Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Psevdonimi

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.641
[#115399] 17.08.07 07:02 · odgovor na: anon-91864 (#115318)
Odgovori   +    0
Ta grda imena so zgenerirana iz strani naše naročniške službe. Torej naročnik na Finance (ali kakšen, ki je imel 14 dni brezplačno in podobno) je že dobil uporabniško ime in geslo..tako...grdo :)

Uporabniki sicer lahko prenesejo status na lepša imena, torej odprejo si novo, lepše uporabniško ime in prenesejo vse skupaj nanj: http://www.finance.s...prenos.php< /a>  (hm, nikoli nisem preverjal, ali je to le status, al komplet - shramba, sporočila na forumu, žetoni...bom danes...)

V forumu si uporabniki sicer lahko spremenijo ime, ki se prikazuje, samo to mi nikoli ni bilo preveč všeč, vsaj ne tako, kot je sedaj narejeno, tako da ne vem, kako bo s tem.
anon-102577 sporočil: 1.544
[#115422] 17.08.07 07:52 · odgovor na: Gustl (#115399)
Odgovori   +    0

Gustl je napisal(a):
...... V forumu si uporabniki sicer lahko spremenijo ime, ki se prikazuje, samo to mi nikoli ni bilo preveč všeč, vsaj ne tako, kot je sedaj narejeno, tako da ne vem, kako bo s tem.
Uporabniki bojo manj spreminjali nicke, ko bojo imeli v svojem Profilu navedena vsa uporabniška imena, ki so vezana na isti e-mail naslov.

Ko pa bo v Profilu dana možnost, da se ohrani le eno uporabniško ime, ostale pa izbriše, bo marsikdo to storil.
anon-27449 sporočil: 1.610
[#115454] 17.08.07 08:31 · odgovor na: anon-91864 (#115318)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
Gustl,

Te nesrečni kriptični psevdonimi so zelo nerodni za komunikacijo. Zlasti vsi ti nicki ki se začnejo z X. Kaj je s tem folkom, da si gredo nadeti tako težke nicke? Ko odgovorim na post od Enfriceja, lahko napišem, čuj Enfrice, ali Čuj Frice, ali Čuj Pavel, ali Čuj Gustl. Ko pa pridem do posta od človeka katerega nick je 0909SXVXX , pa ne vem ka bi s tem nizom številk in črk. Ne vem ali bi napisal Čuj Iksač ali čuj ti Ničdevetač al ka bi s totimi psevdonimi?

Predlog:

1. Vpelješ pri registraciji novih uporabnikov foruma obvezno izbiro imena s seznama (Preddefiniran dropdown list! Kot mandatory field pri izpolnjevanju formulara za prijavo!) .
2. Obstoječim, ki nimajo nick, ki bi bil podoben kakemu imenu ali pojmu daš čas, da tudi sami izberejo imena do določenega datuma, če ne jim ga določiš ti.
3. Potem se pa nadaljujemo dopisovati kot ljudje z nekimi smiselnimi nicki, ki označujejo kak pojem ali so sami po sebi kar ime ali vsaj ime živali jebenti.

P.S. Zakaj je toliko nickov, ki se začnejo na X. Slučajnost ali pa je admin to že kaj usmerjal v zadnje čase ali kdaj prej?
P.P.S. Tovarišico Tačko pusti pri miru, kajti nick Tačka izpolnjuje vse kriterije, poleg tega gre tu za partizansko ime in ta se iz spoštovanja do velikih ciljev revolucije preprosto mora spoštovati.

Lp shaman
 
Ej, Šamanče... maš čisto prav, ene par nickov je tako podobnih , da včasih  ne vem, ali berem "ta levega" ali "ta desnega" , potem se pa sprašujem ali je prestopil na nasprotno stran, ali je to oni od zadnjič :)  .. Saj veš, ne visim ure in ure tukaj gor, vsega ne prebiram, ampak je pa dejstvo , da si človek zapomni imena kot Butelj, 666, Drobižek (ali je zajadrala malo predaleč ??) , pa Dob,...Enfris ,.. No vidiš, kdo mi pride na misel. Ti si pa pač unikat. Dal si lep primer za te X-nick-e.. pa ena cela rajsa številk .. Slabo za zapomnit..

Dragi Shaman, res me veseli, da mene in moje kvalitete tako globoko spoštuješ .

Lep dan še naprej ... tovarišica Tačka
 
anon-76887 sporočil: 18.121
[#115471] 17.08.07 08:56 · odgovor na: anon-27449 (#115454)
Odgovori   +    0
Pa sej SXDX nas pa res ni veliko ;-)
Je pa res, da jaz veliko napišem in potem je SXDX vsepovsod, hehe.
(Nick dobil pri registraciji in nisem nikoli spreminjal press ;-))
anon-27449 sporočil: 1.610
[#115478] 17.08.07 09:03 · odgovor na: anon-76887 (#115471)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
Pa sej SXDX nas pa res ni veliko ;-)
Je pa res, da jaz veliko napišem in potem je SXDX vsepovsod, hehe.
(Nick dobil pri registraciji in nisem nikoli spreminjal press ;-))

No ja, ti si mi že prepoznaven , tako in drugače , tvoje ime sem memorirala vizualno :) Sem te pa "mešala" z onim Y, neki Darko (?) , ampak sedaj nekako ločim, ker se mi zdi, da se ravno ne ljubita  ..

Tudi tebi lep dan (zaenkat  je še sonce, ko pa pogledam priti hribom je pa vse nekam temno )  ..od ...

samo Tačka 

 
anon-76887 sporočil: 18.121
[#115526] 17.08.07 09:37 · odgovor na: anon-27449 (#115478)
Odgovori   +    0
Darko ima K21 na koncu.
Večinoma so najina mnenja res diametralno nasprotna, vendar pa pri tem vsaj zmoreva normalen nivo nasprotovanja.
Včasih se v kakšni stvari celo strinjava ;-)

Lepo pozdravljena iz sončne iz soparne Ljubljane.

Strani: 1