube.com/watc...re=related wrestling a 327 pound woman
[dob] Mmmmhm.... ne ravnam se po ocenah. Tu ni demokracije.
The Real Andy Kaufman www.youtube.com/watc...re=related

Vici so anarhija!
Nazadnje sem ocenjeval tvojega "poštarja na obisku pri papagaju", ne ocenjujem vsega. (če si kej na skrivaj računal ... včasih zanalašč ne, samo zato, da ne bi FINANCE.SI služile na moj račun s klikanjem :-X. Če pa se kdo pritožuje nad minusi, mu z nasmeškom pritisnem enega (žal se pod enim imenom ne da več naklofat), četudi niti nisem prebral posta zaradi katerega se razburja , da je dobil minus. SPORADIČNO /.=), se tudi kdaj koga usmilim, če pa ne, pa ZAMENJAM IDE'm'TIT'et'O ...
Lp
dob
www.youtube.com/watc...oKZ1cN_N50 Funeral
anon-180535 sporočil: 1.169
[#807663] 15.05.10 09:22 · odgovor na: (#676186)
Odgovori   +    9
Ulazi Baba u podrum zgrade i vidi tamo gomilu klinaca.
"Šta radite ovde deco?!"
Klinci : "Ma baba iglamo se, cirkamo, duvamo..
Tek će baba: "Neka, neka, samo nemoj da sedite na betonu."
anon-180535 sporočil: 1.169
[#807880] 15.05.10 14:11 · odgovor na: (#807795)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-180535 15.05.2010 14:25
Prijateljsko: nehaj na temo ocenjevanja.
Žal mi je, vendar sem že zgodaj zjutraj, še preden sem tole prebral, poslal uredništvo na FINANCE.SI s prošnjo, naj se omogoči večkratno ocenjevanje ISTEGA posta, s strani posameznika - ocenjevalca. PRIPOROČENO sem poslal naveden predlog, da se to omogoči ocenjevanje na vsakih sedeminpetdeset
let. (vsekakor pa, dokler ne govorim z odvetnikom za s.mišice, ne dajem nobenih izjav)
Ali pa si tudi ti Pia in Xitos.
NIsem! Hotel sem samo še popravit napačno zapisano STEND UP -----> STAN 'd up & OLIO.
anon-180535 sporočil: 1.169
[#807908] 15.05.10 14:43 · odgovor na: (#675173)
Odgovori   +    6
[velikidrobizek]
Človek! To nihalo med smehom in jokom. BYRON
Sporočilo vsem bralcem !
nasvet odvetnika za s.mišice.
Svetoval mi je , naj se uležem na tla in jokam, dokler se ne bom začel smejati sam sebi.
anon-196893 sporočil: 113
[#808088] 15.05.10 18:28 · odgovor na: (#807795)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-196893 15.05.2010 18:48
Zdravo narode humoristički,
Posle skoro godine dana evo mene opet na forumu, pa se uhvatih prvo za ovu t.i. humorističnu temu.
Moram priznati da je zamisao bila dobra ali, kao i uvek, videh da poneki nisu shvatili smisao i motiv ove teme, pa su preneli razna prepucavanja, upražnjavana na šizofrenom forumu tzv. politika, na ovaj humani i dobronamerni forum .
Da citiram moga kuma, koji piše pod nick-om Xitos, koji je, koliko sam video iz arhiva, svima na ovom forumu dobro poznat, a koji napisa "što dikla navikla, to više ne odvikla", pa tako eto i razne forumaške individue načiniše svoj pljuvački pohod i na ovaj humani i bogomdani aneks forumski (tu sam pre svega zapazio svojega drugog kuma shamana, alias janezpizdeka, i tebe DOB-a i one blebetave PIE) koji ste dokazali da umete i da pišete šale-viceve, ali vam bolje leži vređanje i pljuvanje po svojim bližnjim, upražnjavano uglavnom na politici.
Elem, da ne budem nepravičan, tome dodobra doprinose i administratori, koji imaju i svoje FIX-ideje, što se može videti iz ove unakažene varijante br.3°, koja je postala nedonošče i invalid pri porodu.
Naravno da i kod njih preovladava ona ljudska osobina tj. pristrasnost, izražena onom poznatom "Quod licet Iovi, non licet bovi". Mislio sam na ono što je jednom prilikom jedan od admina napisao "ovde je admin Bog, pa kome se ne sviđa "široko mu polje"" (narodna)
Naime, zaintrigiralo me je ono tvoje
Ali pa si tudi ti Pia in Xitos.
Pa sam se konsultovao sa mojim kumom (onim pravim), koji mi je objasnio da mu u zadnje vreme neko od administratora (?) briše tekstove, kojima on jednakom merom odgovara na uvrede raznih tipova, te sam ja pronjuškao da proverim (razlog je obećanje dato shamanu, da ćemo kum i ja ubuduće delovati u tandemu), i evo ovde citiram jedan njegov odgovor tebi, koji je "otišao Bogu na istinu" (narodna)
Na tvoj post [#801421] 09.05.10 01:45 odgovor na: Xitos (#801408)
Šitos, odpri svojo temo posebej pa tam serji in se valjaj po svoji postelji.....
.... Za te primere se uporablja stara fraza: daj, skini mi see s kurca. Ali po slovensko: nemoj pičku da ti razbijem
Moj kum ti je odgovorio, ali su post izbrisali
Xexexex, jeb'ote, .... sporočil: 3.551 pa ševeDno(cinikpress) ubogi roftarski Zilot med Dobofci ....
Aaaaa .... Imaš li ti u Dobu ogledalo, da si doteraš malo to tvoje podstrešje, naročito iznutra .... (?)
www4.slikomat.com/10...imagin.jpg
pa ako mi admin dozvoli, ja bi' nastavio u tvojem stilu i tvojim rečnikom.:
Reci ti meni ge'ačino, koj' kurac misliš da si TI (?) .... Izigravaš ovde nekog policajca bez jajca, ili ti je >Budha odsekao muda pa se samo KURČIŠ na svakom tematu ....
Većeg prostaka od tebe na ovom forumu ni svećom ne možeš naći, a ti ćeš još nekome da savetuješ
Šitos, odpri svojo temo posebej pa tam serji in se valjaj po svoji postelji.
Še vedno sem istega mnenja kot prej in to je, da sta Pia in ti dva vsiljivca, ki se vtikata v druge ljudi >kljub temu, da nimata česa povedati.
Xexexex, jeb'ote .... pa gde si izgubio TOTO ogledalo, ili si ćorav pa se ne vidiš (?)
www4.slikomat.com/10...slepac.jpg
pa se još usuđuješ srati ....
da sta Pia in ti dva vsiljivca, ki se vtikata v druge ljudi kljub temu, da nimata česa povedati.
prilepio si sâm-sebi pojam najvećeg nedojebanog fuk.si.analnog (ma kaki funkcionalnog, jeb'ote, >TOTALNO nepismenog) Alzheimer's pizduna, koji je u svojem bitisanju na ovom shaMONArijumu od >11.11.04 (prvi post posle obrezivanja 22.9.06) .... Xexexe više od (koliko je to godina(?) totalno >pošandrcao i zaboravio da se je ON-MENI vsiljeval in vtikal (nosudupeburazeru) davne tamoneke
[#246524] 13.05.08 17:23
IvanSe ga fafa bhorvi25, ki ga fafa Kučanu, ki ga fafa DeSusu. Vlečejo, vlečejo, pa ga vsi skupaj ne izvlečejo.
I tako dalje i tome slično nastavljaš sa vrivanjem ....
[#274172] 02.07.08 08:02
Ma kaki RKC! Cerkev je že davno ločena od države in ne predstavlja nikakršnega faktorja vplivanja na mladi mozeg, ti teslo IvanSe!
Xexexex, jeb'ote .... Moram ti ipak priznati da imaš i nekakve dobre trditve, jedina ti je mana da sebe >ne vidiš u svojim umotvorima, što bi narod rekao.: Počisti prvo pred svojim pragom (eee jeb'ote, a pred kratkim je bila takva akcija, jedino nisi mogao učestvovati zbog svoje bolesti
jedna od tvojih bol.štih dumbotvorina je ona, kada si nasrao
[#259735] 05.06.08 21:45
Ne skrbi, vampir se ne vidi v ogledalu.
Što je mene nateralo da poGOOGLam i uverim se da si (delimično) bio u pravu, evetigana malo niže
www4.slikomat.com/10...vampyr.jpg
ama zaintrigirala me je ona tvoja Constan(z)CIA, gde ga tvrdiš
Vztrajnost, kot je Piina in tvoja, je značina za psihopate. Poveš mu, da ni dobrodošel, pa se ti še vedno nalepi nekam v bližino, pod takšnimi ali drugačnimi izgovori.
Pa ti sebe stvarno ne vidiš u svojim Dumbotvorinama, jeb'ote tvoj kolega po liniji potrč .... Psihopat = WHO .... (?) .... Dadada, CHITA ne čita .... tj.čita ali ne razume (kao ona shamanova muva bez krila) >.... Pa dobro, prostačino, mamka ti ga nafrknam (lecnerpress), pa kome je to bilo napisano, ako ne tebi pizdo ziljava(?)
forum.finance.si/?m=...1953&reply
I koliko puta treba tebi, intelektualnom debilu, da se ponavlja jednoteisto, da bi se ti već jednom skinuo (po tvojem rečniku od današnjeg dana Gospodnjeg, i dana pobede nad fašizmom, piši i čitaj 09.maja) ....
Ma skini mi se s kurca pizdo zmešana!!!! ....zgubi se od tle, jebem ti mater!!!!
Sam še eno zini v tej temi, pa zginem jaz, potem se pa tu preteguj do mile volje, pizdo zblojena prfuknjena!!!!
BTW.... Kako ono beše.: može prostak iz sela, ali ne može ....
Ne može, ne može pa da ga jebeš, drtinu prostačku (seljak može biti i kulturan, ali prostak ostaje prostak vo vjeki vjekov a ti si živ primer toga i takoga) ....
Ja tebi neću da jebem mater jer ona nije ništa kriva što je rodila takvo govno od .... (čega li že ???, ker od človeka že ne)
PS
Samo mi nije jasno kako na te tvoje comments reaguju administratori, dok sa druge strane na mnogo naivnija i kulturnija prepucavanja prete izbrisom u paketu .... Verovatno pomažu Zilotima, kako bi im ovi obezbedili mesto u carstvu nebeskom ....,
LP imaš pozdrav od Jožice iz Maribora (ti već znaš kakav)
BTW ovog puta ostajem tematu dužan jedan dobar vic, ali to ću kada mi se "skineš" ....
Pa eto toliko od mene, gospodine Dobe, i ne zameri, iako vidim da "želiš da vladaš"
LP tvoj Shewitch

PS
Pokušaću da se izvučem jednim malo boljim vic-om, ali u idućem javljanju, jer bi sada bilo kao nekako klobasanje pokojnoga shamana
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808164] 15.05.10 21:19 · odgovor na: anon-180535 (#807908)
Odgovori   +    0
[bicyclebarricade]
> [velikidrobizek]
> Človek! To nihalo med smehom in jokom. BYRON

Sporočilo vsem bralcem !
nasvet odvetnika za s.mišice.
Svetoval mi je , naj se uležem na tla in jokam, dokler se ne bom začel smejati sam sebi.
Joj, po nessTreČi sem pritisnil neprimerno. HE,HE
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808175] 15.05.10 21:30 · odgovor na: anon-196893 (#808088)
Odgovori   +    2
Dober večer. Hvala, res hvala, za objavo XITOS odgovora. Se je meni zdelo, da mi je pred nosom "nekaj zginilo - IN NE ZGNILO = na srečo je sedaj vse na varnem, zadevo je že prevzel naš ODVETNIK g.Srakoper by prevajalec/prevajalka BLACK ADDER/CRNA GUJA zastopnik nepridiPRAVov.. in zelo uspešen ... Zaenkrat lep pozdrav [Shewitch - ŠEWIČ pa naslednjič kot si obljubil ŠE VIC !!!...).
anon-196893 sporočil: 113
[#808190] 15.05.10 22:20 · odgovor na: anon-180535 (#808175)
Odgovori   +    8
živio, prihvatam izazov, mada neznam dali je ovo, što ću napisati, vic ili naša stvarnost

Putnik u balonu sa vrućim vazduhom je izgubio orijentaciju. Spustio je balon niže i ugledao jednu ženu na tlu.. Spustio se još niže i pozvao ženu:
- Oprostite, možete li mi pomoći? Obećao sam jednom prijatelju da ću se naći sa njim, ali ne znam gde se nalazim.
Žena mu odgovara:
- Nalazite se u balonu, otprilike 10 met. iznad zemlje, 49 stepeni 28 minuta i 11sekundi širine, te 8 stepeni, 28 minuta i 58 sekundi dužine.
- Vi ste sigurno inženjerka - kaže čovek u balonu.
- Jesam, potvrdi žena, ali kako to znate?
- Pa, sve što ste mi rekli je tehnički korektno, ali ja nemam pojma šta bih uradio sa tim informacijama, a činjenica je da još uvek ne znam gde sam. Otvoreno govoreći, niste mi bili od prevelike pomoći, samo ste mi produžili putovanje..

Žena mu na to odgovori:
- Vi sigurno radite u menadžmentu !
- Da, odgovara čovek iz balona, ali kako to Vi znate??
- Tja, odgovara žena, niti znate gde ste, niti kuda idete.. Dospeli ste na visoku poziciju pre svega pomoću velikog naduvavanja. Dali ste obećanje prijatelju, a da nemate pojma kako ćete ga održati, a očekujete od ljudi ispod vas da reše vaš problem. Činjenica je da ste sada u istoj izgubljenoj poziciji kao i pre našeg susreta, ali sada nekako ispadne kao da sam ja kriva za to!

PS
svaka sličnost sa forumašima je izmišljeno - stvarna
BTW ja ne radim u menadžmentu, ali sam u stalnim kontaktima sa njima, pa ih poznajem uglavu
LP Shew-ić
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808239] 16.05.10 01:26 · odgovor na: anon-196893 (#808190)
Odgovori   +    0
[Shewitch]
živio, prihvatam izazov, mada neznam dali je ovo, što ću napisati, vic ili naša stvarnost

Putnik u balonu sa vrućim vazduhom je izgubio orijentaciju. Spustio je balon niže i ugledao jednu ženu na tlu.. Spustio se još niže i pozvao ženu:
- Oprostite, možete li mi pomoći? Obećao sam jednom prijatelju da ću se naći sa njim, ali ne znam gde se nalazim.
Žena mu odgovara:
- Nalazite se u balonu, otprilike 10 met. iznad zemlje, 49 stepeni 28 minuta i 11sekundi širine, te 8 stepeni, 28 minuta i 58 sekundi dužine.
- Vi ste sigurno inženjerka - kaže čovek u balonu.
- Jesam, potvrdi žena, ali kako to znate?
- Pa, sve što ste mi rekli je tehnički korektno, ali ja nemam pojma šta bih uradio sa tim informacijama, a činjenica je da još uvek ne znam gde sam. Otvoreno govoreći, niste mi bili od prevelike pomoći, samo ste mi produžili putovanje..

Žena mu na to odgovori:
- Vi sigurno radite u menadžmentu !
- Da, odgovara čovek iz balona, ali kako to Vi znate??
- Tja, odgovara žena, niti znate gde ste, niti kuda idete.. Dospeli ste na visoku poziciju pre svega pomoću velikog naduvavanja. Dali ste obećanje prijatelju, a da nemate pojma kako ćete ga održati, a očekujete od ljudi ispod vas da reše vaš problem. Činjenica je da ste sada u istoj izgubljenoj poziciji kao i pre našeg susreta, ali sada nekako ispadne kao da sam ja kriva za to!
Ženske - ŽENE,le kaj jih ŽENE.
Je ena žena moža naročila na tečaj za padalce. moža skoki s padalom jasno niso zanimali,kar je pokazal na tečaju, inštruktor ga je imel tako zadosti, da MU je na vprašanje kaj naj naredi, če se MU ne bo odprlo NITI POMOŽNO PADALO odvrnil :"Onda maši rukama i VIči ŽIVEO NAPOLEON!"
Prišel je usodni dan skoka iz aviona, vsi poskačejo ven, potem pa čez pet minut potrka po kabini pilota, "doTIČni" pa sprašuje mahajoč z rokami:"Kako se več zvao ONAJ FRANCUZ!?"
PS
svaka sličnost sa forumašima je izmišljeno - stvarna
BTW ja ne radim u menadžmentu, ali sam u stalnim kontaktima sa njima, pa ih poznajem uglavu
LP Shew-ić
Dragi Shewitch_SWITCH_Shew-ič, lep pozdrav tudi tebi.


PS. Zaradi poškodovanega E-maila_naslov : boljCEPECkotDLAKo@No.111, trenutno ni v uporabi, zato ne morem odgovarjati na došlo pošto, zato še enkrat odgovarjam na vprašanje dob_A
[dob]
Ali pa si tudi ti Pia in Xitos.
NIsem!----> IN Še 1 X priznam, da niSEM, oziroma sploh NE RAZUMEM vprašanja.
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808244] 16.05.10 01:38 · odgovor na: anon-196893 (#808190)
Odgovori   +    4
Gresta DVE MILKI po cesti. Ena prav nerodno pade, potem pa reče :"Joj,kk, me lešniki bolijo!"
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808337] 16.05.10 10:54 · odgovor na: anon-166829 (#801256)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-180535 16.05.2010 10:57
[Pia]
Mož in žena seksata:
- Daj mal gor, zdaj pa mal dol...premakni se malo levo... zdaj pa desno...
- Dragi, ali ti mene jebeš ali parkiraš?
Dobri TI "uhajajo",
čeprav ne potrebuješ pomoči URO_log_a forum.finance.si/?m=...9606&reply
"STAN 'dup & OLIO extra duo Palma__InnocenCIA__AlexAndra
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808368] 16.05.10 11:41 · odgovor na: (#801004)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-180535 16.05.2010 11:43
[dob]
Obstajajo tri vrste ljudi,
tisti ki znajo štet in tisti ki ne znajo.
Najhitrejši Italijan ? Mavriti Petardo !!!
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808375] 16.05.10 11:52 · odgovor na: anon-166829 (#801550)
Odgovori   +    0
[Pia]
Moj pes je zelo inteligenten in dovzeten,
zlasti ima razvito telesno dojemanje.
Pravkar sem mu prebrala najboljše s tega foruma,
zdaj se kesam, ker je revež visoko razumen,
in so njegove reakcije tako zelo prvinske.
Bojim se, da bo nosil posledice vse življenje!

www.funmail2u.de/d.p...a91577f543
Tony Clifton 3 www.youtube.com/watc...29c1C8lI_k
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808382] 16.05.10 12:04 · odgovor na: (#804983)
Odgovori   +    6
Na avtobusni postaji stojijo mamica s sinkom in policaj. Mali ves čas tečnari, kdaj bo prišel avtobus.
Mama ga potolaži : "Šofer je imel gumi defekt, samo menja gumo in pride.". Čez minuto mali spet tečnari, mama pravi: "Avtobus je bil umazan, šofer ga še opere in pride.". Mali spet tečnari, mama pravi : "Sedaj ga šofer samo še prebarva, da bo lepši, in pride...".
Policaj, ki vse to posluša, pa jezno zabriše kapo v tla in pravi: "..., a zdaj se ga je pa spravil še barvat ....!!".
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808596] 16.05.10 15:07 · odgovor na: anon-195618 (#757114)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-180535 16.05.2010 15:24
[Xitos]
@ velikidrobizek + rava
kao što se iz nekih zadnjih postov vidi, su naš OZBILJNI forum invadirali ONSTRANCI bez duha i sluha za humor, te polako (beri, express) preti OPA s'NOS' od zagađenja politikantskim laprdaTOR-pro+zvodof+MA ....
.... eeeee,jebiga, ode temat Treniranje smejalnih mišic U 3 PIČKE MATERINE (Mujica.press)
"Kaj naj storim, da mi bodo zrasle prsi?" je nesrečno zavzdihnila žena.
"Čisto enostavno!" ji je rekel mož. "Vzemi toaletni papir in se briši med dojkama!"
"In ti misliš, da bo to pomagalo?"
"Seveda bo! Če na riti deluje, bo tudi na prsih!"

Žal mi je, da se ti je zgodila salzHEIMer__LEBEn ---> KRIV_I_NANCA
z brisanjem samo tvojega posta, na katerega si odgovarjal [dob].
Najboljši štos ---XXX forum.finance.si/?m=...6974&quote XXX--
by[Gustl] ???

še naprej Lp(LONG PLAY) & LESI SE VRAČA KUČI
i10.photobucket.com/...Lessie.jpg
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808618] 16.05.10 15:34 · odgovor na: anon-180535 (#808596)
Odgovori   +    0
še naprej Lp(LONG PLAY) & LESI SE VRAČA KUČI
i10.photobucket.com/...Lessie.jpg
LES
LESI
LESLI !!!
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808624] 16.05.10 15:43 · odgovor na: (#757261)
Odgovori   +    0
[velikidrobizek]
Ja, vidim ja, da se tema paca s komentarji.:(

Moj namen je (bil), da se človek nasmeje najmanj enkrat dnevno, torej le "lepljenje" vicev brez komentarjev (!).
"Natakar, kdaj bom končno dobil vino? Naročil sem ga že pred pol ure!"
"Ne razburjajte se, no, saj veste, da starejše kot je vino, boljše je!"
anon-216870 sporočil: 645
[#808640] 16.05.10 16:04 · odgovor na: anon-180535 (#808624)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-216870 16.05.2010 16:04
..pride beduin iz dopusta v angliji,nazaj domov v puščavo..
kako je bilo?..ga vpraša fotr
ful dobr vreme je bil...cele dneve je dež padal..
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808648] 16.05.10 16:11 · odgovor na: (#761641)
Odgovori   +    0
[velikidrobizek]
Razmik

Častnik vojske je vojake postavil v vrsto in rekel:
"Vsak vojak mora imeti vojaka pred seboj oddaljenega natanko 80 cm. Kdor bo oddaljen 81 cm je dezerter, kdor pa 79 cm, je peder!"
anon-180535 sporočil: 1.169
[#808653] 16.05.10 16:15 · odgovor na: anon-216870 (#808640)
Odgovori   +    7
Dva zdolgočasena krupjeja čakata pri mizi s kockami. Prikaže se zelo
privlačna blondinka in stavi 20.000 dolarjev na en sam met. Reče jima:
Upam, da nimata nič proti, ampak veliko več sreče imam, ČE SEM POPOLNOMA GOLA."
Nato se sleče, vrže kocke in zavpije: "Dajmo,
ljubice, mama rabi novo obleko!" Ko se kocke ustavijo, poskoči in
zavpije: "JA! JA! DOBILA SEM, DOBILA!!!" Objame oba krupjeja, pobere
zaslužek in obleko in hitro odide.
Krupjeja nejeverno strmita drug v drugega. Končno en vpraša:
"Koliko je pa vrgla?"
Drugi odvrne: "Kaj pa vem - sem mislil, da ti gledaš."
anon-195618 sporočil: 1.141
[#808896] 16.05.10 21:11 · odgovor na: anon-180535 (#808653)
Odgovori   +    7
Ti bre sve pare trošiš na kafanu - kaže žena.
Pa šta bre 'oćes, ti kupuješ maskaru od 50 evra!
Ali ja je kupujem da ti budem lepa!
Pa i ja pijem da mi budeš lepa!
anon-195618 sporočil: 1.141
[#808904] 16.05.10 21:19 · odgovor na: anon-180535 (#808653)
Odgovori   +    8
evo još jedan malo ozbilniji

Udje pijanac u tramvaj i sjedne na kraj tramvaja. Nakon nekog vremena se izdere:
"Svi vi sa lijeve strane ste kurve i lopovi, a vi sa desne budale !"
Svi se okrenu i odmjere ga ali niko ništa.Voze se oni dalje kad opet on.:
"Svi vi sa lijeve strane ste kurve i lopovi, a vi sa desne budale!".
Na to sa lijeve strane se digne jedna postarija gospodja i vikne na njega:
"Molim vas ne budite prosti , ja u 20 godina braka nikad nisam prevarila muža !"
Kad na to pijanac:
"Gospodjo molim vas prijedjite na desnu stranu !!!.
anon-177831 sporočil: 818
[#809061] 17.05.10 01:39 · odgovor na: anon-195618 (#808904)
Odgovori   +    6
Pride Američan v Ljubljano in najame taksi, da si malo pogleda mesto.
Peljeta se tako mimo novega stadiona, pa Američan vpraša taksista:
- Kaj vam je to?
- To je poslovna stavba in poleg nje je športna dvorana.

- Pri nas v Ameriki takšne stavbe naredijo v sedmih dneh.
Vozita se dalje, tokrat mimo Gospodarskega razstavišča, ko spet vpraša
Američan:
- Kaj pa je to tukaj ?
- To je sejem, kjer razstavljajo firme iz celega sveta.

- Pri nas v Ameriki tako sejmišče naredijo v manj kot enem tednu ...

Taksistu počasi prekipeva ... Peljeta se mimo Stolnice in Američan
spet vpraša:
- In kaj je ta lepa zgradba?
- Nimam pojma. Tega zjutraj še ni bilo ...
anon-6533 sporočil: 5.777
[#809069] 17.05.10 04:56 · odgovor na: anon-177831 (#809061)
Odgovori   +    10
Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".
anon-180535 sporočil: 1.169
[#809299] 17.05.10 10:30 · odgovor na: anon-195618 (#808896)
Odgovori   +    5
Menjam babo za kolo.
Šifra : oboje se goni
anon-180535 sporočil: 1.169
[#809305] 17.05.10 10:31 · odgovor na: anon-195618 (#808904)
Odgovori   +    5
Prodam moža in kolo.
Šifra : oboje je brez štange
anon-180535 sporočil: 1.169
[#809932] 17.05.10 19:32 · odgovor na: (#721383)
Odgovori   +    7
VAR.ćen SEKSualNI manijak, je obiskal vulkanizerja in mu izročil kondom.
"Dovolj imam tega popravila!" se je razjezil vulkanizer. "Ta kondom ima že deset flik in enajste ne morem dati nikamor več!"
"Saj ga nisem prinesel zato, da ga zakrpaš. Tokrat bi te prosil za centriranje, ker mi ga vleče navzdol.
anon-195618 sporočil: 1.141
[#809938] 17.05.10 19:35 · odgovor na: anon-6533 (#809069)
Odgovori   +    8
aaaa đes' ti vid'o da se "braća po jeziku" pogovaraju "v angleščini" ....(?)
I to na "borduri" .... pa još nijedan nije vUEU obMOČyu ....
BTW .... a nis' ti već napis'o pred "kratkim" (shaMONApreSS)
"Govori, bre srpski, da te ceo svet razume"(?)....

a može i sporazumevanje po sloven-ački, kao npr....

"Kje pa je Tone, da ga že tri mesece nisem videl?"
"Raziskuje celice."
"Kaj? Ali se je začel ukvarjati z biologijo?"
"Ne, v zaporu je!"

Razumevanje kao na shamanorijumu, xexexex
LPPx
anon-180535 sporočil: 1.169
[#809957] 17.05.10 19:53 · odgovor na: anon-195618 (#809938)
Odgovori   +    4
"braća po jeziku"
Kako bi nekomu rek'o na njemačKuM dođi ovamo?
- P'a, KOM HIR !
A kako bi nekome rekao idi tamo ?
- P'a išo bi ja tamo i reko KOM HIR

Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 55