13 min
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM
36 min
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije
2 uri
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 1
2 uri
Takšno naj bi bilo vprašanje na novembrskem referendumu o JEK 2 3
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Arbitraža: Republika Srbska mora slovenski družbi plačati 45 milijonov evrov
3 ure
Švedska centralna banka je znižala ključno obrestno mero 1
3 ure
Katere inovacije na področju energije navdušujejo v EU 3
3 ure
Tudi poštarji bodo stavkali 1
3 ure
Dvomesečno rast proizvodnje v nemški predelovalni industriji je marca prekinil nov upad
4 ure
Nasvet: na kateri upravni enoti se najmanj čaka na osebne dokumente
5 ur
Stroški oklestili dobiček BMW
5 ur
Poglejte, kako nove tehnologije in digitalizacija znižujejo stroške in zmanjšujejo ogljični odtis kmetij (PRO)
6 ur
Okusi Vipavske – poklon bogati vinarski in kulinarični tradiciji
9 ur
Z orodjem SMT strateško načrtovanje razvoja kmetije ni noben bavbav 1
9 ur
German Managers Don’t See Global Upswing Boosting Their Business
9 ur
German Factory Orders Drop in Sign of Enduring Weakness
9 ur
Velika Britanija: stroški globokega geološkega odlagališča jedrskih odpadkov rastejo na 77 milijard evrov 1
11 ur
Povprečna razvitost v EU: kje je Slovenija zdaj in kje bo po napovedih MDS čez pet let
11 ur
Kako Krka in Novartis Slovenija povečujeta učinkovitost in dodano vrednost?

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Gradbinci: komu od uradno solventnih kaže najslabše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15342 sporočil: 8.014
[slep]
BTW kako kej kaže kakšni banki da gre po jurčke (Probanka recimo) - je tudi tu v pripravi kakšna lestvica?
Ne morem. Sem obljubil, da ne bom objavljal, sicer se ne nekateri ne bi več pogovarjali z menoj. In zaenkrat iskreno patriotsko menim, da je za banke, ki jih ti nekateri vodijo ali predstavljajo recimo v upniških odborih insolvenčnih postopkov, dobro, da se še vedno pogovarjajo in potem vsaj včasih naredijo tudi tisto, kar je v danih razmerah še najbolj gospodarno. Saj med vrsticami se verjetno kdaj vidi, ko/če jih pohvalim ali vzamem v bran ...

Če bom pa enkrat dobil vtis, da me več ne je*e*o pet posto in/ali delajo ravno nasprotno od tistega, kar je po mojem gospodarno, bom pa lestvico objavil, z vsemi ključnimi številkami/ocenami prihajajočih slabitev in odpisov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1377704

Strani: 1

JanezNovak131 sporočil: 1.102
[TadejK]
> [slep]
> BTW kako kej kaže kakšni banki da gre po jurčke (Probanka recimo) - je tudi tu v pripravi kakšna lestvica?

Ne morem. Sem obljubil, da ne bom objavljal, sicer se ne nekateri ne bi več pogovarjali z menoj. In zaenkrat iskreno patriotsko menim, da je za banke, ki jih ti nekateri vodijo ali predstavljajo recimo v upniških odborih insolvenčnih postopkov, dobro, da se še vedno pogovarjajo in potem vsaj včasih naredijo tudi tisto, kar je v danih razmerah še najbolj gospodarno. Saj med vrsticami se verjetno kdaj vidi, ko/če jih pohvalim ali vzamem v bran ...

Če bom pa enkrat dobil vtis, da me več ne je*e*o pet posto in/ali delajo ravno nasprotno od tistega, kar je po mojem gospodarno, bom pa lestvico objavil, z vsemi ključnimi številkami/ocenami prihajajočih slabitev in odpisov.
Razlika med analognim in digitalnim svetom?

Analogni - glava najljubšega konja v posteljo (odlomek iz Botra)
Digitalni - napoved objave lestvice :)


Keep up the good work!
Nantl sporočil: 1.160
[TadejK]
> [slep]
> BTW kako kej kaže kakšni banki da gre po jurčke (Probanka recimo) - je tudi tu v pripravi kakšna lestvica?

Ne morem. Sem obljubil, da ne bom objavljal, sicer se ne nekateri ne bi več pogovarjali z menoj.

To, in uradno nižanje bonitet, pove samo po sei dovolj.
Ali če sklepam po te,m da ne moreš povedati, si patriot, itd ..., predvidevam da je stanje zelo v k****. Če bi bile stvari dobre, bi te verjetno prosili daj povej pokaži kako dobri smo.


Po filingu ali kot bi rekla moja stara mama (na vodi čutim), si naračunal verjetnost za banke (tiste, ki jih je fitch omenil) , precej nad verjetnostjo, ki si jo naračunal savi.

Strani: 1