Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 22

crt sporočil: 27.408
[#672281] 05.01.10 16:04 · odgovor na: (#672108)
Odgovori   +    0
[minuteman]
Če klikneš na id #67...., se v pogledu "SAMO PRIJATELJI" ne pokaže originalno sporočilo, če ta oseba ni prijatelj. Pol je treba klikat ko blesav na pogled "vse" in spet iskati to sporočilo.
Predlagam, da če klikneš na ID sporočila (kjerkoli), da se prikaže stran zgolj s tem sporočilom (&SINGLE modifier).
ja, sem razmisljal o tej varianti, mogoce celo kot popup okno.

samo spet - nekdo drugi bo pa rekel: ja ampak mene pa zanima, kako je slo to znotraj teme.

meni sicer vlece bolj v smer, da kar naredim tako, kot ti omenjas in kot sem jaz dodatno zacinil z oknom. zdajle sem se menil z gustlom in se tudi njemu zdi ok. tako da vredi, bo narejeno.
crt sporočil: 27.408
[#672298] 05.01.10 16:17 · odgovor na: 153 (#672216)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 05.01.2010 16:17
[153]
mi je res žal, a kaj, ko se pri besedovanju (malo daljšem pa sploh) rado tako zgodi, ko vsak v svoj zorni kot, morda nekoliko pretrdo, strmi...
zato sem posebej prosil, ali bi lahko dostavil posnetke zaslona, da tako najbolj nazorno skupaj ugotoviva, kaj tocno naj bi bil ta presledek za locili v predogledu, ki da je drugacen kot pri sicersnjem izpisu.

samo potem je namesto tega nastala zgodba o moji ne/uporabi sumnikov, pa se ne spomnim, da bi jo jaz zacel. posnetke tujega zaslona pa tudi tezko sam naredim.
- V zaglavju, v vrstici pod rumeno označeno prvo vrstico pa še predlagam, da vse besede napišete bodisi z veliko ali vse z malo začetnico.
je razlog, zakaj so nekatere z veliko in nekatere z malo. in ta razlog ni to, da sem jih tja dal ravno jaz, ki imam do velikih zacetnic podoben odnos kot do sumnikov. :)

klasicni - seznam - aktivne - kje sem pisal: vse to so razlicice ene in iste stvari, vrste pogleda na forum. enako recimo vse - samo prijatelje - brez ignoriranih.

po drugi strani pa so Nastavitve, Profil ... ne stvari, ki bi bile med sabo enakovredne kot razlicice necesa, temvec funkcionalnosti cisto razlicnih vrst.
- O službenih/uradnih brezsumnikih bi me, kljub vsemu, zanimala mnenja dopisovalcev in nalogodajalca.
no, podpisnik racuna se je ze opredelil. morda bi lahko pisal se glavnemu in odgovornemu uredniku, nemara bi tudi njega veselil pogovor o tem, je vcasih za stose.
anon-23307 sporočil: 582
[#672380] 05.01.10 18:03 · odgovor na: crt (#666168)
Odgovori   +    1
[crt]
naceloma te vrze na prvo taksno stran izbrane teme, v kateri obstaja kaksno sporocilo, mlajse od tvojega zadnjega obiska te teme.
Mogoce si spregledal moj odgovor na to... Ampak, mene se vedno vrze na zadnjo stran teme in ne na prvo stran z najstarejsim neprebranim sporocilom. A bi se dalo to urediti?
crt sporočil: 27.408
[#672386] 05.01.10 18:11 · odgovor na: anon-23307 (#672380)
Odgovori   +    0
[pgregorc]
Mogoce si spregledal moj odgovor na to... Ampak, mene se vedno vrze na zadnjo stran teme in ne na prvo stran z najstarejsim neprebranim sporocilom. A bi se dalo to urediti?
verjetno sem, ker je precej prometa.

to se ti zgodi v kateri situaciji? ko odpres posamezni forum in vidis seznam tem in eno kliknes? ali kaj drugega?
anon-23307 sporočil: 582
[#672388] 05.01.10 18:15 · odgovor na: crt (#672386)
Odgovori   +    0
[crt]
> [pgregorc]
> Mogoce si spregledal moj odgovor na to... Ampak, mene se vedno vrze na zadnjo stran teme in ne na prvo stran z najstarejsim neprebranim sporocilom. A bi se dalo to urediti?

verjetno sem, ker je precej prometa.

to se ti zgodi v kateri situaciji? ko odpres posamezni forum in vidis seznam tem in eno kliknes? ali kaj drugega?
Ko iz seznama sporocil, kliknem na sporocilo, da mi odpre cel thread.
crt sporočil: 27.408
[#672392] 05.01.10 18:21 · odgovor na: (#672389)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 05.01.2010 18:24
[NavadniNimda]
pametni linki te vržejo na zadnjo stran z neprebranimi novimi komentarji
lihkar me hoce pgregorc prepricat, da njega pa ne, pa ne vem, kaj bi si mislil. a se lahko vidva zmenita :P no, bom poskusal to razvozlat.
podatkovna baza je dobro indexirana (dela hitreje) in brez štekanja (nova mašinerija?)
ne, masine so iste, to je bilo dosezeno z iskanjem notranjih rezerv :) ie. underlying baza je na novo oblikovana in bolj z andahtjo zindeksirana. za iskalnik je bil vprezen sphinx, ki vsako uro prebavi celotni forum in pri tem sploh ne tezi ostalim uporabnikom. cel dan se nam samo smeji.
pa verjetno še kaj). Če se bo dodalo še BOLD, ITALIC in editiranje linkov, bo pa zmaga tu.
kakor mislim in kakor vidim, da tudi gustla nese, bold in italic po moje bo, vendar kot rocno delo, verjetno v bbcode obliki, torej , .

ce pastas link, se bo aktiviral. ne.ga.sr.at (na zacetek daj http..., ceprav ga tule ne vidis)
tule pa se zgleda zbira slovenska intelektualna smetana.
ajme :)
crt sporočil: 27.408
[#672393] 05.01.10 18:22 · odgovor na: anon-23307 (#672388)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 05.01.2010 18:23
[pgregorc]
Ko iz seznama sporocil, kliknem na sporocilo, da mi odpre cel thread.
to me precej cudi (glej tudi nimdo ravnokar), se bom skusal poglobit, nimam pa na hitro ideje, zakaj bi ravno tebe bojkotiralo.
crt sporočil: 27.408
[#672395] 05.01.10 18:32 · odgovor na: (#672117)
Odgovori   +    0
[rava]
plačam kremšnite za ignore teme (NeDajSeFlokiPress)
morebitni ignore teme pride v primeru, da pride nazaj koncept priljubljene teme (skupaj z obvescanjem o vnosih v taistih). ker potem imamo simetrijo love/hate tako pri userjih kot pri temah in je nekako zaokrozeno.
anon-23307 sporočil: 582
[#672396] 05.01.10 18:32 · odgovor na: crt (#672393)
Odgovori   +    0
[crt]
> [pgregorc]
> Ko iz seznama sporocil, kliknem na sporocilo, da mi odpre cel thread.

to me precej cudi (glej tudi nimdo ravnokar), se bom skusal poglobit, nimam pa na hitro ideje, zakaj bi ravno tebe bojkotiralo.
Ne vem. Na hitro bi rekel, da je tezava v tem, da je link na tisti dolocen post: forum.finance.si/?m=...393#672393 ... Na to sem postal pozoren sele, ko si me zacel sprasevati, kje se mi to dogaja. Dogaja se mi iz seznama sporocil. Drugega nisem uporabljal.
crt sporočil: 27.408
[#672398] 05.01.10 18:34 · odgovor na: anon-23307 (#672396)
Odgovori   +    0
[pgregorc]
Ne vem. Na hitro bi rekel, da je tezava v tem, da je link na tisti dolocen post: forum.finance.si/?m=...393#672393 ...
tocno, to bo, sem pozabil, da je to v igri.

s tem izrecno zahtevas, da zelis na tisto stran, kjer se nahaja tisto sporocilo. s tem obicajni mehanizem iskanja prve se-ne-povsem-prebrane strani odpade. tako da je to namerno in normalno obnasanje.
crt sporočil: 27.408
[#672405] 05.01.10 18:48 · odgovor na: (#672404)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
Tole dela Cookie. Vprašati programerja. Če ima nekdo high-security v browserju, mu morebiti ne bo shranilo cookieja in zato nima spomina kdaj je bil pogledan zadnji do takrat zapisani prispevek. Vsak klik na temo te tedaj vrže na uvodno stran.
ni cookie, smo ze prokuzili, v bistvu je trivialno, samo jaz sem bil raztresen. glej zgoraj. programer tukaj. :)
bc123a sporočil: 48.253
[#672409] 05.01.10 18:56 · odgovor na: (#672389)
Odgovori   +    3
[NavadniNimda]
> [Gustl]
> > [NavadniNimda]
> > Mene tudi oči bolijo. Hkrati me skrbi za neodvisnost še tega zadnjega kolikortoliko neodvisnega medija pri nas. :)
>
> A vidite ves čar teh barv. Nekatere bolijo oči, drugi pa sploh ne vidijo :)

Sicer moram pa novi forum pohvaliti, da se ne bo samo šimfalo. Večina stvari je točno takih, kot mora biti (razvrščanje po naraščajočem datumu, pametni linki te vržejo na zadnjo stran z neprebranimi novimi komentarji, plus minus v zeleni/rdeči, ni treba več gledati 500 kategorij za vsak novinarski prispevek, podatkovna baza je dobro indexirana (dela hitreje) in brez štekanja (nova mašinerija?), pa verjetno še kaj). Če se bo dodalo še BOLD, ITALIC in editiranje linkov, bo pa zmaga tu.

Bistvo foruma je pa seveda v številčnosti in kvaliteti populacije, ki forum obiskuje. Na drugih webih v Sloveniji je žalost, saj so namenjeni tupoglavcem, tule pa se zgleda zbira slovenska intelektualna smetana. Poleg kvalitetne vsebine pa je točno to tisto, kar privlači! 8-)
Agree. Ta novi forum je vecinoma cista zmaga. Odkar je Gustl pomagal pri barvanju je (razen tistega slabega kontrasta) tudi barvna shema cisto primerna.

Skratka, kudos, crt.

Muzicke so tudi pri meni se:

- bold in italic tagi
- tag za citiranje (kot duplikat funkcionalnosti citiranja , vcasih bi zelel citirati tekst iz clanka, ki ga komentiram, pa je z obstojecimi znaki to malce nerodno)
- last but not least: uvoz baze iz F1 v F3, preden se izgubi na kaksnih magnetnih trakovih zaradi pomanjkanja prostora, tako kot v Climatic Research Unit :)
crt sporočil: 27.408
[#672412] 05.01.10 18:58 · odgovor na: bc123a (#672409)
Odgovori   +    2
[bc123a]
- tag za citiranje (kot duplikat funkcionalnosti citiranja , vcasih bi zelel citirati tekst iz clanka, ki ga komentiram, pa je z obstojecimi znaki to malce nerodno)
pa ni, ruknes > na zacetek vrstice in evo ti.
jaz sem mali citat
bc123a sporočil: 48.253
[#672414] 05.01.10 18:58 · odgovor na: crt (#672392)
Odgovori   +    2
[crt]
ne, masine so iste, to je bilo dosezeno z iskanjem notranjih rezerv :) ie. underlying baza je na novo oblikovana in bolj z andahtjo zindeksirana. za iskalnik je bil vprezen sphinx, ki vsako uro prebavi celotni forum in pri tem sploh ne tezi ostalim uporabnikom. cel dan se nam samo smeji.
ampak, se vedno stvar tam sredi noci ostane za nekaj (deset?) minut mrtva. to je simptom ki se vlece se iz casov F1, vem da smo o tem ze govorili, pa se ne spomnim zakljuckov :)
bc123a sporočil: 48.253
[#672416] 05.01.10 18:59 · odgovor na: crt (#672412)
Odgovori   +    0
[crt]
> [bc123a]
> - tag za citiranje (kot duplikat funkcionalnosti citiranja , vcasih bi zelel citirati tekst iz clanka, ki ga komentiram, pa je z obstojecimi znaki to malce nerodno)

pa ni, ruknes > na zacetek vrstice in evo ti.

> jaz sem mali citat
Jah, qrc, saj pri velikih citatih je zoprno, mali so ok :)
crt sporočil: 27.408
[#672421] 05.01.10 19:03 · odgovor na: bc123a (#672414)
Odgovori   +    0
[bc123a]
ampak, se vedno stvar tam sredi noci ostane za nekaj (deset?) minut mrtva. to je simptom ki se vlece se iz casov F1, vem da smo o tem ze govorili, pa se ne spomnim zakljuckov :)
to nima veze s samim forumom, to je dogajanje na nivoju celotne farme serverjev (razen kolkor pride pac znotraj tega timeouta tudi forum na vrsto).
crt sporočil: 27.408
[#672423] 05.01.10 19:05 · odgovor na: (#672420)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
Če so pa dodatni parametri zraven, recimo # označuje številko posta, ali pa s številko strani, je pa drugo
ja, saj to sva pogruntala oziroma je pgregorc sam pogruntal, jaz pa rekel o jebote crt kako si pozabljiv, pa sam si to naredil. vecino decembra sem delal tri stranke bolj ali manj paralelno, pa mi zgleda ze malo iz glave pada.
crt sporočil: 27.408
[#672425] 05.01.10 19:07 · odgovor na: (#672424)
Odgovori   +    0
ja, tako :) (p: 1968)

no, dejansko nekih bugov kot bugov res ni videti. tako da v tem obdobju do konca januarja se zdaj zbirajo predvsem muzicke zelje, pa potem to presteje, stehta in prekvasi z augenmasom gustla, pa bo.
anon-23307 sporočil: 582
[#672443] 05.01.10 19:40 · odgovor na: crt (#672398)
Odgovori   +    0
[crt]
> [pgregorc]
> Ne vem. Na hitro bi rekel, da je tezava v tem, da je link na tisti dolocen post: forum.finance.si/?m=...393#672393 ...

tocno, to bo, sem pozabil, da je to v igri.

s tem izrecno zahtevas, da zelis na tisto stran, kjer se nahaja tisto sporocilo. s tem obicajni mehanizem iskanja prve se-ne-povsem-prebrane strani odpade. tako da je to namerno in normalno obnasanje.
Ce prav razumem, je to tako misljeno in bo tako tudi ostalo(?)... Ali obstaja mogoce kaksna sansa, da se (v prihodnosti) tudi iz seznama sporocil pride na stran z najstarejsim neprebranim sporocilom?
crt sporočil: 27.408
[#672446] 05.01.10 19:46 · odgovor na: anon-23307 (#672443)
Odgovori   +    0
[pgregorc]
Ce prav razumem, je to tako misljeno in bo tako tudi ostalo(?)... Ali obstaja mogoce kaksna sansa, da se (v prihodnosti) tudi iz seznama sporocil pride na stran z najstarejsim neprebranim sporocilom?
naceloma ne. klik v seznamu sporocil pomeni (in je pomenil ze prej) prav to, kar pocne zdaj: pelji me k prav temu sporocilu znotraj teme.

tudi ce si odpres posamezno sporocilo v seznamu (klik na sivi plus), to se vedno osvezi kazalec prebranih v njegovi temi.

mogoce bi ti potem bolj lezal pogled "aktivne teme"? ker tam gre prav tako za spremljanje "kaj se tekoce dogaja", le da je osnovni element tema in ne posamezno sporocilo, kar pomeni, da deluje postavljanje na prvo stran z neprebranim.
anon-23307 sporočil: 582
[#672464] 05.01.10 20:07 · odgovor na: crt (#672446)
Odgovori   +    0
[crt]
tudi ce si odpres posamezno sporocilo v seznamu (klik na sivi plus), to se vedno osvezi kazalec prebranih v njegovi temi.
Ce prav razumem, se v primeru, ko gres na temo, spremeni celoten thread iz neprebrano v prebrano, ce pa odpres posamezno sporocilo v seznamu, pa samo tisto sporocilo?
mogoce bi ti potem bolj lezal pogled "aktivne teme"? ker tam gre prav tako za spremljanje "kaj se tekoce dogaja", le da je osnovni element tema in ne posamezno sporocilo, kar pomeni, da deluje postavljanje na prvo stran z neprebranim.
Bom poskusil.:) Oz., sedaj, ko vem, kje je point, mislim, da je druga resitev tudi, da berem od najstarejsega neprebranega sporocila v seznamu sporocil naprej, ne pa od najnovejse objavljenega nazaj. Po tem bi me, po tej logiki, moralo vreci na zeljeno stran. Od najnovejse objavljenega proti starejsemu sem dosedaj klikal izkljucno zato, ker je sicer F2 zgolj delno barval linke. In imam zato se malo rutine, ki se jo bom sedaj, ko so v novem forumu bugi odpravljeni, kmalu znebil:)

Drugace moram F3 pohvaliti. Mi je precej vsec.
crt sporočil: 27.408
[#672470] 05.01.10 20:11 · odgovor na: anon-23307 (#672464)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 05.01.2010 21:29
[pgregorc]
Ce prav razumem, se v primeru, ko gres na temo, spremeni celoten thread iz neprebrano v prebrano, ce pa odpres posamezno sporocilo v seznamu, pa samo tisto sporocilo?
ce gres na temo kar tako (brez izrecnega dolocanja sporocila - torej skozi seznam tem v forumu ali v izpisu aktivne teme ali kje sem pisal), gres avtomaticno na tisto stran znotraj teme, na kateri je prvo taksno sporocilo, ki je mlajse od tvojega zadnjega obiska te teme.

ali se tocneje: da te na tisto stran, na kateri je prvo taksno sporocilo, ki je mlajse od casa sporocila, ki je bilo zadnje na tisti strani teme, na katero te je vrglo prejsnjic :)

(slisi se komplicirano, pa niti ni)

timeout, druzinske zadeve

...

primer prej zgoraj opisanega delovanja:

obstaja tema s 3 stranmi. ti se nisi bil v njej. klik na naslov teme. prides na stran 1. refresh. pojavi se stran 2, ker je prej bilo zabelezeno, da si s prvo ze skoz. refresh. pojavi se stran 3. refresh. pojavi se spet ista stran, ker ni vec kam it.
anon-119197 sporočil: 9.214
[#672476] 05.01.10 20:21 · odgovor na: (#672460)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-119197 05.01.2010 20:23
Stari, mogoce moras laptop monitor malo nagnit, dela vcasih velike razlike, nic ni treba Gamma/Brightness/Contrast nastavljat :)

Jaz imam enih 6 x 10 ^ 8428 glasbenih zelj, pa nima smisla, da pisem, ker bi porabilo ves bandwidth na internetu, celo bazo nafilalo, pa se meni vzelo prakticno veliko zivljenj da jih napisem. Torej, sem sprijaznjen na celi fronti...
bc123a sporočil: 48.253
[#672495] 05.01.10 20:50 · odgovor na: crt (#672470)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bc123a 05.01.2010 20:52
[crt]
(slisi se komplicirano, pa niti ni)

timeout, druzinske zadeve
en minoren bug: pri starih sporocilih (trenutno gledam tista iz zacetka F2) se namesto new style citiranja novega foruma pojavi not tag:

forum-quote

Kaj je posledica: iskalnik ne najde gustlovih postov, v katerih je v zacetku 2006 hvalil prednosti novega foruma, ki sem jih zelel malo prebrskati :)

search na besedo "forum" pac najde vse poste zaradi tega debilnega taga :(
anon-166829 sporočil: 5.290
[#672510] 05.01.10 21:04 · odgovor na: anon-166829 (#671877)
Odgovori   +    0
[Pia]
> [crt]
> voila narocene puscice

Lepo Črt, končno nekaj za bolj mirne oči.

Še številko ocene, ali pa njeno ozadje, pobarvajte na rumeno (lahko tudi kako drugo barvo, vendar rumena asocira na zvezdice), pa bo.
Tako, barve so sedaj kar prave, bravo. Si videl, da se da. Tudi razmaki med posti so manjši.

Sedaj samo še fiksirate forum bolj na sredo.

Resno, se ne bi dalo urediti ozadje za ocene; štetje ocen, pa naj bo brez ozadja?
****************************************** *******************

Prva vrstica; Forum, še vedno nima odebeljenega linka, da bi vedel kje si, tako kot je recimo pri Beri in Strani.
crt sporočil: 27.408
[#672511] 05.01.10 21:05 · odgovor na: bc123a (#672495)
Odgovori   +    0
[bc123a]
en minoren bug: pri starih sporocilih (trenutno gledam tista iz zacetka F2) se namesto new style citiranja novega foruma pojavi not tag:
forum-quote
search na besedo "forum" pac najde vse poste zaradi tega debilnega taga :(
ni bil cilj na roke trgat ven zadeve iz starega formata, samo ohraniti tisto vsebino, ki je ze obstajala.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#672516] 05.01.10 21:09 · odgovor na: anon-119197 (#672476)
Odgovori   +    0
[dalex]
Jaz imam enih 6 x 10 ^ 8428 glasbenih zelj, pa nima smisla, da pisem, ker bi porabilo ves bandwidth na internetu, celo bazo nafilalo, pa se meni vzelo prakticno veliko zivljenj da jih napisem. Torej, sem sprijaznjen na celi fronti...
Daj potrudi se in jih vsaj nekaj napiši(morda bodo tebe le malo bolj šmirglali), da pridemo iz te verzije 1.3 vsaj na verzijo 2.1.

Če nič drugega omeni vsaj ubitačno trikratno potrjevanje pred vpisom sporočila, pa neobveščanje o novih sporočilih v priljubljenih temah, pa glupo citiranje(obožujem kače;), pa nezmožnost oblikovanja sporočila, pa le po par sporočil na eni strani,......
153 sporočil: 9.333
[#672517] 05.01.10 21:10 · odgovor na: crt (#672298)
Odgovori   +    0
Že prvi dan sem vas (celo moštvo, ki je zadolženo za prenovo) pohvalil, da se boste v poskusni dobi (do 31.t.m.) šli "Lov na napake," ki sem ga, tudi imensko, po mojem razumevanju stvari, podaljšal v "Lov na izboljšave." Vsa moja dosedanja javljanja so bila in so, v okviru mojega znanja (n.pr. mojega predogleda, če je sploh možno, enostavno ne znam prenesti vam na uvid, kar pa kot sem že dejal, očitno drugim ni moteče, torej tudi nebistveno), usmerjena zgolj v ta namen. Iz najinih zadnjih nekaj dvogovorov, spoštovani Crt/Črt, sem bogatejši za nove izkušnje/spoznanja in vam želim obilo zadovoljstva pri vašem delu, nadaljnega odzivanja o tem, kar je bilo na najinem tnalu (itak, kot ste dejali, je v vaši vreči), pa bi se odrekel.
Sodražan
crt sporočil: 27.408
[#672522] 05.01.10 21:12 · odgovor na: 153 (#672517)
Odgovori   +    0
v redu. mislim, da sem na vsako od predlaganih stvari ali posebej odgovoril ali pa je bila obdelana ze prej. tisto pa, kar je menda problem, ampak ne bi zelel naprej o tem - prav, pa tudi jaz ne silim.
crt sporočil: 27.408
[#672528] 05.01.10 21:20 · odgovor na: anon-1670 (#672516)
Odgovori   +    4
[Maj]
Če nič drugega omeni vsaj ubitačno trikratno potrjevanje pred vpisom sporočila, pa neobveščanje o novih sporočilih v priljubljenih temah, pa glupo citiranje(obožujem kače;), pa nezmožnost oblikovanja sporočila, pa le po par sporočil na eni strani,......
- pri vnosu sporocila rabis najvec 2 potrditvi (na predogled in na objavo), ne tri.

- na posamezni strani je po 30 sporocil, kar radikalno presega pojem "par".

- o priljubljenih temah smo ze parkrat govorili, pa preberi (jasno pa je, da dokler ne obstajajo, je bolj tezko tudi obvescati o njih).

- o oblikovanju teksta smo ze velikokrat govorili, pa preberi.

- citiranje je toliko pametno kot tisti, ki ga uporablja.

- s tem, da bos vsak dan tezil, bos dosegel to, da bos se utrdil status nergaca, nakar te pac naslovniki zaradi zdolgocasenosti ne bomo brali; pa se odloci sam.

- vidim, da se ne glede na svoja zaklinjanja o tem, kako je vse zanic, kako v bistvu sploh ne rabis foruma in kako imas kaj boljsega pocet s svojim casom, nikakor ne uspes od foruma lociti, pa sporoci, ce rabis pomoc.

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 22