Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10

Gustl sporočil: 13.629
[#2554439] 07.10.15 14:13 · odgovor na: anon-187668 (#2554436)
Odgovori   +    0
[menim]
> [Gustl]
> ... nikoli ne bo več digital naročnikov kot je bilo nekoč print naročnikov ...

Odvisno od cene digital naročnine, ki jo zahtevate. Dokler boste imeli visoko ceno, bo trditev točna.
Btw...tole se bo začelo počasi dogajat tudi pri največjih ...

montrealgazette.com/...n-new-year
najobj sporočil: 31.920
[#2554461] 07.10.15 15:01 · odgovor na: Gustl (#2554434)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [menim]
> > [Gustl]
> > ... ampak važno, da dela.
>
> Tudi pri drugih časopisih dela in to uspešno. :-)
>
> "The New York Times je eden izmed časopisov, ki se najuspešneje spopadajo z izzivi modernega časa, ki jih povzročata zlasti internet in vsesplošna dostopnost vseh informacij različne kakovosti. Ugledni newyorški časnik je leta 2011 uvedel plačljivi zid za svoje članke, ki pa je bil namenoma malo luknjičast in je tak ostal do danes. Ogled člankov je brezplačen, če na stran prispemo iz Googlovih iskalnih rezultatov ...
>
> Kljub začetnim pomislekom, ali bodo ljudje pripravljeni plačevati za kakovostne vsebine, je The New York Times postal svetel zgled prilagajanja modernim časom. Že pred dvema letoma so z digitalnimi naročninami ustvarili 10 odstotkov vseh prihodkov, njegova tiskana naklada pa je ostala praktično nespremenjena. Danes je popolnoma jasno, da njihov plačljivi zid deluje.
>
> Čeprav je mogoče z malo iznajdljivosti in vztrajnosti vsak članek iz The New York Timesa legalno najti brezplačno na internetu, število naročnikov ne upada. Sporočili so, da so presegli mejo milijona digitalnih naročnikov" slo-tech.com/novice/t655088
Jp. Je pa treba vseeno razumet, da jim ne cvetijo rožice. Profitabilnost imajo na 2-3%, vsa rast na digitalu težko odtehta padec oglasov na printu (in bolj kot ne stagnacijo oglasov na digitalu...tu Google, FB in klapa poberejo večino).

Za primerjavo - Finance smo na 2.200 digital naročnikov (cca pol jih je na Digital + Manager, torej še petkov print), cca 30% imamo rast y-y, digitalovci so že cca 25% vseh naročnikov, konec drugega leta bomo po mojem nekje na tretjini.

Paywall deluje, se je pa treba prilagodit na nižje številke, torej nikoli ne bo več digital naročnikov kot je bilo nekoč print naročnikov (globalni mediji v angleščini tipa NYT, FT, WP, WSJ...so izjeme, oni lahko še rastejo).
... čuj, kaj je že kdo razmišljal, koliko novih naročnikov bi imeli brez čakalnice in koliko ste jih izgubili s čakalnico ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2554490] 07.10.15 17:30 · odgovor na: najobj (#2554461)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [Gustl]
> > [menim]

... čuj, kaj je že kdo razmišljal, koliko novih naročnikov bi imeli brez čakalnice in koliko ste jih izgubili s čakalnico ...
ti se motiš če misliš da je to zajebavanje lastnih naročnikov, temu se reče vzgoja in duhovni trening potrpežljivosti ... indijska filozofija :)
najobj sporočil: 31.920
[#2554614] 08.10.15 09:17 · odgovor na: anon-238577 (#2554490)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2015 09:18
[fibonaci]
> [najobj]
> > [Gustl]
> > > [menim]
>
> ... čuj, kaj je že kdo razmišljal, koliko novih naročnikov bi imeli brez čakalnice in koliko ste jih izgubili s čakalnico ...
ti se motiš če misliš da je to zajebavanje lastnih naročnikov, temu se reče vzgoja in duhovni trening potrpežljivosti ... indijska filozofija :)
... ja, ampak so tudi Financarji pozabili, da ima vsaka palica dva konca, ker ko si Financarji vsaki dan vedno znova delajo brezvezno delo, da vsaki kilometerski post, ki ga napiše naš zimzeleni valsidalado, najprej preberejo in ga potem kljub njegovim - razlog za čakalnico - nemškim ZRN makroekonomistom v paketu z ostalimi kilometerskimi posti čez nekaj cajta tudi objavijo, potem tota čakalnica kaj drugega kot šiba božja za Financarje enostavno ni ...

P.S.: če Financarji ob branju postov ne uživajo še bolj kot naš valsidalado, ko jih piše, se Financarjem seveda opravičujem za svoje neprimerno vmešavanje v njihovo uredniško politiko na totem forumu, čeprav ni v čakalnici samo nemški ZRN makroekonomski grešnik valsidalado, ampak je v čakalnici tudi vsaki novinec na totem forumu, ki pa ostane v čakalnici toliko časa, dokler s svojim pisanjem ne dokaže, da je vreden zaupanja ... no, ampak ker vsaki novinec med čakanjem na milost božjo običajno forum.finance.si/?m=...303&single prej obupa, ostanejo Finance brez novega pisca in zelo verjetno tudi brez novega naročnika ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2554644] 08.10.15 10:21 · odgovor na: najobj (#2554614)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [fibonaci]

P.S.: če Financarji ob branju postov ne uživajo še bolj kot naš valsidalado, ko jih piše, se Financarjem seveda opravičujem za svoje neprimerno vmešavanje v njihovo uredniško politiko na totem forumu, čeprav ni v čakalnici samo nemški ZRN makroekonomski grešnik valsidalado, ampak je v čakalnici tudi vsaki novinec na totem forumu, ki pa ostane v čakalnici toliko časa, dokler s svojim pisanjem ne dokaže, da je vreden zaupanja ... no, ampak ker vsaki novinec med čakanjem na milost božjo običajno forum.finance.si/?m=...303&single prej obupa, ostanejo Finance brez novega pisca in zelo verjetno tudi brez novega naročnika ...
so what, saj tudi cajtnge niso samo zaradi tega, da bi delale profit, ampak imajo tudi višje cilje ...
najobj sporočil: 31.920
[#2554761] 08.10.15 13:41 · odgovor na: anon-238577 (#2554644)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2015 13:42
[fibonaci]
> [najobj]
> > [fibonaci]
>
> P.S.: če Financarji ob branju postov ne uživajo še bolj kot naš valsidalado, ko jih piše, se Financarjem seveda opravičujem za svoje neprimerno vmešavanje v njihovo uredniško politiko na totem forumu, čeprav ni v čakalnici samo nemški ZRN makroekonomski grešnik valsidalado, ampak je v čakalnici tudi vsaki novinec na totem forumu, ki pa ostane v čakalnici toliko časa, dokler s svojim pisanjem ne dokaže, da je vreden zaupanja ... no, ampak ker vsaki novinec med čakanjem na milost božjo običajno forum.finance.si/?m=...303&single prej obupa, ostanejo Finance brez novega pisca in zelo verjetno tudi brez novega naročnika ...
so what, saj tudi cajtnge niso samo zaradi tega, da bi delale profit, ampak imajo tudi višje cilje ...
... ja, malo morgen ... evo, tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak so Financarji lepo povedali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike, ampak je namenjeno profitu in bi torej o pravem poslanstvu podjetij Financarji lahko poučili tudi kakega profesorja ekonomije, ki verjame, da je namen letalskega prevoznika prevažati ljudi ... khmm, če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2554771] 08.10.15 14:06 · odgovor na: najobj (#2554761)
Odgovori   +    0
[najobj]
če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...
Po internetih se svaljka baje izjava Boštjana Videmška da je "aktivizem obveza in dolžnost vsakega novinarja - kajti objektivnost v poročanju je mit in ne obstaja."

www.rtvslo.si/novice...ji/6642736

Kar da novinarstvu popolnoma novo dimenzijo, ta baje izjava tudi pojasni kakšne "višje cilje" zasledujejo današnji novinarji. Ne zasledujejo cilja kvalitetnega informiranja in s tem posledično širjenja pogledov bralca/izobraževanja, ampak sranje bralcu po glavi s subjektivnim histeričnim aktivizmom. Kar je mimogrede še en žebelj več v krsti razumski Zahodni civilizaciji.

Še himna novodobnega novinarstva: www.youtube.com/watc...xM7-wpuQkA :-)
anon-291451 sporočil: 275
[#2554786] 08.10.15 14:43 · odgovor na: najobj (#2554761)
Odgovori   +    2
> so what, saj tudi cajtnge niso samo zaradi tega, da bi delale profit, ampak imajo tudi višje cilje ...

... ja, malo morgen ... evo, tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak so Financarji lepo povedali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike, ampak je namenjeno profitu in bi torej o pravem poslanstvu podjetij Financarji lahko poučili tudi kakega profesorja ekonomije, ki verjame, da je namen letalskega prevoznika prevažati ljudi ... khmm, če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...
Meni se zdi, da je imel fibonaci v mislih višje cilje v drugem kontekstu, kot npr.: propaganda, poneumljanje, hujskanje, navijašvo in podobno. Ne rečem, da je vse prej našteto zmeraj rezultat načrtnega dela, temveč smatram, da je pač del sistema.
najobj sporočil: 31.920
[#2554791] 08.10.15 15:03 · odgovor na: rub15 (#2554771)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...
Po internetih se svaljka baje izjava Boštjana Videmška da je "aktivizem obveza in dolžnost vsakega novinarja - kajti objektivnost v poročanju je mit in ne obstaja."

www.rtvslo.si/novice...ji/6642736

Kar da novinarstvu popolnoma novo dimenzijo, ta baje izjava tudi pojasni kakšne "višje cilje" zasledujejo današnji novinarji. Ne zasledujejo cilja kvalitetnega informiranja in s tem posledično širjenja pogledov bralca/izobraževanja, ampak sranje bralcu po glavi s subjektivnim histeričnim aktivizmom. Kar je mimogrede še en žebelj več v krsti razumski Zahodni civilizaciji.

Še himna novodobnega novinarstva: www.youtube.com/watc...xM7-wpuQkA :-)
... čuj, ne zameri, ampak rahlo si sfalil poanto ...
najobj sporočil: 31.920
[#2554795] 08.10.15 15:11 · odgovor na: anon-291451 (#2554786)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2015 15:11
[1sandi2]
> > so what, saj tudi cajtnge niso samo zaradi tega, da bi delale profit, ampak imajo tudi višje cilje ...
>
> ... ja, malo morgen ... evo, tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak so Financarji lepo povedali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike, ampak je namenjeno profitu in bi torej o pravem poslanstvu podjetij Financarji lahko poučili tudi kakega profesorja ekonomije, ki verjame, da je namen letalskega prevoznika prevažati ljudi ... khmm, če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...
Meni se zdi, da je imel fibonaci v mislih višje cilje v drugem kontekstu, kot npr.: propaganda, poneumljanje, hujskanje, navijašvo in podobno. Ne rečem, da je vse prej našteto zmeraj rezultat načrtnega dela, temveč smatram, da je pač del sistema.
... čuj, sicer naj fibonaci sam pove, kaj je imel on v mislih, jaz pa sem se vsekakor delal norca iz neumnosti, ki jo s čakalnico na totem forumu delajo Finance, pa vztrajajo, čeprav nimajo nobene koristi, ampak samo škodo ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2554804] 08.10.15 15:23 · odgovor na: najobj (#2554791)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, ne zameri, ampak rahlo si sfalil poanto ...
:-)

Ni problema, sem moral dati na zapisnik kaj si mislim o smislu današnjega novinarstva. Oprosti ker sem uporabil tvoj post za moje blodnje po mojih možganih.:-)
najobj sporočil: 31.920
[#2554807] 08.10.15 15:29 · odgovor na: rub15 (#2554804)
Odgovori   +    1
[rub15]
> [najobj]
> ... čuj, ne zameri, ampak rahlo si sfalil poanto ...
:-)

Ni problema, sem moral dati na zapisnik kaj si mislim o smislu današnjega novinarstva. Oprosti ker sem uporabil tvoj post za moje blodnje po mojih možganih.:-)
... evo, ker si ti uporabil moj post, bom še jaz tvojega, in sicer da dodam, da sem se poleg čakalnice delal norca tudi iz razumevanja podjetja, kot so ga v nalimanem članku tukaj zgoraj predstavili Financarji ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2554815] 08.10.15 15:41 · odgovor na: najobj (#2554807)
Odgovori   +    0
[najobj]
... evo, ker si ti uporabil moj post, bom še jaz tvojega, in sicer da dodam, da sem se poleg čakalnice delal norca tudi iz razumevanja podjetja, kot so ga v nalimanem članku tukaj zgoraj predstavili Financarji ...
Ja, ja. Saj to sem razumel. Mi pa živc ni dal miru, da ne bi naklepal Videmška na del tvojega posta.:-)
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2554840] 08.10.15 17:07 · odgovor na: anon-291451 (#2554786)
Odgovori   +    1
[1sandi2]
> > so what, saj tudi cajtnge niso samo zaradi tega, da bi delale profit, ampak imajo tudi višje cilje ...
>
> ... ja, malo morgen ... evo, tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak so Financarji lepo povedali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike, ampak je namenjeno profitu in bi torej o pravem poslanstvu podjetij Financarji lahko poučili tudi kakega profesorja ekonomije, ki verjame, da je namen letalskega prevoznika prevažati ljudi ... khmm, če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...

Meni se zdi, da je imel fibonaci v mislih višje cilje v drugem kontekstu, kot npr.: propaganda, poneumljanje, hujskanje, navijašvo in podobno. Ne rečem, da je vse prej našteto zmeraj rezultat načrtnega dela, temveč smatram, da je pač del sistema.
xexe, to je bila samo finta;

kdor verjame da obstajajo višji cilji od profita je komunajzar in sovražnik poštenega kapitalizma, demokracije in človeške rase vobče.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2554842] 08.10.15 17:14 · odgovor na: najobj (#2554795)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [1sandi2]
> > > so what, saj tudi cajtnge niso samo zaradi tega, da bi delale profit, ampak imajo tudi višje cilje ...
> >
> > ... ja, malo morgen ... evo, tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak so Financarji lepo povedali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike, ampak je namenjeno profitu in bi torej o pravem poslanstvu podjetij Financarji lahko poučili tudi kakega profesorja ekonomije, ki verjame, da je namen letalskega prevoznika prevažati ljudi ... khmm, če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...

> Meni se zdi, da je imel fibonaci v mislih višje cilje v drugem kontekstu, kot npr.: propaganda, poneumljanje, hujskanje, navijašvo in podobno. Ne rečem, da je vse prej našteto zmeraj rezultat načrtnega dela, temveč smatram, da je pač del sistema.

... čuj, sicer naj fibonaci sam pove, kaj je imel on v mislih, jaz pa sem se vsekakor delal norca iz neumnosti, ki jo s čakalnico na totem forumu delajo Finance, pa vztrajajo, čeprav nimajo nobene koristi, ampak samo škodo ...
Mi se lahko tu zajebavamo, ampak Gustlu pa ni glih do smeha. Ti si samo predstavljaj da Murgle plačajo petnajst naročnin na Finance, to je za njih drobiž, pa bo potem petnjast komunajzarskih likov lahko pisalo tu vse sorte komunistične propagande, kar jim pade na pamet ...

kakšne cajtnge bi to bile, kot forum pokojnega Komunista, Gustla dajo takoj na sončno upravo :)
najobj sporočil: 31.920
[#2554869] 08.10.15 19:53 · odgovor na: rub15 (#2554815)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2015 20:00
[rub15]
> [najobj]
> ... evo, ker si ti uporabil moj post, bom še jaz tvojega, in sicer da dodam, da sem se poleg čakalnice delal norca tudi iz razumevanja podjetja, kot so ga v nalimanem članku tukaj zgoraj predstavili Financarji ...
Ja, ja. Saj to sem razumel. Mi pa živc ni dal miru, da ne bi naklepal Videmška na del tvojega posta.:-)
... eh, saj vem, da si razumel, ampak tudi meni živec ni dal miru, da ne bi še enkrat napisal, kakšne neumnosti - s čakalnico vedno, ostalo pa hvalabogu samo občasno - delajo na Financah ...

P.S.: zdaj sem zguglal, kdo je Boštjan Videmšek, ker nisem bil ziher, če na pravega mislim, zdaj pa nisem ziher, če prav mislim, zakaj si Boštjana Videmška glih meni naklepal ... jebiga, pri tolikih neznanih, polznanih in skoraj znanih objektih so s toto objektivnostjo vsakega novinarskega subjekta objektivno sami križi in težave, tako da ima Boštjan Videmšek objektivno prav, ko pravi, da je objektivnost v poročanju mit in da ne obstaja ... evo, in da niti slučajno ne bo dvoma v objektivnost mene kot navadnega subjekta te za ilustracijo vprašam, kateri objektivni novinarski subjekt bi samo tri tedne nazaj upal neobjektivno pisat o pred tremi tedni objektivno najodličnejših avtomobilih najodličnejšega naroda na zemeljski krogli ...
najobj sporočil: 31.920
[#2554874] 08.10.15 20:09 · odgovor na: anon-238577 (#2554842)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2015 20:10
[fibonaci]
> [najobj]
> > [1sandi2]
> > > > so what, saj tudi cajtnge niso samo zaradi tega, da bi delale profit, ampak imajo tudi višje cilje ...
> > > ... ja, malo morgen ... evo, tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak so Financarji lepo povedali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike, ampak je namenjeno profitu in bi torej o pravem poslanstvu podjetij Financarji lahko poučili tudi kakega profesorja ekonomije, ki verjame, da je namen letalskega prevoznika prevažati ljudi ... khmm, če bi seveda Financarji imeli pred sabo tudi višje cilje po izobraževanju ljudi in ne le svoj profit ...
> > Meni se zdi, da je imel fibonaci v mislih višje cilje v drugem kontekstu, kot npr.: propaganda, poneumljanje, hujskanje, navijašvo in podobno. Ne rečem, da je vse prej našteto zmeraj rezultat načrtnega dela, temveč smatram, da je pač del sistema.
> ... čuj, sicer naj fibonaci sam pove, kaj je imel on v mislih, jaz pa sem se vsekakor delal norca iz neumnosti, ki jo s čakalnico na totem forumu delajo Finance, pa vztrajajo, čeprav nimajo nobene koristi, ampak samo škodo ...
Mi se lahko tu zajebavamo, ampak Gustlu pa ni glih do smeha. Ti si samo predstavljaj da Murgle plačajo petnajst naročnin na Finance, to je za njih drobiž, pa bo potem petnjast komunajzarskih likov lahko pisalo tu vse sorte komunistične propagande, kar jim pade na pamet ...

kakšne cajtnge bi to bile, kot forum pokojnega Komunista, Gustla dajo takoj na sončno upravo :)
... čuj, kaj zdaj ti tu neko kontrapropagando zganjaš in delaš zmedo, če pa na totem forumu itak vsi dobro vemo, da Finance tiskajo v Murglah ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2554885] 08.10.15 20:58 · odgovor na: najobj (#2554869)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rub15 08.10.2015 21:11
[najobj]
> [rub15]
> Ja, ja. Saj to sem razumel. Mi pa živc ni dal miru, da ne bi naklepal Videmška na del tvojega posta.:-)
... eh, saj vem, da si razumel, ampak tudi meni živec ni dal miru, da ne bi še enkrat napisal, kakšne neumnosti - s čakalnico vedno, ostalo pa hvalabogu samo občasno - delajo na Financah ...
Če me že vlečeš za jezik.:-)

Kar se tiče politike Financ do foruma je moje mnenje zelo enostavno - že vedo kaj delajo. Pred časom sem jih pohvalil forum.finance.si/?m=...903&single in za tem še vedno stojim. Če pa se motijo je pa to tudi njihov problem, ne moj.

Tudi trditev, da gledajo samo na dobiček ne drži, ravno tale forum je dokaz za to. Kot razumem Gustla je forum njegov hobi, ki ne prinaša dobička.
P.S.: zdaj sem zguglal, kdo je Boštjan Videmšek, ker nisem bil ziher, če na pravega mislim, zdaj pa nisem ziher, če prav mislim, zakaj si Boštjana Videmška glih meni naklepal ...
Fajn iztočnico si mi dal.:-)
jebiga, pri tolikih neznanih, polznanih in skoraj znanih objektih so s toto objektivnostjo vsakega novinarskega subjekta objektivno sami križi in težave, tako da ima Boštjan Videmšek objektivno prav, ko pravi, da je objektivnost v poročanju mit in da ne obstaja ...
Ja, in zato gledamo po medijih samo srce parajoče histerične prispevke o ženskah in otrocih med migranti, katerih je samo za vzorec, strumno korakajočih mladcev pa ti aktivistični subjketivisti 'ne vidijo'. Nobeden od teh pokvek ni, na primer, problematiziral zlorabe otrok s strani migrantov, ko so jih vlekli pred vodne topove in solzilec.
evo, in da niti slučajno ne bo dvoma v objektivnost mene kot navadnega subjekta te za ilustracijo vprašam, kateri objektivni novinarski subjekt bi samo tri tedne nazaj upal neobjektivno pisat o pred tremi tedni objektivno najodličnejših avtomobilih najodličnejšega naroda na zemeljski krogli ...
Kaj me briga kaj si upajo ali ne. Naj gredo krompir okopavat, če si ne upajo.

Ampak, ja. Imaš point. Ne upajo si. Samo potem so priznali, da so navadni pisuni. Tako nekako kot smo mi forumski klepači stihov, s to razliko, da sem jaz kurac-palac-rub15-portugalac, oni pa Ime Priimek, in da objavljajo v renomiranih medijih - zato pa dobijo plačo.
najobj sporočil: 31.920
[#2554984] 09.10.15 10:07 · odgovor na: rub15 (#2554885)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 09.10.2015 10:10
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > Ja, ja. Saj to sem razumel. Mi pa živc ni dal miru, da ne bi naklepal Videmška na del tvojega posta.:-)
> ... eh, saj vem, da si razumel, ampak tudi meni živec ni dal miru, da ne bi še enkrat napisal, kakšne neumnosti - s čakalnico vedno, ostalo pa hvalabogu samo občasno - delajo na Financah ...
Če me že vlečeš za jezik.:-)
... OK, da ne bo nepotrebnih nesporazumov ...
Kar se tiče politike Financ do foruma je moje mnenje zelo enostavno - že vedo kaj delajo. Pred časom sem jih pohvalil forum.finance.si/?m=...903&single in za tem še vedno stojim. Če pa se motijo je pa to tudi njihov problem, ne moj.

Tudi trditev, da gledajo samo na dobiček ne drži, ravno tale forum je dokaz za to. Kot razumem Gustla je forum njegov hobi, ki ne prinaša dobička.
... evo, to forum.finance.si/?m=...614&single je moje mnenje o čakalnici na forumu, kjer je seveda njihova pravica, ampak verjetno samo Financarji vedo, zakaj delajo, kot delajo ... khmm, sploh pa pri forumu nisem govoril o dobičku, ampak so o dobičku tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak govorili Financarji sami, ko so v preveliki vnemi, da bi potunkali Mencingerja, s svetovno glupostjo potunkali sami sebe, ko so napisali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike in da letalski prevoznik ni namenjen prevažanju ljudi ...
> P.S.: zdaj sem zguglal, kdo je Boštjan Videmšek, ker nisem bil ziher, če na pravega mislim, zdaj pa nisem ziher, če prav mislim, zakaj si Boštjana Videmška glih meni naklepal ...

Fajn iztočnico si mi dal.:-)

> jebiga, pri tolikih neznanih, polznanih in skoraj znanih objektih so s toto objektivnostjo vsakega novinarskega subjekta objektivno sami križi in težave, tako da ima Boštjan Videmšek objektivno prav, ko pravi, da je objektivnost v poročanju mit in da ne obstaja ...

Ja, in zato gledamo po medijih samo srce parajoče histerične prispevke o ženskah in otrocih med migranti, katerih je samo za vzorec, strumno korakajočih mladcev pa ti aktivistični subjketivisti 'ne vidijo'. Nobeden od teh pokvek ni, na primer, problematiziral zlorabe otrok s strani migrantov, ko so jih vlekli pred vodne topove in solzilec.
... no, tukaj sva istega mnenja, ampak o tako očitnih stvareh jaz nisem pisal, pa verjetno tudi Boštjan Videmšek ne ...
> evo, in da niti slučajno ne bo dvoma v objektivnost mene kot navadnega subjekta te za ilustracijo vprašam, kateri objektivni novinarski subjekt bi samo tri tedne nazaj upal neobjektivno pisat o pred tremi tedni objektivno najodličnejših avtomobilih najodličnejšega naroda na zemeljski krogli ...

Kaj me briga kaj si upajo ali ne. Naj gredo krompir okopavat, če si ne upajo.
... čuj, tukaj me nisi razumel, ker novinarski subjekti zaradi povsem objektivnega nepoznavanja pred tremi tedni še nezanih objektov (= skrite prevare VW) nič drugega kot hvalospeve VW niti niso mogli pisat in kar za normalne novinarske subjekte objektivno velja tudi za marsikaj drugega njim neznanega, polznanega in skoraj znanega, če seveda nočejo biti žutoštamparski pisuni tipa "kjerjebojanjetudipožar", ki pišejo, kar jim paše, samo da se čita ...
Ampak, ja. Imaš point. Ne upajo si. Samo potem so priznali, da so navadni pisuni. Tako nekako kot smo mi forumski klepači stihov, s to razliko, da sem jaz kurac-palac-rub15-portugalac, oni pa Ime Priimek, in da objavljajo v renomiranih medijih - zato pa dobijo plačo.
... evo, in če pomisliš, zakaj so arhivi po celem svetu zaprti še pol stoletja ali več in kaj je v arhivih napisano, kar novinarji v času dogajanja niso vedeli in so o tem poročali, kot so ali pa niso in ko vse sešteješ in odšteješ in potegneš črto, ima Boštjan Videmšek objektivno zelo prav, ko pravi, da je objektivnost v poročanju mit in da ne obstaja ... khmm, pa si ti o totem levičarskem skrajnežu lahko misliš, kaj si hočeš, jebiga ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2555019] 09.10.15 11:35 · odgovor na: najobj (#2554984)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rub15 09.10.2015 11:52
[najobj]
> [rub15]
... evo, to forum.finance.si/?m=...614&single je moje mnenje o čakalnici na forumu, kjer je seveda njihova pravica, ampak verjetno samo Financarji vedo, zakaj delajo, kot delajo ... khmm, sploh pa pri forumu nisem govoril o dobičku, ampak so o dobičku tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak govorili Financarji sami, ko so v preveliki vnemi, da bi potunkali Mencingerja, s svetovno glupostjo potunkali sami sebe, ko so napisali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike in da letalski prevoznik ni namenjen prevažanju ljudi ...
Pri dobičku Financarji eno govorijo, drugo pa delajo. Po eni strani pridigajo o dobičku, po drugi pa vzdržujejo forum.:-)
> Ja, in zato gledamo po medijih samo srce parajoče histerične prispevke o ženskah in otrocih med migranti, katerih je samo za vzorec, strumno korakajočih mladcev pa ti aktivistični subjketivisti 'ne vidijo'. Nobeden od teh pokvek ni, na primer, problematiziral zlorabe otrok s strani migrantov, ko so jih vlekli pred vodne topove in solzilec.
... no, tukaj sva istega mnenja, ampak o tako očitnih stvareh jaz nisem pisal, pa verjetno tudi Boštjan Videmšek ne ...
Če prav razumem internete je Videmšek o aktivizmu pisal ravno v zvezi s to temo.
> Ampak, ja. Imaš point. Ne upajo si. Samo potem so priznali, da so navadni pisuni. Tako nekako kot smo mi forumski klepači stihov, s to razliko, da sem jaz kurac-palac-rub15-portugalac, oni pa Ime Priimek, in da objavljajo v renomiranih medijih - zato pa dobijo plačo.

... evo, in če pomisliš, zakaj so arhivi po celem svetu zaprti še pol stoletja ali več in kaj je v arhivih napisano, kar novinarji v času dogajanja niso vedeli in so o tem poročali, kot so ali pa niso in ko vse sešteješ in odšteješ in potegneš črto, ima Boštjan Videmšek objektivno zelo prav, ko pravi, da je objektivnost v poročanju mit in da ne obstaja ... khmm, pa si ti o totem levičarskem skrajnežu lahko misliš, kaj si hočeš, jebiga ...
Problem je v tem, da tudi o stvareh, ki jih poznajo ne pišejo.

Si mi pa pomagal, da sem se znebil še ene iluzije. Da so novinarji nekakšna četrta veja oblasti, pa da so nekakšni psi čuvaji in kar je še takih floskul. So navadni kruhoborci, ki se oportunistično obračajo po vetru, vse za ljubi kruhek. Za razliko od nas na forumih, ki pišemo zastonj, za svojo dušo. Nekateri pa celo plačate da lahko to počnete.

Tale forum je dokaz za to kaj lahko nastane, če se spravijo o neki zadevi pisat znalci (ne mislim sebe, sem precej tupast) z različnih zornih kotov. Bolj je kredibilen kot vsi slovenski mediji v seštevku.

EDIT: Primer 'krasote' slovenskega novinarstva, da ne bomo samo o politiki:

www.rtvslo.si/znanos...nka/375222

dbulat.blogspot.si/2...-1991.html
najobj sporočil: 31.920
[#2555107] 09.10.15 14:23 · odgovor na: rub15 (#2555019)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 09.10.2015 14:24
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> ... evo, to forum.finance.si/?m=...614&single je moje mnenje o čakalnici na forumu, kjer je seveda njihova pravica, ampak verjetno samo Financarji vedo, zakaj delajo, kot delajo ... khmm, sploh pa pri forumu nisem govoril o dobičku, ampak so o dobičku tukaj www.finance.si/88360...ura-Rednak govorili Financarji sami, ko so v preveliki vnemi, da bi potunkali Mencingerja, s svetovno glupostjo potunkali sami sebe, ko so napisali, da podjetje za brizganje plastike ni namenjeno brizganju plastike in da letalski prevoznik ni namenjen prevažanju ljudi ...

Pri dobičku Financarji eno govorijo, drugo pa delajo. Po eni strani pridigajo o dobičku, po drugi pa vzdržujejo forum.:-)

> > Ja, in zato gledamo po medijih samo srce parajoče histerične prispevke o ženskah in otrocih med migranti, katerih je samo za vzorec, strumno korakajočih mladcev pa ti aktivistični subjketivisti 'ne vidijo'. Nobeden od teh pokvek ni, na primer, problematiziral zlorabe otrok s strani migrantov, ko so jih vlekli pred vodne topove in solzilec.

> ... no, tukaj sva istega mnenja, ampak o tako očitnih stvareh jaz nisem pisal, pa verjetno tudi Boštjan Videmšek ne ...

Če prav razumem internete je Videmšek o aktivizmu pisal ravno v zvezi s to temo.

> > Ampak, ja. Imaš point. Ne upajo si. Samo potem so priznali, da so navadni pisuni. Tako nekako kot smo mi forumski klepači stihov, s to razliko, da sem jaz kurac-palac-rub15-portugalac, oni pa Ime Priimek, in da objavljajo v renomiranih medijih - zato pa dobijo plačo.
>
> ... evo, in če pomisliš, zakaj so arhivi po celem svetu zaprti še pol stoletja ali več in kaj je v arhivih napisano, kar novinarji v času dogajanja niso vedeli in so o tem poročali, kot so ali pa niso in ko vse sešteješ in odšteješ in potegneš črto, ima Boštjan Videmšek objektivno zelo prav, ko pravi, da je objektivnost v poročanju mit in da ne obstaja ... khmm, pa si ti o totem levičarskem skrajnežu lahko misliš, kaj si hočeš, jebiga ...

Problem je v tem, da tudi o stvareh, ki jih poznajo ne pišejo.

Si mi pa pomagal, da sem se znebil še ene iluzije. Da so novinarji nekakšna četrta veja oblasti, pa da so nekakšni psi čuvaji in kar je še takih floskul. So navadni kruhoborci, ki se oportunistično obračajo po vetru, vse za ljubi kruhek. Za razliko od nas na forumih, ki pišemo zastonj, za svojo dušo. Nekateri pa celo plačate da lahko to počnete.

Tale forum je dokaz za to kaj lahko nastane, če se spravijo o neki zadevi pisat znalci (ne mislim sebe, sem precej tupast) z različnih zornih kotov. Bolj je kredibilen kot vsi slovenski mediji v seštevku.

EDIT: Primer 'krasote' slovenskega novinarstva, da ne bomo samo o politiki:

www.rtvslo.si/znanos...nka/375222

dbulat.blogspot.si/2...-1991.html
... čuj, poleg tega pa smo na totem forumu še bolj produktivni, ker pišemo zastonj v obeh (zastonj = zaman) pomenih te besede ... khmm, da zdaj niti ne govorim o nas, ki še plačamo, da lahko pišemo več in zato še bolj zastonj ...

P.S.: ker drugih forumov ne spremljam, nimam pojma, kaj je Videmšek kje pisal, jaz samo verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na "follow the money", ki pa se običajno razjasni dosti kasneje, če sploh kdaj ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2555132] 09.10.15 15:17 · odgovor na: najobj (#2555107)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: rub15 09.10.2015 15:18
[najobj]
... čuj, poleg tega pa smo na totem forumu še bolj produktivni, ker pišemo zastonj v obeh (zastonj = zaman) pomenih te besede ... khmm, da zdaj niti ne govorim o nas, ki še plačamo, da lahko pišemo več in zato še bolj zastonj ...
Za mene visenje na tem forumu ni zaman. Izvem veliko informacij, ki jih drugje ni.

P.S.: ker drugih forumov ne spremljam, nimam pojma, kaj je Videmšek kje pisal, jaz samo verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na "follow the money", ki pa se običajno razjasni dosti kasneje, če sploh kdaj ...
Jaz drugače selekcioniram informacije. Po sistemu ali neka informacija drži-ali ne drži. Kar sedaj z internetom ni težko preveriti. Zato sem tudi zelo občutljiv na razne cenzure pa na politično korektnost in na podobna jajca, ki skrivajo osnovne gradnike/informacije o neki zadevi.

Je Bulat prvi v jugi vzpostavil internetno povezavo? drži - ne drži?
Je Borka Džonova Jerman-Blažič pripeljala internet v jugo? drži - ne drži?
Je Borka Džonova Jerman-Blažič zatatajila Bulata? drži - ne drži?
Je bil Bulat "kasneje prepoznan s strani hrvaške akademske in raziskovalne mreže CARNET kot "prvi internaut" ? drži - ne drži?
Ima Borka Džonova Jerman-Blažič ego v velikosti majšega planeta? drži - ne drži?
Je novinarski članek o začetnikih interneta v jugi, ki ignorira Bulatovo vlogo navadno sranje? drži - ne drži?

Vsak ima pač svoj sistem za prepoznavanje resnice.
najobj sporočil: 31.920
[#2555134] 09.10.15 15:32 · odgovor na: rub15 (#2555132)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 09.10.2015 15:36
[rub15]
> [najobj]
> ... čuj, poleg tega pa smo na totem forumu še bolj produktivni, ker pišemo zastonj v obeh (zastonj = zaman) pomenih te besede ... khmm, da zdaj niti ne govorim o nas, ki še plačamo, da lahko pišemo več in zato še bolj zastonj ...

Za mene visenje na tem forumu ni zaman. Izvem veliko informacij, ki jih drugje ni.
... eh, to itak ... khmm, jaz sem mislil na naš vpliv na dogajanje v svetu pa i šire ...
> P.S.: ker drugih forumov ne spremljam, nimam pojma, kaj je Videmšek kje pisal, jaz samo verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na "follow the money", ki pa se običajno razjasni dosti kasneje, če sploh kdaj ...
Jaz drugače selekcioniram informacije. Po sistemu ali neka informacija drži-ali ne drži. Kar sedaj z internetom ni težko preveriti. Zato sem tudi zelo občutljiv na razne cenzure pa na politično korektnost in na podobna jajca, ki skrivajo osnovne gradnike/informacije o neki zadevi.

Je Bulat prvi v jugi vzpostavil internetno povezavo? drži - ne drži?
Je Borka Džonova Jerman-Blažič pripeljala internet v jugo? drži - ne drži?
Je Borka Džonova Jerman-Blažič zatatajila Bulata? drži - ne drži?
Je bil Bulat "kasneje prepoznan s strani hrvaške akademske in raziskovalne mreže CARNET kot "prvi internaut" ? drži - ne drži?
Ima Borka Džonova Jerman-Blažič ego v velikosti majšega planeta? drži - ne drži?
Je novinarski članek o začetnikih interneta v jugi, ki ignorira Bulatovo vlogo navadno sranje? drži - ne drži?

Vsak ima pač svoj sistem za prepoznavanje resnice.
... ja, ampak to nima nobene zveze s tem, kar sem pisal, ker jaz tudi ne dvomim v resničnost rezultatov, ki jih preberem na športni strani cajtnga in tole tukaj je nekaj podobnega ... khmm, ker sem s totim svojim "verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na follow the money" mislil na stvari, ki niti slučajno niso očitne, se pa dogajajo in zelo vplivajo oziroma celo odločajo o naših življenjih ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2555169] 09.10.15 17:40 · odgovor na: najobj (#2555134)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [rub15]
> Za mene visenje na tem forumu ni zaman. Izvem veliko informacij, ki jih drugje ni.
... eh, to itak ... khmm, jaz sem mislil na naš vpliv na dogajanje v svetu pa i šire ...
Ja, ja, seveda...:-) Spomnim se, kako sem pred 18imi leti (evo, letos sem postal polnoleten na forumih:-) ves navdušen uletel na USNET da sedaj pa bom(o) spreminjal(i) svet. Kakšen svetovn zajeb...:-)
> Vsak ima pač svoj sistem za prepoznavanje resnice.
... ja, ampak to nima nobene zveze s tem, kar sem pisal, ker jaz tudi ne dvomim v resničnost rezultatov, ki jih preberem na športni strani cajtnga in tole tukaj je nekaj podobnega ... khmm, ker sem s totim svojim "verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na follow the money" mislil na stvari, ki niti slučajno niso očitne, se pa dogajajo in zelo vplivajo oziroma celo odločajo o naših življenjih ...
Ne ljubi se mi čakati 50 let na odprtje arhivov. Z dovolj informacijami se lahko kar dobro ugotovi kaj je na kakšni stvari. Raje imam vsaj približno sliko o nečem kot pa Absolutno Resnico.
najobj sporočil: 31.920
[#2555360] 11.10.15 14:15 · odgovor na: rub15 (#2555169)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > Za mene visenje na tem forumu ni zaman. Izvem veliko informacij, ki jih drugje ni.

> ... eh, to itak ... khmm, jaz sem mislil na naš vpliv na dogajanje v svetu pa i šire ...

Ja, ja, seveda...:-) Spomnim se, kako sem pred 18imi leti (evo, letos sem postal polnoleten na forumih:-) ves navdušen uletel na USNET da sedaj pa bom(o) spreminjal(i) svet. Kakšen svetovn zajeb...:-)

> > Vsak ima pač svoj sistem za prepoznavanje resnice.

> ... ja, ampak to nima nobene zveze s tem, kar sem pisal, ker jaz tudi ne dvomim v resničnost rezultatov, ki jih preberem na športni strani cajtnga in tole tukaj je nekaj podobnega ... khmm, ker sem s totim svojim "verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na follow the money" mislil na stvari, ki niti slučajno niso očitne, se pa dogajajo in zelo vplivajo oziroma celo odločajo o naših življenjih ...

Ne ljubi se mi čakati 50 let na odprtje arhivov. Z dovolj informacijami se lahko kar dobro ugotovi kaj je na kakšni stvari. Raje imam vsaj približno sliko o nečem kot pa Absolutno Resnico.
... čuj, vse to je lepo in prav, ampak to so svetovni problemi, ki jih jaz ne morem in jih niti ne poskušam odpravit ... no, midva pa sva začela s čakalnico na totem forumu, kjer pa je tudi vse zastonj, ker me Gustl že skoraj dve leti skupaj z zdaj že 155 komadi ignorira in zato ne more prebrati, kaj pišem ... khmm, kar pa niti ni tako slabo, ker sem tako na varnem pred čakalnico, ker stalno nekaj šimfam, šimfanja pa noben nima rad ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2555371] 11.10.15 15:41 · odgovor na: najobj (#2555360)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rub15 11.10.2015 15:46
[najobj]
> [rub15]
> Ne ljubi se mi čakati 50 let na odprtje arhivov. Z dovolj informacijami se lahko kar dobro ugotovi kaj je na kakšni stvari. Raje imam vsaj približno sliko o nečem kot pa Absolutno Resnico.
... čuj, vse to je lepo in prav, ampak to so svetovni problemi, ki jih jaz ne morem in jih niti ne poskušam odpravit ...
Seveda jih posamezniki ne moremo reševati. Je pa danes lažje dobiti vsaj okvirno sliko kaj se dogaja. Ni potrebno čakati na odprtje arhivov.
no, midva pa sva začela s čakalnico na totem forumu,[...]
Sori. Sem se iz ene druge zgodbe naučil, da ni pametno prenašati teksta, ki se nanaša na tretjega - ki prvega (v tem primeru tebe) blokira. Še manj pa komentirati. Nič osebnega:-)

Za čakalnico pa sem že omenil, da to ni moj problem.
najobj sporočil: 31.920
[#2555474] 12.10.15 09:50 · odgovor na: rub15 (#2555371)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > Ne ljubi se mi čakati 50 let na odprtje arhivov. Z dovolj informacijami se lahko kar dobro ugotovi kaj je na kakšni stvari. Raje imam vsaj približno sliko o nečem kot pa Absolutno Resnico.

> ... čuj, vse to je lepo in prav, ampak to so svetovni problemi, ki jih jaz ne morem in jih niti ne poskušam odpravit ...

Seveda jih posamezniki ne moremo reševati. Je pa danes lažje dobiti vsaj okvirno sliko kaj se dogaja. Ni potrebno čakati na odprtje arhivov.

> no, midva pa sva začela s čakalnico na totem forumu,[...]

Sori. Sem se iz ene druge zgodbe naučil, da ni pametno prenašati teksta, ki se nanaša na tretjega - ki prvega (v tem primeru tebe) blokira. Še manj pa komentirati. Nič osebnega:-)

Za čakalnico pa sem že omenil, da to ni moj problem.
... ja, saj v bistvu imaš prav, sploh ker imamo posamezniki pri reševanju tega problema za marsikaterega posameznika tukaj na Financah podobne možnosti za uspeh kot pri reševanju svetovnih problemov ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2555543] 12.10.15 13:42 · odgovor na: najobj (#2555474)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [rub15]
> Za čakalnico pa sem že omenil, da to ni moj problem.

... ja, saj v bistvu imaš prav, sploh ker imamo posamezniki pri reševanju tega problema za marsikaterega posameznika tukaj na Financah podobne možnosti za uspeh kot pri reševanju svetovnih problemov ...
Da ne boš mislil, da si osamljen pri svoji 'kalvariji' s čakalnico.

" Slovenci smo prestrašeni kupci in uporabniki - vedno raje še malce potrpimo, kot da bi se pritožili na pravo mesto, raje lajamo na kakega siromaka za okencem ali norimo po Facebooku.

Podjetja to vedo in zato jih samo devet odstotkov prisluhne kupcem"

www.siol.net/priloge...ganca.aspx

S tem citatom ne mislim, da ti padeš v zgornji odstavek, bistveni so procenti. Zaradi jasnosti sem ta odstavek moral nalepiti.
najobj sporočil: 31.920
[#2555576] 12.10.15 14:22 · odgovor na: rub15 (#2555543)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 12.10.2015 14:23
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > Za čakalnico pa sem že omenil, da to ni moj problem.
>
> ... ja, saj v bistvu imaš prav, sploh ker imamo posamezniki pri reševanju tega problema za marsikaterega posameznika tukaj na Financah podobne možnosti za uspeh kot pri reševanju svetovnih problemov ...
Da ne boš mislil, da si osamljen pri svoji 'kalvariji' s čakalnico.

" Slovenci smo prestrašeni kupci in uporabniki - vedno raje še malce potrpimo, kot da bi se pritožili na pravo mesto, raje lajamo na kakega siromaka za okencem ali norimo po Facebooku.

Podjetja to vedo in zato jih samo devet odstotkov prisluhne kupcem"

www.siol.net/priloge...ganca.aspx

S tem citatom ne mislim, da ti padeš v zgornji odstavek, bistveni so procenti. Zaradi jasnosti sem ta odstavek moral nalepiti.
... evo, in če na totem forumu vsi ne bi bili prestrašeni kupci in uporabniki in bi poleg mene še 10 forumašev gnjavilo Gustla, naj ga ne sreje s čakalnico, ker je nekoristna in za Finance škodljiva, ker admini brezveze trošijo cajt z branjem postov, ki jih potem itak objavijo, ker zaradi čakanja odganjajo nove pisce in potencialne naročnike, bi dosegli, da bi nam podjetje Finance prisluhnilo 99% ... OK, če malo pomislim, bi podjetje Finance prisluhnilo samo 90% svojim kupcem in uporabnikom, ker Gustl mene ignorira in me ne more brati, ampak tudi 90% ni za zanemarit ...

P.S.: najbolj butasto pri toti čakalnici je, da je imel Gustl rešitev, ki ni po nepotrebnem gnjavila novih uporabnikov, ki je delovala med starimi in ki je bila transparentna, ko je kršitelju forumske kazenske zakonodaje Gustl lepo napisal forum.finance.si/?m=...116&single in je bil potem mir in smo vsi vedeli, kako in kaj in do kdaj ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2555587] 12.10.15 14:46 · odgovor na: najobj (#2555576)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: rub15 12.10.2015 14:48
Hja, saj imaš prav. Samo zastonjkarji na forumu verjetno nimamo pravice za pritoževanje.

---------

Na eno staro temo sem ti odgovoril, če si spregledal. Če nimaš kaj za dodati pa tudi prav.

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10