Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Gustl sporočil: 13.629
[#2464349] 15.10.14 06:56 · odgovor na: anon-237381 (#2464323)
Odgovori   +    0
[leoncc]
Novi gumbi v sivi barvi so katastrofa.

Prosim če lahko vizuelno podobo vrnete nazaj in jo nehate šraufat, ker je bila OK.
Hvala
Opisi malo bolj natancno problem. Kateri novi gumbi?
bc123a sporočil: 48.253
[#2464549] 15.10.14 16:10 · odgovor na: (#2464547)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
Črt, ena mala napaka (se ne mudi kar se mene tiče); tole pišem sem, ker ne morem poslat zasebnega sporočila.

Uporabnika "odlocno" forum.finance.si/?user=184513 ne vidim in ne morem brati sporočil. Nimam med "ignoriranimi" (kjer je sicer celoten ljubljanski korpus). Sem probal dat med Favorites in med Ignored, pa nazaj na normal, ampak ni pomagalo.

Ne vidim niti med teksti, niti med replyi, obnaša se, kot bi bil Ignored.
On verjetno tebe ignorira in ima odkljukano, da naj ti ne vidis njegovih sporocil. (poglej v forumu Servis, to je bil nov feature, uveden pred casom)
mimoidoci sporočil: 6.001
[#2464557] 15.10.14 16:36 · odgovor na: (#2464547)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: mimoidoci 15.10.2014 16:39
[NavadniNimda]
Črt, ena mala napaka (se ne mudi kar se mene tiče); tole pišem sem, ker ne morem poslat zasebnega sporočila.

Uporabnika "odlocno" forum.finance.si/?user=184513 ne vidim in ne morem brati sporočil. Nimam med "ignoriranimi" (kjer je sicer celoten ljubljanski korpus). Sem probal dat med Favorites in med Ignored, pa nazaj na normal, ampak ni pomagalo.

Ne vidim niti med teksti, niti med replyi, obnaša se, kot bi bil Ignored.
Ej, pa to je tako kot pri meni, ko lahko s solzami v nostalgičnih očeh prebiram dragega mi fibonacija - le če ga kdo citira. Človek me namreč ignorira, kljub njemu lastni samozavesti in odrezavosti. A ja njega volim (beri: ne ignoriram). Upam, da me vsaj on lahko prebere :)) - pa potem zopet vključi ignore, hehe.
najobj sporočil: 31.920
[#2464631] 15.10.14 19:15 · odgovor na: mimoidoci (#2464557)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.10.2014 19:27
[mimoidoci]
> [NavadniNimda]
> Črt, ena mala napaka (se ne mudi kar se mene tiče); tole pišem sem, ker ne morem poslat zasebnega sporočila.
>
> Uporabnika "odlocno" forum.finance.si/?user=184513 ne vidim in ne morem brati sporočil. Nimam med "ignoriranimi" (kjer je sicer celoten ljubljanski korpus). Sem probal dat med Favorites in med Ignored, pa nazaj na normal, ampak ni pomagalo.
>
> Ne vidim niti med teksti, niti med replyi, obnaša se, kot bi bil Ignored.
Ej, pa to je tako kot pri meni, ko lahko s solzami v nostalgičnih očeh prebiram dragega mi fibonacija - le če ga kdo citira. Človek me namreč ignorira, kljub njemu lastni samozavesti in odrezavosti. A ja njega volim (beri: ne ignoriram). Upam, da me vsaj on lahko prebere :)) - pa potem zopet vključi ignore, hehe.
... čuj, fibonacija ne vidiš predvsem zato, ker nimaš kaj videt, ker zadnje cajte piše zelo redko in je 06.10.14 08:57 zadnji post forum.finance.si/?m=...495&single napisal glih meni, sicer pa se tukaj forum.finance.si/?user=238577 vidi, da je NavadniNimda njegova glavna stranka ...

P.S.: zdaj sem opazil, da fibonacija bolj drugi ignorirajo kot obratno in je v tej diciplini celo boljši kot jaz ...
najobj sporočil: 31.920
[#2464635] 15.10.14 19:26 · odgovor na: (#2464561)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
> [bc123a]
> > [NavadniNimda]
> > Črt, ena mala napaka (se ne mudi kar se mene tiče); tole pišem sem, ker ne morem poslat zasebnega sporočila.
> >
> > Uporabnika "odlocno" forum.finance.si/?user=184513 ne vidim in ne morem brati sporočil. Nimam med "ignoriranimi" (kjer je sicer celoten ljubljanski korpus). Sem probal dat med Favorites in med Ignored, pa nazaj na normal, ampak ni pomagalo.
> >
> > Ne vidim niti med teksti, niti med replyi, obnaša se, kot bi bil Ignored.
>
> On verjetno tebe ignorira in ima odkljukano, da naj ti ne vidis njegovih sporocil. (poglej v forumu Servis, to je bil nov feature, uveden pred casom)
Ej, pazi tole: dobil sem direktni reply na eno svojih sporočil, ki pa ga ne vidim, tudi če dam "Beri vse, tudi ignorirane". Kako mi lahko nekdo reply-a, če ignorira mene? Edino tako, da naredi Reply, potem pa takoj naredi "Ignore" in hkrati še, da ne vidim njegovih sporočil. Upam, da ne gre še skočit dol z nebotičnika, matr, in to lih zdej, k pločnik spodi prenavljajo za težke milijone.

Thanx za tole opombo, dotično čudovište vsekakor leti ke, kamor spada! :D
... evo, to je NavadniNimda iz cajtov, ko je še trzal na črne usnjene tangice notranje ministrice ...

P.S.: zdaj samo upam, da nisem pomotoma padel v časovni stroj ...
crt sporočil: 27.196
[#2464637] 15.10.14 19:30 · odgovor na: (#2464561)
Odgovori   +    2
[NavadniNimda]
Ej, pazi tole: dobil sem direktni reply na eno svojih sporočil, ki pa ga ne vidim, tudi če dam "Beri vse, tudi ignorirane". Kako mi lahko nekdo reply-a, če ignorira mene?
nic lazjega :)

ima te na ignore listi. hkrati ima vklopljeno nadgradnjo ignora, tj. ti ne vidis njegovih postov.

no, nakar premakne svoj nacin branja v vse, prebere tvoj post in napise odgovor.

no problem.

(komurkoli se to zdi zelo perec in velikega ukvarjanja vreden issue... se mu ocitno lepo godi v zivljenju :)
najobj sporočil: 31.920
[#2464645] 15.10.14 19:41 · odgovor na: (#2464638)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.10.2014 19:51
[Petunija1]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [NavadniNimda]
> > > Črt, ena mala napaka (se ne mudi kar se mene tiče); tole pišem sem, ker ne morem poslat zasebnega sporočila.
> > >
> > > Uporabnika "odlocno" forum.finance.si/?user=184513 ne vidim in ne morem brati sporočil. Nimam med "ignoriranimi" (kjer je sicer celoten ljubljanski korpus). Sem probal dat med Favorites in med Ignored, pa nazaj na normal, ampak ni pomagalo.
> > >
> > > Ne vidim niti med teksti, niti med replyi, obnaša se, kot bi bil Ignored.
>
> > Ej, pa to je tako kot pri meni, ko lahko s solzami v nostalgičnih očeh prebiram dragega mi fibonacija - le če ga kdo citira. Človek me namreč ignorira, kljub njemu lastni samozavesti in odrezavosti. A ja njega volim (beri: ne ignoriram). Upam, da me vsaj on lahko prebere :)) - pa potem zopet vključi ignore, hehe.
> ... čuj, fibonacija ne vidiš predvsem zato, ker nimaš kaj videt, ker zadnje cajte piše zelo redko in je 06.10.14 08:57 zadnji post forum.finance.si/?m=...495&single napisal glih meni, sicer pa se tukaj forum.finance.si/?user=238577 vidi, da je NavadniNimda njegova glavna stranka ...
>
> P.S.: zdaj sem opazil, da fibonacija bolj drugi ignorirajo kot obratno in je v tej diciplini celo boljši kot jaz ...
Lepo, da zagovarjaš svojega kolega in someščana, ampak preverjeno dejstvo je, da ima vklopljen superignore in so zato nekaterim forumašem njegovi posti nevidni.
... čuj, sicer ne vem, če ima fibonaci vklopljen superignore, ker jaz tega ne morem preverit, vsekakor pa vem, da on ni niti moj someščan niti ni moj poklicni kolega, še manj pa jaz čutim potrebo, da bi ga zagovarjal ...

P.S.: če se prav spomnim, fibonaci pozna nekatere pajzle v Dravljah, kar bi bilo za Mariborčana zelo nenavadno ... evo, če se NavadniNimda ne bi tukaj forum.finance.si/?m=...299&single pohvalil, da so Dravlje ljubljanski Beverly Hills in da so mu vsi zavidali, ker je tam kupil stanovanje po 2,600 DEM za kvm, kar pomeni, da verjetno tam tudi živi, jaz sploh ne bi vedel, da Dravlje obstajajo ... aja, pajzl je zanikrna gostilna po mariborsko ...
anon-237381 sporočil: 924
[#2464782] 16.10.14 00:40 · odgovor na: Gustl (#2464349)
Odgovori   +    0
V Operi so zdaj vsi naslovi, imena uporabnikov, vse klikabilne vsebine v sivih pravokotnikih.
Gustl sporočil: 13.629
[#2464789] 16.10.14 03:01 · odgovor na: anon-237381 (#2464782)
Odgovori   +    0
[leoncc]
V Operi so zdaj vsi naslovi, imena uporabnikov, vse klikabilne vsebine v sivih pravokotnikih.
Ce je to na mobilni napravi (tablici, pametnem telefonu), potem je feature. Ce je na desktopu, je bug, ki pa se je zgodil zaradi kaksnega update Opere, ker mi ze vsaj eno leto nismo tega spreminjali.

Vidis namrec mobilni pogled, ki predvideva sivo touch polje.

Ce si na desktopu in si zozal okno pod 900px, ti tudi verjetno ta pogled pokaze.


Je kaj od zgornjega?

Testiraj se enako, kar delas z Opero, z drugim brskalnikom.
najobj sporočil: 31.920
[#2464839] 16.10.14 09:26 · odgovor na: (#2464650)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.10.2014 09:28
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> > > > [mimoidoci]
> > > > > [NavadniNimda]
> > > > > Črt, ena mala napaka (se ne mudi kar se mene tiče); tole pišem sem, ker ne morem poslat zasebnega sporočila.
> > > > >
> > > > > Uporabnika "odlocno" forum.finance.si/?user=184513 ne vidim in ne morem brati sporočil. Nimam med "ignoriranimi" (kjer je sicer celoten ljubljanski korpus). Sem probal dat med Favorites in med Ignored, pa nazaj na normal, ampak ni pomagalo.
> > > > >
> > > > > Ne vidim niti med teksti, niti med replyi, obnaša se, kot bi bil Ignored.
> > >
> > > > Ej, pa to je tako kot pri meni, ko lahko s solzami v nostalgičnih očeh prebiram dragega mi fibonacija - le če ga kdo citira. Človek me namreč ignorira, kljub njemu lastni samozavesti in odrezavosti. A ja njega volim (beri: ne ignoriram). Upam, da me vsaj on lahko prebere :)) - pa potem zopet vključi ignore, hehe.
> > > ... čuj, fibonacija ne vidiš predvsem zato, ker nimaš kaj videt, ker zadnje cajte piše zelo redko in je 06.10.14 08:57 zadnji post forum.finance.si/?m=...495&single napisal glih meni, sicer pa se tukaj forum.finance.si/?user=238577 vidi, da je NavadniNimda njegova glavna stranka ...
> > >
> > > P.S.: zdaj sem opazil, da fibonacija bolj drugi ignorirajo kot obratno in je v tej diciplini celo boljši kot jaz ...
> > Lepo, da zagovarjaš svojega kolega in someščana, ampak preverjeno dejstvo je, da ima vklopljen superignore in so zato nekaterim forumašem njegovi posti nevidni.
> ... čuj, sicer ne vem, če ima fibonaci vklopljen superignore, ker jaz tega ne morem preverit, vsekakor pa vem, da on ni niti moj someščan niti ni moj poklicni kolega, še manj pa jaz čutim potrebo, da bi ga zagovarjal ...
>
> P.S.: če se prav spomnim, fibonaci pozna nekatere pajzle v Dravljah, kar bi bilo za Mariborčana zelo nenavadno ... evo, če se NavadniNimda ne bi tukaj forum.finance.si/?m=...299&single pohvalil, da so Dravlje ljubljanski Beverly Hills in da so mu vsi zavidali, ker je tam kupil stanovanje po 2,600 DEM za kvm, kar pomeni, da verjetno tam tudi živi, jaz sploh ne bi vedel, da Dravlje obstajajo ... aja, pajzl je zanikrna gostilna po mariborsko ...
Jaz sem na podlagi njegovih postov sklepala, da je iz MB, lahko se pa seveda motim, in tudi nisem trdila, da je tvoj poklicni ampak bolj forumski kolega. Superignore definitivno ima vklopljen, ker se je sam s tem hvalil pa tudi na svoji koži sem to za en čas izkusila. Morda ga nisi želel zagovarjati, ampak to, da se njegovih postov ne vidi, ker zadnje čase bolj malo piše so navadne bučke in na to sem opozorila.
... OK, da ne bova midva zdaj preveč ugibala o stvareh, ki jih ne moreva preverit in ker ti ne moreš preverit, bom jaz preveril datume zadnjih desetih fibonacijevih postov, ti pa zdaj lahko na osnovi konkretnih podatkov presodiš, kaj so navadne bučke ... evo, tukaj so posti lepo padajoči po vrsti, kot so hiše v Trsti:

16.10.14 09:05 · odgovor na: COP
06.10.14 08:57 · odgovor na: najobj,
04.10.14 21:55 · odgovor na: NavadniNimda,
04.10.14 21:23 · odgovor na: NavadniNimda,
04.10.14 20:27 · odgovor na: NavadniNimda,
04.10.14 20:20 · odgovor na: NavadniNimda,
03.10.14 10:32 · odgovor na: gsavli,
24.09.14 17:27 · odgovor na: beriberi,
24.09.14 15:53 · direktni komentar članka,
24.09.14 14:41 · odgovor na: TheChamp,

P.S.: vse je relativno in tudi tole tukaj zgoraj je za nekoga lahko relativno dosti, za mene je pač relativno malo, sploh če cifre primerjam z dobrimi starimi cajti ...
anon-237381 sporočil: 924
[#2464925] 16.10.14 12:01 · odgovor na: Gustl (#2464789)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-237381 16.10.2014 12:04
Sem na laptopu.

Windows 10 preview
Opera 25
Full Screen
Resolucija 2880x1620

V Pale Moon-u 25 (Firefox) in Internet Explorerju 11 je OK. Sicer je Opera moj glavni browser. (Firefox mi ni več všeč, IE mi ni všeč od ~2002, Chrome mi nikoli ni bil všeč)
Gustl sporočil: 13.629
[#2464942] 16.10.14 12:31 · odgovor na: anon-237381 (#2464925)
Odgovori   +    0
[leoncc]
Sem na laptopu.

Windows 10 preview
Opera 25
Full Screen
Resolucija 2880x1620

V Pale Moon-u 25 (Firefox) in Internet Explorerju 11 je OK. Sicer je Opera moj glavni browser. (Firefox mi ni več všeč, IE mi ni všeč od ~2002, Chrome mi nikoli ni bil všeč)
Hm. Se je Opera pred kratkim posodobila? Lahko pošlješ posnetek zaslona, kjer se vidi, kar te muči. Ker je lokalna zadeva, mi nismo nič spreminjali.
anon-237381 sporočil: 924
[#2468002] 27.10.14 11:36 · odgovor na: Gustl (#2464942)
Odgovori   +    0
Zdaj je OK. Imam sicer novejši build ampak se je "popravilo samo od sebe" nekaj dni po namestitvi builda.

Hvala.
Gustl sporočil: 13.629
[#2468017] 27.10.14 11:56 · odgovor na: anon-237381 (#2468002)
Odgovori   +    0
[leoncc]
Zdaj je OK. Imam sicer novejši build ampak se je "popravilo samo od sebe" nekaj dni po namestitvi builda.

Hvala.
OK. Nisem sicer prepričan, da smo mi kaj uredili. ampak važno, da dela.
crt sporočil: 27.196
[#2468029] 27.10.14 12:17 · odgovor na: Gustl (#2468017)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [leoncc]
> Zdaj je OK. Imam sicer novejši build ampak se je "popravilo samo od sebe" nekaj dni po namestitvi builda.
>
> Hvala.

OK. Nisem sicer prepričan, da smo mi kaj uredili. ampak važno, da dela.
nismo. ce delas z ultra najnovejsimi zadevami, potem moras pac racunati, da bo nekaj delalo, nekaj ne. ni realno, da bi na tej strani zadeve sproti prilagajali cutting edge stanju.
anon-237381 sporočil: 924
[#2468823] 30.10.14 08:39 · odgovor na: crt (#2468029)
Odgovori   +    0
V bistvu se obnaša on and off: večinoma je mobile, včasih (po rebootu) je pa desktop verzija.
crt sporočil: 27.196
[#2468838] 30.10.14 09:03 · odgovor na: anon-237381 (#2468823)
Odgovori   +    0
[leoncc]
V bistvu se obnaša on and off: večinoma je mobile, včasih (po rebootu) je pa desktop verzija.
server in to, kar posilja, se pri tem, da ti rebootas, nic ne spemeni... tako da tu nekega resnega manevrskega prostora s te strani ni.
najobj sporočil: 31.920
[#2469020] 30.10.14 13:15 · odgovor na: crt (#2468838)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.10.2014 13:16
[crt]
> [leoncc]
> V bistvu se obnaša on and off: večinoma je mobile, včasih (po rebootu) je pa desktop verzija.

server in to, kar posilja, se pri tem, da ti rebootas, nic ne spemeni... tako da tu nekega resnega manevrskega prostora s te strani ni.
... alzo, ker se je toti forum.finance.si/?m=...le&replies kurac črni pokvarjeni dvakrat zlagal in me potem še ozmerjal, ste meni zbrisali post in sem jaz dobil prepoved pisanja in se niti z bc123a ne morem pogovarjat ... eh, jebiga ...

P.S.: ne bom spet začel s tistim svojim standardnim, ker vem, da ste admini carji in da na svojem forumu lahko pošljete v pizdo materino vse, ki vam ne pašejo ... khmm, čeprav me zelo mika, da bi jaz zdaj naredil enako ... aja, in forum je treba malo dopolnit, ker totega corpus delicti tukaj zgoraj ne bi smel zlinkat ...
crt sporočil: 27.196
[#2469022] 30.10.14 13:23 · odgovor na: najobj (#2469020)
Odgovori   +    0
[najobj]
... alzo, ker se je toti forum.finance.si/?m=...le&replies kurac črni pokvarjeni dvakrat zlagal in me potem še ozmerjal, ste meni zbrisali post in sem jaz dobil prepoved pisanja in se niti z bc123a ne morem pogovarjat ... eh, jebiga ...
ban **v tisti posamezni temi** sem tvojemu sogovorniku viskiju in tebi dal jaz.

kaj je z brisanjem, bo povedal kdo drugi.
najobj sporočil: 31.920
[#2469037] 30.10.14 13:40 · odgovor na: crt (#2469022)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.10.2014 13:41
[crt]
> [najobj]
> ... alzo, ker se je toti forum.finance.si/?m=...le&replies kurac črni pokvarjeni dvakrat zlagal in me potem še ozmerjal, ste meni zbrisali post in sem jaz dobil prepoved pisanja in se niti z bc123a ne morem pogovarjat ... eh, jebiga ...
ban **v tisti posamezni temi** sem tvojemu sogovorniku viskiju in tebi dal jaz.

kaj je z brisanjem, bo povedal kdo drugi.
... OK, samo zdaj pa ti pazi, da te Gustl zaradi očitnega forum.finance.si/?m=...915&single zajebavanja odgovorne urednice Financ ne bo dal v čakalnico ... khmm, ker bi on za razliko od nje lahko razumel ...

P.S.: tisti post ni pobrisan, ampak ker sem se tako razpizdil, sem ga spregledal, kasneje pa totega posta tukaj zgoraj nisem mogel popravit, ker ti nekaj ne špila ...
crt sporočil: 27.196
[#2469050] 30.10.14 14:04 · odgovor na: najobj (#2469037)
Odgovori   +    0
[najobj]
... OK, samo zdaj pa ti pazi, da te Gustl zaradi očitnega forum.finance.si/?m=...915&single zajebavanja odgovorne urednice Financ ne bo dal v čakalnico ... khmm, ker bi on za razliko od nje lahko razumel ...
paaa, jaz se bom ze nekako znasel v takem primeru.
P.S.: tisti post ni pobrisan, ampak ker sem se tako razpizdil, sem ga spregledal, kasneje pa totega posta tukaj zgoraj nisem mogel popravit, ker ti nekaj ne špila ...
post lahko popravljas nek dolocen cas, potem vec ne.
najobj sporočil: 31.920
[#2469083] 30.10.14 15:19 · odgovor na: crt (#2469050)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.10.2014 15:20
[crt]
> [najobj]
> ... OK, samo zdaj pa ti pazi, da te Gustl zaradi očitnega forum.finance.si/?m=...915&single zajebavanja odgovorne urednice Financ ne bo dal v čakalnico ... khmm, ker bi on za razliko od nje lahko razumel ...

paaa, jaz se bom ze nekako znasel v takem primeru.

> P.S.: tisti post ni pobrisan, ampak ker sem se tako razpizdil, sem ga spregledal, kasneje pa totega posta tukaj zgoraj nisem mogel popravit, ker ti nekaj ne špila ...

post lahko popravljas nek dolocen cas, potem vec ne.
... ne, nisem bil prepozen, ampak mi je ob poskusu popravka na rumeni podlagi napisalo, da hočem dvakrat vnesti isti post ali nekaj v tem smislu, ker se ne spomnim točnega teksta ...

P.S.: lahko bi vedel, da jaz z onim ne bi nadaljeval, ker se lažnivcem karseda izogibam in če bc123a ne bi hotel odgovoriti na tole forum.finance.si/?m=...895&single , tvojega bana verjetno niti ne bi opazil ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2469113] 30.10.14 16:43 · odgovor na: najobj (#2469083)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [crt]
> > [najobj]
> > ... OK, samo zdaj pa ti pazi, da te Gustl zaradi očitnega forum.finance.si/?m=...915&single zajebavanja odgovorne urednice Financ ne bo dal v čakalnico ... khmm, ker bi on za razliko od nje lahko razumel ...
>
> paaa, jaz se bom ze nekako znasel v takem primeru.
>
> > P.S.: tisti post ni pobrisan, ampak ker sem se tako razpizdil, sem ga spregledal, kasneje pa totega posta tukaj zgoraj nisem mogel popravit, ker ti nekaj ne špila ...
>
> post lahko popravljas nek dolocen cas, potem vec ne.

... ne, nisem bil prepozen, ampak mi je ob poskusu popravka na rumeni podlagi napisalo, da hočem dvakrat vnesti isti post ali nekaj v tem smislu, ker se ne spomnim točnega teksta ...
enako se je meni zgodilo danes dvakrat, ampak izgleda da me zajebava brezžična miš, ker kliknem enkrat, pa odda dva signala
najobj sporočil: 31.920
[#2469172] 30.10.14 19:53 · odgovor na: anon-238577 (#2469113)
Odgovori   +    0
[fibonaci]
> [najobj]
> > [crt]
> > > [najobj]
> > > ... OK, samo zdaj pa ti pazi, da te Gustl zaradi očitnega forum.finance.si/?m=...915&single zajebavanja odgovorne urednice Financ ne bo dal v čakalnico ... khmm, ker bi on za razliko od nje lahko razumel ...
> >
> > paaa, jaz se bom ze nekako znasel v takem primeru.
> >
> > > P.S.: tisti post ni pobrisan, ampak ker sem se tako razpizdil, sem ga spregledal, kasneje pa totega posta tukaj zgoraj nisem mogel popravit, ker ti nekaj ne špila ...
> >
> > post lahko popravljas nek dolocen cas, potem vec ne.
> ... ne, nisem bil prepozen, ampak mi je ob poskusu popravka na rumeni podlagi napisalo, da hočem dvakrat vnesti isti post ali nekaj v tem smislu, ker se ne spomnim točnega teksta ...
enako se je meni zgodilo danes dvakrat, ampak izgleda da me zajebava brezžična miš, ker kliknem enkrat, pa odda dva signala
... čuj, jaz si ne upam nič več šimfat in bom od zdaj naprej samo še hvalil ... jebiga, ziher je ziher ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2469181] 30.10.14 21:27 · odgovor na: najobj (#2469172)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [fibonaci]
> > [najobj]
> > > [crt]
> > > > [najobj]
> > > > ... OK, samo zdaj pa ti pazi, da te Gustl zaradi očitnega forum.finance.si/?m=...915&single zajebavanja odgovorne urednice Financ ne bo dal v čakalnico ... khmm, ker bi on za razliko od nje lahko razumel ...
> > >
> > > paaa, jaz se bom ze nekako znasel v takem primeru.
> > >
> > > > P.S.: tisti post ni pobrisan, ampak ker sem se tako razpizdil, sem ga spregledal, kasneje pa totega posta tukaj zgoraj nisem mogel popravit, ker ti nekaj ne špila ...
> > >
> > > post lahko popravljas nek dolocen cas, potem vec ne.

> > ... ne, nisem bil prepozen, ampak mi je ob poskusu popravka na rumeni podlagi napisalo, da hočem dvakrat vnesti isti post ali nekaj v tem smislu, ker se ne spomnim točnega teksta ...

> enako se je meni zgodilo danes dvakrat, ampak izgleda da me zajebava brezžična miš, ker kliknem enkrat, pa odda dva signala

... čuj, jaz si ne upam nič več šimfat in bom od zdaj naprej samo še hvalil ... jebiga, ziher je ziher ...
jbg, zdaj so taki cajti, da že žuta štampa izgublja živce ...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2525435] 07.06.15 22:50 · odgovor na: Gustl (#2464789)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 07.06.15 20:25
Kako poiščeš članek v Financah, ki je imel v naslovu besedo Kalifornija?
Gustl sporočil: 13.629
[#2537192] 25.07.15 14:17 · odgovor na: anon-333107 (#2525435)
Odgovori   +    0
[FrRoSt]
Kako poiščeš članek v Financah, ki je imel v naslovu besedo Kalifornija?
Sori, spregledal.

Hm, imas prav, nekam je izginilo "isci po naslovu". Vrnemo.

Si tole iskal?

www.finance.si/8824794
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2554203] 06.10.15 20:20 · odgovor na: Gustl (#2468017)
Odgovori   +    1
[Gustl]
... ampak važno, da dela.
Tudi pri drugih časopisih dela in to uspešno. :-)

"The New York Times je eden izmed časopisov, ki se najuspešneje spopadajo z izzivi modernega časa, ki jih povzročata zlasti internet in vsesplošna dostopnost vseh informacij različne kakovosti. Ugledni newyorški časnik je leta 2011 uvedel plačljivi zid za svoje članke, ki pa je bil namenoma malo luknjičast in je tak ostal do danes. Ogled člankov je brezplačen, če na stran prispemo iz Googlovih iskalnih rezultatov ...

Kljub začetnim pomislekom, ali bodo ljudje pripravljeni plačevati za kakovostne vsebine, je The New York Times postal svetel zgled prilagajanja modernim časom. Že pred dvema letoma so z digitalnimi naročninami ustvarili 10 odstotkov vseh prihodkov, njegova tiskana naklada pa je ostala praktično nespremenjena. Danes je popolnoma jasno, da njihov plačljivi zid deluje.

Čeprav je mogoče z malo iznajdljivosti in vztrajnosti vsak članek iz The New York Timesa legalno najti brezplačno na internetu, število naročnikov ne upada. Sporočili so, da so presegli mejo milijona digitalnih naročnikov" slo-tech.com/novice/t655088
Gustl sporočil: 13.629
[#2554434] 07.10.15 13:57 · odgovor na: anon-187668 (#2554203)
Odgovori   +    0
[menim]
> [Gustl]
> ... ampak važno, da dela.

Tudi pri drugih časopisih dela in to uspešno. :-)

"The New York Times je eden izmed časopisov, ki se najuspešneje spopadajo z izzivi modernega časa, ki jih povzročata zlasti internet in vsesplošna dostopnost vseh informacij različne kakovosti. Ugledni newyorški časnik je leta 2011 uvedel plačljivi zid za svoje članke, ki pa je bil namenoma malo luknjičast in je tak ostal do danes. Ogled člankov je brezplačen, če na stran prispemo iz Googlovih iskalnih rezultatov ...

Kljub začetnim pomislekom, ali bodo ljudje pripravljeni plačevati za kakovostne vsebine, je The New York Times postal svetel zgled prilagajanja modernim časom. Že pred dvema letoma so z digitalnimi naročninami ustvarili 10 odstotkov vseh prihodkov, njegova tiskana naklada pa je ostala praktično nespremenjena. Danes je popolnoma jasno, da njihov plačljivi zid deluje.

Čeprav je mogoče z malo iznajdljivosti in vztrajnosti vsak članek iz The New York Timesa legalno najti brezplačno na internetu, število naročnikov ne upada. Sporočili so, da so presegli mejo milijona digitalnih naročnikov" slo-tech.com/novice/t655088

Jp. Je pa treba vseeno razumet, da jim ne cvetijo rožice. Profitabilnost imajo na 2-3%, vsa rast na digitalu težko odtehta padec oglasov na printu (in bolj kot ne stagnacijo oglasov na digitalu...tu Google, FB in klapa poberejo večino).

Za primerjavo - Finance smo na 2.200 digital naročnikov (cca pol jih je na Digital + Manager, torej še petkov print), cca 30% imamo rast y-y, digitalovci so že cca 25% vseh naročnikov, konec drugega leta bomo po mojem nekje na tretjini.

Paywall deluje, se je pa treba prilagodit na nižje številke, torej nikoli ne bo več digital naročnikov kot je bilo nekoč print naročnikov (globalni mediji v angleščini tipa NYT, FT, WP, WSJ...so izjeme, oni lahko še rastejo).
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2554436] 07.10.15 14:09 · odgovor na: Gustl (#2554434)
Odgovori   +    1
[Gustl]
... nikoli ne bo več digital naročnikov kot je bilo nekoč print naročnikov ...
Odvisno od cene digital naročnine, ki jo zahtevate. Dokler boste imeli visoko ceno, bo trditev točna.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10